Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

barnaby

Zarejestrowani
 • Zawartość

  649
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

barnaby wygrał w ostatnim dniu 18 Luty

barnaby ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

321 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Niewinnie? Murat musi sobie to często powtarzać.
 2. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Co? Lont Murata się skrócił?
 3. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Ochroniarz z GF! Ten przystojny zatrudniony do ochrony Kerima na weselu.
 4. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Hurra! Świat zwariował. To chyba ten południowy temperament.
 5. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Hayat nie potrafi wysiąść z samochodu jak dama z kolanami razem.
 6. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Nie mogę oderwać oczu od ust Fadık.
 7. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Tuval chce wysłać Hayat z Dorukiem?
 8. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  13:28 Jestem. Tubiś zadaje pytania jak w wojsku. Do czego jest chlebak? Do noszenia granatów, jak sama nazwa wskazuje.
 9. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Elfi, . Wywaliło mi router w czasie pierwszej przerwy reklamowej dokładnie tak, jak wczoraj, poza tym wszystko jest porządku, obraz bardzo dobry.
 10. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  11:46 Dzień dobry . Mamy 15 minut z głowy. Kawa, herbata, ja?
 11. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Aa, kiedyś w pracy odgrodziłam kawałek przestrzeni sznurkiem i powiesiłam na tym sznurku kartkę z podobnym napisem, żeby kilka osób trzymało się ode mnie z daleka, dopóki mi wk..w nie przejdzie. Na szczęście dyrektor na widok tej kartki parsknął śmiechem i poparł mnie. Dziś pożegnam się, dobranoc, pięknych snów . Przez Mustafę nie wykasowuję w telefonie wielu zdjęć z chmurami, bo mi szkoda, zawsze ręka mi zadrży.
 12. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Mogę pisać o różnych wydarzeniach w BBO, o różnych osobach, ale brakuje mi słów na opisanie miłości Mustafy, nawet nie wiem, jakich słów użyć. Jak mam sobie poradzić z tą miłością, jeśli Mustafa sobie z nią nie radzi? Jest w każdym jego spojrzeniu, przerasta jego zdolność kierowania swoimi czynami, uzależnia go nie zostawiając marginesu na wolną wolę. W stajni wybuchnął agresją i uderzył Narin, a potem bił z pasją sprasowaną słomę, żeby wyładować furię i nie krzywdzić jej więcej. W końcu przepełniająca go frustracja wywołała atak padaczki i znalazła w nim ujście. Patrząc na chłodno, wielki, silny mężczyzna chciał pokonać opór osiemnastoletniej dziewczyny, więc dlaczego mu się nie udawało? Bo to Narin panowała nad Mustafą, jak w laboratorium kroiła lodowatym nożem jego serce jak preparat na szkle. Wystarczyło popatrzeć w ich oczy. Zwycięża silniejszy, słabszym jest ten, komu bardziej zależy. Z jej strony jest chłód, pogarda, nienawiść rozjeżdżające walcem jego miłość, bezradność i rozpacz. Mustafa nigdy nie miał szans w tym związku nie tylko dlatego, że kochał bez wzajemności, przede wszystkim jego miłość czyniła go bezbronnym, a jego otoczenie dodatkowo osaczało go i zaszczuwało nie dając szansy na zaczerpnięcie tchu.
 13. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Dziś Naciye powiedziała do swołoczy "mój aniele" na jej widok w sukni ślubnej. Że co?! No żeż... Miłość rodzicielska bywa ślepa, irracjonalna, ale to jest kpina z własnego dziecka, wystawianie córki na pośmiewisko. Już i tak wyglądała jak purchawa, pan Jabba, który wpadł do dołu z wapnem, a matka dobija ją szyderstwem.
 14. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Nie bardzo mam ochotę na nowy serial, bo brakuje mi czasu, nieoczekiwanie doszedł BBO i to jest mój priorytet. ALA jest miłą odskocznią od wszystkich dramatów w stylu ŁC, a KS zamierzam skończyć, bo to jednak wyższa liga (nie wyższa od BBO czy GF). Suknia Cennet - skojarzyła mi się z "Czterema weselami i pogrzebem", bo Hugh Grant świetnie krótko puentował kolejne przebieranki, a jedną z nich, najbardziej podobną do koszuli Cennet, w sposób trochę niecenzuralny, kto widział, ten wie. Też zwróciłam uwagę na wyczucie rytmu Cennet, poruszała się z dużym wdziękiem.
 15. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Kasiu, ja też nastawiłam się na "Üryan geldim" i kicha!
×