Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

acordeon

Zarejestrowani
 • Zawartość

  13976
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez acordeon

 1. acordeon

  Obrzezany opinie

  Zimą chodzi się w czapce.
 2. acordeon

  Deportowany uchodźca

  Gdzieś mi umknęło. Miałem tutaj przerwę. Może to w tym czasie.
 3. acordeon

  Seks a cellulit

  Zawżdy jest cimno w komnacie i nawet gacie po bracie latajo po chacie. Jakbych mioł zyrkać i szukać celulajta, to niejedna dziewoja uciekła by w rajtach.
 4. acordeon

  Deportowany uchodźca

  Я не знаю, о чем ты мне говоришь, гражданин змей
 5. acordeon

  ćwiczenia nago

  Nie ma nic gorszego. Do jakichkolwiek ćwiczeń (bieganie, podskoki) trzeba mieć obcisłe gacie. Podskakujące klejnoty to nic przyjemnego.
 6. acordeon

  Kto pierwszy?

  Przecież człowiek nie jest robotem. Czy to ważne, kto ma już dość. Przychodzi taki moment, że człowiek pada i koniec miłości, majtki na du.pę
 7. acordeon

  Oczy

  Z reguły kobiety podczas orgazmu zamykają oczy.
 8. acordeon

  Oczy

  Nie wiesz co dobre
 9. acordeon

  Żona wyjechała - pomocy

  Kiedyś trenowałem, ale to stare czasy i już nie pamiętam, czy kopnięcie w przód to było mawashi geri czy mea geri.
 10. acordeon

  Żona wyjechała - pomocy

  Fajne pierścienie widziałem w sklepie motoryzacyjnym na osiedlu. Jak chcesz to zapytam o cenę
 11. A gdzie pracujesz? Może to kriokomora, chłodnia dla nieboszczyków, albo chłodnia w ubojni bydła. Musisz zmienić koniecznie pracę. Możesz spróbować w hucie szkła, krematorium, albo jako masażysta dla Pań na basenie w Hurghadzie. Ta ostatnia opcja chyba najkorzystniejszej wpłynie na odpowiednie ukrwienie twojego przyjaciela.
 12. Wewnętrzne regulaminy rządzą się swoimi prawami. W firmach też istnieją wewnętrzne regulaminy, których się przestrzega albo nie, dopóki nikt nikogo nie złapie na łamaniu przepisów. Co do seksu osób, które ukończyły 15 lat uważam, że to za wcześnie na współżycie seksualne.
 13. acordeon

  Prezentacja.

  Nie zauważyłem takiej zależności. To są kwestie indywidualne. Jedni się prawie nie pocą, z innych się wręcz leje pot.
 14. acordeon

  Prezentacja.

  Nic. Tu chodzi o efekt wizualny. Jeżeli ktoś wie do czego służy woda i mydło, to nie ma różnicy czy jest ogolony czy zarośnięty. Ogolenie pach nie zlikwiduje potu, ale prościej jest użyć antyperspirantu, gdy włosów tam nie ma, zwłaszcza jak ktoś ma bardzo gęste.
 15. acordeon

  Czym dla was jest sex??

  Zabawą, przyjemnością, rozładowaniem napięcia.
 16. acordeon

  Lubie scat

  I tam też gracie w skata.
 17. acordeon

  Lubie scat

  Jesteś ze Śląska?
 18. acordeon

  Płatny seks a miłość

  Nie chodzę do prostytutek więc nie wiem jak to jest u nich z emocjami i uczuciami. Nie sądzę, że wszystkie są pozbawione uczuć i emocji. Z drugiej strony jest to ich praca i jeżeli chcą żeby klient do nich wracał i był zadowolony, to muszą się też w jakiś sposób zaangażować, przynajmniej jakieś minimum. Z dobrego źródła wiem tylko, że w pewnym azjatyckim kraju klient jest traktowany jak "król"i tam czujesz się u boku takiej pani jak z najlepszą kochanką.
 19. acordeon

  Płatny seks a miłość

  Jak zdecydowana większość tematów.
 20. acordeon

  Płatny seks a miłość

  Każdy człowiek jest inny i potrzebuje czegoś innego do szczęścia. Faceci są trochę inaczej skonstruowani niż kobiety. Nami często rządzą samcze instynkty. Wszystko zależy od cech indywidualnych. Jeden będzie potrzebował czułości, inny zrobi swoje i do widzenia.
 21. acordeon

  Płatny seks a miłość

  Wydaje mi się, że jak zapłacisz to masz i przytulanie i mizianie. Wszystko jest kwestią pieniędzy. Jeżeli taka pani chce mieć klientelę, to musi zadbać o każdy szczegół. Nie mówię o tych co stoją przy trasach i używają butelki z wodą jako prysznica.
 22. acordeon

  Płatny seks a miłość

  Nie każdy ma dar do uwodzenia. Wiele osób jest zamkniętych w sobie i nie odnajduje się w kontaktach międzyludzkich. Niektórymi rządzi ciekawość "jak to jest z profesjonalistką". Inni idą na łatwiznę, a jeszcze są tacy, którzy boją się angażować, albo nie widzą się w roli partnera, męża, kochanka. Znam osobę, która jest singlem, bo tak mu wygodnie, a jak ma potrzebę to korzysta z płatnych usług.
 23. acordeon

  Nagość faceta

  Nagość drugiej osoby powinno traktować się naturalnie. Jako osobnik płci męskiej powiem, że widok atrakcyjnej kobiety zawsze jest miły dla oka, ale trzeba mieć trochę oleju w głowie. Nawet jeżeli ta kobieta będzie w naszych oczach obiektem pożądania, to nie znaczy, że mamy prawo ją dotknąć.
 24. acordeon

  Nagość faceta

  To, że ktoś kogoś zobaczy nago, nie oznacza, że zaraz wejdzie tej osobie do łóżka. Albo ma się jakieś zasady, albo ich nie ma. Ja dzieliłem przez trzy dni pokój z dziewczyną mojego kuzyna i nikt nie pomyślał żeby mu rogi przyprawić, a też widziałem ją nago nie raz.
 25. acordeon

  To jest nie fair.

  Tak to mogą się bawić nastolatkowie.
×