Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

blue_danube

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2103
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

737 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dokładnie, ja też nie wiem
 2. blue_danube

  Aliss

  Alka sie do tego przygotowywała jak na audiencję kogoś na szczeblach, więc to chyba nie jest dla niej tylko posprzątanie kuwety chyba nawet jakieś poradniki wjechaly
 3. blue_danube

  Aliss

  Za dwa lata będzie to samo, tylko kot urośnie. O ile jeszcze będzie go miała.
 4. blue_danube

  Pannanaturalna ślub odsłona 2 i ciąża

  Bo nudna i nijaka. Ona się czasem. Je rozwiodła?
 5. blue_danube

  Aliss

  No tak, po tym q&a dowiedzieliśmy się, że Esiu może w końcu pić colę. A powiedzcie mi, wiadomo, czy Esiowa wróciła do roboty?
 6. blue_danube

  Aliss

  No dokładnie, poza tym jak można się kumplować z żoną przyjaciela byłego mężaz która kumpluje się z jego obecna partnerka? To chory układ by był.
 7. blue_danube

  Aliss

  Może to była jakaś ostatnia deska desperacji
 8. blue_danube

  Aliss

  No cóż, wychodzi na to, że mamy odmienne zdanie w tym temacie. Te znajomości się pewnie naturalnie rozluźniły. Ja się nie dziwię akurat tutaj nic a nic. Pewnie Alina też nie ma do niej o to pretensji, a zresztą nikt nie wie jak to tam do końca było u nich.
 9. blue_danube

  Aliss

  Wtedy to było na świeżo. Była zraniona i pogubiona, w szoku pewnie jeszcze, że to co budowała tyle lat, nagle się rozpadło. Traktowała te znajomości niejako jako przedłużenie wspólnego życia z byłym. Natomiast w dłuższej perspektywie, dla własnego zdrowia psychicznego należy się odciąć od takich relacji. Należy się definitywnie odciąć od byłego, również ukrocacjac tego typu znajomości. Przecież to nie byli jacyś tam jego znajomi, tylko bliski przyjaciel z dziewczyną, obecnie żona. Oni się regularnie widywali, więc na dłuższą metę trudno ciągnąć takie znajomości nawet. Weź wczuj się choć na chwilę w sytuację każdego z nich. Choćby taka Alina, która się spotykała sama z Alka. Teraz spotyka się z esowia. Dla mnie to niezdrowe znajomości. Trzeba niestety wybrać. Tak samo postaw się na miejscu Alki. Chciałabyś mieć koleżankę, której dobra kumpela spotykała się z Twoim mężem?
 10. blue_danube

  Aliss

  A po cholerę ma utrzymywać z nimi kontakt, skoro to byli jego znajomi?
 11. blue_danube

  Holly Molly z Norwegii

  No trudno, zwłaszcza, że na jednej wizycie się nie skończy. Plus małe dziecko
 12. blue_danube

  Polki w Koreii

  Nie przesadzaj, jednak każdy mniej więcej zna historię swojego miasta czy regionu. Natomiast paradoks polega na tym, że jak się jedzie do takiego egzotycznego kraju, jakim jest Korea dla Polaka, to czyta się o nim dosyć sporo, z racji tego, że jest to nowość i nic się o nim nie wie. Kompletnie.
 13. blue_danube

  Aliss

  Nawet kot nie dał rady, ale nie dziwię się. Ja też już jej nie oglądam od paru miesięcy, tylko tu czasem wejdę i czytam co piszecie. O kocie też tutaj się dowiedziałam, więc z ciekawości zetknęłam na insta.
 14. blue_danube

  Polki w Koreii

  No spoko, każde dziecko i każdy człowiek ma chwilę słabości, złości czy zwyczajnie gorszy dzień, ale przecież od razu poznać temperament. Jest grzeczny i spokojny. Przy takim można dużo zrobić.
×