Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

plastka-77

Zarejestrowani
 • Zawartość

  880
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

215 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W dniu transferu. Jak był problem z granicami to mieliśmy im dac znać że wjechaliśmy do Czech i wtedy dopiero rozmrażali.
 2. Można. Ja tak miałam. Mąż zostawił wcześniej nasienie, które zamrozili. Dawczyni ma punkcję i zapładniają tym nasieniem komórki. Komórek dostaniesz zapewne 10, chyba wszystkie w Reproficie tak dostajemy, cud ;) Z tego będziesz mieć jakieś 3 blastki, które mogą zamrozić a Ty przyjedziesz sobie na transfer kiedy Ci pasuje. Koszt ciut większy niż w cenniku, bo w cenniku pakietu masz wliczony świeży transfer, a w tym przypadku będziesz mieć tylko kriotransfery. Rożnica chyba kilkdziesieciu euro.
 3. Mają, wiem bo kiedyś mi proponowali
 4. Kar, gratuluję! Ty chyba nie na własną rękę zmieniasz encorton na prograf? Pamiętaj, ze to nie są zamienniki. Te leki działają inaczej, choć oba mają działanie immunosupresyjne. Poza tym prograf jest dużo silniejszym lekiem niż encorton.
 5. To typowe objawy wczesnej ciąży Z tego co czytałam
 6. Kiry ok, genotyp bx, wszystkie ds implantacyjne są. Paśnik wykluczył accofil.
 7. Jeden transfer nie drgnęła, drugi biochem.
 8. Tacrolimus, czyli prograf. Mialam na tym dwa transfery. Nie pomogło. To często przypisywany lek przy problemach z immunologią.
 9. Jakie to odkrycie? Co to za immunosupresja?
 10. Tonia, zanim wyjmiesz igłę z brzucha naciśnij ja wacikiem z odkażaczem i przy takim nacisku dopiero wyciągaj. Nie będą Ci się robić.
 11. Po 48h będziesz mieć 100% pewności a o o tu chodzi.
 12. Toniu, powtórz, bo może to leniwiec, ale raczej biochem. Coś niski ten progesteron.
 13. Trzypunktowe, czyli trzy pobrania, na czczo, po godzinie i po dwóch.
 14. Jak masz dwie krzywe trzypunktowe, to będzie już obraz sytuacji. Krzywych nie można robić za często, tak raz na pół rok najwyżej, żeby np sprawić jak działa leczenie.
 15. no właśnie, o tym mówię
×