Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Puchacz Rolny

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3709
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1029 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

11843 wyświetleń profilu
 1. Puchacz Rolny

  Zapach Kobiety

  Gdybym powąchał kwiat, który od kogoś dostałem, to też zapytasz "Co to ma na celu?"
 2. Puchacz Rolny

  Zapach Kobiety

  Tak
 3. Puchacz Rolny

  Czy ma ktoś jakiś filmik gdzie kobieta ścina drzewo piłą?

  Tylko P!nk mi się kojarzy.
 4. Puchacz Rolny

  Jak uwieść dojrzałą kobietę ?

  Czasem chciałbym być taką panią typu MILF. Mógłbym spełnić tyle dobrych uczynków, pomagając chłopakom z problemami
 5. Puchacz Rolny

  Nagość wśród kobiet

  a ja jestem starym dziadem i kilka tylkow i cyckow w zyciu widzialem wiec... nie do konca rozumiem to "podniecenie" Hej Smofu, znając realia forumowe Twój przedmówca przedstawiający się jako "młoda sunia" jest zapewne płci męskiej ale liczy na to, że dzięki fortelowi nawiąże kontakt z jakimiś "milfami". A najśmieszniejsze jest to, że na podany adres napisze pewnie jakiś forumowy zbok który poda się za milfa, bo będzie liczył na pikantną korespondencję z "młodą sunią".
 6. Puchacz Rolny

  Nudeski - Snapchat

  Weronika to raczej nie jest realna osoba, tylko jakiś przewał Zastanawiam się, czy u nas na forum w ogóle ktokolwiek używa tego całego snapchat.
 7. Puchacz Rolny

  Moja żona do obejrzenia

  Kobiety nie myślą w ten sposób i tak nie postępują. Na 100% autorem jest facet, natomiast ciężko wyczuć, czy zdjęcia, którymi się podnieca, pokazują rzeczywiście jego żonę, czy może zostały ściągnięte z Internetu od całkowicie randomowej osoby.
 8. Puchacz Rolny

  Virtual

  Tak
 9. Puchacz Rolny

  Dziwne zachowanie partnera

  Daj na luz, przecież to kolejne prowo brzuchatego zakolaka
 10. Puchacz Rolny

  Romansu w Warszawie szukam

  Dużo warszawianek napisało do ciebie?
 11. Mam 3 synów, ale jeden już dawno jest pełnoletni, a drugi będzie pełnoletni za 10 miesięcy. Czyli zostaje 1 dziecko
 12. Puchacz Rolny

  Zimna Wredna Tesciowa

  To jakieś głupie prowo, zgadzam się, że w świetle tego, co tu czytam, to raczej autorka wychodzi na zimną i wredną, a nie jej teściowa. A babcia 76letnia zasługuje raczej żeby to nią się zaopiekować, niż podrzucać jej wnuki do niańczenia.
 13. Puchacz Rolny

  Przebieranie się

  Sylwia, ty trollu!
 14. Puchacz Rolny

  Dziecko z poprzedniego zwiazku, a nowa partnerka

  Myślę, że ta kobieta ma rację. Dobrze, że masz kontakt z synem, natomiast sądzę, że podchodzisz do niego zbyt emocjonalnie. To że "on nie raz nam płakał ze tam jest mu źle" nie musi mieć wielkiego znaczenia, bo po pierwsze - słuchasz go emocjonalnie i interpretujesz tak, jak ci pasuje do założonej tezy; po drugie - dziecko prawdopodobnie próbuje tobą manipulować, słusznie spodziewając się, że w ten sposób więcej dostanie od ciebie; po trzecie - jeśli on faktycznie jest u was każdorazowo przez weekend, to nie ma dobrego porównania, z matką w dni powszednie ma obowiązki, szkołę, odrabianie lekcji itp., a u ciebie ma cotygodniowe "wakacje". Myślę, że synowi powinieneś powiedzieć, że go kochasz i jest dla ciebie ważny, ale partnerka też jest ważna i potrzebujesz mieć trochę czasu dla niej. Dziesięciolatek to co prawda dziecko, ale już na tyle myślące, że powinno postarać się zrozumieć.
 15. Puchacz Rolny

  Faceci

  Smofu, to jest bardzo dobre pytanie. Też nie wiem, o co chodzi, ale może warto zwrócić uwagę, że autorka ma w zdjęciu profilowym wizerunek dość znanej youtuberki Laury Ogrodowczyk. Pani Laura jest jedną z "bohaterek" forumowego działu Gwiazdy/TV/Kino. Nie wykluczam, że ten wątek dotyczy w rzeczywistości jakiegoś wydarzenia w życiu owej Laury, której raczej nie utożsamiałbym z autorką.
×