Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

@Fionka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

37 Excellent

Ostatnio na profilu byli

665 wyświetleń profilu
 1. Tak moja droga, mój cytowany wyżej post pokazuje kulturę wypowiedzi. Powiadasz, że reszta tego forum jest chamska ? Zgadzam się z tą oceną, z jednym tylko zastrzeżeniem, że zapewne masz na myśli ten wątek a nie całe forum, no i nie wszystkie osoby w tym watku. Ale uogólniając - cały ten wątek jest po prostu właśnie taki, jak piszesz. Założony został wyłącznie dla hejtu a nie dla jakiejkolwiek oceny, choćby nawet satyrycznej, bo do tego większość hejterek w ogóle nie jest zdolna. I poczytaj moje wypowiedzi zanim zabierzesz głos na ich temat, nie jest ich zresztą tutaj dużo.
 2. Promoalko - musisz pamiętać o czymś takim, jak związek przyczynowo - skutkowy. Albo też zapoznać się z tym terminem i przyswoić sobie jego zastosowanie np. w ocenie czyjegoś zachowania. Mówiąc prościej - gdyby nie było wyśmiewania i obrażania Szusz, to nie byłoby także wyśmiewania osób, które wyśmiewają i obrażają Szusz. Jaśniej się nie da.
 3. Ja mam konto na Kafeterii od 2017 roku, od prawie 3 lat - a ty od prawie 3 miesiecy . I to konto mi wystarcza. A co do twojego wykształcenia - nie chciałabym się nim wstydzić, uwierz na słowo.
 4. O jak to dotknęło, do żywego, biedactwo... Nie masz żadnego wykształcenia, to widać po twoich postach, nie trzeba czytać ich wszystkich, strata czasu. Jak już wcześniej napisano - o kulturze wypowiedzi nawet nie warto wspominać. Żal mi ciebie - wiec dam ci dobrą radę : trochę się dokształć, poprzebywaj trochę w jakimś kulturalnym towarzystwie, poczytaj trochę dobrej literatury - i może coś z tego będzie. Widzisz, już się nauczyłaś, jak się poprawnie pisze słowo "masochista". Jeszcze nie wszystko stracone
 5. Promoalko, zacytowałaś moją wypowiedź, więc odpowiem, ale tylko dlatego. Nigdy nie zwróciłabym uwagi ani na vlog Szusz, który jest błahy i praktycznie o niczym - ani na ten watek, gdyby nie ciągłe, bijące wręcz w oczy posty, ktorych część można odczytać przegladając aktywność forum. Szokująco prymitywna treść tych postów zwrócila moją uwagę, myślę, że niepotrzebnie, bo szkoda sobie zawracać głowę takim chłamem. Ale może jednak warto uświadamiać innym, że można być lepszym. Dlatego "tutejszym hejterkom" nalezy to uświadamiać tutaj - a "siwej" należy to uświadamiać na jej vlogu. Wszystko ma swój czas i wszystko ma swoje miejsce. Nie oczekuję odpowiedzi gdyż chcę się włączać w ten plugawy i hejterski wątek. Pozdrawiam.
 6. Święta racja. Mariposa - prawdopodobnie nie zdołasz uświadomić niektórym ich bezmyślności. Ale próbować trzeba.
 7. Oj oj... bardzo nieprzyjemnie... Przyjemnie to było, jak sie kopało do jednej bramki i lajkowalo, lajkowało jedna drugą. Towarzystwo wzajemnej adoracji, nie mające nic do powiedzenia i żyjące jednym tematem jak pasożyty. Jakże ubogie musi być wasze życie, jakie ciasne horyzonty... Przecież większość tego towarzystwa nie ma własnego sensownego życia. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że wy bez Szusz nie istniejecie, że was po prostu nie ma ?
 8. @Fionka

  Pies zatruwa mi życie

  Do postu wyżej mogłabym tylko dodać, że posiadanie zwierząt jest dla ludzi odpowiedzialnych. Nie mówiąc już o posiadaniu dzieci... Czy pomyślałas o tym w kontekscie związku w którym jesteś ?
 9. @Fionka

  Okazywanie czułości w miejscach publicznych

  Uroczy widok. Pamiętam, jak w pewnym pięknym uzdrowisku obserwowałam (dyskretnie...) parę, w wieku na pewno po 70-tce, na tzw. fajfie. Byli tylko we dwoje, tańczyli tylko razem, pan całował panią w rękę przed i po każdym tańcu, odprowadzał na miejsce jak kruchą laleczkę. Oboje siwiuteńcy. Wzruszył mnie ten widok, choć byłam wtedy małolata.
 10. Och jak dobrze, że tu przyszłaś, na to forum. Poziom dyskusji poszybował niebotycznie, w górę...
 11. Tak, potwierdzam, na tym forum jest też sporo sfrustrowanych i ordynarnych kobiet. Niestety... Wystarczy wejść na niektóre hejterskie wątki w dziale Gwiazdy/TV/Kino. W Życiu erotycznym i uczuciowym też jest ich sporo. Taki poziom.
 12. @Fionka

  Dziecko meza

  Popieram. Mała jest ewidentnie manipulowana przez swoją matkę. Czemu - nie wiem, skoro przedtem wszystko się układało dobrze. Niech dziecko trochę zatęskni za tatusiem i za dziadkami. Na siłę jej nie przygarniecie. Miłości się nie kupuje.
 13. @Fionka

  Zdrada męża? Co robić?

  Też tak uważam. Musisz teraz działać bardzo mądrze, gdyż w przeciwnym wypadku przegrasz nie tyle sprawę rozwodową ile swoje życie. Yoka dobrze ci radzi.
 14. @Fionka

  Związek a długi

  Nie aż tak - ale brak pieniędzy, to jest problem. Można startować od zera i się wspólnie dorabiać, i to jest piękne, można powiedzieć. Ale ty z finansami jesteś znacznie poniżej zera, jesteś w długach. I teraz tak : jak szczerze powiesz prawie na początku znajomości o tych długach,. to myślę, że każda dziewczyna się spłoszy. Jeśli nie powiesz i dziewczyna się zaangażuje uczuciowo, a w końcu prawda wyjdzie na jaw, to dowiesz się, że jesteś kłamcą, że jesteś niewiarygodny, nie można na tobie polegać itd, itp. Jak nie zrobisz - dobrze nie będzie. Chyba, ze trafisz na jakąś desperatkę, której wszystko jedno, byle facet był. Lepiej postaraj sie zrobić wszystko, aby wyjść z tych długów. Jak już będziesz na poziomie zera - będzie dobrze. Oczywiście to jest tylko moje zdanie i mogę się mylić w ocenie.
 15. @Fionka

  Związek a długi

  Ale już masz i tego ci nikt nie zabierze. Warunków spłaty też ci nikt nie zmieni na gorsze, więc dlaczego nie spróbować ? Prawnik próbował i nic nie wskórał - więc nie masz nic do stracenia. Tak myślę. Ale oczywiście zrobisz, jak sam będziesz uważał. Twoje życie, twoje długi, twoja decyzja. I jeszcze moja opinia - dopóki nie uporasz się z długami, moim zdaniem nie masz szans na poważny związek z żadną rozsądną dziewczyną. Przelotne związki oczywiście wchodzą w grę. Pozdrawiam.
×