Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Margo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1085
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

154 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeżeli wywnioskowałać, że jestem osobą niewrażliwą (co jest niezgodne z prawdą) to być może takie same błędne wnioski wyciągasz z obserwacji innych.
 2. Margo

  Romans....

  Należy zastanowić się co powoduje ten chłód i co robić, aby znowu nie zapanował lub co robić aby szybko się tego chłodu pozbyć.
 3. Popracuj nad fobiami- to trudne , ale nie niemożliwe.
 4. Naprawdę współczuję Ci - jakich Ty dziwnych facetów w swoim życiu spotkałaś. A to o toalecie, to już naprawdę mnie zadziwilas - co twoi faceci tam wyprawiają? W domu tak miałaś?
 5. A z jakiego podwórka mam podawać przykłady, mam latać po osiedlach i obserwować ludzi - pewnie, że są miejsca gdzie są tylko małżeństwa z niebieską kartą itd - ale to nie jest moja praca, zajmowanie się takimi ludźmi. I napisze Ci po raz kolejny w moim środowisku nie ma umęczonych żon, sfrustrowanych mężów i bitych dzieci. Fobie można mieć z różnych powodów: nie latać samolotem bo są katastrofy, nie jeździć samochodem bo są wypadki, a także z nikim się nie wiązać bo są nieszczęśliwe małżeństwa. Każdy wybiera sam swoją drogę życia- dla mnie życie z takimi fobiami to nie życie. Ja zamiast przykładać oko i ucho do sąsiadów (gdzie po za śmiechem dzieci, szczekaniem psa nic nie słychać) wolę skupiać się na swojej rodzinie.
 6. O jakich latach piszesz ? - mamy 2021, a nie 1930.
 7. Pierwszej kategorii nie znam - raczej nie miałyby czasu mieć 2- 3 etaty i mieć cały dom na głowie. Drugą kategorię znam - po rozwodzie (wcale nie narzekają bo rozwiodły się, żeby mieć lepiej i mają) i wdowy (tu raczej szczęśliwe nie są, bo straciły kogoś kogo kochają). Trzecia kategorie znam. Czwartej kategorii nie znam - nie przebywam w środowisku patologiczny. Natomiast najwięcej znam kobiet o których nie wspominałaś - mają męza, dzieci i nikt nikogo nie obsługuje.
 8. Tak czytam i dochodzę do wniosku, że żyje w innej rzeczywistości, niż większość tu piszących osób- i całe szczęście. Tu kobiety nadają na mężczyzn, mężczyźni na kobiety, wszyscy żyją sami bo wokoło podli ludzie. Co za koszmar.
 9. To zależy za kogo się za mąż wychodzi. Ja nie odbieram mojego małżeństwa jako niekorzystny układ - w ogóle nie odbieram tego jako jakiś układ. Jesteśmy razem bo tego chcemy i jest nam dobrze. Nie rezygnowałam z pracy po urodzeniu dzieci, nie zajmuje się sama domem, a mój mąż nie ma na głowie utrzymania rodziny.
 10. Margo

  Mąż zachowuje się jak kawaler

  Nie mój język, nie mój poziom rozmowy. "Do nie usłyszenia."
 11. Margo

  Mąż zachowuje się jak kawaler

  Szkoda mi Ciebie - musisz być bardzo nieszczęśliwą i sfrustrowaną osobą. Nie wiem na czym polega zapinanie grubej. Masz jakiś problem z akceptacją swojego wyglądu, że każdą szczupłą kobietę nazywasz pustą.
 12. Margo

  Mąż zachowuje się jak kawaler

  Nie wierzę w związki na odległość- w małżeństwa na odległość też.
 13. Margo

  Mąż zachowuje się jak kawaler

  Jesteść dość ordynarna. Uważasz, że jak facet/kobieya uprawia seks z kobietą/facetem która/który mu się fizycznie podoba to jest to dubczenie, a jak będzie to robił z zapuszczoną/zapuszczonym kobietą/facetem to już wtedy jest to kochanie. W myśl twojej chorej teorii wolę dubczenie w takim razie . Pewnie , ze facet będzie uprawiał seks z zapuszczaną żoną - bo przecież nie będzie żył w celibacie. A nadprogramowe kilogramy w większości przypadków spowodowane są obrzarstwem, brakiem ruchu i nieodpowiednią dietą w przypadku choroby. Niesamowite jak ludzie potrafią fakt bycia grubym tłumaczyć chorobą i ciążą - a jak się widzi co jedzą w ciągu dnia to i całkiem zdrowa osoba by się roztyła.
 14. Margo

  Mąż zachowuje się jak kawaler

  Jak długo pracował i mieszkał w Niemczech? Jak często przyjeżdżał do domu ?
 15. Margo

  Mąż zachowuje się jak kawaler

  Dać duby ? - tak określasz seks? A dlaczego brzuch miałby pokryć tłuszcz, bo blizny rozumiem ewentualnie po ciąży. Często ludzie będąc w związku małżeńskim uważają, że już wtedy można się zapuścić bo i tak się ma męża/żonę, więc po co wyglądać dobrze. Trochę mylisz pożądanie z miłością- ciężko pożadać kobietę ważąca 80kg, jeżeli w dniu ślubu ważyła 55kg (i takie się właśnie podobają).
×