Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DANIEL

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1127
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez DANIEL

 1. Osobiście wolę płytki, ale wady paneli o których mówisz wynikają z ich jakości. No i oczywiście jeżeli wydają dźwięki przy chodzeniu to partactwo układajacego.
 2. Mężczyźni lubią kobiety naturalne a nie koniecznie skromne. Jak widzę barbie z toną makijażu to zbiera mnie na wymioty. O ile jakieś 10 lat temu to były pojedyńcze przypadki to dziś widać tych szpachlowanych lalek coraz więcej.
 3. To jest tzw budżetówka czyli podwyżki pensji zamrażane przez wszystkie kolejne rządy. Kiedyś praca urzędnika dawała jakiś prestiż a dziś będziesz traktowana gorzej niż bezdomny alkocholik.
 4. Cacy tylko nadal 70% społeczeństwa nie wyrabia średniej krajowej, więc o czym my mówimy.
 5. Tania budowa poziom hard: 1 Fundamenty kopiemy szpadelkiem nie koparka. 2 Betonik urabiamy w betoniareczce a nie przywozimy tzw grucha. 3 Pustaki i wytrzymałe materiały skupujemy po taniości z końcówek innych inwestorów. Najlepiej zacząć conajmniej rok przed planowaną inwestycją. 4 Sami rozkładamy instalację elektryczne i hydraulike. Specjalista potrzebny tylko do głównych podłączeń. 5 okna kupujemy zwykłe dwu komorowe z marketu. 6 zamiast blachodachowki stosujemy zwykła blachę falista. 7 wszystkie prace wykonujemy własnoręcznie, ewentualnie przy pomocy szfagra który zrobi za free. 8 Budowe zglaszamy jako budynek gospodarczy, przekształcamy na mieszkalny po ukończeniu. Za 50 tyś się da tylko spytajmy kto ma tyle wytrwałości?
 6. W sumie czemu nie? Wszystko zależy od zawodu, niektóre panie biorą 200 zeta za godzine a inne dwa razy tyle.
 7. No to jak będziesz po 30 to nam się pochwalisz ile zaoszczedziłaś.
 8. Ty masz większy problem niż on, bo nie szanujesz samej siebie. To typowy agresywny alkocholik i jedyne co mu pomoże to uśpienie jak psa. Przy takich wybrykach okarz trochę szacunku do samej siebie i zerwij kontakt z wariatem.
 9. Tu już nawet nie chodzi o porównanie tylko zwykły szacunek do własnej osoby. Koleś naraża się na promieniowanie i wdychanie ciężkich metali za pensję mniejszą niż moja sąsiadka zarabia na kasie w biedronce.
 10. W mojej okolicy minimalna pensja spawacza to 4000 netto, spawacz akordowy zarabia od 6000 netto. Olej pasożyta bo lepiej nie będzie.
 11. Za 3000 to ja mogę przylbice przymierzyć i oprzeć się o migomat a nie spawać. Kolega albo spawa jak ostatnia sierota albo powinien dostać wpierdo.... za psucie rynku pracy.
 12. No i facet powinien minimum 4000 netto zarobic. Wtedy macie 6500 wiec można coś planować.
 13. No cóż najwyższa pora się wziąść za siebie. Radzę partnera postawić pod ścianą i niech weźmie się za siebie albo fora ze dwora. Dwie pracujące osoby są w stanie zarobić minimum 6000 netto a to już kwota która pozwala rozejrzeć się za własnym gniazdem.
 14. Każde miejsce jest dobre żeby poznawać nowych ludzi. Czy to będzie sprzątaczka, czy adwokat to z każdym trzeba rozmawiać. Z jednymi więcej, z drugimi mniej ale im większa sieć znajomych tym większe szanse na poznanie potencjalnej partnerki czy partnera. I mam tu na myśli relacje w realu a nie przez sieć, ponieważ te drugie często są tylko pozorne.
 15. Człowieku zacząć rozmowę można pod każdym pretekstem, czy to zagadując kasjerke podczas zakupów lub stażystke w urzędzie. Problemem jest brak pewności siebie i wyobrażenie świata kreowane w mediach. A życie to nie tasiemcowy serial obsadzany przez samych modeli i modelki.
 16. Ja poer.... ale ludzie mają problemy. Z szukaniem połówki zawsze jest tak samo im bardziej chcemy tym gorzej to wychodzi. Wszystkie kobiety z ktorymi byłem poznawałem przypadkiem. A to przybłąkała się na imprezę do znajomych, a to niechcący stuknołem pannie auto itp. Później gadka szmatka i jakoś samo wychodziło. Dla wszystkich samotnych płaczków mam tylko jedną radę, nie róbcie nic w desperacji bo kobieta to wyczuje jak skunksa z daleka. A desperat zawsze się kojarzy z najgorszą ofiarą losu.
 17. Dojdą do władzy to prawica będzie na ulicach i tak w kółko. Czy lewica czy prawica to tak naprawdę nie ma znaczenia dla zwykłego Kowalskiego. Patrząc na nich tylko rzygać się chce, bo poglądy naszych polityków są tak śliskie jak nastroje społeczne. Np wszystkie postulaty dotyczące LGBT dzisiejsza opozycja mogła dawno wprowadzić, wiec czemu tego nie zrobiła a teraz wielkie oburzenie. Władza wcale nie lepsza bo poza programami socjalnymi cała reszta leży bez zmian. Jeżeli chcieli zmian w trybunale czy sądzie najwyższym to mogli to zrobić o wiele sprawniej. Ale nie oni wolą wielki szum, więc co się kryje za zasłoną tego cyrku? Polityka niezwykle rzadko wygląda tak jak kreuje ją medialna propaganda. Żal tylko tej masy ludzi którzy podpuszczeni przez kilku cwaniaków skaczą sobie do gardeł.
 18. DANIEL

