Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zoma

Zarejestrowani
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zoma

 1. Różnie to bywa,moi bliźniacy obecnie 11 lat -udało mi się odpieluchować w ciągu 7 dni jak mieli 22 miesiące, natomiast teraz w lutym synek skończy 2 latka i raz zrobi na nocnik raz do toalety a raz w pampersa.Myślę ,że w lecie uda mi się go odpieluchować bo od września chcę go dać do przedszkola.
 2. Dobrze tutaj niektórzy piszą że rodzice powinni dać wędkę a nie rybę.Mamy prawie 1,5 hektara działki pod zabudowę,dokładnie 1,47 ha.Można by tam było postawić kilka domków, nalegam do męża żeby sprzedać te ziemię, natomiast mąż twardo mówi że ta ziemia będzie dla dzieci, jak będą chcieli to sobie sprzedadzą lub będą się budować.Jestem temu przeciwna, boję się że dzieci sprzedadzą ziemię jak dorosną i sprzeniewierzą pieniądze,nigdy nie wiadomo co mogą zrobić z pieniędzmi ze sprzedaży. Niedaleko nas jest pensjonat, ci właściciele kilka razy już pytali nas czy chcemy sprzedać ziemię, sąsuad też pytał.Także kupcy by się znaleźli,ale mąż absolutnie nie wyraża zgody na sprzedaż.
 3. Ha,ha ale się uśmiałam z tego postu.Twój mąż jest śmieszny Ja przez Święta jem na okrągło,co z tego że jestem szczupła,jakbym była gruba to też bym jadła i nie przejmowała się nikim.
 4. Nigdy w życiu nie chciałabym żyć w czasach Komuny.Teraz jest pełen luz,wolność, demokracja.Byłam wtedy małym dzieckiem,ale dużo czytałam na temat tamtych czasów.
 5. Skoro zarabiasz 3.500 zł. na rękę to nie ma takiej możliwości żeby sąd zasądził od Ciebie aż 2.000 zł alimentów.W życiu.Mogą Ci podwyższyć o 100 czy 200 zł.
 6. Autorko bardzo ci współczuję. Ja bym nie wytrzymała z takim dzieckiem.Mojego męża kolega też ma syna który w podstawówce i w szkole średniej miał kłopoty,zachowywał się okropnie, obecnie chłopak ma 19 lat i jest koło Warszawy w jakiejś szkole zamkniętej, bez dostępu do internetu.
 7. Autorko nie chcę tutaj w żaden sposób ciebie pouczać,ale uważam że dzieci nie mają obowiązku zajmować się młodszym rodzeństwem.Nie wyobrażam sobie zostawić dzieci ze starszym rodzeństwem a ja z mężem na zakupy do hipermarketuprzecież możesz zrobić listę potrzebnych produktów i wręczyć ją mężowi żeby sam zrobił zakupy lub mąż zostaje z dziećmi a ty jedziesz do hipermarketu.Dziwne wydaje się że twoja 15-latka w ogóle kąpie młodsze rodzeństwo, ja bym nawet nie wpadła na pomysł żeby o to poprosić dziecko.
 8. Huawei mate 9 pro. Kupiłam go 2 lata temu za 3.600 zł. Teraz planuję zmienić na lepszy model.
 9. Bzdura.Nie ma znaczenia czy kobieta pracowała czy nie pracowała,każdy dochód męża nabyty po ślubie jest współwłasnością również żony skoro nie mają intercyzy.
 10. Jej, to gratuluję tak małego wydatku,my byliśmy z dziećmi 5 dni w górach i wydaliśmy równe 3.000 zł. .
 11. autorko naprawdę nie wiesz co daje uciekanie kobiecie od pracy? Świetny wygląd! Jeżeli masz możliwość to porównaj kobiety 60-letnie te które pracowały z tymi które zajmowały się domem. Zobaczysz ogromną różnicę.Kobiety które nie pracowały są na twarzy gładkie,wypoczęte,wyglądają o wiele młodziej niż ich rówieśniczki które pracowały.
