Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Elfik

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1716
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  19

Elfik wygrał w ostatnim dniu 12 Listopad

Elfik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1433 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  Aa GRA Michale Mam nadzieję, że szybko się tu spotkamy! Dobranoc Wszystkim .
 2. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  OO:41 Kasiu, Też jestem bardzo ciekawa, jaki to warunek postawiła Esma. Również mam wrażenie, że Begun tak na wszelki wypadek szuka opiekunów dla syna. Sama jest lekarzem i zdaje sobie sprawę, że może być różnie. To naturalne, że w razie czego chce aby synem zajął się Faruk, który jest jego ojcem. Kasiu dziękuję, będziemy się wspierać w tych modernizacjach . Dziękuję za "Bu Gece" . Oj, gorąca ta Bahar!
 3. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  Witaj Basiu Okazuje się, że ostatnio tylko Ty i KO jesteście na bieżąco. Mnie brakuje doby. Dzięki Tobie i GRA oglądam 3 sezon „Zakazanego owocu” /Yasak Elma. Zrobiłam tak, jak mi radziłaś. Weszłam na stronę Serialowa Turcja, odszukałam link do odcinka, kliknęłam w link i obejrzałam odcinki. Nigdzie się nie zapisywałam. Poszło łatwo. Dziękuję bardzo . 3 sezon bardzo, bardzo mi się podoba. Nawet nie brakuje mi Onura Tuny, bo tyle się tam dzieje. Już wcześniej Wam pisałam, że do serialu doszli nowi aktorzy i są nowe, ciekawe wątki. Tak pochłonęłam serial, że teraz oglądałam ten poniedziałkowy odcinek po turecku, bo ciekawość mnie zżerała, co będzie dalej . A ten odcinek skończył się jeszcze ciekawiej. O rany! Basiu przepraszam, ale skończył mi się limit reakcji.
 4. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  c.d. GF 74 „Kerim szybko domyślił się, że Yasaranom chodzi o czernienie Fatamgul! ..... Wpadł w złość i obiecał, że z.abije Mustafę! .... (Kerim szybko wpada w złość, gdy chodzi o Mustafę! Tym razem żaden mebel się nie przewrócił na widok Kerima, ale stół w altance trochę oberwał od niego! …” „No właśnie, Mustafa! ... Z wrodzoną mu uczciwością, przejęciem i nadęciem, przekazał Turanerowi zamiary Yasaranów! .... Teraz stał się szpiegiem!” „A bezczelny pocałunek Meltem w usta! To zachęta czy już rozpusta??? .....” *KO cała rymowanka o Mustafie – genialna!!! Musiałabym tu całą zacytować. „Salih w kółko o jednym, aż do znudzenia! …/…../... Mukaddes chyba jest głucha, albo nie chce słuchać! ... Ale widocznie jej to pasuje! .... (Warci są siebie, bez wyjątku! Tylko dlaczego im się nie układa? ) .... „Asu ma na takich sposoby! I nie wystarczy tu kubeł zimnej wody!.. Wynocha, skończone negocjacje! Sam zjedz kolację!!! ...” *No i dostało się Munirowi. Asu dała mu dobrą lekcję. „ Zawartość pudła ją zszokowała .... To koronkowa suknia ślubna! Biała! ....” *PIĘKNIE!