  Dylemat, kupno mieszkania.

  Temat rzeka ale po pierwsze radzę sprawdzić akustyke w obu mieszkaniach. W płycie możesz słyszeć jak sasiad wodę z kibelka spuszcza, a w nowym jak budowane po taniości będziesz slyszał zgrzyt widelca na sąsiada talerzu. W starym remont gwarantowany, ale możesz go rozłożyć w czasie i obciążenie dla budżetu mniejsze. Nowe jeżeli w stanie deweloperskim to też duże koszty wykończenia. Zrób sobię tabelkę co i za ile, a potem dobrze przemyśl. Tym bardziej że budżet co tu dużo mówić masz skromny. Przy takich zarobkach każdy nieprzewidziany wydatek plus kredyt równa się tragedia.
 19. DANIEL

  Jak się mieszka w Gdyni?

  Gdynia podobnie jak całe trójmiasto jest jedną z najlepszych lokalizacji do normalnego życia. Minusem jest sezonowy najazd turystów, ale idzie to przełknąć. W życiu codziennym mają bardzo dobrze funkcjonującą komunikację miejską, mnóstwo miejsc do odpoczynku czy spotkań ze znajomymi. I co najważniejsze to mili ludzie przyzwyczajeni do masy turystów o różnych poglądach. Tam czy jestes czarny, biały, żółty czy za PO czy PiS to każdy się spokojnie odnajdzie. Nigdzie nie ma drastycznych przejawów nienawiści wbrew temu co slyszymy w mediach.
 20. DANIEL

  Po co facetowi sportowe dwuosobowe porsche?

  Po co ci internet skoro do życia nie jest niezbędny? To działa na podobnej zasadzie, skoro mogę spełnić swoje marzenia to to robię. I nie wszystkie decyzje muszą być logiczne.
 21. Powodyrami wszelkich rozruchów zawsze była banda baranów która ma gdzieś strajki, a tylko szukają okazji żeby narobić przysłowiowego dymu. Tak było jest i jeszcze długo będzie, a media wprost uwielbiają za wszelką cene szufladkowac zło. Pani Lempart jest na tym samym poziomie co jej przeciwnicy, ale bez względu na nawoływania odpowiedzialność każdy ponosi za swoje czyny. W dzisiejszych czasach na wszystko trzeba brać poprawkę tak jak na marszu niby policja była brutalna, a jak udostępnili nagranie okazuje się że stali jak przysłowiowe piz... i prawie nic nie robili. Społeczeństwo samo doprowadza do tego że służby porządkowe boją się interweniować, a jak coś się stanie to barani ryk gdzie była policja. Marsze, strajki czy pokojowe formy protestu są ok, ale race i kamienie rzucane w sklepy i policję to już sztywna guma i wąskie drzwi.
 22. DANIEL

  strach przed życiem ...

  Ja jak mam naprawdę parszywy dzień to biorę litra rudej i budzę się na drugi dzień z takim bulem głowy że na bank każdy kolejny dzionek będzie lepszy. Dobrze że takich dni miałem tylko parę w swoim życiu bo jak patrzę na niektórych to tylko kroczek i alkoholizm.
 23. DANIEL

  strach przed życiem ...

  Popadnięcie w stan wiecznego przygnębienia i braku jakiekolwiek motywacji dla mnie jest równoznaczny z samobójstwem.
 24. DANIEL

  strach przed życiem ...

  Albo życie pokaże że jednak może być gorzej
×