Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jagoda1999

Zarejestrowani
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jagoda1999

 • Urodziny 02.12.1999

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. jagoda1999

  Mojej mamie odwala

  To ładnie XD
 2. To jest takie symboliczne: Ojciec jako jedyny mężczyzna (w domyśle) w życiu swojej córki Przekazuje teraz ją pod opiekę innego mężczyzny, który ma zastąpić od tej pory po części jego rolę, czyli się nią zaopiekować. A bardziej seksistowska wersja to taka, że ojciec to głowa rodziny i on miał niegdyś decydujące zdanie w niej.
 3. jagoda1999

  Miłość, jest bez sensu.

  Widywanie się 2 razy w miesiącu przy odległości 500 km nie jest aż tak złe. Czasem lidzie nie potrafią spotkać się, mieszkając prawie obok siebie. Dziewczyna, skoro tak powiedziała,że czuje, iż to coś więcej, to znaczy, że na pewno jej zależy. Cały sens chyba polega na tym, czy Ty i Dziewczyna Twoja czujecie się wystarczająco blisko siebie. Dużo tez zależy od perspektywy związku. Gdyby było wiadomo,ze ktoś z was się w nim męczy, że jednak odległość jest zbyt dużym problemem,ze widujecie się zbyt rzadko, można spróbować spotykać się częściej,powinno znaleźć się jakieś rozwiązanie. No ale jeśli to jest męczące na tyle , że ciężko z tym żyć, zastanawiając się co robi ukochana osoba 500 km dalej j rzadko się z nią widuje, to najlepiej byłoby (moim zdaniem) wytłumaczyć jej to wszystko. Ewentualnie, dać sobie czas na wejście w związek jeszcze kiedyś,być może bliżej. Teraz, pozwolić drugiej osobie nadal się rozwijać zawodowo itd. Kiedyś pomyśleć o wspólnym mieszkaniu np.
 4. jagoda1999

  Proszę o pomoc!

  Nie chciałbyś zamieszkać osobno? W wynajmowanym mieszkaniu? Pracujesz, może akurat będziesz w stanie zapłacić za wynajem? Jeśli nie,to może jednak da się jakoś porozmawiać z Mamą itd. Przecież jesteś już dorosły i Ty decydujesz o sobie. Przecież nikomu nie przeszkadzasz tym,co robisz.
 5. Ja tak, ale wiem, że rzadko kto
 6. Nie jestem zadnym psychologiem ani specjalista,ale z obserwacji i doświadczeń innych osób w otoczeniu można powiedzieć,ze ludzie czasem próbują zwrócić na siebie uwagę takim zachowaniem, przyciągnąć ją do siebie. Czasami tez znajdują sobie osobę,która w ich oczach jest „zbyt delikatna” i się na niej wyzywają. Ogólnie,kontakty są bardzo powierzchowne Tak naprawdę,jest sporo osób,które pozornie się kumplują albo przyjaźnią,a obgadują się za plecami.
 7. Britney Spears- Born To Make You Happy.
 8. Tak po prostu..Ja nie żartuję,to poważne pytanie.
 9. Duszności i ściśnięte gardło- ja to znam,ale nic na to nie umiem tez poradzić. Nawet leki w zupełności tego nie złagodzą. Osobiście,nigdy nie miałaś napadu paniki, ale hm..Ja znam większość objawów,o których mowa. U mnie tez zaczęło się niepozornie. Jednak od razu żołądek i bóle głowy i kości. A psychiatra doradził coś? Pewnie przepisał leki?
 10. Może być tak i tak. Chociaż prędzej problemy z żołądkiem są spowodowane przez zły stan psychiczny. Chociaż tez najlepiej może określić to lekarz. Ja mam podobny problem. W
 11. jagoda1999

  Co lubicie w byciu kobieta?

  Nic..Natomiast płeć trzeba pod jakimś względem akceptować,inaczej jest złe. W zasadzie, można być kobieta,ale ubierać się jak mężczyzna. :>
 12. Najlepiej,Zorientować się we własnej sytuacji finansowej oraz zawodowej,przemyśleć dokładnie wszystkie za i przeciw temu pomysłowi,obmyślić plan,pamiętać,ze mieszkanie w większym mieście nie jest tak kolorowe i wygodne,jak może się wydawać. Czasem lepiej posiadać dom lub mieszkać w tańszym mieszkaniu gdzieś poza miastem a uniknąć miejskich „stresów”,które dla niektórych ludzi bywają mordercze. Ale jeśli ktoś już wid,ze tak będzie mu lepiej,bo łatwiej pod wieloma względami,to tak jak powyżej. Aha,najważniejsze,by się nie zadłużyć. pozdrowienia.
 13. Z każdym etapem „rozwoju” idzie tez na równi zacofanie się do tylu i pewnego rodzaju zblazowanie,co daje przeciwny efekt do oczekiwanego. Zreszta, mózg tez ma swoja wytrzymałość. Heh..Musi istnieć balans.
 14. Obecnie,już niewiadomo :p :>
×