Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Margo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1356
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

195 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Za dużo bajek czytasz. To o tym jabłku to też bajka, gdybyś nie zauważył.
 2. A ja podam przykład całkiem inny - to mąż zapragnął większych wrażeń, zrobił kochance dziecko i tak kombinuje żeby płacić jak najmniejsze alimenty na pierwsze dziecko. Podział majątku trwał dość długo bo małżonek zapomniał o pieniądzach od teściów na mieszkanie (nie było oficjalnego potwierdzenia) i twierdził, że to on ma większy udział. Tatuś jak bierze dziecko to zamiast samemu się zajmować to zawozi do mamusi, a sam odsypia. Myślisz, że ta super kobieta z dzieckiem ułoży sobie życie? Ma jakieś przelotne znajomości, ale obawia.sie, że będzie miała 2 dzieci i praktycznie zero pomocy przy ich wychowaniu.
 3. A o jakich prawach i przywilejach mowa? Ja tam zawsze twierdzę , że w następnym życiu chciałabym być mężczyzną.
 4. Prawdę mówiąc nie do końca wiem ci to znaczy miłość od strzału amora. Albo się kogoś kocha, albo nie . Bardzo się lubiliście i przyjaźniliście i co się stało że teraz jest jak jest?
 5. Rozwiń o co chodzi z tymi emocjami i dlaczego jest to związane z niepewnością? A to nie można mieć stabilizacji i jednocześnie emocji w związku?
 6. Margo

  Zdrada po ślubie a przed

  Zdrada to zdrada bez względu na to, czy przed czy po ślubie.
 7. Dla jakich nich ? - dla tych co tak myślą? A dla nich (tych co tak nie myślą) nie ma To niech nie wiążą się z mężczyznami, którzy nie chcą być jedynymi żywicielami . Niech szukają mężczyzny, który będzie je utrzymywał, nawet kosztem długich rozłąk związanych z wykonywaną przez nich pracą. No właśnie i po sprawie. Przez kobiety, które mają takich mężów, potem krążą opinie, że jak dziecko chore to zawsze tylko kobieta idzie na zwolnienie.
 8. Dla jednych ma, a dla drugich nie ma. To mają problem. Zależy z kim ma się dziecko- jeżeli kobieta decyduje się na dziecko z mężczyzna, który nie pójdzie na zwolnienie na chore dziecko to tak mają.
 9. I tu masz odpowiedź na swoje własne pytanie- bo sporo pracodawców myśli podobnymi stereotypami jak Ty. Nie myślałeś aby zrobić karierę polityczną u boku ministra od sredukacji, taki minister od jedynego słusznego modelu rodziny to stanowisko wypisz, wymaluj dla Ciebie. Ps. Nie wiem dlaczego odnosisz się tylko do samotnych matek - bo tylko w takim przypadku to cały czas kobieta musi być na zwolnieniu z chorym dzieckiem.
 10. Oczywiście, że się liczy. Tylko co stoi na przeszkodzie aby zarobki nie były tajne i aby pracownik wiedział co ewentualnie poprawić, aby mieć większą pensję. Po za tym jeżeli ktoś dostaje za każdym razem premie zgodnie z wyliczomyn procentem to znaczy, że pracuje dobrze. Prawdwa jest taka,że pracodawca chce wycisnąć z pracownika jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem.
 11. I tu się myślisz- ludzie pomimo pracy na tych samych stanowiskach i mających ten sam zakres obowiązków zarabiają różnie (dlatego też jest promowana tajność zarobków). A co do premii i protestów to się mylisz - każdy wie co to jest premia uznaniowa.
 12. A niby dlaczego osoby (bez względu na płeć) pracujące na tych samych stanowiskach i mające ten sam zakres czynności, mają zarabiać inaczej. Premia jest po to aby docenić bardziej pracownika.
 13. Margo

  Nie chce powiedzieć gdzie był

  I to taka wielka tajemnica jest? Byłeś kiedyś w związku, bo te Twoje teorie to mijają się z życiem.
 14. Margo

  Nie chce powiedzieć gdzie był

  A co z mężem, a którym pisałaś w kwietniu w temacie "mąż nie wierzy mi"?
 15. Margo

  Nie jestem w typie Męża

  Uległość i bycie nieukształtowaną jeszcze kobietą (byłaś dzieckiem).
×