Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Krzyśipiłka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

376 wyświetleń profilu
 1. Jak jesteś tak bardzo światłą, to rzeczywiście nie masz co przesadzać, jednakże aktualnie to całkowita prawda... a lewacy wyłącznie omijają prawdę, dlatego co powiesz na to, che ? Cieszy mnie, że prowadzisz ze mną dialog, jednak to nie ma znaczenia, bo wpływ na prawdę mamy my sami, a ona właśnie zadziwia w ten sposób, że polska jest burdelem europy i taka ma pozostać - rajem dla wyposzczonych anglików i niemców, francuzów.... oni dorabiali się kasy na kreatywnej bankowosci, zmiękczyli kulturę w polsce i w europie wschodniej, i ostatkiem przed upadkiem katolicyzmu jeszcze mają sobie pobrać polki za żony i wschodnie laski. To jest cały światopogląd i racja, tak zwana prawda, której nie uświadczysz w guopiej kuorwie siedzącej na przystanku w katowicach z petem i smart połączeniem w ręku!
 2. Krzyśipiłka

  Kocham Cię mój adoratorze

  Radzić trzeba dopiero wtedy kiedy jest problem, czyż nie ?
 3. Ma na myśli zrobic z tobą to co zaproponowano zrobić z polską... burdel... jakaś ty guopia i naiwna wierząc, że wyżej notowany gatunkowo anglik zapewni ci szczęście zabierając ci wolną wolę, narodowość i suwerenność. Jesteś zindoktrynowana. Oni tak o nas myślą i tak nas traktują -- od zawsze... jakbyś nie wiedziała. Oddając siebie także tego nie zmienisz...gdyż nie masz ikry i wiedzy.
 4. Wystosowałbym wszystkie pozwy na tego gościa a najlepiej go pobił,ale teraz wszędzdzier kamery. Pozew o nękanie, o łamanie praw człowieka, obywatelskich, konstytucji tylko trzeba posprawdzać w tej kulewskiej konstytucji. znależć świadka sąsiada, który potwierdzi, że była w toalecie i pozwać go o łamanie miru domowego. O niegospodarność, pieniędzmi państwowymi, gdyż buńczuczna postawa tego"mentora" naraża na utratę państwowych pieniędzy, gdyż matka nie jest niczemu winna - wykaż wyciąg, że oddzwaniała i że on ma prawo odebrać tak samo jak ona ma prawo nie odebrać. Pozwać o nękanie z tego powodu - bo on tą matkę przecież nęka swoją brutalną i nierozsądną postawą. A najlepiej zebrać klasową grupę rodziców - jak to się nazywa... komitet rodzicielski jeżeli jescze istnieją i niech poprze tą matkę poprzez wpłynięcie na wychowawczynię i dyrektora szkoły, którzy niech poprą osobiście matkę i złożą oficjalne pismo odwołujące kuratora. Natychmiast złożyłbym na policji obligatoryjnie wniosek o ściganie z urzędu nękania z powodu choroby!!!!!!!! niedołężności i klalectwa. Także wniosek do tego skolwysyna od praw obywatelskich, o nękanie z powodu niedołęzżności - łamanie praw obywatelskich i wysłać mejle da Jaworowicz oraz innych mediów mejla, że jesteś nękana. Matka niech powie, że boi się tego kuratora, że zgwałci jej dziecko bo nie ma orzeczonej sądownie orientacji według ideologii dżender.
 5. Krzyśipiłka

  Dlaczego się nie oświadcza?

  A jesteś dziewicą ?
 6. Krzyśipiłka

  Nigdy nie wyjdę za mąż.

  A czego byś ty chciała w dobie dżender, równouprawnienia, rozwiązłości seksualnej kobiet ? ? ? ? ?? no kulwa zastanów się, czy ty nie jesteś guopia , bo ewidentnie takie oczekiwania o tym świadczą!! !! !!! !! !! Proszę nie wchodzić w kwestię rozpuszczenia facetów, gdyż to jest element za mocny dla was. Natomiast kwestia bezpieczeństwa - także jest dla was za trudna! Jedyne na co stać głupie kobietko facetów to dżenderRRRRRRRRR!!!
 7. A co to za ikonka. ... ? opisz mi że ją kuorwa ! (dostrzegam padniętego małego kurczaczka)
 8. Krzyśipiłka

  Czy to jest moralne.?

  Ale ty jesteś popier/d/ol.
 9. Krzyśipiłka

  Nie wiem co robić

  Spelalaj zwelu!
 10. Krzyśipiłka

  Nie wiem co robić

  Twoja lewackość - biseksualizm, powinna ci wszystko podpowiedzieć!
 11. Dlaczego ma ci odpowiadać ? Piszesz jako gość nie podając się z imienia nazwiska, a nawet z konkretnego zarejestrowanego nicku. osoba mądra nie powinna odpowiadać takim osobom. Te osoby trochę najechały na mnie tutaj, ale ona im wybaczyła, a ja nie wybaczyłem. Przykro słuchać końca tej historii.
 12. Krzyśipiłka

  Czuje obrzydzenie do niego

  Szukałaś 3 lata usprawiedliwienia swojego postępku, aż stało się.. ujrzałaś jego oblicze. Moim zdaniem hipokryzja najniższego formatu
×