Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pampasgräs silvervit

Zarejestrowani
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pampasgräs silvervit

  Polska broń atomowa

  A precyzyjniej neutronowa, była na wyciągnięcie ręki za sprawą profesora Sylwestra Kaliskiego, późniejszego ministra nauki, który zmarł 05'08'1978, prawdopodobnie zamordowany przez siły KGB (a ja uważam, że CIA) w ukartowanym wypadku drogowym. Profesor pracował też nad laserowymi tarczami antyrakietowymi dzięki, którym każdy pocisk rakietowy wychwycony przez widmo pola rentgenowskiego zostałby posiekany i zlikwidowany przez wiązki lasera... Nasza myśl technologiczna oraz wkład w rozwój nauki po raz kolejny zostały stłumione w zarodku przez wrogów polskości i ich zazdrość.
 2. Pampasgräs silvervit

  Kasujesz moje tematy...

  Urantia: Bóg ukazany jest jako Ojciec każdego człowieka poprzez udzielenie mu części swego wiecznego ducha, zwanej Dostrajaczem Myśli[KU 6], którego każda pełnosprawna umysłowo osoba otrzymuje w momencie podjęcia pierwszej w życiu decyzji o charakterze moralnym, zazwyczaj między piątym a szóstym rokiem życia. Dostrajacz służy jako boski partner człowieka przez resztę jego życia, w takim zakresie, w jakim pozwala mu na to jego wolna wola dotarcia do Boga, nieustannie prowadząc taką osobę ku dojrzalszemu, bardziej uduchowionemu myśleniu, co prowadzi do zwiększonej świadomości Boga i do duchowego rozwoju. Moja wizja: Bóg udziela swego wiecznego ducha każdemu człowiekowi pod postacią energii elektromagnetycznej czyli boskiej baterii i wzmacniaczem kreatywnych zdolności zwanej duszą, która z pochodzenia jest kawałkiem Stwórcy natomiast na Ziemi żyje w człowieku, działa i podejmuje decyzje w sposób autonomiczny, dobrowolnie wybierając stronę, po której staje. Głównym zadaniem każdej duszy jest podejmowanie decyzji o charakterze moralnym, dusze podczas ziemskiej wędrówki identyfikują się jako dobre lub złe, kontrybuując na szali siły dobra albo siły zła - po to właśnie zsyłane są na planetę Ziemię (w przypadku ludzi). Wolna wola jest legitymizacją posypaniapostępowania każdej duszy w tej najważniejszej wojnie ever. Każdy czyn, każdy gest i podjęta decyzja przechyla szalę. Wolna wola jest możliwa tylko i wyłącznie poprzez brak boskiej ingerencji, a zapewnia ją umysłowa tabula rasa i brak jakiegokolwiek świadomego pojęcia o "miejscu", a raczej sytuacji boskiego pochodzenia. Jedynie wolna wola zapewnia nam możliwość autonomicznego i suwerennego działania.
 3. Pampasgräs silvervit

  Kasujesz moje tematy...

