Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

@Fionka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez @Fionka

 1. @Fionka

  PRZETOKA ODBYTU

  Cześć Po Myślałam trochę o problemach jelitowych, które tutaj więcej userów zgłasza... Czy możesz powiedzieć, jak wychodzi u ciebie test buraczkowy ? Pozdrawiam !
 2. @Fionka

  -7kg i brak różnicy

  Cześć ! Fundujesz sobie niezłe jo-jo kolego, przy takiej diecie. Predzej czy później wystartujesz w górę. Raczej prędzej.
 3. @Fionka

  Dieta HCG - Styczeń 2019 - czas START :)

  Cześć dziewczyny ! To moja ostatnia wizyta tutaj. Muszę powiedzieć, że spędziłam tu dobry czas. Przerobiłam dietę, którą uważam za najskuteczniejszą ze wszystkich dotąd znanych mi z własnego doświadczenia, lub z doświadczeń innych osób. Ustabilizowałam wagę na fajnym poziomie i w łatwy sposób ją utrzymuję – wystarczy mi raz na tydzień albo dwa tygodnie zrobić dzień jabłuszka żeby poza tym jeść zdrowo i do syta oraz nie odmawiać sobie codziennego deseru. Myślę, że to super sprawa. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę osiągnięcia oraz utrzymania wymarzonej sylwetki. Natala – dziękuję Ci za dobre towarzystwo i niech Ci się wiedzie we wszystkim. Powodzenia !
 4. @Fionka

  Dieta HCG - Styczeń 2019 - czas START :)

  Cześć Kaśka ! Czy ja wiem ? Chyba jest sens... bo jednak "prawie" robi dużą różnicę. Jak już pisałam wcześniej w czasie diety, czyli dwóch jej zasadniczych etapów, byłyśmy tutaj tylko we dwie, z Natalą. Tylko we dwie - a jednak dużo nam to dało. Bardzo dużo nawet. Oczywiście wybór należy do Ciebie, bo to nie obowiązek ma być, ale przyjemność Wynik masz fantastyczny. 8,4 kg to bardzo dużo. Teraz to dobrze ustabilizuj. Moim zdaniem teraz wchodzisz w najważniejszą i najtrudniejszą część diety. Ale podkreślam - moim zdaniem. Tobie może być łatwo i oby tak było. Trening sexi Pupa - no no. Brzmi to nieźle. Powodzenia !
 5. @Fionka

  Dieta HCG - Styczeń 2019 - czas START :)

  Cześć, cześć, cześć !!! Tak ogólnie pozdrawiam... halo, halo - jest tu kto ?????
 6. @Fionka

  Dieta HCG - Styczeń 2019 - czas START :)

  Cześć Kaśka ! No nie było aż tak różowo, bo właściwie cały czas byłyśmy tutaj tylko z Natalą. Inne dziewczyny przychodziły i odchodziły. Zaczynały dietę - a co potem ? Myślę, ze niektóre (jeśli nie wszystkie) nie były zbyt dobrze przygotowane teoretycznie, nie przeczytały książek o diecie hCG, miały tylko ogólne pojęcie z internetu lub od znajomych. No i cóż - oczekiwały cudu ? Ale przyznam, że obecność Natali była dla mnie ważna i wiele mi dawała. Dziś też mi jej brakuje... Była chora, może znów coś ze zdrowiem... Bardzo chciałabym, żeby nie miała żadnych problemów albo żeby się one skończyły, jeśli są... Kaśka, nawet ta waga, którą masz, to już dobry wynik. Tylko ustabilizuj ją porządnie i nie próbuj odchudzać na tym etapie - bo to grozi efektem jo-jo ! Stabilizacja - to stabilizacja. Potem możesz zrobić kolejne 3 tygodnie, żeby dojść do tej wagi upragnionej, ale najpierw dobrze ustabilizuj nowo osiągniętą. Tak to widzę. Trzymaj się ! Pisz tutaj - to też pomaga. Postaram się odpowiadać, może Natala też dołączy, będzie dobrze ! Pozdrawiam, miłego weekendu, pa !
 7. @Fionka

  Dieta HCG - Styczeń 2019 - czas START :)

  Cześć Kaśka ! Wynik masz rzeczywiście piękny I przez tych kilka dni jeszcze coś dojdzie, choć w drugiej połowie diety spadki są niższe. Potem tylko dobra, konsekwentna stabilizacja. Dla mnie była ona trudniejsza od samej diety... za dużo pokus.... W czasie diety wszystko było jasne - jem tylko to i tylko tyle - i koniec. A tutaj na stabilizacji zaczynają się wybory ... Ale to może tylko ja tak miałam. Życzę powodzenia i pozdrawiam !
 8. Tylko spokojnie. Sąsiadka co ci doniosla o telefonie, to chyba lubi ploty. Niepotrzebnie ci powiedziała a ty sie niepotrzebnie tym przejmujesz, Weź i zapomnij o tym. Przyszła do was tylko raz, może akurat miała migrenę ? Są różne okoliczności w życiu, czasem trzeba ciszy... Jeśli by przychodziła częściej w sprawie hałasu - to tylko spokój. Powiedz, że mieszkamy wszyscy w bloku, że ty też masz sąsiadów nad głową, że szanowni państwo sąsiedzi z dołu też 2 m-ce remontowali i było to naprawdę trudne, ale przecież trzeba się nawzajem trochę rozumieć. Jeżeli to wszystko powiesz spokojnie i z uśmiechem - to będzie ok. Potraktuj ją jak bliźniego, nie jak wroga. Będzie dobrze.
×