Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Niejaki Piórko

Zarejestrowani
 • Zawartość

  397
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Niejaki Piórko

 1. Niejaki Piórko

  Pytanie będzie krótkie

  Czy tak trudno jest domyślić się, że chodzi o to, dlaczego tak mnie fascynuje, dlaczego brzuszek bardziej podnieca od tego co powyżej i poniżej. A za te dlaczego obrywano mi tu głowę, szczególnie część Pań.
 2. Niejaki Piórko

  Pytanie będzie krótkie

  Potępienie tego, co uwielbiam i nie mam za zło, boli (może nie strasznie, ale boli) choćby dotyczyło nie mnie, ale tego czym Ona mnie obdarza.
 3. Niejaki Piórko

  Pytanie będzie krótkie

  Dwie fascynacje, dotyczące wyłącznie tej Jednej Jedynej. Oczy, w których tonę do zawrotu głowy. Brzuszek, o którym nie napiszę nic, bo wystarczą mi cięgi, które oberwałem tu przed kilku laty.
 4. Niejaki Piórko

  Jemu się wiecznie chce a Jej nie

  Problem chyba dość typowy, częsty. Ja także nie narzekam na wspaniałą Jakość, ale na Ilość to już owszem. Jestem katolikiem, ale niesprzecznie z tym pamiętam między innymi o biblijnym proroku Salomonie i jego kilkuset żonach. Nigdzie się jakoś nie doczytuję o boskim potępieniu go za ten drobiażdżek. Moja Miła irytuje się, gdy pozwalam sobie na rozważania nad naturalnością monogamii dla gatunku ludzkiego. Ja jestem świadom, że bywają związki w których On nie satysfakcjonuje ilościowo Jej. To chyba jednak margines?
 5. Przyłapałem na seksie sąsiadów. Wyobraźcie sobie, że mają dwoje dzieci, córkę i syna. A jak się dobrze zastanowić, to jest to dowodem, że przynajmniej dwa razy uprawiali seks. Nawet nie trzeba było widzieć, bo to daje pewność, że ten seks był!
 6. Niejaki Piórko

  Nawracające infekcje intymne

  I konsekwentnie: To chirurg się zaraża od pacjenta, a nie pacjent od brudnych dłoni chirurga. Po jakie więc licho chirurdzy tak szorują i szorują swoje łapy przed operacją? A Ty, obojętnie gdzie byś ręce ubrudził, to i tak pchasz je do kontaktu z delikatną cipeczką? Gdzieś Ty człowieku był, gdy ludzie się cywilizowali?
 7. Niejaki Piórko

  Nawracające infekcje intymne

  Najważniejsze, że jesteś zachwycony swoją błyskotliwością i inteligencją. Ileż Ty tu różnorodnych, błyskotliwych tematów poruszyłeś. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
 8. Niejaki Piórko

  Nawracające infekcje intymne

  Pi.er.do.lni.ety nie. Ale pedantyzm należy do zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych Ten pedantyzm zawdzięczam komuś z Ero. Dawno, dawno temu, gdy jeszcze nie przybrałem aktualnego nicku, pochwaliłem się stosowaniem pieszczoty piórkiem. Zostałem kompetentnie (?) obsobaczony. Pouczono mnie o ptasich piórach jako o bardzo groźnych nośnikach wielorakiej zarazy. Zaś o szczególnej delikatności i nie-odporności na zakażenia łechtaczki, małych warg sromowych i okolic, sam byłem świadom. Skóra jest jako tako uzbrojona przed wtargnięciem mikrobów, ale nie bezbronna błona śluzowa! Właśnie wtedy się przeraziłem i sięgnąłem po wodę utlenianioną.
 9. Niejaki Piórko

  Lubicie wojskowe ciuchy?