  Urantia: Bóg ukazany jest jako Ojciec każdego człowieka poprzez udzielenie mu części swego wiecznego ducha, zwanej Dostrajaczem Myśli[KU 6], którego każda pełnosprawna umysłowo osoba otrzymuje w momencie podjęcia pierwszej w życiu decyzji o charakterze moralnym, zazwyczaj między piątym a szóstym rokiem życia. Dostrajacz służy jako boski partner człowieka przez resztę jego życia, w takim zakresie, w jakim pozwala mu na to jego wolna wola dotarcia do Boga, nieustannie prowadząc taką osobę ku dojrzalszemu, bardziej uduchowionemu myśleniu, co prowadzi do zwiększonej świadomości Boga i do duchowego rozwoju. Moja wizja: Bóg udziela swego wiecznego ducha każdemu człowiekowi pod postacią energii elektromagnetycznej czyli boskiej baterii i wzmacniaczem kreatywnych zdolności zwanej duszą, która z pochodzenia jest kawałkiem Stwórcy natomiast na Ziemi żyje w człowieku, działa i podejmuje decyzje w sposób autonomiczny, dobrowolnie wybierając stronę, po której staje. Głównym zadaniem każdej duszy jest podejmowanie decyzji o charakterze moralnym, dusze podczas ziemskiej wędrówki identyfikują się jako dobre lub złe, kontrybuując na szali siły dobra albo siły zła - po to właśnie zsyłane są na planetę Ziemię (w przypadku ludzi). Wolna wola jest legitymizacją postępowania każdej duszy w tej najważniejszej wojnie ever. Każdy czyn, każdy gest i podjęta decyzja przechyla szalę. Wolna wola jest możliwa tylko i wyłącznie poprzez brak boskiej ingerencji, a zapewnia ją umysłowa tabula rasa i brak jakiegokolwiek świadomego pojęcia o "miejscu", a raczej sytuacji boskiego pochodzenia. Jedynie wolna wola zapewnia nam możliwość autonomicznego i suwerennego działania.
 4. Pampasgräs silvervit

  Kasujesz moje tematy...

  Urantia: Według księgi Bóg to jedno Bóstwo funkcjonujące na wielu różnych poziomach rzeczywistości, zarówno osobowych, jak i nieosobowych. Moja wizja: świat fizyczny to malutka część wiekszej, "duchowej" całości. Duchowość natomiast nie jest innym światem tylko innym wymiarem, a dokładnie funkcjonuje na poziomach cząsteczek elementarnych dlatego niezauważalnych naturalnie w świecie fizycznym. Bóg działa na poziomie cząstek elementarnych, a jego skutkiem jest istnienie świata fizycznego.
 5. Pampasgräs silvervit

  Kasujesz moje tematy...

  Urantia: Jezus z Nazaretu zostaje tu zidentyfikowany jako Syn-Stwórca wcielony na Ziemi, którego życie i nauka stanowią najpełniejsze objawienie osobowości i postawy Boga, jakie kiedykolwiek przekazano ludzkości. Moja wizja: Chrystus jako prawdziwe wcielenie Boga, który zszedł do nas, by solidaryzować się z nami w cierpieniu i okazać miłość do nas oraz wielki żal ze względu na brak możliwości ingerencji i poprawę naszej często dramatycznej sytuacji. Dlatego też cierpienie Jezusa było aż tak bardzo nieproporcjonalne w stosunku do Jego słów i czynów podczas ziemskiej wędrówki. Przecież On nikogo nie ranił, nie zabił nikogo, etc. Natomiast cierpienie jakie otrzymał porównać można tylko z chęcią świadomego ofiarowania siebie samego cierpiącym na Ziemi ludziom.
 6. Pampasgräs silvervit

  Kasujesz moje tematy...

  Można widzieć więcej, rejestrować dokładniej i lepiej interpretować natomiast interpretacja zawsze jest subiektywna, tak więc niekoniecznie poprawna.
 7. Pampasgräs silvervit

  Kasujesz moje tematy...

  a może zdarzyć się, że napisałam coś bardzo odkrywczego, pod wpływem jakiegoś wielkiego natchnienia☺. Już od dawna podejrzewam u siebie tą zdolność, jednak odkrycie księgi Urantii przebiło moje oczekiwania. Urantia została spisana na początku lat dwudziestych ubiegłego wieku, przez małżeństwo sceptycznych lecz także bardzo szanowanych lekarzy, przekaźnikiem tekstów oświeconych był chronicznie śpiący mężczyzna pod ich lekarską opieką. Pacjent mówił przez sen, a jego natchnieniem były ponoć jakieś niebiańskie istoty... Jakiś czas temu zastanawiałam się nad tym czy jeszcze ktoś doszedł do moich wniosków i czy jeszcze ktoś widzi wszystko tak jak to widzę ja...i bang! Księga Urantii wymienia większość moich punktów widzenia. Uważam też, iż w niektórych miejscach przedstawione wnioski są błędne. Księga Urantii myli się ponieważ, nie sądzę, że natchnieniem śpiącego mężczyzny były istoty lecz jego międzywymiarowa zdolność widzenia, wyobraźnia i otwartość umysłu. Ewentualnie owe istoty mylą się, w niektórych kwestiach
 8. Zanim włączycie filmik, przeczytajcie opis pod nim. https://youtu.be/R86lKRd3ADQ
 9. Pampasgräs silvervit

