Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rosalie

Zarejestrowani
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

802 wyświetleń profilu
 1. Ostatnio byłam świadkiem takiego zachowania i jestem ciekawa co o tym sądzicie? Czy wierzycie że w związku powinno się mówić do siebie w inny sposób? Czy można odebrać takie słowa jako żart?
 2. Jak nie znasz odpowiedzi to niepotrzebnie pokazujesz swoją głupotę oraz fakt że nie potrafisz sobie zająć wolnego czasu, tylko marnujesz czas i energię na forum. Myślę że każdy wie o co mi chodziło. Tak samo nie każdy będzie potrafił przeczytać rosyjskich słów ponieważ posiadają inne litery w alfabecie oraz wymowę..
 3. Cześć, jest tu ktoś może kto czyta po niemiecku i mógłby mi napisać jak to przeczytać? Z góry dziękuję "Du gehst weg, du willst raus, du willst Freiheit Doch mach' ich mal dasselbe, gibt es immer gleich Streit Ja, ich wein' gleich, bitte, bitte, Baby, nein, nein Ja, ich kann nicht schlafen, während du Nummern suchst im Nightlife Baby, bist du etwa müde von mir? Sei doch ehrlich, denn ich kenne jede Lüge von dir Ich bin thick, ich bin wavy, ich bin alles, was du brauchst Also, fick dein'n Stolz, block die Side Chicks, wenn du dich traust, oh Tag-Team, dachte, es gibt nur uns zwei Doch du liebst dich selbst mehr, deshalb lässt du mich alleine Mein Money on my Mind, ich bin Bonnie ohne Clyde, Baby Ich bin Bonnie ohne Clyde, Baby Gib meine Nummer deinem besten Freund, wenn es nicht passt Doch siehst mich ab und zu damit du siehst, was du verpasst, ah Slim thicc, ich seh' aus wie Coca Cola Du nimmst mich selbstverständlich, denn ich bin sowieso da "
 4. Cześć, jest tu ktoś może kto czyta po niemiecku i mógłby mi napisać jak to przeczytać? Z góry dziękuję "Du gehst weg, du willst raus, du willst Freiheit Doch mach' ich mal dasselbe, gibt es immer gleich Streit Ja, ich wein' gleich, bitte, bitte, Baby, nein, nein Ja, ich kann nicht schlafen, während du Nummern suchst im Nightlife Baby, bist du etwa müde von mir? Sei doch ehrlich, denn ich kenne jede Lüge von dir Ich bin thick, ich bin wavy, ich bin alles, was du brauchst Also, fick dein'n Stolz, block die Side Chicks, wenn du dich traust, oh Tag-Team, dachte, es gibt nur uns zwei Doch du liebst dich selbst mehr, deshalb lässt du mich alleine Mein Money on my Mind, ich bin Bonnie ohne Clyde, Baby Ich bin Bonnie ohne Clyde, Baby Gib meine Nummer deinem besten Freund, wenn es nicht passt Doch siehst mich ab und zu damit du siehst, was du verpasst, ah Slim thicc, ich seh' aus wie Coca Cola Du nimmst mich selbstverständlich, denn ich bin sowieso da "
 5. Konto jest używane przez parę osób
 6. Cześć czy to jest możliwe że przez picie pokrzywy od jakiegoś tygodnia spóźnia mi się okres? (Piłam ją prawie litr dziennie)... Okres mam co miesiąc ale zawsze tak +/- 3 dni, więc jak mi się spóźniał to 2/3 dni to się nie przejmowałam, ale dzisiaj to już 5 dzień... Czy jest możliwość że to przez pokrzywę, czy raczej ciąża? Dziękuję za odpowiedzi
 7. Cześć, mój chłopak jest kierowcą TIRa i aktualnie jest w trasie. Czy wypada z nim zerwać przez telefon? Czy przeczekać jeszcze tydzień i zerwać z nim kiedy przyjdzie? Odrazu mówię że ostatnio (ok. 3 MSC) się dużo sprzeczamy (nawet przez telefonem) i nie mam siły już tego ciągnąć...
 8. Cześć, dzisiaj powiekszyłam usta kwasem hialuronowym i mam je nawilżać... Czy mogę zastosować olej kokosowy albo żel aloesowy? Czy pogorszy to w jakiś sposób działanie kwasu?
 9. Witam czy jeśli byłam jeden dzień w pracy bez żadnej umowy to czy właściciel jest zobligowany zapłacić mi pieniądze za ten dzień? Jeśli tak to jak mogę z niego "wyciągnąć" pieniądze?
 10. Rosalie

  Problem z biurem pracy

  Dziękuję bardzo za odpowiedź
 11. Witam, dostałam skierowanie na rozmowę o pracę z PUP, poszłam i podpisali mi kwitek że mnie zatrudnią na umowę zlecenie na 1 miesiąc z dniem 1.10 lecz 12.10 nie miałam podpisanej umowy i cały czas do mnie dzwonili żebym przyszła później, więc poszłam do biura pracy i powiedziałam że poszukam czegoś na własną rękę Pani powiedziała że nie ma sprawy tylko żeby dostarczyć jak najszybciej umowę o pracę lecz nic jeszcze nie znalazłam. Co w takiej sytuacji mogę zrobić? (Niestety nie mogę się wyrejestrować do czasu niewyjaśnienia tej sytuacji...)
 12. We wtorek zaczęło mnie boleć dziąsło w okolicach ósemki (rośnie już 3 lata) i raz na dłuższy okres czasu mnie boli (dentystka powiedziała że to normalne) więc się tym zbytnio nie przejęłam. W środę ból się zwiększył i rozprzestrzenił na gardło a wczoraj i dzisiaj czuję tylko ból kiedy połykam ślinę w okolicach żuchwy i gardła (tylko że ból jest bardzo silny). Czy myślicie że to są objawy rosnącej ósemki? Czy jakiegoś innego schorzenia?
 13. Podobno o tym wspomniał podczas kłótni
 14. Właśnie on mnie podobno traktuje jak przyjaciółkę której może powiedzieć o dziewczynach i swoich problemach... Wiadomo że by mi się to nie spodobało ale nie wiem jak dać mu do zrozumienia żeby się troszeczkę odsunął
 15. Właśnie nie spotykam się z nim za jego plecami ponieważ za każdym razem mu mówię że jego brat przyjechał ponieważ zawsze sobie mówimy jak spędziliśmy dzień. A jeśli chodzi o brata to on zawsze przychodzi bez zapowiedzi...
×