Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Krzyśipiłka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  730
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

1178 wyświetleń profilu
 1. może i tak, ale jednak sądzę, że wielu zostało podkupionych, bo oni mają walkę z polską we krwi i robią to dla frajdy, bo zostali zindoktrynowani. WIęcej pedałó tam nie widze niż super ponad normę, ale widzę więcej takich, którzy robią to po to by zniszczyć polskę za dwie kopiejki.
 2. Krzyśipiłka

  WON PO !!!!! TYLKO PIS !!!!

  prowokatorze na amerykańskim zagorze. won po, bo tylko Konfederacja !
 3. prowokatorze na amerykańskim motorze! dymem z twojej rury zatrujesz polaków.
 4. Krzyśipiłka

  Spokojnie popieram PiS.

  prowokator amerykańskiego reżimu
 5. Krzyśipiłka

  popieram parade rownosci!

  prowokacja być może jeszcze amerykańskiego agenta
 6. ZAMKNIJ SIĘ LEWACZKO. TEN PRZYPADEK MOŻE BYĆ ZUPEŁNIE ODMIENNY... TAKIEJ GUPIEJ PISTY JAK TY TO TYLKO ZABPIĆ ALE ZGADZAM SIĘ, TRZEBA DAĆ ZNAĆ TEJ MATCE... JA BYM TO ZROBIŁ OFICJALNIE (NAJLEPIEJ TELEFONICZNIE - BO TO NA PEWNO PRZECZYTA, A SAM NA SAM TO MOŻE NIE DOJŚĆ DO SŁOWA I NA PEWNO CIĘ WYRZUCI ALBO ZAREAGUJE AGRESYWNIE CO NIE BĘDZIE DOBRE DLA SPRAWY)BO CO MAM SIĘ KRYĆ.... TO JESZCZE GORZEJ. tRZEBA BRAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNY I SIĘ NIE BAĆ ICH.. A ŻE STRACH... TO PRZED CZYM ? TRZEBA SIĘ BAĆ BEZCZYNNOŚCI NIKCZEMNOŚCI, KTÓRĄ TO JEST ZACHOWANIE TAJEMNICY W TAK WAŻNEJ SPRAWIE.
 7. Podaj esemesa koleżance z gołymi faktami. : wczoraj widziałam twoją córkę w gaerii z 30 letnim facetem około dwunastej. jeżeli tego nie zrobisz to ci zrobię żydowską przyszłość! tyle musisz zrobić choćbym miał stać się cudem a ty piękniejszą mimozą. reszty się nie martw. bo masz rozum.
 8. Nigdy nie wiemy czy jest godna naszego współczucia, czy się nie oddawała za pieniądze, albo nie za pieniądze.... kobietom w dzisiejszych czasach współczucie najlepiej za prośbą i wstawiennictwem prawego Konfederata. Inaczej nie! Ale piosenki miała fajne i część z nich jest moimi ulubionymi. Dziękuję. Chociaż żebym współczuł to musi pokazać legalność licznika i przebieg!
 9. Krzyśipiłka

  Ty do mnie wydzwaniasz?

  nie mam nawet jednej cyfry twojego numeru
 10. Zatem zadzwoń dzisiaj i dowiedz się czy zipie
 11. możesz rzygać, ale głos na Konfederację oddaj.
 12. Jeżeli to wyborca Konfederacji to wracaj,... ale nie bardzo wierzę skoro kolega taki niemądry.... w orbitach spidu ogłupiają was żidu
 13. Odezwij się wyłącznie na wezwanie Konfederacji. Inne sprawy olej. Nie rzepakowy ani inny.
 14. Mam to w dopie jaką zepsutą moralnie osobą jesteś, zależy mi na tym abyscie pod butem żydowskim nie doznali obrzezania własnych umysłów i nie doszli do konkluzyjnego wniosku, jakim jest Konfederacja i rola tej frakcji politycznej w waszych życiach. Będziecie dalej głupokami, na tym mi najbardziej zależy. Że jak was spotkam, to będę mógł wam napluć na 200 osób i was posakarać siekierą - o t to mi odpowiada!
 15. Krzyśipiłka

  Patrzenie się na tyłek

  weż się nie pytaj takich rzeczy, gdyż to świadczy to dokłądnie o niskkiej inteligencji twojej. Bez urazy. tylko nie dawaj mu dopyu bo skazisz to co skażone jeszcze bardziej. upadniesz niżej niż żyd.
×