  PATI AGA TO DLA WAS !!! FOTO

  Już dawno mówiłam, że to mafioso, prezydent tak, ale przede wszystkim mafioso i gruby przestępca. Przedwczoraj odmówił amerykańskiej pomocy dla swojego państwa... jak prezydent może zrobić coś takiego? W tak kryzysowej sytuacji, na co prezydent Trump odpowiedział sankcjami. Z deszczu pod rynnę podąża Wenezuela. Ale oczywiście Maduro musiałby posłuchać się Donalda, a nie ma co do tego najmniejszego zamiaru. Przestępca musi chronić swe interesy, tak aby nie wyszły na światło dzienne, natomiast swym zachowaniem pokazał już o co tak naprawdę chodzi ;) Dlatego też zapewne zrobił ukłon w stronę Rosji, ujawniając ją jako swą preferencję polityczną... a to tylko ucieczka.
 10. Pampasgräs silvervit

  PATI AGA TO DLA WAS !!! FOTO

  Już dawno mówiłam, że to mafioso, prezydent tak, ale przede wszystkim mafioso i gruby przestępca. Przedwczoraj odmówił amerykańskiej pomocy dla swojego państwa... jak prezydent może zrobić coś takiego? W tak kryzysowej sytuacji, na co prezydent Trump odpowiedział sankcjami. Z deszczu pod rynnę podąża Wenezuela. Ale oczywiście Maduro musiałby posłuchać się Donalda, a nie ma co do tego najmniejszego zamiaru. Przestępca musi chronić swe interesy, tak aby nie wyszły na światło dzienne, natomiast swym zachowaniem pokazał już o co tak naprawdę chodzi ;) Dlatego też zapewne zrobił ukłon w stronę Rosji, ujawniając ją jako swą preferencję polityczną... a to tylko ucieczka.
 11. Wow... problemy na kafe? Dlaczego moja odpowiedź została niesprawiedliwie potraktowana i ukryta oraz dlaczego wgrała się 4razy? Czy to nie marnotrawstwo mojego transferu danych?
 12. Już dawno mówiłam, że to mafioso, prezydent tak, ale przede wszystkim mafioso i gruby przestępca. Przedwczoraj odmówił amerykańskiej pomocy dla swojego państwa... jak prezydent może zrobić coś takiego? W tak kryzysowej sytuacji, na co prezydent Trump odpowiedział sankcjami. Z deszczu pod rynnę podąża Wenezuela. Ale oczywiście Maduro musiałby posłuchać się Donalda, a nie ma co do tego najmniejszego zamiaru. Przestępca musi chronić swe interesy, tak aby nie wyszły na światło dzienne, natomiast swym zachowaniem pokazał już o co tak naprawdę chodzi ;) Dlatego też zapewne zrobił ukłon w stronę Rosji, ujawniając ją jako swą preferencję polityczną... a to tylko ucieczka.
 13. Pampasgräs silvervit

  Co robisz

  teraz? Gdzie jesteś?...
 14. Pampasgräs silvervit

  PATI AGA TO DLA WAS !!! FOTO

  Dzięki. Miło z twojej strony.
 15. Pampasgräs silvervit

  Od dwóch dni opadłam

  z sił. Zimowa depresja czy coś. Jakieś rady?
×