Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

plastka-77

Zarejestrowani
 • Zawartość

  745
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez plastka-77

 1. Część druga wątku ma problemy techniczne - podobne jak poprzednia część pierwsza. Wydaje mi się, że po przekroczeniu 500 stron temat się wiesza. Dziewczyny, zakładam nowy temat, część 3 - meldujcie się :)
 2. U mnie już sikacz jaśnieje, wszystko jasne.
 3. Dzięki Ja po prostu prosiłam lekarza i klinikę. Zgodzili się, ale to było 9 dni temu. Sytuacja jest dynamiczna. Stres związany z niepewnością z pewnością nie pomógł. Intralipid to olej sojowy, stosowany jako produkt w odżywianiu pozajelitowym. Przy okazji podobno obniża komorki nk.
 4. Dziękuję Jagoda! Tak, w poniedziałek idę na powtórkę. Postaram się do tego czasu trochę wyciszyć.
 5. Moni, tak zrobię! Kochana myślę o Tobie - o Was - cały czas. Spisz się tam dzielnie MAMUŚKA!
 6. Matko, dałyście mi nadzieje....
 7. Moni, Ty w 7 miałaś 60. Czyli w 9 ponad 120...
 8. Dziewczyny, dziękuję za słowa wsparcia. Bardzo. Dobrze jednak wiecie, że jak ma być ok, to w tym dniu beta powinna dobijać setki, albo ją nawet sporo przekraczać. Jak tak nawet patrzę na nasze forum, to te z Was, którym się udało miały bety kilka razy wyższe. Niestety, taka jest prawda. Przez te lata nauczyłam się, ze jak ma być ok, to ta beta po prostu szybuje, jak nie to tak kapie jak krew z nosa a później spada. Oczywiście nadzieja zawsze pozostaje, betę powtórzę. Ale po tych wszystkich latach nie obiecuję sobie zbyt wiele.
 9. U mnie pozytywna, ale za niska, 9 dpt i tylko niecałe 40. Kolejny biochem, beta pewno już spada. Brak mi już sił, kolejna procedura z porażką.
 10. Tak, jestem po Paśniku. 3 transfer, 4 blastka.
 11. Jeszcze nie, jutro... Kiedy idziesz do szpitala?
 12. Believer, my o tym myślimy. Jak teraz nie wyjdzie jedziemy chyba po zarodek. Niby wszystko ok a nie wychodzi. Boimy się że nawet jak zapozyczymy się na kolejną procedurę to ze będzie to samo.
 13. Kurcze, no to obie miałyśmy po jednej. Trochę mało tych komórek dostałaś. Ona była dla Ciebie stymulowana, czy też zostało jej komórek z jej własnej procedury? Jaki mniej więcej koszt wszystkiego w kriobanku? Myślę ciągle o tej klinice. Polecasz? Nie robili problemów z transferem w takiej sytuacji? Mnie w ogóle piersi nie bolą. Za to zaczęły mi się bole miesiączkowe i mikroskopijne plamienie. Książkowo jak na miesiączkę. Pięknie Ja chyba zatestuję jutro albo w piątek. Czyli ciut wcześniej.
 14. No kochana, ja za Ciebie również. Ile czekałaś na dawczynię? Jak endo. Opowiadaj wszystko. Kiedy beta? Ile masz zarodków?
 15. Ja w dniu transferu miałam proga 60. Lekarz nic nie zmieniał, powiedział ze ok. Abi, pytaj. Po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać.
 16. Wiem, wiem, ale wiesz, człowiek się naczyta o wielkich jak balony, bolących piersiach, patrzy w w dół, maca a tu nic, małe jak było, nic nawet nie zasmyra... Dobrze pamiętasz, faktycznie, poprzednio też nic nie czułam,ale beta doszła tylko do dwudziestu paru. Nie wiem kiedy pójdę w końcu. W zaleceniach mam na piątek, wiec może w piątek? To będzie 9dpt. Sikać się boję.... Bo i tak będę musiała iść na krew.
 17. Accofil możesz mieć we wlewie przed transferem albo w zastrzykach, albo jedno i drugie. Accofil jest na kiry. Intralipid na obniżenie chwilowe komórek nk, czyli naszych wewnętrznych kilerów,które mogą atakować zarodek. Ja miałam kroplówkę na początku cyklu i 3 dni przed transferem. Docent Paśnik zalecał w dniu transferu, lub dwa, trzy dni przed. Nie znam się aż tak dobrze, ale ten stosunek cd4/cd8 pokazuje jak bardzo masz agresywny układ odpornościowy. Ja mam 3.1 przy normie do 2.5, komórki nk 21, więc zobacz o ile gorzej niż Ty. Ten intralipid to tylko olej sojowy do żywienia pozajelitowego. Niektórzy w niego w ogóle nie wierzą. Ja sama nie wiem. Z pewnością nie zaszkodzi, ale czy pomaga?
 18. Kochana, jestem po transferze. Pod koniec tygodnia beta. Nic nie czuję :( Jak u Was, jak mały? Nie ma tragedii. Jak pisze Beliver podwyższone cd4/cd8 i ciut za wysokie NK, ale z gorszymi dziewczyny zachodziły. Ja mam o wiele gorzej. Dostałam na to immunosupresje i właśnie intralipid. Czy pomogło, ne wiem. Jakie masz Kiry, to tez jest ważne. Może Ci np. brakować implantacyjnych, wtedy podają Accofil.
 19. Boże, miej Ich w opiece! Ciesz się tą chwilą, nie wiem czy w życiu można marzyć o czymś piękniejszym.
 20. Właśnie o Tobie myślałam. Doskonale pamiętam tego sikacza. Ty w tym samym dniu byłaś na becie? Jakie Ty dokładnie miałaś bety? Pamiętam, że nie mogłaś robić dokładnie co dwa dni. Kochana, tyle już przeszłaś. Jesteś na końcówce, ono juz jest i o tym myśl i z tego się ciesz. Reszta musi się poukładać.
 21. Dzień transferu to dzień 0. Kiedy pozytyw to zależy od tylu czynników, że chyba nikt nie odpowie. 3 dniowy jest od 2 dni później niż blastki. Może dziewczyny podpowiedzą, kiedy im sikacze wyszły. Z krwi w 6dpt blastki powinno już wyjść.
×