Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

barnaby

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3234
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  15

barnaby wygrał w ostatnim dniu 24 Luty 2020

barnaby ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1209 Excellent

8 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dzień dobry! Aa, Kasiu, miłego poniedziałku!
 2. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dzień dobry! Kasiu, Aa, Elfiku, KO, Basiu, witajcie dziewczyny! KO, zdrowia MKO, a Tobie jak najmniej zmartwień.
 3. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dzień dobry! Kasiu, KO, Elfiku, pięknego piątku dziewczyny! Kasiu, mało się odzywasz, mam nadzieję, że wszystko u Ciebiew porządku? Jeśli masz dużo zajęć w tym czasie, to może i lepiej, żeby się nie stresować sytuacją zewnętrzną. Basiu, skromnie czy nie, ważne że z rodziną i na powietrzu. Obawiam się, że zamknięci w domach, nie wytwarzamy wystarczającej dawki wit. D, do tego dochodzi wpływ światła słonecznego na samopoczucie psychiczne. W niedzielę może spotkam się z przyjaciółmi pierwszy raz od marca, to będzie moje pierwsze wyjście dla przyjemności. KO, trzymaj się, zdrowia Tobie i Twojej rodzinie . Elfi, już jutro etap porządkowy, będzie czysto i pięknie, a Ty odpoczniesz w odnowionym domu.
 4. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Fikret dostarczył list Ademowi. Przemyślał to sobie? Bo teraz Adem ma mniej powodów do nienawiści do Boranów, a zyskał jeden potężny do odwrócenia się od matki. Jeśli Fevzi czterdzieści lat wcześniej chciał walczyć z prawowitą żoną o uznanie nieślubnego syna, to upokorzyłby Esmę przed całym światem i podeptałby zasady, dla których ona poświęciła swoją miłość. Warto było? Dziękuję za uwagę .
 5. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Garip pisze pożegnalny e-list do Esmy. Mimo zawodu, jaki mu sprawiła, nie odwracasię od niej i zapewnia o swojej miłości. Emocje tak go wyczerpały, że zemdlał przed opuszczeniem domu.
 6. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  W pokoju Emira czekała na niego Süreyya. On ją odpycha i rani, ale ona opowiada mu o swoim dzieciństwie bez rodziców. Nie zamierza zastąpić mu mamy, ale być z nim i dla niego. Nie tego się spodziewał, gdyby obraziła się na niego lub krzyczała, byłoby mu łatwiej, usprawiedliwiłaby jego bunt i nienawiść.
 7. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Fikret zakradł się do sypialni Esmy, żeby znaleźć list Fevziego. Esma wróciła do domu, ale udało mu schować list. Wykręcił się troską o Adę i prośbą o pomoc, żeby mógł zobaczyć córkę.
 8. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Ipek szczuje tego szurniętego na Esrę, obwiniając ją o rozbijanie małżeństwa. Chce, żeby cała jego wściekłość zwróciła się przeciw siostrze, nawet trochę chroni Fikreta.
 9. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Ipek wykopała brata Esmy, niezłego oryginała i chyba trochę szurniętego. *Faruk uświadamia Emirowi, że Süreyya była jego żoną już w chwili ponownego pojawienia się Begüm. Nie wyklucza, że gdyby chronologia była odwrotna, ożeniłby się z Begüm. To! mnie zdziwiło!
 10. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Emir przedstawia na szkolnej akademii swój projekt o mamie i mówi w czasie teraźniejszym, jakby Begüm żyła. Dopiero po chwili dodał końcówkę czasu przeszłego. Opowiadał o swoich nadziejach na rodzinne życie z obojgiem rodziców. Obwinił Süreyyę za śmierć mamy i swoich marzeń. Gdyby nie ona, jego mama miałaby siłę walczyć z chorobą. Süreyya jest zdruzgotana i nie chce widzieć Faruka. Uważa, że ponosi on winę za pozwolenie na wystąpienie, chociaż Emir nie był gotowy. Przygnębiony Faruk naskoczył na matkę za podjudzanie Begüm do walki o niego. *Adem wystraszony groźbami Halima poszedł z pojednawczą wizytą do Dilary.
 11. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Halim wpadł na pogawędkę do Adema. Jest ktoś, kogo ten damski bokser się boi. A to mi się bardzo nie podoba - szantażuje Adema zrobieniem krzywdy Dilarze.
 12. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dobry wieczór! Esma nie wytrzymała i wytknęła Akifowi zamiar poślubienia Senem. Jak to? Przecież ona osobiście doniosła na jego narzeczoną.
 13. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dzień dobry! Kasiu , Aa , pięknego czwartku! Aa, zasłodziłam się . Mała Luna była takim słodziaczkiem. Basiu, bardzo się cieszę, że spędziłaś miło czas z rodziną na powietrzu . Kiełbaski z grilla! Pycha! Lubię też chleb opiekany na grillu, nawet bardziej niż mięso. GRA, dziękuję za miłe słowa . Paaa...
 14. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dobranoc .
 15. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Przynajmniej Burcu rozumie ojca i wspiera go. Nie rozumiem tej sprzeczności - wypada przesadzać w reakcjach, gestach negatywnych, można komuś przyłożyć, jawnie wyrażać nienawiść jak Adem, a okazywanie pozytywnych uczuć jest zakazanym owocem. Dziękuję za uwagę .
×