Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zoma

Zarejestrowani
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zoma

 1. Tez tak uważam.Ona nie kocha go,pewnie boi się samotność i i tego ze nie poradzi sobie finansowo.To cała miłość.
 2. Właśnie przeczytałam artykuł na Wirtualnej Polsce "Urodziła bliźniaki 3 lata po śmierci męża" Teraz wiem że jego cząstka pozostanie ze mną na zawsze.Poczytaj.
 3. Znosilam bardzo dobrze.Ani razu nie lezalam w szpitalu,nie miałam żadnych problemow,to była moja druga cc.
 4. Eee,to nie masz żadnego problemu.Ja urodziłam czwarte dziecko mając 37 lat. Była to dla nas ogromna radość, ponieważ mieliśmy już trzech synów a czwarta córeczka
 5. To zależy czy jest to twoja pierwsza ciąża czy kolejna, jeśli pierwsza no to tak troszkę późno.
 6. Ewka,zazdroszczę ci jednego-tak silnej miłości do męża.Mnie jest obojętne czy mąż jest w domu czy w pracy.Jak wyjeżdża z synami na kilkudniowe wypady to tęsknię tylko za dziećmi.Ale wiesz co,to może dobrze.Bo jakby zabrakło mojego męża to bym mocno nie cierpiała.Jest dobrym mężem i ojcem.Nie pije alkoholu w ogóle,nie pali,ale jest szorski,ma swoje zasady,musi postawić na swoim.Wszyscy znajomi ,rodzina i sąsiedzi go chwalą jakiego to ja mam dobrego męża,jak cudownie zajmuje się dziećmi.A mnie on działa na nerwy. Podejrzewam że jesteście krótko po ślubie więc nie wiesz jak wasze małżeństwo wyglądałoby za kilka lat, czy twoja miłość do niego by się nie wypaliła.
 7. Dla mnie mąż jest dodatkiem do życia,a dzieci sensem życia.Bez męża mogłabym żyć,bez dzieci nie.
 8. Nie wiem ile mam par butów bo nie chce mi się liczyć ale najdroższe buty jakie kupiłam to były buty górskie za 550 zł Kupiłam je 7 lat temu i do tej pory mi służą
 9. Tak, mamy już zaplanowane wakacje, pod koniec lipca jedziemy na 12 dni nad morze do Mielna.Jeździmy tam co 2 lata z dziećmi do domków letniskowych.Tak sobie ustaliliśmy,w jedne wakacje jedziemy w góry,w drugie wakacje jedziemy nad morze bo mąż kocha góry,ja kocham morze a dzieci kochają i góry i morze.
 10. Różnie to bywa,moi bliźniacy obecnie 11 lat -udało mi się odpieluchować w ciągu 7 dni jak mieli 22 miesiące, natomiast teraz w lutym synek skończy 2 latka i raz zrobi na nocnik raz do toalety a raz w pampersa.Myślę ,że w lecie uda mi się go odpieluchować bo od września chcę go dać do przedszkola.
 11. Dobrze tutaj niektórzy piszą że rodzice powinni dać wędkę a nie rybę.Mamy prawie 1,5 hektara działki pod zabudowę,dokładnie 1,47 ha.Można by tam było postawić kilka domków, nalegam do męża żeby sprzedać te ziemię, natomiast mąż twardo mówi że ta ziemia będzie dla dzieci, jak będą chcieli to sobie sprzedadzą lub będą się budować.Jestem temu przeciwna, boję się że dzieci sprzedadzą ziemię jak dorosną i sprzeniewierzą pieniądze,nigdy nie wiadomo co mogą zrobić z pieniędzmi ze sprzedaży. Niedaleko nas jest pensjonat, ci właściciele kilka razy już pytali nas czy chcemy sprzedać ziemię, sąsuad też pytał.Także kupcy by się znaleźli,ale mąż absolutnie nie wyraża zgody na sprzedaż.
 12. Ha,ha ale się uśmiałam z tego postu.Twój mąż jest śmieszny Ja przez Święta jem na okrągło,co z tego że jestem szczupła,jakbym była gruba to też bym jadła i nie przejmowała się nikim.