 5. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  KO Rozbawiłaś mnie w kolejnych dwóch streszczeniach. Doszły Twoje genialne rymowanki, które czytałam parę razy. Nieustannie podziwiam Twój wyjątkowy talent i dziękuję za fantastyczne streszczenia . GF 73 „Fatmagul wsiadała do taksówki i odjechała .... A za nią podążył zdenerwowany i zazdrosny mąż, Kerim-gorączka ....” „A do tego ona jest w ciąży, ze swoim mężem!!! ... Te nowe okoliczności burzą wspaniały plan Munira! ... (No nie, kochany, niewinny Rahmi, popsuł wspaniały, przebiegły plan Munirka! A to Rahmi! ) ...” *Rahmi nawet nie wie, że pokrzyżował plany „wybitnego” adwokata . „Padło w końcu ważne pytanie, które ma bardzo głęboką treść - "Co dalej?!" .... To trudne pytanie zwierało w sobie niepewność o ich przyszłość i o dalszy ich wspólny los na tym okrutnym świecie, gdzie ponownie nie mogą być razem szczęśliwi ... (Co za okrucieństwo! Wszyscy im zazdroszczą, a oni chcą być tylko razem i żyć uczciwie!) ...” *Hi, hi, to cytat o Salihu i Mukaddes, wyjątkowo dobranej pary . „ Mustafa przypomina łysemu, że to oni mają u niego dług, dopóki proces trwa! .... Dług jest dość spory a odsetki nie maleją! ..” *Nie wiem, na jakim kursie ten ubogi w honor rybak się dowartościował, ale został chyba prymusem. Co za czelność brać za nic co miesiąc kasę ( o walizce już nie wspomnę) i jeszcze mówić, że należą mu się odsetki za dług. No, pewność siebie i śmiałość Mustafy jest porażająca. „Erdogan ma tutaj wiele obowiązków... Musi też opiekować się słabszym, czyli Selimem... Regularnie przypomina mazgajowi, żeby nie beczał, bo wystraszy Vurala ... Selim ledwo się powstrzymuje, ale na razie jest dzielny, dla kumpla wszystko!” *KO, super opisałaś tych nieudaczników. „Zrobił to bardzo ostrożnie... Jakby chciał zdjąć z delikatnego kwiatka, pięknego i równie delikatnego motyla, nie burząc spokoju żadnego z nich ... Następnie pozostawił we wnętrzu jej dłoni delikatny i zmysłowy pocałunek, jako podziękowanie za słowa, które właśnie od niej usłyszał ....” *Cóż mogę napisać? KO tak pięknie opisałaś tę scenę, lirycznie i delikatnie, jak Kerim sięgnął po dłoń Fatmagul, aby złożyć na niej czuły pocałunek.
 6. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  c.d. GF 72 „Fatmagul zasnęła na seansie .... Ale to nie przez nudny film, tylko przez zamęczenie .... Jej głowa opadła na prawe ramię Kerima .... A on nie mógł się powstrzymać, by nie przytulić choć na chwilę swojej głowy do jej włosów ...” *Taka piękna chwila ich bliskości w tłumie. Gdyby byli sami, taka bliskość nie byłaby jeszcze możliwa. „Kerim wyczuwa niepokój Fatmagul... Ale chce iść do baraku, żeby ona była spokojna... Nie wie, że to nie jego obecność ją niepokoi...” * Uwaga Kerima przez cały czas jest skupiona na Fatmagul. Już świetnie potrafi wychwycić zmianę jej nastroju czy humoru. Szybko zauważył jej trochę dziwne zachowanie i lekkie podenerwowanie. Tak, jak napisałaś sądził, że poczuła się niepewnie, bo zostali sami w domu na dodatek w nocy. Chcąc, aby poczuła się bezpiecznie postanowił od razu iść do baraku. Ku jego zdziwieniu Fatma sama zaproponowała, aby tej nocy spał w pokoju Meryem. Tylko jeszcze Kerim nie wiedział dlaczego. „Munir miota się i kombinuje, jak zatrzymać najwięcej majątku ... Dla siebie też coś musi uszczknąć..” *Hi,hi,hi, trzeba przyznać, że Munir lekkiej pracy przy Yasaranach nie miał. Musiał się sporo nagimnastykować i napocić. Oj, nie posiedział sobie spokojnie w wygodnym fotelu z nudów czytając gazetę. Nie ma się co dziwić, że wszystkie włosy stracił .