  Kręciły, gdy byłem na studiach i miałem raz w tygodniu Studium Wojskowe. Mundur (ćwiczebny, a nie paradny) w szafie. Co jakiś czas mieszkańcy akademika mieli psi obowiązek wiórkować parkiet swojego pokoju. Wtedy się wyciągało mundur i zasuwało. Odpoczynki to bęc! na podłogę w te śmieci. Wszystkiego innego by się żałowało, ale nie munduru Ludowej Ojczyzny!
 10. Niejaki Piórko

  Nawracające infekcje intymne

  Ręce! Zanim się "zanurzymy" to Je pieścimy. Chyba że jesteśmy bardzo staromodni ("jaka tam Gra Wstępna? Wsadzić fujarę i już!") Pieścimy także (najczęściej?) dłonią. Tymi palcyma. Z całym szacunkiem dla ust! Dłonią, która dotykała WSZYSTKIEGO! Klamek, poręczy, cudzych dłoni, pieniędzy! Czy fujara tego dotykała? Dbać o nią nie zaszkodzi, ale nade wszystko dłonie, dłonie, DŁONIE!
 11. Niejaki Piórko

  Nawracające infekcje intymne

  Kluczowe pytanie: spontaniczny dla mnie, czy niespodziewany, zaskakujący dla Niej? To oczywiste, że staram się nie przygotowywać się na Jej oczach. Podobnie jak nie pakuję prezentów "pod choinkę" na Jej oczach. W końcu - czy dbałość o Nią, wraz z elementarną czystością zasługuje na potępienie? Chyba coś wam wiadomo o tradycyjnych poglądach szowinistycznych Niemców na temat polskiej higieny? Coś w rodzaju "polnische schweine" czy coś w tym rodzaju (za pisownię nie ręczę), czyli o Polakach kpiących między sobą z "przesadyzmu" mycia. A ja się na to nie zgadzam!
 12. Niejaki Piórko

  Nawracające infekcje intymne

  Mój spontaniczny jest porządnie przygotowany. Chyba pozwalasz ludziom na bycie różnymi?
 13. Niejaki Piórko

  Nawracające infekcje intymne

  Tysiące ofiar ruchu drogowego. Ale ja uważam na to, aby nie było ani jednej z mojego powodu
 14. Niejaki Piórko

  Nawracające infekcje intymne

  Acha! Jeszcze jedno. Moje herbowe Piórko (każde z kolejnych) wymoczone w wodzie utlenionej, wypłukane w wodzie przegotowanej i wysuszone. Może i jestem p.i.e.r.d.o.lnięty, ale nie zaznałem hańby infekcji intymnej Partnerki.
 15. Niejaki Piórko

  Nawracające infekcje intymne

  Powrót do tematu Unikam seksu "znienacka". Przygotowuję się do niego prawie jak chirurg do operacji. Po umyciu się jeszcze raz mycie. Jestem w pełni świadom bezbronności "słodkich szczegółów" Pań na męskie zaniedbania higieny.
 16. Czy jakiemukolwiek mężczyźnie naprawdę chodzi o pończochy Dziewczyny? A może chodzi o tą "drobną różnicę" między rajstopami i pończochami? Pomiędzy jedną i drugą pończochą!
 17. Niejaki Piórko

  Seks tylko z mojej inicjatywy? Co zrobić

  Jesteśmy w małżeństwie kilkadziesiąt lat i ja w seksie jestem nieco Bardziej, a Ona nieco Mniej. Mamy stadko kurek. Kurki i koguta. Widzę różnicę, no i co mam powiedzieć? Tak to jest i tyle! Och, jak ja lubię, gdy w Jej oczach widzę Zaproszenie. Czasem! Ale na ogół to ja "zapraszam". Najważniejsze, że skutecznie, z uśmiechem nas obojga. Mam być nieszczęśliwy? Skoro jestem szczęśliwy? Ani myślę!
 18. Niejaki Piórko

  Czyja to ręka?

