Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

redaktorFuckt

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1370
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez redaktorFuckt

 1. . Nie do końca. Wszak penis nierzadko rządzi rozumem męskim i co za tym idzie swoją władzę może zaznaczyć i wykorzystać to kobieta lecz i ona musi mieć umysł by to zjawisko utrzymać. To moja autorska teoria na ten temat. Fre/ud by mnie zrozumiał. Ps o matko jaka tu cenzura!
 2. . Nie do końca. Wszak penis nierzadko rządzi rozumem męskim i co za tym idzie swoją władzę może zaznaczyć i wykorzystać to kobieta lecz i ona musi mieć umysł by to zjawisko utrzymać. To moja autorska teoria na ten temat. Freud by mnie zrozumiał.
 3. Nie do końca. Wszak penis nierzadko rządzi rozumem męskim i co za tym idzie swoją władzę może zaznaczyć i wykorzystać to kobieta lecz i ona musi mieć umysł by to zjawisko utrzymać. To moja autorska teoria na ten temat. Freud by mnie zrozumiał. Patrzaj cytuję... " Wielkie pytanie, na które nigdy nie odpowiedziałem i na które wciąż nie potrafię odpowiedzieć pomimo trzydziestu lat badań nad kobiecą duszą, brzmi: "Czego chcą kobiety?" Sigmund Freud
 4. Paradoksalnie troszkę kamyczek do ogródka kobiet. Pozwalacie się tak traktować ...mało tego, jako matki nierzadko wychowujecie i kształtujecie takiego małego egoistę. Czasem kobieca, silna potrzeba, aby mieć kogoś do kochania stwarza takie niewłaściwe relacje w zwìązku. Ona postanawia w imię miłości go zmieniać..mocno w to wierzy i nim się obejrzy jest nieszczęśliwa. A macie takie atuty. Cipkę- to jak joker w grze w karty. Wpuszczenie w między nogi to wasza broń i władza. A wpuszczenie i spektakturalne spuszczenie samca to władza absolutna. I byście rządziły światem, ale wy tego też i nie chcecie. Bo chcecie dostać klapsy trzymane za włosy zapięte od tyłu, być samczo zdominowane a innym razem przytulone. No i ilu jest takich co to ogarnie... No ja to jeden...
 5. Dajmy na to zwierzę seksualne...
 6. redaktorFuckt

  Wyjazd do spa

  Ożesz ale lecą ...
 7. A czy pani lekkich obyczajów która profesję prowadzi wzorowo jest miła i zaangażowana nie zasługuje na szacunek swojego klienta? Pewnie że w populacji znajdzie się zbiór powolniej myślących obywateli płci męskiej z przyczyn deficytu szarych komórek, którzy będą się spuszczać myśląc o swojej dostarczycielce orgazmu pogardliwie lachociąg. Mogą się w męskim gronie nabijać z dziewczyny i ustawiać w hipotetycznej kolejce kto następny.. ale mężczyzna który kocha z pewnością wsadzi następnym razem język w waginę. Także. Krótka piłka. Stawiasz sprawę jasno. Usiadź mu na twarzy i sprawdź. Jeśli nie podoła to mam pytanie do cię? Czy zasługuje na ciebie?
 8. Ściągał w dół majtki to źle?
 9. Niee no ma cię w poważaniu... Powiedz co musi zrobić by cię przekonać że jest inaczej Hę?
 10. Szkoooda. Trzym się. Miłego.
 11. Ale zrobiłaś się orto doksyjna
 12. redaktorFuckt

  Wielkość czy technika?

  A u mnie jak ściągnie się czarny pas to taki cep wyskakuje. Lenko nie wiesz czasem co to?
 13. redaktorFuckt

  Czy z masturbacji sie wyrasta

  Madzia spróbuj z podglądaniem jest czad. Yy o mastu mowa taak?
 14. redaktorFuckt

  Dream it possible

  Endriu TV było?
 15. redaktorFuckt

  Wielkość czy technika?

  Aco co wy w tym łódzkim ?sączycie pochwal się...
 16. redaktorFuckt

  Wielkość czy technika?

  Z browarem na ten przykład jest tak że jak za zimne to też nie dobre
 17. redaktorFuckt

  Wielkość czy technika?

  Momencik Chwilunia Jaka łycha? Jaki browar?
 18. redaktorFuckt

  Wielkość czy technika?

  Yy a miał Ci może czarny pas?
 19. redaktorFuckt

  Wielkość czy technika?

  Ale bzykając Was pełnych tych dziwnych komplikujących życie postaw, mamy dość wystarczające urozmaicenie
 20. redaktorFuckt

  Wielkość czy technika?

  Znowu się zaczyna. Czy wiesz że Wy biały kolor w Castoramie nazwałyście na kilkanaście sposobów ( jak nie kilkadziesiąt)
 21. Ale ja o 22 idę lulu.
 22. Mów. Grunt to się wygadać.
 23. Aaaalee.. Zróbmy to wszystko jak mówisz ale te maszynki to sobie darujmy.
×