Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

barnaby

Zarejestrowani
 • Zawartość

  995
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Posty napisane przez barnaby


 1. GRA, no właśnie dziś nie spałam (ja!) do 3, bo nie mogłam uspokoić serca i zwaliłam to na koktajl z jogurtu naturalnego z gruszkami posłodzony syropem waniliowym, bo nie chciało mi się długo blendować z cukrem. Myślałam, że przedawkowałam ze słodkim i dlatego mnie nosiło.

  U mnie codziennie bardzo wieje i jest zimno, więc w tej dynamicznej pogodzie jest constans.


 2. Przez siłę sugestii nie mogłam zachować powagi pod koniec 2. odcinka GF, bo w czasie rozmowy Kerima, Vurala, Erdoğana i Selima z Münirem cały czas przypominał mi się hinduski dubbing. A już jak Münir szczerze i szczodrze trzaskał po pyskach, to nie mogłam się nie roześmiać.


 3. Dzień dobry 🙂.

  Miłego poniedziałku nam wszystkim 😘👋.

  Rano byłam u krwiopijcy, ale było w miarę bezboleśnie. W osiedlowym punkcie poboru krwi jest miły, bardzo kompetentny pan, dużo delikatniejszy od większości pielęgniarek, z którymi miałam do czynienia.

  Na pocieszenie 😃 przed moim domem zaparkowała czarna Kia Sportage. Księcia 💓💞 nie widziałam.


 4. Dzień dobry 🙂.

  Kasiu, KO, Aa, miłego niedzielnego popołudnia. Aa, cieszę się, że się odezwałaś i masz czas dla siebie 🙂.

  Dostałam zdjęcie zewnętrznego termometru z południa Polski z prawie 30° i to już po 9 rano. U mnie wieje i nie wiem, czy to nowy front pogodowy czy stary się nie skończył.

  Obejrzałam już IM, ale skomentować spróbuję później, może zdążę jeszcze na spacer.

  Pozdrawiam wszystkich 👋😘


 5. Cześć KO.

  Teraz u mnie jest spokojniej, a w nocy strasznie wiało. Późnym wieczorem robiłam sos do spaghetti na dziś i uchyliłam okno, bałam się, że wiatr wyrwie je z framugą, ale za to jak szybko wywietrzyło się! Aż gwizdało w całym domu.

  Miłego, spokojnego dnia. Znów blokują mi się emoji na smartfonie, nic nie mogę wstawić.


 6. Dzień dobry 🙂.

  Kasiu, witaj 😘. Możliwe, że ten motyw muzyczny jest oryginalny i stworzony przez jednego z dwóch kompozytorów. Towarzyszy jednemu negatywnemu bohaterowi, gdy ten robi coś podłego.

  Na mnie zrobił wrażenie, bo jest intrygujący, zapada w pamięć i żałuję, że nie jest rozwinięty.

  Poczytałam o dudach, są instrumentem wykorzystywanym nie tylko w Szkocji, ale i w Bułgarii i na Bliskim Wschodzie, czyli jak najbardziej są obecne w muzyce tureckiej. W tym fragmencie w KJN szkocki wydał mi się nie tylko sam instrument, ale przede wszystkim charakter muzyki.

  Życzę nam wszystkim miłego weekendu 👋.

  Kończę kawę, pachną hiacynty, tym razem białe, sobota zapowiada się dobrze.


 7. Kasiu, nie znalazłam klipu z motywem (to zaledwie kilka taktów, mam nadzieję, że usłyszę rozwinięcie), o którym pisałam. Jeśli byś chciała, to w 9. oryginalnym odcinku w 52:20 go słychać (oryginalny tytuł serialu "Gecenin Kraliçesi"). Ścieżka dźwiękowa sprawia wrażenie kompilacji muzyki z czołówki WS i ilustracji muzycznej dramatycznych momentów w OK.

  Dobranoc, śnijmy pięknie 😘🌩️.

×