Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pampasgräs silvervit

Zarejestrowani
 • Zawartość

  862
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

34 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pampasgräs silvervit

  Piękna twarz

  Głupot nie słucham.
 2. Pampasgräs silvervit

  Piękna twarz

  Nie o to chodzi... On był taki szczery... przybliżał ludzi do Boga, do dobra, wprowadzał jakąś taką religijną, ale fantastyczną magię w swoim otoczeniu.Był przezabawny i niezwykle inteligentny, był cudownym przykładem czułego i dobrego człowieka, był prawdziwym namiestnikiem Jezusa.
 3. Pampasgräs silvervit

  Czarno to widzę

  Poznałam kiedyś wspaniałego mężczyznę o tym imieniu... Albo pomoże aczkolwiek przyjdzie kolejna fala, inny wirus, gorszy. Nic nie wiadomo.
 4. Pampasgräs silvervit

  Piękna twarz

  Jana Pawła II-go jest jak miód na serce. Świat byłby inny, gdyby On jeszcze żył.
 5. Pampasgräs silvervit

  Czarno to widzę

  Daruś... kiepsko ro wygląda, bo jest coraz gorzej. Reset czy nie, oni nie mają prawa robić takich rzeczy! Jestem w punkcie, w którym żałuję, że nie potrafie strzelać i znam tylko dwa podstawowe chwyty judo...☺ Mimo czarnych myśli jednak mam dziwnie dobre przeczucia, ale nigdy nic nie wiadomo. Może być dobrze - albo i nie. Zanim wynajdą szczepionkę minie sporo czasu.
 6. No, ale przecież mówimy to samo. Całe szczęście, że lewactwo skończyło swe rządy w 2015r., i gdy za ich rządów, przez 8 lat płaciłeś podatki (jak mniemam całkiem spore) i takich jak Ty przedsiębiorców czy też biznesmenów, było całe mnóstwo. PKB było rzędu 1 biliona złotych, a oni wciąż powtarzali: "PIENIEDZY NIE MA I NIE BĘDZIE". To gdzie one wsiąkły? Dobranoc.:)
 7. I tu wychodzi na jaw postawa dzisiejszego lewactwa jako to oni mieliby być prawdziwymi patriotami Choć tym samym staje się jadne dlaczego preferują interesy Europy nad interesami Polski - żeby się im nie narzucać ani nie narazić. Definicja książkowego patriotyzmu czy też przyczyn nienawiści patriotów wobec nacjonalizmu to czyste dno.
 8. Putin stawia se wszystkich za wroga, a sam się bogaci. To żaden patriotyzm, mieć wymowkę i cały kraj w doopie. Patriotyzm jest wtedy, gdy stawiasz się przeciwko najeźdźcy, ponieważ boisz się o swą ojczyznę, ziemię, korzenie i rodzinę.
 9. Przecież w tym co napisałeś nie ma żadnej sprzeczności. Podałeś przykład Izraela, który pasuje Ci do nacjonalizmu - ale pasuje też do patriotyzmu. Ciągle strzelają do Palestyńczyków... Niemcy też pasują do obu określeń, wszystkich mieli za wroga, a swój naród i własne korzyści stawiali ponad wszystko. I dalej to robią, choć dobrze sie maskują ;) Taki polityczny make-up.☺ Zresztą Izrael i Niemcy są tacy sami, - po jednych pieniądzach!!! ☺ Dlatego jedni wyrąbali drugich.
 10. Taki patriotyzm jak Ty widzisz to jest po prostu zimny, bezwzgledny kapitalizm w stylu amerykańskim, bez kszty rządowej troski o kolektyw... Powiem więcej - to jest rosyjski patriotyzm. Putin ma już ponad 40 mld €, a co mają Rosjanie? Goofno.☺
 11. Nacjonalizm - miłość do narodu narodowości to przede wszystkim chęć podniesienia ludziom poziomu życia i rozwój. Patriotyzm to miłość do ojczyzny, ziemi i historii.
 12. Hitler to był nazistą, a przecież nazizm nie uznawał żadnej innej narodowości jako równej, ewentualnie jako narody po tej samej stronie, ale podporządkowane (dlatego też zaakceptowano faszystowskie Włochy). Hitler popierał też Kościół katolicki, zawarł nawet pakt z papieżem. I pewnie krzyczał przez sen: Niemcy, niemcy iber alles...
 13. Zapewn euro-Biedroń chetnie potwierdzi swą przynależność i oddanie dla kraju.
×