Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pampasgräs silvervit

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3475
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

212 Excellent

5 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pampasgräs silvervit

  10 przykazań NWO, ma zostać tylko 500 milionów ludności

  Żeby łatwiej było rządzić jednej rodzinie "carskiej? Już raz wszyscy na wschodzie uczyliśmy się ruskiego? A po co? Wszyscy wiemy... Poza tym, w ten sposób można sprzeciwić się woli Boga, który specjalnie te języki ludziom pomieszał żeby nie było reżimów i totalitaryzmów, a tu masz babo placek - ludzie sami do tego dążą.
 2. Pampasgräs silvervit

  10 przykazań NWO, ma zostać tylko 500 milionów ludności

  Dla ludzi może, ale nie dla szatana.
 3. Pampasgräs silvervit

  10 przykazań NWO, ma zostać tylko 500 milionów ludności

  No tak, bo najwięcej satanistów pochodzi ze świata zachodniego, gdzie gzili się w związkach kaziridczych poczynając niedorozwinięte potomstwo. Poza tym te ubarwienie i wzbogacenie kulturowe sprowadza się do zwężenia horyzontów do islamu, tępoty i analfbetyzmu społeczeństwa, który nie chce i nie może się sprzeciwić, a dzieci i kobiety cierpią zastraszane w domach, gdzie nocami i potajemnie w ich piwnicach prowadzi się ubój rytualny. Choć raz Rydzyk zrobił coś dobrego dla świata i sprzeciwił się tym okultyzmom i barbarzyństwu... Bo jak nie on to kto? Politycznie to też bardzo dobry ruch, pomijajac fakt humanitaryzmu. Im mniej tych bzdur, tym dalej od islamu i satanizmu, a więc i od lewactwa.
 4. Pampasgräs silvervit

  10 przykazań NWO, ma zostać tylko 500 milionów ludności

  8 mld ludzi to wcale nie aż tak dużo... ile jest jeszcze terenów niezasiedlonych ja się pytam...? Ale chodzi o to, że ludzie maja żyć "w zgodzie z naturą", a dlaczego? Dlaczego dla satanistów natura i przyroda jest aż tak ważna? Jesteśmy stworzeniami dualnymi, złożonymi z dwóch światów, duchowego i fizycznego. Cześć duchowa jest boska i wieczna, część fizyczna diabelska i przemijająca... Dlatego niektórzy przypisują dzieło stworzenia świata fizycznego i całej natury - diabłu, mimo iż czasem tak pięknej, iż zapiera dech w piersiach, a przez co wydaje się dziełem Bożym. Z drugiej zaś strony całe cierpienie bierze się ze świata fizycznego, dlatego mówi się, że piekło jest tu na Ziemi... Coś w tym musi być. Czy w modlitwie "Wierzę w Boga" nie występuje zwrot: "I zstąpił do piekieł, trzeciego dnia zmartwychwstał..." - czy to czasem nie chodzi o Ziemię jako o piekło? Bo chyba Chrystus nie poszedł do piekła po ukrzyżowaniu, co nie? Po co i za co? Piekło to ziemia, diabelski raj, gdzie dobra materialne i fizyczne kuszą dusze... A walka dobra ze złem przejawia się w walce świata duchowego z materialnym. Szatan poszedł o krok dalej, jest o tyle arogancki, że poprzez świat fizyczny przejąć chce władzę nad światem duchowym i dlatego też najmożniejsi jego wyznawcy sponsorują CERN i mrożące krew w żyłach eksperymenty z dziedziny mechaniki kwantowej - jak otwieranie przejść do światów równoległych, etc. Zobaczcie również wielkie satanistyczne otwarcie równoległego do CERNu tunelu Gortata. Jest na co popatrzeć i od czego dostać mdłości. Powoli wszystko się zazębia i to bardzo dokładnie.
 5. Pampasgräs silvervit

  Jest dzień zmarłych, a gdzie dzień żyjących?

  Oni też mają... A święto "żywych" to każde inne święto, nawet święto Zmarłych jest dla żywych... Nie ma święta żywych ,bo większość nie ma czego świętować. BTW lepiej święto Zmarłych niż żywych... trupów.
 6. Pampasgräs silvervit

  Jest dzień zmarłych, a gdzie dzień żyjących?

  W sumie jakby nie było to racja, bo to głównie kobiety zajmują się dziećmi, domem, mężem... A jeszcze chodzą do pracy, pomagają rodzicom, zajmują się rachunkami i budżetem. I jeszcze coś by się znalazło. Mężczyzna rzadko kiedy jest prawdziwym partnerem w tej codziennej harówce. Przez to święto to kobietom bardziej się należy... I nie dlatego, że jesteśmy słabsze, tylko dlatego właśnie, że jesteśmy silniejsze.
 7. Pampasgräs silvervit

  Jest dzień zmarłych, a gdzie dzień żyjących?

  Spoko, po śmierci też będziemy mieli swoje święto.
 8. Pampasgräs silvervit

  Gdzie lesbijka może poznać miłość?

  I na marszach popierających aborcję. Co dziwne, ich akurat to nie dotyczy...xD
 9. Pampasgräs silvervit

  Gdzie lesbijka może poznać miłość?

  Na marszach elgebete
 10. Pampasgräs silvervit

  Czego żałuje jako człowiek troche wiekowy

  Pewien poeta... W sumie nie znam ad personam, znam za to część Jego duszy... ❤ Więc może jednak trochę znam.
 11. Pampasgräs silvervit

  Wbrew tym wszystkim pozorom, które stwarzam

  Tak wiem, jednak to bardzo ciężkie, gdy w grę wchodzą uczucia ehh...
 12. Pampasgräs silvervit

  Wbrew tym wszystkim pozorom, które stwarzam

  Inne uczucie do kogoś innego... czuje się jak gdybym złożyła przysięgę o byciu razem na dobre i na złe... problem w tym, że zaczynam wątpić w to, że to dobry wybór. I bynajmniej z kaprysu... Do tanga trzeba dwojga...
×