Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

barnaby

Zarejestrowani
 • Zawartość

  708
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Wszystko napisane przez barnaby

 1. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Michale, witaj . GRA, patrząc na nasze gusty, nie tylko GF nas do siebie przyciąga, to nie przypadek . Ja jeszcze lubię Miłoszewskiego, mam wszystkie jego kryminały i mam w planach innych polskich autorów, zwłaszcza Krajewskego. Na razie pochłonęła mnie Turcja. Dziś muszę wcześnie wstać, więc pożegnam się. Dobranoc, pięknych snów .
 2. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Basiu, życzę Tobie i Twojej rodzinie dużo zdrowia i odporności . Agnese, zaczęłam kupować Mankella w wersji papierowej i dałam sobie spokój, bo w najbliższej rodzinie trzy osoby mają chyba wszystko, co u nas wyszło, a potem dostałam od brata ciotecznego Kindle'a i tam mam po antenkę w berecie kryminałów i nie tylko, czasami ze zdziwieniem znajduję coś, co szukam w bibliotece, a okazuje się, że to jest w domu (np. "O wojnie galijskiej" Cezara potrzebne na studia). Człowiek przyzwyczaja się do dobrego - mam starszą wersję Kindle'a i strony przewija się mechanicznymi przyciskami z boku, a ja uparcie próbuję dotykowo jak w smartfonie lub w tablecie i myślę, że się zepsuło.
 3. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Burak Özçivit był dziś bardzo dobry w poruszających scenach spotkania z Deniz i opowiadania o swoim pobycie w więzieniu. Dotknięcie rączki Deniz na pewno przypomniało mu o swoim pragnieniu, aby dziecko Nihan okazało się jego dzieckiem, o ich wcześniejszych marzeniach o córce, o miłości, która okazała się wielkim zawodem. A przecież nawet nie wie, że to córka Nihan, nie mówiąc o swoim ojcostwie. Po roku w przerażających warunkach wśród ludzi zdeprawowanych i zdemoralizowanych niewinna, maleńka dziewczynka na chwilę wytrąciła go z ponurego zafiksowania się na swoim celu. Przy stole nie wytrzymał i zgasił Tarıka, który nie mógł znieść, że Kemal znów jest w centrum uwagi, i prymitywnymi zaczepkami próbował pomniejszyć cierpienie brata. Na pewno chciał też uświadomić Zeynep konsekwencje, jakie inni ponoszą za jej bezmyślność, kłamstwa, uleganie popędom bez oglądania się na krzywdę innych. *Agnese, ja też wolę szwedzkie ekranizacje Mankella i Larssona, mają świetny, autentyczny klimat. Doceniam jednak rolę Rooney Mara w amerykańskiej wersji "Millenium". Ad "Millenium" - każdy z trzech tomów przeczytałam w ciągu jednego dnia, żeby nie przenosić całego okrucieństwa na następny dzień.
 4. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Agnese, przeczytałam trzy kryminały Nesbø, kilka Mankella i oczywiście "Millenium" Larssona, lubię skandynawski klimat. W mojej rodzinie z tym dorobkiem wlokę się w ogonie, nie mam całego regału skandynawskich kryminałów w wersji papierowej, dodatkowo audiobooków i e-booków. *Basiu, nic nie ma i nie będzie, bo dziś miałam niespodziewanego gościa, a jutro wypadł mi niespodziewany wyjazd przez tego niespodziewanego gościa. Za to w sobotę zrobię sobie maraton BBO... ojej! Pięć odcinków po 1,5 godziny .
 5. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Agnese , życzę Ci szczęśliwego życia z Twoimi dwoma mężczyznami, miłości, zdrowia, pięknych podróży oraz żeby otaczały Cię dźwięki dobrej muzyki, ukochane książki i dużo, dużo świetnych seriali - z Ibrahimem, włoskich, angielskich, jakich tylko chcesz.
 6. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Dziękuję, barnaby .
 7. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Było tak pięknie, gdy Kemal cierpiał w więzieniu, a Zeynep nie musiała konfrontować się ze skutkami swojej podłości, ale on wyszedł i trzeba patrzeć mu w twarz.
 8. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Kemal, patrząc na Deniz, pewnie myślał o swoich zawiedzionych nadziejach, o pragnieniu, żeby dziecko Nihan było ich wspólnym dzieckiem.
 9. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Jeśli Fehime i Hüseyin nie będą słyszeć prawdy, to znaczy, że ona nie istnieje. Ale rozumiem ich, wypierają prawdę, ponieważ ona ich przerasta, świadomość, ile wycierpiało ich dziecko, dobiłaby ich.
 10. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Nihan szuka kogoś odważnego, nieprzekupnego, kto potrafi jej pomóc. Pomyślmy, kto, oprócz Hakana, spełnia te kryteria... Ale jestem g.łupia, przecież Kemal to wróg.
 11. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Zehir i Zehra - były więzień i prawniczka. W dodatku wygląda na to, że to on odszedł.
 12. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Byłam na weselszej stypie.
 13. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Nieszczęścia chodzą parami - Zeynep w domu i dodatkowo Tarık się napatoczył.
 14. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Kemal w granatowym t-shircie przypomina mi Engina jako Umuta w BAİH.
 15. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Zeynep żałuje, że Kemal wyszedł z więzienia. Może trzeba było złożyć z Nihan obciążające go zeznania, dołożyliby mu ze trzydzieści lat i miałaby spokój.
 16. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Jakie to żałosne - Emir nagrał metronom, żeby t.erroryzować Nihan. Dorosły mężczyzna bawi się w inscenizacje jak pretensjonalna gimbaza.
 17. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Elfi . Wiem, że od emisji do zakończenia serialu odcinki są sukcesywnie udostępnianie, ale ja chcę zobaczyć Mustafę najszybciej jak się da. *Czy Kemal się mści? W pewnym sensie tak, ale on przede wszystkim każe swoim prześladowcom przeżyć to, czego sam doświadczył, żeby zobaczyli, jakie skutki przynoszą ich działania i jak to wygląda z drugiej strony.
 18. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Dzień dobry. Dziś nie było BBO , ALA, nic nie było i jutro też nie będzie. Mimo wszystko miłego dnia .
 19. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  KO, dzięki za towarzystwo .
 20. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Kemal nie odzyska straconego czasu, ale w zamian będzie mieć zdjęcia córki? To jest uczciwa rekompensata? Ten ... naprawdę chce oddać Deniz jak szczeniaka?
 21. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Jasne, Nihan przyszła, bo ma w tym interes. Miałby odzyskać jej, ich córkę, może jeszcze bez informowania go, że to jego dziecko.
 22. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Nihan nigdy nie wpadła na pomysł, żeby nagrywać Emira, a powinna wiedzieć, jaką nagrania mają moc.
 23. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Emir gra w d.urnia z superdetektywem.
 24. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Zupa pryska, Asu w białej bluzce kusi los.
 25. barnaby

  Grzech Fatmagül 17

  Nihan mogłaby pojechać z policjantem, ale jest samodzielna.
×