Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kawowy Kawowiec

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1956
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kawowy Kawowiec

 1. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  a on pewnie z Warszawy....?
 2. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  z niej nawet znajomi L. się śmieją, ale to z nimi spędziła swoje urodziny... większość faktur wystawia się elektronicznie tylko, więc nie wiem co ona za papiery ważne ma nie lokum, a... mieszkanie, koniecznie z sypialnią i męską łazienką, będzie mógł oznaczyć je na środku skarpetką
 3. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  Będąc w ciąży kilka razy pakowała się i uciekała do mamy.... teraz on się wkurzył i wynajął sobie mieszkanie. Sporo racji. Tam kilka pokoi, ogromny taras i potrzeba własnego kąta? też to zauważyłam...
 4. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  Adi tam nagrywał jak przygotowywał kinderka, więc? Termimix już tam jest, śniadanie L też jadł tam kiedyś, żeby nie budzić A. i Małej... bo wiesz, na takim metrażu małym mają wspólne mieszkanie, że nie ma jak na moment termomixa włączyć ....
 5. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  trzecie; dodane 6 dni temu, ściska siatkarkę, przesuń na drugą fotę.. tam ich rozmowa, serduszka
 6. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  tym bardziej, że w tym apartamentowcu są do wynajęcia lokale usługowe, ale tam spać nie bardzo jest jak. W mieszkaniu ma wszystko co mu potrzeba. Opieka nad dzieckiem wspólna, udawanie teraz przez jakiś czas, że jest ok. . Tym bardziej, że rozstanie rodziców A. długo ukrywała, tym bardziej nie będzie chciała się przyznać, że u nich coś nie bardzo... . Tylko, że samo to mieszkanie nowo wynajęte mówi wiele.... oni myślą, że tego nie widać?
 7. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  może nam tu odpisywał? A. jakoś ucichła na story, nie ma reklam, czy zwyczajnie nie ma ochoty?
 8. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  nie wierzę, że z jej strony jest wszystko okej, bo oni tak mają w Wawie... że jest taka wyrozumiała i tolerancyjna. Zdjęcie z jej urodzin u niego źle wygląda.
 9. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  jeszcze tylko wspólny vlogmas... jakoś się przemęczą, najwięcej pokażą z życia dziecka w świątecznych strojach... mając takie duże mieszkanie on nie miał miejsca dla siebie i musi mieć własny kąt? śmierdzi na kilometr. W tym apartamentowcu są na wynajem usługowe lokale, jeśli nawet myśli o firmie czemu takiego nie wynajął??? tylko takie, gdzie może spać? Widziałyście minę A, jak powiedział, że "dzisiaj tam śpi"?
 10. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  Niemodna zrobiła konkurs i chętni muszą mieć konto otwarte.... a sama ma prywatne, niezła jest
 11. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  czekam na jej kolejne wywody, bo śmieszna jest
 12. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  no chyba na tym metrażu znalazłby miejsce na te faktuuury swoje ciekawe czym A. ostatnio rzucała, że postanowił wynająć mieszkanie i ludziom tłumaczyć, że wcale nie dlatego, że coś nie tak między nimi. Każdy widzi jak jest.
 13. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  ona sama nie wie co ma mówić, najpierw, że nikogo to nie powinno obchodzić, czy spotyka się z W., czy z kimś innym, a dzisiaj obwieszcza że spali we 4, z W. psem i synem. Straszna kłamczucha. Narzucała się dziadkowi zaręczynami, pierścionkiem, chęcią pozostania Panią K. - a facet jest żonaty.
 14. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  on się pewnie buja z jakąś babeczką gdzieś
 15. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  Oni mają krótko to duże mieszkanie, teraz właśnie L. stwierdził, że musi mieć miejsce na biuro? Ile ona ma tych faktur? Ojej! Najwyraźniej odsuwa się od A., tam nie jest dobrze.
 16. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  Uwaga Plotkary jeszcze wczoraj Jusia mówi, że nie powinno nikogo obchodzić z kim się spotyka, czy z Witoldem czy może z kimś innym, a dzisiaj ochoczo stwierdza, że się nie wyspała, bo Witold spał obok, pies i syn. Hello????? ps sorry za słowo "Plotkary", ale plotkujemy, o plotkach mówiła...ech
 17. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  tak, też mi się tak wydaje śmieszna jest
 18. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  dzisiaj? nie widzę nic, skasował... a widać było z którego mieszkania?
 19. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  nie wiem, czy ona ma się czym chwalić, taaa, jeszcze "curkę" widzę obok dziadka, ona jest dziwna jakaś.... dobrze, że nie przyszła oczywiście, ale syn spał z nimi? Nie wierzę, że dziadek był u niej... "curka" nie mieszka z nią na co dzień, być może teraz będzie więcej, bo ex nie może się ją zająć. Oficjalnie mieszka z ojcem.
 20. Kawowy Kawowiec

  Szpilka i Siuracz

  Cześć Skarby. Też to zauważyłam, t z jednej strony cieszą się (są zarobieni) na vlogmas, ale jeszcze muszą powiedzieć jak to ciepło było na Teneryfie. Koniec listopada i zdziwienie, że w Polsce jest zimno... . Osoba, która nawołuje do uśmiechu i optymizmu marudzi ciągle! I on taki wcześniej nie był, to ona go tak nauczyła, maruda jest z niej, wiecznie niezadowolona księżniczka. Ciągle zmarszczony nos musi wkładać przed kamerę i mądrzyć się, bo ona wie lepiej.
 21. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  oni wrócili z wakacji .. na zdjęciu są opaleni i Mała wygląda na większą jak do tej pory się wydawała. Zdj może być z dnia, ale niekoniecznie z innego, a myślę, że A. tam wtedy nie była. Po L. można spodziewać wszystkiego, jak widziałam te imprezy i szarpanie za włosy i momencie, kiedy Mała powinna spać to już mnie nic nie zdziwi. Może A. ogarniała sklep i L zajmował się Małą, a dobrze wiemy, że najlepiej z kuplami to robi, którymi się wyręcza... mógł więc zawitać wcześniej w ciągu dnia do Sikacza. Potem odwiózł Małą i ma czas dla kumpli.
 22. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  dlatego może tak vlomasy zapowiada, bo chce być lepszy. Ciekawe ile będzie wrzucał filmików, bo na pewno więcej od "narzeczonej"
 23. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  Czyli, że L. jak po narodzinach małej uciekał z mieszkania, tak uciekł "na swoje" a tak w ogóle to być teraz gdzie chce? Robić co chce? Małą się opiekuje ostatnio w towarzystwie kolegów, zdziwiony był, że mała nawet godzinę może być na rękach?
 24. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  w piątkę chłopaki (Majki i Adi ) ze Szpilą, a Sikacz z L.
 25. Kawowy Kawowiec

  Wanda i Banda

  Nie dziwi Was, że L. zabrał córkę do J. i tam z chłopakami i ze Szpilą coś nagrywają? Teraz nie pokazują Ciasta, ale wcześniej na fotce na ig J. . Teraz na story wielki śmiech Szpili słychać, czy to coś znaczy?
×