Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Margo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2414
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

393 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A co ją w tej partii urzekło? , zgadza się z takim traktowaniem kobiety i ma poglądy antyunijne ? A co Tobie podoba się w niej? - po za wyglądem. Czym się konkretnie różnicie jeżeli chodzi o światopogląd, itd . Czy często macie inne poglądy w jakiś sprawach?
 2. Wpadki się owszem zdążają, ale w sumie to nie znam ani jednej w przypadku zabezpieczenia. Ciężko też z seksem czekać aż do momentu, gdy będzie się gotowym na dziecko - owszem, są tacy którzy dopiero po ślubie, ale nie uważam żeby to był najlepszy pomysł. Generalnie to przed nimi matura - chyba na tym teraz się należy skupić. O ile ta historia nie jest bajką.
 3. Fakt, trochę 18 -20 latków znam i nie wiem głowie im bycie dorosłych w pełnym tego słowa znaczeniu. Zresztą bardzo słusznie - to czas na naukę, zabawę i randki.
 4. Jako rodzic dziecka w wieku 18 lat powiem tak - 18 lat to jednak za wcześnie aby myśleć, że jest się na poważnie i gdyby mi dziecko powiedziało, że jest z kimś na poważnie to jednak byłoby to mało poważne. Napisze tak - skupcie się na nauce, a zarobione dorywczo pieniądze przeznaczcie na wyjazdy i zabawę, jeszcze się nabędziecie dorosłymi.
 5. Jeżeli się zabezpieczyliście to nie. A to jej rodzice nigdy Cię nie widzieli? Macie 18 lat czyli klasa maturalna, a skąd pieniądze na wynajem i życie?
 6. Margo

  Małżeństwo

  Jakoś ciężko mi uwierzyć w tą historię.
 7. Margo

  Małżeństwo

  Nie bardzo rozumiem dlaczego zdecydowałaś się na dzieci z kimś takim.
 8. Margo

  Frustracja z powodu seksu analnego

  Oczywiście, że możesz. Jak tak bardzo to lubi, to wsadź mu coś w odbyt i ulżyj mu w końcu.
 9. Margo

  Wyjścia męża

  To wygląda jak jakieś prowo. Najpierw autorka pisze, że ma taki model rodziny w głowie że nigdzie się samemu nie wychodzi, potem że sama czasami wychodzi i napatrzyła się co się na tych spotkaniach dzieje, jak się pytam co to twierdzi że często dochodzi do zdrady (jak konkretnie to już nie odpowiada ), następnie pisze że wychodzi z koleżankami.
 10. Margo

  Wyjścia męża

  A jak konkretnie ? - spotykacie się towarzysko w restauracji i dochodzi do zdrady? Gdzie? Dziwne masz towarzystwo doprawdy. To, że gdzieś wychodzi to nie jest dziwne, nienormalne za to jest Twoje zachowanie. Chłop powinien dostać medal, że tyle lat wytrzymuje.
 11. Margo

  Wyjścia męża

  A co się takiego dzieje konkretnie? Czyli Ty możesz wychodzić mimo, że podobno u Ciebie w rodzinie się nie wychodzi i takie wyniosłaś standardy, a mąż nie może?.
 12. Margo

  Wyjścia męża

  A Ty wychodzisz gdzieś bez męża? Pracujesz?
 13. I tak trzymaj. Największa głupota kobiety - to nie pracować bo mąż nic w domu nie robi. Jak obiad gotujesz to głupio nie ugotować i dla męża, ale już śniadanie i kolację niech sam ogarnia. Ustal kto co robi w domu, przecież facet też powinien potrafić sobie poradzić w życiu codziennym, a nie czekać jak mu mamusia a potem żona podstawi pos nos.
 14. 1,5 etatu? - to ile pracuje dziennie? Twój mąż nic nie robi kompletnie? W sumie jak masz już spore dzieci (jesteś 15 lat w domu) to nie przesadzajmy z tym zapierdzielem w domu. Z całą pewnością mniej czasu tygodniowo poświęca się na obowiązki domowe, niż na pracę (nawet jeżeli pracuje się na jednym etacie przez 8 godzin dziennie). Natomiast jeżeli po powrocie do pracy, Twój mąż by nic w domu nie robił i sama byś to wszystko musiała ogarniać, to nie dziwne że do pracy Ci się nie spieszy. Kwestia tylko, że jeżeli powodem aby nie iść do pracy jest mąż, który nic w domu nie zrobi to ....(no ja bym na taki układ nie poszła).
 15. A wyszłaś za niego, a potem zdecydowałaś się na dziecko, a następne na drugie dzuecko bo ? Jak można się tak dawać i jak można tak kogoś wykorzystywać- odnoszę wrażenie, że Twój mąż ma tak naprawdę gdzieś, potrzebna mu pomoc domowa w pełnym wymiarze i tyle. Widzę, że synów wychowujecie podobnie jak został wychowany mąż- że facet nic nie robi tylko pracuje. Jak już będą starsi i będą mieli narzeczone to odrazu powiedz co je czeka - tyranie w domu, pretensje i opowieści w stylu Twojego męża.
×