Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

brokentiger87

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3138
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez brokentiger87

 1. brokentiger87

  Usprawiedliwienie gwaltów

  w ramach ciekawostki, w Polsce najwyższa kara za gwałt = najwyższa kara za ścięcie drzewka czy Państwo traktuje kobiety jak drzewka? to takie słodkie...
 2. brokentiger87

  Usprawiedliwienie gwaltów

  rozumiem, że drogi Kondziu udostępni swój odbyt każdemu biednemu uciskanemu homoseksualiście i wybaczy małe penetrejszyn into odbytejszyn? poza tym, również ubolewam, ze ludzie chcą ich okaleczać i zabijać, bo to oznacza, że jest przyzwolenie na samosąd w tej sprawie, a to oznacza, że Kodeks karny nie ma nic rozsądnego do zaproponowania. np. do skazanego na dożywocie mordercy nikt już potem nic nie ma, a jak się złodziejowi odetnie rękę to też się mu raczej współczuje. nie mówię, że to adekwatne kary, ale są to jakieś kary, zgodnie z posiadaną przeze mnie wiedzą gwałciel w Polsce idzie na 3letnie wakacje za nasze pieniążki, a dowód winy w postaci dziecka jest spokjnie legalnie usuwany, więc gwałciciel idzie z czystymi rączkami tam. nic dziwnego, że w ludziach wrą emocje, choć zgadzam się z Tobą, że nie powinniśmy się nimi kierować, jeśli nie ma wyjątkowych okoliczności np. chyba nie masz za złe ojcu, który w afekcie zaj;e;b;ie gwałciciela córki nie wydaje mi się, żeby kogoś nie stać było na prostytukę. prostyututki się nie rozliczają, więc panuje tam wolny rynek = przystępne ceny. raczej chodzi o to, że socjopacie scenka sado-maso może nie wystarczyć. mam nadzieję, że odpowiedziałam wyczerpująco na Twoje niepokoje społeczne, Kondziu
 3. brokentiger87

  mój narzeczony wymaga ode mnie "czegoś" przed ślubem

  no i czemu tak zrobieś.
 4. a tvpis jak zawsze poziom Rowu Mariańskiego https://www.youtube.com/watch?v=JTAQRNh7rZo
 5. życzę, żeby zakres niepodległości się nam w przyszłości tylko poszerzał, żebyśmy prosperowali, żeby nas ominęły jakieś wojny, i żeby emigranci mogli wrócić, jeśli zechcą, jak w przyszłości będzie wolny rynek:)
 6. nie wiem, musiałabym widzieć całego buziaczka może jakimś kremem trzeba smarować takiego męża?
 7. brokentiger87

  Jak wyglada wasz seks?

  u nas: jak mąż już się zdecyduje, nie jest za bardzo pijany, a ja w tym dniu brałam już prysznic, to nakładam tenisówki, bo wiem, co się będzie święcić. goni mnie maratonem po mieszkaniu, drugim piętrze i stryszku. jak się już zmęczymy no to wiadomo, kładę się wygodnie, biorę sobie do czytania Nad Niemnem albo Chłopów no i on robi swoje.
 8. witamin B, cholesterolu, kolagenu w mózgu komentarz pod filmikiem boginki Juszes: " Joanna Stępień 1 tydzień temu (edytowany) Sama nie jestem za jakimś nadmiernym wykorzystywaniem zwierząt do testów (np.500 razy testowanie jakiś składników, które już znamy od lat), ale....KAŻDY LEK na rynku jest testowany na zwierzętach. Tak działają badania kliniczne. Ostatnio dyskutowaliśmy o tym z panią doktor immunolog na zajęciach. Niestety nikt nie poda nieprzetestowanych leków ludziom. A zwierzęta do tego wykorzystywane"
 9. ktoś na yt napisał, że piosenka Kasi Kowalskiej Nobody czerpie czy coś z gatunku trip hop (przyćpany hip hop) i wpisałam ten gatunek w yt i wyskakuje coś klimatycznego, mrocznego jakiegoś takiego i rytmicznego
 10. frajer się zdarza raz na milion? myślę, że znaczenie częściej, lasia
 11. naprawdę, tak bardzo siebie nie akceptujesz, że potrzebujesz w ciebie wpatrzonego niewolnika? próbowałaś być sama i cieszyć się rzeczywistością?
 12. jakieś taki w ogóle... jak jakiś trans, mega do łażenia wieczorami po mieście
 13. tak, to są żałosne ameby, a nie takie co tworzą związek z monogamicznego ru;c;h;ania, niczego więcej, no bo po co zwionsek. wybuch hipokryzji prosto w mój pyszczek
 14. kurfa, gdzie ja żyję, co jeśli się znamy XD będę musiała się zabić
 15. ja jeśli w ogóle to chciałabym się wyrobić do 35 roku, a później to już raczej ewentualnie adopcja. czyli cóż, mam ok. 4 lata, żeby spotkać męża.
 16. odp. chrześcijanki na temat: nie, ponieważ złamałoby to zasadę rozdzielności spraw Boskich od polityki, ustanowioną przez Chrystusa, tak więc nie miałoby to żadnego sensu natomiast osoby wierzące same powinny rozwiązać taki problem z taką osobą, która to robi, bez ingerencji policji.
 17. brokentiger87

  Książki z wątkiem homoseksualnym

  to Ty jesteś tym łobuzem?
×