 7. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  KO Nadganiam zaległości z GF, tylko boję się, czy znów moje posty nie będą na różowo. Jeszcze wczorajsze się różowią, więc to byłby już nadmiar tego koloru . Ślicznie dziękuję za super streszczenia . i podziwiam Twoją samodyscyplinę oraz pracowitość . GF 71 "Ta róża miała być tylko moja. Przykre" - dodał smutno poeta, który wyszedł zza krzaków obok śmietnika! …” *KO, honor Mustafy sięgnął bruku, więc śmietnik to odpowiednie miejsce dla niego. „Fatmagul próbuje przepędzić intruza, ale ten jest niewzruszony na jej prośby! ... Powinna użyć miotły, to działa na takie śmieci jak on! ...” „Mustafa chciałby porozmawiać z Kerimem! .... Żałuje, że go teraz nie ma... (K.retyn! Dlaczego więc nie przyszedł wcześniej, tylko czekał w krzakach, aż Kerim wyjdzie?! ) .... Fatmagul go ostrzegła, że nie chce kolejnej kłótni! ... Ale ł.achudra nie słucha! ... Siedzi dalej i gra przyjemniaczka! ... (Aż się prosi o łomot!)....” *Mustafa nie dość, że zachował się jak tchórz, to jeszcze perfidnie. Wykorzystał fakt, że Fatmagul nie mogła pogonić go przy gościach, ani powiedzieć mu do słuchu. Swoim bezczelnym zachowaniem próbował wyprowadzić ją z równowagi i kolejny raz zakłócić jej spokój. Z fałszywym uśmiechem bazyliszek udawał dobrego znajomego, a przecież przyszedł do restauracji tylko dlatego, że go zżerała ciekawość i zazdrość, że Fatmagul ułożyła sobie życie, w którym nie ma miejsca dla niego. „A Mustafa dalej siedzi i zachowuje się jakby był przyjacielem Fatmagul... Przyjechał z dalekiej podróży i nie widział jej od lat! .... Zapomniał co zrobił w Ildirze?! .... Chyba tak, bo beztrosko pyta ją o Murata! ... Fatmagul chętnie odpowiedziała, że on ma się świetnie i codziennie bawi się z wujkiem Kerimem .... ( Mustafa ma jeszcze jakieś ciekawe pytania?! ) ...” *Świetna riposta Fatmagul. Zgasiła szu.ję. „Ale już czas kończyć obiad i zapłacić rachunek, bo nic więcej dla niego nie ma, nawet herbaty! .... (Ja proponuję kubeł brudnej wody po myciu WC! ) ....” *Ha,ha, to na deser dla nikczemnych gości. „Oczywiście znaleźli się też winni tej katastrofy! ... To synalkowie Perihan i Hilmiye! ... Resat jest oburzony i wściekły, że coś takiego go spotkało! ... Jego imperium się wali i to przez "obce" dzieci!!! .... (Kto zatem jest ojcem Selima?! ) ...”
 8. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  Cześć Kasiu Miło mi, że poprawiłam Ci trochę samopoczucie . Pamiętam, jak czułam się 2 dni temu i też Wasz humor i obrazki poprawiały mój zdołowany (przez pogodę lub pełnię) nastrój. Tak się zastanawiałam, czy nie będziecie po remoncie malować. Czyli malować tak, ale nie przez remont . My kobiety nie dajemy naszym mężom spokoju . Ciągle chcemy w domu coś zmieniać. Nasz zapał do remontu na razie osłabł, ale może chociaż weźmiemy się za korytarz. Niestety trzeba trochę skuć ścianę, bo chcę zmienić wejście do kuchni. Obecnie mam korytarz w beżu, a drzwi, szafkę i pawlacz w orzechu. Teraz chcemy wszystko wymienić na jasno szary i biel. W sypialni mam ściany pomalowane na jasno szary i jeszcze mi się nie znudził ten kolor. Kasiu lekkiej pracy i zadowolenia z końcowego efektu. Ja też muszę dzisiaj zmobilizować mojego .
 9. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  Dzień dobry Witaj KO Twoja kawka stygnie, a Aa i Kasi yok . Ja też idę na herbatę . KO u Ciebie jeszcze pada? Więc mam dla Ciebie dobrą nowinę. U nas już od rana świeci słońce i to bardzo mocno. Jeszcze parę godz. i może ta pogoda dotrze do Was. GRA Za pracowitość i nocną wytrwałość . Póki co wszystkim wysyłam słoneczka . I filiżankę dobrego humoru Pozdrawiam wszystkie „misie” i życzę Wam słonecznej pogody i dobrego samopoczucia . Skoro słoneczko świeci, to mogę sobie do woli programować na komputerze.
 10. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  Witaj GRA Dzięki, że nas tak pobudzasz tymi gorącymi rytmami. Podobała mi się " La Tortura" w wykonaniu Shakiry i Alejandra Sanz oraz rytmiczna " Bella Bella ". Luca fajnie śpiewa i porusza się na scenie. Tancerzy też ma super . Bardzo dziękuje za Dobranockę i klipy ze scenami z NzS . Dobranoc .