 12. No nie wiem,troje dzieci w jednym pokoju to trochę za ciasno.Ale moja koleżanka dzieliła pokój z siostrą i z bratem.Tylko że miedzy nimi była dość duża różnica wieku.Jak miała 9 lat to jej siostra wyjechała na studia i już tam została na zawsze.Poznała chłopaka,wyszła zamąż.Brat zamieszkał z dziewczyną gdy miala 14 lat i została sama w pokoju.Mówiła,że rodzice powiedzieli "Dobrze że nie kupiliśmy większego mieszkania bo tylko Kasia nam została ".Ale ona też się wyprowadziła, co prawda do dziewczyny bo jest les .więc rodzice zostali sami w 2 pokojach.
 13. Dlatego ja nie dopuszczam do sytuacji żeby próchnica u dziecka rozwinęła się.Często sprawdzam dzieciom zęby i jak tylko zauważę brązową kropeczkę,to od razu zapisuję do stomatologa.Córka 5 lat wczoraj była u dentysty bo na mleczaku miała kropkę.Nie czekam aż będzie ją bolało,aż się powiększy próchnica.
 14. Czytam i dziwię się że niektórzy z was mają tak mało oszczędności.My z mężem mamy 200 tys .zł.na lokacie.Oprócz tego samochód terenowy za 65.000 zł ,mój samochód za 12.000 zł oraz dom i dwie działki.
 15. Psychiczny.Dziewczynka nie akceptowała tego związku,dlatego matka przestała się z nim spotykać.Młody chłopak zakochał się w starszej kobiecie i zabił jej dziecko z zemsty,szok.
 16. A ja bardzo się cieszę. Skończy się moje wstawanie o 6,szykowanie i prasowanie im ubiorów,robienie kanapek,zawożenie do szkoły.Wreszcie będzie spokój.
 17. Strata kasy? Dziecko zdobędzie nowe doświadczenia,zobaczy nowe miejsca.Niestety moje dzieci nie chcą jeździć na kolonie. Natomiast na zieloną szkołę,z całą klasą bardzo chętnie. W ubiegłym roku byli koło Karpacza, za tydzień jadą nad morze.
 18. Popieram.My na każde wesele byliśmy zapraszani z dziećmi,w danym hotelu czy pensjonacie mieliśmy wynajęty pokój, moja mama przyjeżdżała o 21:00, kładła się razem z dziećmi spać a my na dole bawiliśmy się do rana.
 19. Kurczę wiesz co ja bym to chyba gdzieś zgłosiła...
 20. I uważasz że to jest w porządku? Nie gotuję swoim dzieciom potraw których nie lubią.
 21. Przykro mi się zrobiło jak to przeczytałam, rzeczywiście szkoda mi bardzo tej dziewczynki ,przeważnie jedynacy są rozpieszczani i wchodzą rodzicom na głowę ,a tu jest całkiem odwrotna sytuacja, moje dzieci nie mają ograniczonego czasu ani na telewiję, ani na tablet czy telefon, nie rozumiem zachowania tej kobiety.To jest terror wobec małego,bezbronnego dziecka.
 22. Moja ciocia wyszła za mąż w wieku 28 lat.Nie mogli mieć dzieci,pogodzili się z tym i po wielu latach jak ona miała 43 l.on 45 l.zaszła w ciążę Lekarz powiedział że czasami tak się dzieje gdy kobieta zbliża się do menopauzy.Teraz jej córeczka ma 10 lat.Na drugie dziecko nie zdecydowali się uznając że to za późno.
 23. Obiad powinien by podany,tym bardziej że 15 jest to jak najbardziej pora obiadowa.Kilka lat temu mieliśmy w rodzinie pogrzeb na 15 i potem była stypa w lokalu i normalnie był podany obiad z 2 dań a była godzina 16:30.
×