Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

barnaby

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1420
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  14

barnaby wygrał w ostatnim dniu 22 Luty

barnaby ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

644 Excellent

4 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Elfi, dzięki za wyjaśnienie obecnej sytuacji w WM. W pierwszej serii chyba nie było takiego komediowego kontrapunkt jak teraz z Osmanem (wiem, że teraz to nie Osman). Czasami spojrzę i w tym wątku nic się nie dzieje, w dodatku aktorzy grają z talentem drewnianych pni. *Kasiu, nawet nie zauważyłam, że to dom Begüm, u Mihriban wygląda duuużo lepiej. W NzS Garip też ma piękny, stylowy dom z niesamowitym widokiem z werandy. Doceniam nowatorstwo tego szklanego kontenera - akwarium Sanem, ale nie ma tam za grosz prywatności, chyba że opuści się żaluzje, ale wtedy w środku będzie ciemno i dom straci ogromny atut - wzajemne przenikanie się wnętrza i ogrodu.
 2. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dzień dobry! ☺ Wichura szybko przejdzie, u mnie już jest spokojnie. Miłej niedzieli nam wszystkim! ☺ GRA, kiedyś wspomniałaś, że nie mogłaś pisać, chociaż byłaś już zalogowana. Mam ten problem z aplikacją sieci drogerii; po zmianie telefonu nie mogę się zalogować, bo aplikacja nie przyjmuje mojego hasła i nie mogę założyć nowego konta, bo już mam konto. Panie w drogerii poradziły mi, żebym otworzyła nowy e-mail z lekko zmienionym danymi i z tym e-mailem jeszcze raz pobrała aplikację. Może Ty też zaloguj się na nowy e-mail?
 3. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dziewczyny na zachodzie, u Was też tak wieje? Tutaj kielecka pogoda łeb urywa. Dobranoc, pięknych snów nam wszystkim .
 4. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Elfi, powtórki o 18:55 przed premierowym odcinkiem o 20:00 już są od ubiegłego poniedziałku.
 5. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  EK130. Padłam przy okazywaniu współczucia zemdlonej Hümie – Nihat do Aziza „Ma pan wodę?” A:”Nie”- kochany były mąż . Can: „Niech leży, zaraz oprzytomnieje” – kochany bieżący syn . Hüma miauczała, gdy zostawili ją samą pod drzwiami Mihriban. EK131. Sanem dodała miodu do maści na poparzenia ze względu na jego właściwości antybakteryjne, a miesza tę miksturę drewnianą łyżką, której nie sposób porządnie zdezynfekować. Aż tak jej Can zawinił?! Bakterii nie widać, to znaczy, że ich nie ma?! Mevkibe słuchała jak zaczarowana odwetu, jaki Mihriban wzięła na garnkach w zastępstwie Hümy (raz chciałam walnąć z wściekłości wazonikiem o podłogę, wybrałam z tej wściekłości najbrzydszy, ale skubany odbił się od podłogi i omal nie dostałam rykoszetem). W oczach awanturnicy, która jak nikt potrafi rozpocząć burdę uliczną z Aysun, to najwyższy wyraz uznania. Aziz (w wersji oryginalnej tureckiej) powiedział, że będzie lepiej dla ludzkości, jeśli Mihriban nie będzie się przeszkadzać. Mihriban ma piękny dom, jasny, otwarty, wypełniony książkami. *Skąd Hüma wie, gdzie jest chata Cana, jeśli nie mieli ze sobą kontaktu od rozwodu, a tym bardziej co wie o jego sąsiadach w górach? A w ogóle myślałam, że to pustelnia bez sąsiadów. *Sanem najpierw wydarła się na Cana, że nie może nic napisać po jego wyjeździe (chyba wystarczy, że na również jego historii wypłynęła jako pisarka, czego ona od niego jeszcze chce?), a chwilę potem ma przypływ natchnienia na trzy litery i nie jest to brzydkie słowo (ono nie ma trzech liter). KO, ja myślę, że Sanem zamierza zaatakować ścianę barankiem, żeby rozum jej wrócił, dlatego ma asekurację z chustki na głowie. *Za co Hüma tym razem nienawidzi Sanem? Divitowie stracili cały majątek, ona zaakceptowała Leylę, a nawet jej rodziców, jeśli bez przerwy tam przesiaduje. Sanem została sławną nie tylko w Turcji pisarką i nawet Polen przy niej jest szarą myszą. Role się odwróciły. Nienawiść do Sanem obecnie ma wyłącznie irracjonalne podstawy, co nie znaczy, że nie mogą być one równie silne jak racjonalne – jeśli uprzedzenia klasowe są racjonalne.