 11. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  Dziewczyny pogoda kiepska, ale.... Engin /Sancar super . Takiego już Go znamy. https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74320244_3068285363188797_4098521307266678784_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQkes2kyeQzM3e2xea1eBCpFUBjoFg4C7_xMkpYTWVnXsM60bmD62jS4ICs5Ueen2X8&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=f522b016287cf1e55a32260b6388baf7&oe=5E5E4225
 12. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  Mam 4 posty dot. GF na różowo. O, to te zablokowane KO. A co tam, różowy to ładny kolor . Gorzej, jak wszystkie przejdą, bo treść ta sama, tylko są poszatkowane. W razie czego będę wołać "pomocy" KO . Ja jeszcze nie widziałam dzisiejszego odcinka WM, bo byliśmy na zakupach. KO, u nas podobnie. Bardzo pada, a korki masakryczne, jak przed świętami. Po chodnikach idzie się po wodzie, a w nocy ma być +1. Oby nie zamarzło, bo będzie ślizgawica. Komputer w samochodzie już ostrzegał przed gołoledzią. Kasiu słyszałam, że koło Karpacza i Jeleniej G. sypnęło już śniegiem. Miłego wieczoru .
 13. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  c.d. „Meryem i Kadir rozmawiają w altance o Mukaddes ... (Teraz oni zajęli miejscówkę Fatmagul i Kerim!) ..” „A to co??? .... Przy śmietniku blisko restauracji czai się Mustafa! .... Jak złodziej! ... Jak intruz! ... Jak przestępca! ... Jak menel! ... (Cały on!) ...” Reszta nie chce przejść. Nie mam już siły i poddaję się.
 14. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  GF 70 „Wygnana na cztery wiatry, na rozstaju dróg stoi Mukaddes! .... Czeka na Saliha, żeby zabrał ja od tych złych, niewdzięcznych ludzi! .../…./... Salih był tak zaskoczony, że biedny zapomniał ucieszyć się z tych słów!” „Mustafa męczył i męczył Yasara, aż podstępem wydobył z niego informację o kwiatach dla Fatmagul i restauracji! .... Tak jak podejrzewał, to był pomysł Munira! ... Yasar oczywiście nie che, by Munir się o tym dowiedział, bo będą problemy ... Mustafa jest dyskretny, godny zaufania i uczciwy! .... Nie wykorzysta tego przeciw Munirowi! ... A skąd! ... (Mustafa użył podstępu, uczy się od najlepszych ) ...” *O tak, prawdziwa „liga dżentelmenów”. Podstępny i fałszywy Mustafa dobrze trafił.
 15. Elfik

  Grzech Fatmagül 18

  Mod. dzisiaj pracu.j.e! Znów wstrzymał mi post dot. GF. Nie wiem dlaczego? Podzielę post na 2 części. KO Pięknie dziękuję za wyjątkowe streszczenia GF, które wspaniale się czyta . Masz doskonałe komentarze . GF 69 „Emre też pomaga, zajmuje się nowymi klientami .... Widzi, że coś się dzieje, ale nie chce się mieszać, woli pomóc ....” *Emre jest wspaniałym przyjacielem. O samego początku nie był wścibski chociaż miał podstawy aby mieć pewne wątpliwości. Zaufał Kerimowi i wspierał go w każdej sytuacji. „Mustafa przyszedł do firmy z pretensjami.... Zarzuca im, bo znów coś knują za jego plecami .... (To ciekawe, niby są po jednej stronie, a walczą ze sobą? łajza tego nie łapie! ) ..” „Kolejnym ich problemem jest Meltem, która chce się rozwieść... Już nie sprawy biznesowe i intratne kontrakty ich martwią a zwykłe ludzkie historie! ... (Cóż za zmiana!) ... W parze z Meltem, jest też Turaner.... On zażąda wysokiego odszkodowania za krzywdę córki! ... Resat ma dość, chce choć odrobinę wsparcia od Semsiego! ..” * ”Problem” z Fatmagul, z Kerimem, z Mustafą, z Meltem, z Turanerem, z Vuralem, z Erdoganem, z własnym synalkiem, z płynnością finansową, z wize.ru.nkiem firmy. Powoli holding Yasaranów rozpada się jak domek z kart. c.d.n.
×