  Zdarza się, że obudzimy się za wcześnie. Jednak ona ma, godną zazdrości, umiejętność. Zasypiania w kilka minut w dowolnych warunkach. Przytula się mnie, kładzie łepek na moim barku, bierze go do ręki i za chwilę śpi. Tymczasem on wspaniale rozkwita. No właśnie! Spróbowałem i ja. I co? I nico! Ja to muszę go nieźle miętosić żeby zareagował, a Ona go tylko potrzyma. A przecież ręka to ręką. Co za różnica czyja? A jednak. Ona nawet nie musi się starać. Co Ona w sobie takiego ma? Uprzedzając pytania w rodzaju "i co po obudzeniu?" odpowiadam: RÓŻNIE! Niestety często " och, jak późno!" i fruuu z łóżka.
 19. Niejaki Piórko

  Czyja to ręka?

  Och jej! Nie tylko Jej ręka!!! Dzisiaj, gdy się obudziłem i pora już była, aby i Ją obudzić, budziłem ją ręką. Swoją. Jej całe ciało jest rozkoszne w dotyku, widoku i zapachu. Cale. Od wielu lat. Po prostu"dla sprawdzenia tego" wziąłem w dłoń Jej piętę. Do drugiej przytułiłem twarz. No i prawda! To prawda! To dla mnie nie do pojęcia, że z upływem lat ludziom może się znudzić ich Kochanie. No i po co ja to piszę? To jak zawór bezpieczeństwa. Chyba bym eksplodował. Seksualny wytrysk to nie na TO! On jest pomocny Juniorom, którym się uszy prostują od ciśnienia spermy. Chyba się nie mylę, że część wpisów w Ero jest także wynikiem potrzeby wygadania się i nawet nie oczekuje odpowiedzi.
 20. Niejaki Piórko

  Czyja to ręka?

  Dzielę się. Niestety kuper mnie rozbolał i zrezygnowałem z eksperymentu. Chyba jestem jak Księżniczka na ziarnku grochu.
 21. Niejaki Piórko

  Które z was lubią łaskotki?

  Akurat moje doświadczenia (nie twierdzę, że jestem szczególnie doświadczony!) mówią mi że często śmiech o specyficznym brzmieniu tuż tuż poprzedza orgazm
 22. Niejaki Piórko

  Które z was lubią łaskotki?

  Zaskoczyłeś mnie. Dwa razy Cipka, raz Cipeczka. A jak Ty przekazujesz czytelnikom, słuchaczom, rozmówcom, Ukochanej jakieś ekstremalnie ciepłe, serdeczne uczucie wobec Kogokolwiek, lub czegokolwiek? Bez użycia zdrobnień? Do swojej Pani zwracasz się Anno, Krystyno, Zofio lub podobnie? "Masz cudowne ucho", a nie "uszko"? Jestem wstrząśnięty. "Niejaki Piórko" ma pochodzenie literackie (Google), lecz wybrałem je na Ero ze względu na wielką skuteczność erotyczną piórka jako takiego.
 23. Niejaki Piórko

  Które z was lubią łaskotki?

  Zamiast dyskutowania, zaproponuję: Poproś żeby właśnie udawała. Potem doprowadź Ją do orgazmu właśnie Piórkiem, albo językiem. W każdym razie tak, abyś dobrze widział Jej Cipkę. Zwróć uwagę na częstotliwość skurczów Cipki podczas obu orgazmów. Udawanego i prawdziwego. Nie moje gadanie, lecz twoja obserwacja przekona Cię, że Dziewczyny podczas udawania orgazmu nie są w stanie udawać tak szybkich skurczów Cipeczki.
 24. Niejaki Piórko

  Które z was lubią łaskotki?

  Nie ma to jak łaskotki cipki właśnie Piórkiem. Ona to uwielbia. Po czymś takim dochodzi błyskawicznie.
 25. Niejaki Piórko

  Dlaczego akurat oral?

  Aby mu portki nie spadły!
×