 13. Nigdy w życiu nie chciałabym żyć w czasach Komuny.Teraz jest pełen luz,wolność, demokracja.Byłam wtedy małym dzieckiem,ale dużo czytałam na temat tamtych czasów.
 14. Skoro zarabiasz 3.500 zł. na rękę to nie ma takiej możliwości żeby sąd zasądził od Ciebie aż 2.000 zł alimentów.W życiu.Mogą Ci podwyższyć o 100 czy 200 zł.
 15. Autorko bardzo ci współczuję. Ja bym nie wytrzymała z takim dzieckiem.Mojego męża kolega też ma syna który w podstawówce i w szkole średniej miał kłopoty,zachowywał się okropnie, obecnie chłopak ma 19 lat i jest koło Warszawy w jakiejś szkole zamkniętej, bez dostępu do internetu.
 16. Autorko nie chcę tutaj w żaden sposób ciebie pouczać,ale uważam że dzieci nie mają obowiązku zajmować się młodszym rodzeństwem.Nie wyobrażam sobie zostawić dzieci ze starszym rodzeństwem a ja z mężem na zakupy do hipermarketuprzecież możesz zrobić listę potrzebnych produktów i wręczyć ją mężowi żeby sam zrobił zakupy lub mąż zostaje z dziećmi a ty jedziesz do hipermarketu.Dziwne wydaje się że twoja 15-latka w ogóle kąpie młodsze rodzeństwo, ja bym nawet nie wpadła na pomysł żeby o to poprosić dziecko.
 17. Huawei mate 9 pro. Kupiłam go 2 lata temu za 3.600 zł. Teraz planuję zmienić na lepszy model.
 18. Bzdura.Nie ma znaczenia czy kobieta pracowała czy nie pracowała,każdy dochód męża nabyty po ślubie jest współwłasnością również żony skoro nie mają intercyzy.
 19. Jej, to gratuluję tak małego wydatku,my byliśmy z dziećmi 5 dni w górach i wydaliśmy równe 3.000 zł. .
 20. autorko naprawdę nie wiesz co daje uciekanie kobiecie od pracy? Świetny wygląd! Jeżeli masz możliwość to porównaj kobiety 60-letnie te które pracowały z tymi które zajmowały się domem. Zobaczysz ogromną różnicę.Kobiety które nie pracowały są na twarzy gładkie,wypoczęte,wyglądają o wiele młodziej niż ich rówieśniczki które pracowały.
 21. No nie wiem,troje dzieci w jednym pokoju to trochę za ciasno.Ale moja koleżanka dzieliła pokój z siostrą i z bratem.Tylko że miedzy nimi była dość duża różnica wieku.Jak miała 9 lat to jej siostra wyjechała na studia i już tam została na zawsze.Poznała chłopaka,wyszła zamąż.Brat zamieszkał z dziewczyną gdy miala 14 lat i została sama w pokoju.Mówiła,że rodzice powiedzieli "Dobrze że nie kupiliśmy większego mieszkania bo tylko Kasia nam została ".Ale ona też się wyprowadziła, co prawda do dziewczyny bo jest les .więc rodzice zostali sami w 2 pokojach.
 22. Dlatego ja nie dopuszczam do sytuacji żeby próchnica u dziecka rozwinęła się.Często sprawdzam dzieciom zęby i jak tylko zauważę brązową kropeczkę,to od razu zapisuję do stomatologa.Córka 5 lat wczoraj była u dentysty bo na mleczaku miała kropkę.Nie czekam aż będzie ją bolało,aż się powiększy próchnica.
 23. Czytam i dziwię się że niektórzy z was mają tak mało oszczędności.My z mężem mamy 200 tys .zł.na lokacie.Oprócz tego samochód terenowy za 65.000 zł ,mój samochód za 12.000 zł oraz dom i dwie działki.
 24. Psychiczny.Dziewczynka nie akceptowała tego związku,dlatego matka przestała się z nim spotykać.Młody chłopak zakochał się w starszej kobiecie i zabił jej dziecko z zemsty,szok.
×