 6. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dziękuję Basiu . Mam nadzieję, że Nare przed usunięciem nagrania z telefonu przeniosła je na inny nośnik, bo to jej jedyny dowód po wykasowaniu go z telefonu ojca. Akın cały czas ma możliwość oskarżenia Nare, a nagranie przedstawia okoliczności łagodzące.
 7. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dzięki Elfi . Zdecydowanie wolę Cana (Divita) z brodą i długimi włosami . I z uśmiechem.
 8. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Elfi, te trzy na górze strony głównej czy te z rzymskiego lotniska? Na tych trzech na stronie głównej faaajnie wygląda, bardzo... otwarty...
 9. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Elfi, na której stronie jest Twój odblokowany post?
 10. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dziękuję za słowa otuchy, ale dziś nie doszło do lekcji jazdy. Pewnie w przyszłym tygodniu poćwiczę na placu przy dawnych koszarach, tam jest dużo miejsca. *Kasiu, Misia przy każdej okazji wpycha się na kolana, najlepiej w poprzek, żeby przylegać jak największą powierzchnią ciała. Lubi też leżeć w kabinie prysznicowej, bo w łazience jest najcieplej. Widziałam tego kotka na Ig, spryciula . Á propos Ig - jest dużo zdjęć Cana Yamana na rzymskim lotnisku, bo jutro we włoskiej telewizji jest program z nim na żywo. Can jak nie on - bardzo poważny, ma teraz kilkudniowy zarost i jeszcze krótkie włosy. To będzie jego pierwszy publiczny występ od trzech miesięcy. *SK. Z uwagą obejrzałam na yt fragment zatytułowany "Sancar şokta". Sancar miał przemyślany plan obejrzenia telefonu Nare, to była pierwsza rzecz, na którą zwrócił uwagę po przekroczeniu progu tarasu. Zastanowiło mnie co innego - gdy zobaczył płaczącego Gediza, podszedł do niego i przytulił. Uwierzył bez zastrzeżeń, że Gediz miał powód do rozpaczy, w przecież tym powodem jest nagranie będące dowodem na łajdactwo Akına, o czym Sancar wie po telefonicznej rozmowie Nare i Müge. Czyli wierzy, że Gediz płacze z tego samego powodu, który odrzuca nie wierząc w niewinność Nare? *Halise upokorzyła Elvan w obecności Menekşe, a Menekşe oszczędziła wstydu rugając ją bez świadków. Następna teściowa z upodobaniem do najgorszej synowej, zupełnie jak Esma.
 11. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Cześć KO! Moja przyjaciółka poradziła mi, żebym zapomniała o lewej nodze, ona na początku też nie polubiła się z automatem i po takiej poradzie swojego brata załapała. Będę jeździć jak Can Divit, on trzyma nogę na nadkolu (na dłuższej trasie ja też, ale nie tak wysoko). Zawsze się dziwię, że mu tak wygodnie z kolanem pod brodą . Znalazłam jedną rzecz wspólną z Canem Yamanem - używamy tego samego atramentu (Ig) *KO, zasłodziłam się kociaczkiem . Miśka ma taki post z 18 września, gdy zakopała się w pledach przeczuwając nadchodzącą zimę. Miłej soboty . P.s.Czy widać u Was emoji pobierane z klawiatury smartfona, a nie edytora kafe? Ze smartfona pobiera się szybciej.
 12. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Cześć Kasiu! Mam nadzieję, że problemy z Internetem już za Wami. Jasne, że chciałabym, żeby żadnych w ogóle nie było . Dzień dobry wszystkim! Trzymajcie kciuki, może dziś będę pierwszy raz jeździć samochodem z automatem. Musimy wybrać takie miejsce, na którym nie ma drzew . Moja mama postanowiła jako ostatnia z rodziny zrobić prawo jazdy i przyjaciel taty postanowił ją podszkolić. Pojechali na wielki plac po fabryce traktorów, mama wjechała w jedyną ławkę już poza tym ogromnym parkingiem i było po prawie jazdy. Miłej soboty.
 13. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Miałam zamiar tylko powiedzieć dobranoc, ale trafiłam na streszczenie i komentarz do SK! Dzięki KO! Dziękuję też za EK . Rano zerkałam przygotowując się do wyjścia. Nie wiem, czy była scena, w której Hüma miauczała cichutko: "mi... mi...mi" Mihriban. Dziś już oczy same się zamykają, dobranoc wszystkim! *Napisałam ten post i nie wysłałam. Brawo!
 14. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dzień dobry! Dziś u mnie słabo z czasem, więc może obejrzę EK w biegu, a potem wybywam. Miłego dnia nam wszystkim!
 15. barnaby

  Grzech Fatmagül 18

  Dobranoc
×