Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Margo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  709
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

78 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chyba zmieniliście temat. Teraz małżeństwo, które chce i planuje dziecko i w czasie ciąży dowiaduje się, że kobieta urodzi dziecko z wieloma wadami (czasami są to potworki) nie może dokonać aborcji. Czasami są to dzieci, które żyją parę godzin lub dni. Jak można tam katować ludzi, po to żeby był chrzest i pogrzeb, za który należy się "co łaska "?
 2. Cała nadzieja w pokoleniu, które jeszcze nie miało prawa głosu- może w końcu odsuną tych......(nie napisze co o nich myślę bo i tak nie przejdzie) od władzy i zacznie być normalnie.
 3. A jeszcze we wrześniu pisałaś: "Od jakiegoś miesiąca spodobał mi się pewien chłopak chyba młodszy ode mnie. Ja mam 27 lat. Codziennie rano mijamy się na przystanku a on czeka na szefa swojego. Na początku się tylko uśmiechał później coś zagadywal ostatnio wyskoczył że musimy kiedyś na kawę iść. Pyta czy się wyspalam życzy miłego dnia ale nigdy nie spytał mnie i numer telefonu. Podoba mi się ale nie wiem jak to dalej poprowadzić. Codziennie rano się widzimy i wtedy mam wrażenie że on się denerwuje i ja też bo jakiej takie głupoty gadamy. A nic z tego nie wynika. " To w końcu jak to jest z tum twoim niby mężem?
 4. Jeżeli nie zdążyli się jeszcze poznać to raczej nie ma mowy o dobrze dobranej parze. Po za tym co to znaczy parcie na ślub. Jeżeli jest dobrze dobrana para to ślub tego nie popsuje bo niby dlaczego?
 5. Prawdę mówiąc, nie zdziwiłam się w przypadku rozwodów z kręgu moich bliższych i dalszych znajomych. Czasami za to zdziwiłam się, że się pobierają.
 6. Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Gdyby nie była kobietą niezależną (czyli miałaby trudności z utrzymaniem) to najwyraźniej aż tak by sie nie zastanawiała. A prawda jest taka, że jeżeli spotka się odpowiednią osobę (z tego co pisała to nie spotkała) to bez względu na to, że jest się niezależną to chce się z tym kimś związać.
 7. To nie wrzucaj wszystkiego do worka z twoja połówką. Być może jest część osób, które się pobiera dla jakiegoś celu, ale nie wszyscy - ludzie się pobierają bo się kochają, chcą ze sobą być o chcą zalegalizować związek (talim ludziom nie zmienia się myślenie). Nie każdy jest jak autorka i zastanawia się, cyt; "Może lepiej traktować facetów na luzie, jak oni nas, w sumie po co teraz kobiecie ślub i zobowiązania, skoro jesteśmy niezależne?" - wygląda na to że jeżeli byłby jej potrzebny bankomat to nie zastanawiałaby się nad jego poszukaniem, nawet jeżeli koleżanki właśnie by się rozwodziły.
 8. Sugerowanie się małżeństwami innych to głupota. To, że znasz takie małżeństwa nie znaczy, że też takie będziesz miała. Czy gdyby wszyscy twoi znajomi żyli szczęśliwie w małżeństwach to wyszłabyś bezmyślnie za mąż za pierwszego lepszego i myślała, że twoje małżeństwo też będzie szczęśliwie. A co do bycia kochanką- to jeżeli masz ma myśli spotkanie się z żonatym facetem, to chyba nie masz zbyt wygórowanych wymagań względem mężczyzn - przecież to jest jeden z gorszych typów jaki może się przytrafić.
 9. Ja dla odmiany nie rozumie dlaczego moja odpowiedź potraktowałaś jako atak. Dostosowałam tylko ton odpowiedzi to twojej.
 10. Całe szczęście nic, bo Ty abyś była młoda duchem to musisz nie mieć męża, a ja nie mam takich ograniczeń. A co mają twoje przemyślenia do tematu i zadanego w nim pytania? - nic.
 11. Trochę dziwne rozumowanie - mi małżeństwo całkowicie nie przeszkodziło w byciu młodą duchem. Tak naprawdę to chyba jedynie jak komuś przeszkadza mieszkanie razem to małżeństwo może uwierać. Jeszcze problemem dla mnie byłoby, gdybym miała zostać kurą domową lub gdybym sama miała zajmować się domem - no ale to kwestia za kogo się za mąż wychodzi. A dzieci też nie trzeba mieć po 9 miesiącach od ślubu lub w ogóle.
 12. Zawsze miałam rozum na miejscu - mam rewelacyjnego męża.
×