Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Karola4t3

Zarejestrowani
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Widzę że tobie to się dopiero nudzi jak mogło chcieć ci się wogóle aż tyle napisać. Pytanie zadaje z ciekawości przejdziesz wiem że zamawiać się do znaczy np. być smutnym z jakiegoś powodu po za tym słyszałam że nie którzy ludzie źle reakują jak ktoś do nich powie nie martw się bo odbierają to w ten sposób np. :Masz być szczęśliwy i nie pokazuj swoich uczyć. Chciałam poprostu sprawdzić czy to prawda.
 2. Będę sobie pisać co mi się podoba a ty jak nie chcesz to nie musisz odpowiadać. Zresztą ja to pisze bo bardzo często mi się nudzi i chętnie bym sobie poczytała zdania innych ludzi na ten temat
 3. Uczenie się wzrokowo - ruchowe w zakresie motoryki małej w tym grafomotoryki oraz orientacja wyobraźnia i wizualizacjia przestrzenna
 4. Nie chodzi o to że ja się tym przejmuje. Poprostu chciałabym poczytać i poznać waszę opinie na ten temat z ciekawości. Badanie testem wisc-r wykazało że ogólny rozwój umysłowy mieści się w granicach inteligencji niższej niż przeciętna. Rozwój poszczególnych funkcji poznawczych jest niecharmonijny. Mocną stroną uczennicy jest uczenie się wzrokowo - ruchowe w zakresie motoryki małej w tym grafomotoryki oraz orientacja wyobraźnia i wizualizacjia przestrzenna (wynik przeciętny). Najsłabiej rozwinięte są trwałość pamięci werbalnej rozumienie norm i zasad społecznych zdolności do spostrzegania szczegółów oraz przewidywanie konsekwencji zdarzenia początkowego. Wyżej wymienione zdolności przyjmują wynik bardzo niskie. Podobnie rozwinięte są synteza danych spostrzeżeniowych (ujmiwanie relacji część całość) rozumowanie arytmetyczne oraz pamięć słuchowa krótkoterminowa. Rozwój poniżej przeciętnej przyjmują zdolności do klasyfikowania (abstachowanie uogólnianie porównywanie) oraz zdolność językowe (werbalizowanie definiowanie).
 5. Chodzi o to żeby wytłumaczyć co znaczy że ktoś się martwi
 6. Chciałam sobie wziąć pić a mama na mnie nakrzyczała po powiedziała że ona już wszystko pozmywała i wysprzątała a ja od nowa robię bałagan
 7. Czy ten poziom iq wskazuję na upośledzonie umysłowe? Czym różni się obniżony rozwój umysłowy od upośledzenia umysłowego?
 8. A po co chcesz tego szukać? Nie pamiętasz chociaż tego czy na pisali że masz np. dysleksjię czy coś innego?
 9. Nie no, wiesz ja to mam gdzieś ten papierek tym bardziej że mam takie 3 i w każdym piszę coś innego poprostu ciekawi mnie opinia innych ludzi na ten temat a mogę wiedzieć co tobie stwierdzili np. dysleksjię, dyskalkulkulię czy coś innego?
 10. W wyniku przeprowadzonego badania psychologicznego stwierdza się rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna (dolny próg przedziału) rozwój niecharmonijny przewaga myślenia słowno-pojęciowego nad myśleniem praktycznym. Najsłabiej rozwinięte są orientacja wyobraźnia i wizualizacjia przestrzenna synteza danych spostrzeżeniowych (ujmiwanie relacji część całość) oraz antycypacja na materiale obrazkowy zdarzenia początkowego. Wyżej wymienione zdolności przyjmują bardzo niski poziom rozwoju. Nie co lepiej rozwinięte są np.trwałość pamięci werbalnej rozumowanie arytmetyczne zdolności do spostrzegania szczegółów oraz zdolność językowe (werbalizowanie definiowanie). Jedynie zdolności do klasyfikowania (abstachowanie uogólnianie porównywanie) oraz uczenie się wzrokowo - ruchowe przyjmują wynik przeciętny.
 11. Najlepiej gdyby też nie było przy tym za dużo godzin pracy maksymalnie może być 8
 12. Jeszcze nie wiem. Nie mam ambitnych planów najlepiej gdyby był to zawód w którym nie spędza się dużo czasu z ludźmi. Znacie takie?
×