Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Darek M

Zarejestrowani
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutral

Ostatnio na profilu byli

978 wyświetleń profilu
 1. Wydaje mi się, że powinna być równowaga. Żonę w kwiecie wieku, która ma starszego od siebie męża od czasu do czasu młodszy powinien zaspokoić. Zaś młoda kobieta powinna zdobywać doświadczenie ze starszymi facetami oczywiście nie gardząc młodymi.
 2. Darek M

  Seks oralny, zachowanie, reakcje

  Uwielbiam jak żona robi mi loda.
 3. Darek M

  Ciąża cuckold

  Co prawda nie każdy facet się pogodzi z zajściem swojej kobiety z innym, ale wymaga to dużej odwagi.
 4. Darek M

  Cuckold?

  Jeśli lubi patrzeć jak inny dogadza jego kobiecie to może mieć problem. Większość kobiet lubi intymność podczas seksu oraz ceni sobie poczucie bezpieczeństwa i odpowiedni nastrój. Zmuszanie do cuckoldu bo mamy taką fantazję i nas to podnieca jest niczym innym jak brakiem szacunku dla partnera.
 5. Darek M

  Lekki cuckold

  Rozmiar członka nie jest najważniejszy dla orgazmu kobiecego, ale krótki, cienki i do tego z niepełnym wzwodem może stanowić poważny dyskomfort przy współżyciu.
 6. Darek M

  Cuckold?

  Zgadzam się autor ideologię dopasowuję do swojej sytuacji. Nie ulega wątpliwości, że ma kobietę puszczalską, a jego to kręci. Trafił swój na swego i nie ma znaczenia jak to nazwiemy skoro obie strony są zadowolone.
 7. Darek M

  Cuckold?

  Co do normy to trudno określić zjawisko. Większość takich sytuacji jest w otoczce tajemnicy. Zaniedbywana kobieta w związku, która nie ma oporów natury np. religijnej, będzie puszczać się na boku, czy to za zgodą partnera, czy też bez zgody dyskretnie. W końcu zdrowa kobieta musi rozładować swoje napięcie seksualne. Przypadkiem autor nakrył swoją kobietę na zdradzie i się podniecił. Powinien jej o tym powiedzieć, że go to kręci i może razem coś ustalą. Nie każda puszczalska kobieta chce być podglądana, bo ją to nie kręci.
 8. Ja lizałem cipkę po koledze i było super.
 9. Moja mówi, że o mnie. Myślę, że zciemnia.
 10. Darek M

  Mąż, cuckold, mały czlonek

  Decydując się na seks w trójkącie zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że ten trzeci będzie poprostu lepszy od męża w łóżku. Przyjemność owszem dla kobiety, ale dla jej faceta o ile nie pozbył się zazdrości wobec swojej kobiety to koszmar. Nie ma co wmawiać, że to tylko seks, facet czuje zagrożenie i lęk o swoją kobietę. Co prawda niektórych facetów kręcą takie spotkania albo mają poczucie niespełnienia w roli męża, kochanka, wtedy godzą się na taki układ. Podobnie w układzie dwie kobiety i jeden facet, zawsze jedna będzie lepsza od drugiej dla faceta.
 11. Zamiast szukać innej w rewanżu zajmij się swoją kobietą.
 12. Darek M

  Masturbacja mężatek

  Owszem z kochankiem.
×