Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sylwia222

Zarejestrowani
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. sylwia222

  Chłopak napisał do mnie...

  sprecyzujesz to? i w jaki sposób to się ma do tego co napisałam?
 2. Jestem w związku prawie rok. Aktualnie w ogóle się nie widujemy, dziś napisał do mnie, że kocha mnie mimo wszystko, ale boi się, że przez to wszystko przestanie. Czyli przez ten czas kwarantanny? tak to zrozumiałam, ostatnio też bardzo często się kłócimy, tłumimy w sobie zazdrość. Co powinnam zrobić i czy gdyby faktycznie mnie kochał, przeszłoby to jemu przez myśl?
 3. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  I jakie to ma znaczenie? Jak Ci się nudzi to zajmij się czymś.
 4. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  to nie było rok temu... poza tym, dlaczego miałabym chcieć być na ich miejscu? oni też mają je za ...ki, tyle, że im to imponuje bo mają póki co bzykanie w głowie.
 5. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  Z tego co wiem, to do matury nawet nie podchodzą. Mają powodzenie, bo co to nie oni, kręci się koło nich wiele dziewczyn, ale ja nazywam je słodkimi ...kami, cieszą się z nimi, pierwsze się do nich tulą, same podchodzą, rzygać się chce jak to widzę. Zastanawiałam się czy może, że to ze mną jest coś nie tak, skoro oni są tacy 'zajebiści', a ja nie potrafię tego dostrzec.
 6. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  Ten, którego tutaj opisałam to inny gość, no ale też z jego towarzystwa
 7. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  Mam siostrę, no i on był naszym wspólnym 'znajomym' zauroczyłam się nim, on doskonale o tym wiedział, widział jak na niego patrzę, uśmiechałam się do niego. On perfidnie na moich oczach faworyzował moją siostrę, strasznie mnie to bolało. Kiedyś do nas podszedł rzucił do mojej siostry tekstem 'oo, Ty taka fajna, mądra dziewczyna, w dodatku ładna, dobra koleżanka', puścił jej oczko, po czym odwrócił się do mnie i popatrzył takim wzrokiem, którego do końca życia nie zapomnę. Czułam się jak .... Nigdy nie dawałam nikomu niczego 'na tacy', w zasadzie nie miałam nawet okazji...
 8. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  Koleś skończył 19 lat, ale fakt, towarzystwo ma jakie ma. Najpierw był zaangażowany, zaprosił do kina, pisał, cieszył się na mój widok, później nagle mu się odwidziło. Po tym wszystkim mówiliśmy sobie zwyczajnie cześć, ale z czasem zaczęłam go olewać, bo co nam z tego ''hej'? w dodatku zaczął cwaniakować. Szłam kiedyś korytarzem, on stał ze swoimi pseudo kumplami, oczywiście wszyscy wzrok na mnie i jeden krzyknął 'j*b się', wszyscy w śmiech, może jeden z nich popatrzył na to dosyć krzywo.
 9. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  W swoim życiu zawiodłam się już wiele razy, na szkole, na przyjaźni i na 'miłości'. Zauważłam, że moje dotychczasowe życie sprawia mi niemiły zawód. Zaczynam coraz częściej o tym myśleć, z czasem dostrzegam też w sobie wiele negatywnych cech, stałam się zimna, cyniczna, nie chce mi się nawet z nikim rozmawiać. Dostałam kosza od dwóch chłopaków, to był cios w serce, za każdym razem, mimo, że to oni jako pierwsi inicjowali kontakt ze mną i wyraźnie pokazywali mi zainteresowanie. Kręciłam z pewnym chłopakiem, zainteresowanie również wyszło z jego strony, nagle stwierdził, że nie chce związku, zaczął nabijać się ze mnie razem ze swoimi kumplami, a sam jest teraz z o wiele atrakcyjniejszą dziewczyną. Miał ktoś podobnie? jak uciszyć w sobie tę nienawiść i cynizm wobez świata, ludzi a nawet siebie?
 10. sylwia222

  Biust spadł mi z G do C...

  Nie dążę do efektu 'kościotrupa'... to jest obrzydliwe. Zależy mi na tym, żebym czuła się dobrze sama ze sobą.
 11. sylwia222

  Chłopak który cie ośmiesza

  Po co z nim siedzisz? co Cię przy nim trzyma?
 12. sylwia222

  JAK TO MOŻLIWE ŻE TAKI FAJNY FACET JEST SAMOTNY? FOTO

  'tacy', to znaczy jacy? facet jest przeciętny, dla jednej będzie brzydki, a dla drugiej przystojny. Plus to, że istnieją też kobiety (w znacznej mniejszości) które trzymają się tego, że wygląd to nie wszystko. Co z tego, że okładka spoko, jak w środku ... i burak?
 13. Jak facet nie ma tego 'czegoś' to nawet gruby portfel nie pomaga... no oczywiście o ile kobieta ma więcej oleju w głowie.
 14. sylwia222

  Nadchodzi apokalipsa!!!

  Ciężkie czasy to były w XX wieku. Wojna, bieda, choroby i teraz też tak jest, najlepszym przykładem jest sama Afryka. A selekcja naturalna i 'wybicie' słabszych i zmniejszenie populacji już dawno się zaczęło. Nie ma co panikować.
 15. sylwia222

  Biust spadł mi z G do C...

  Około 8 kg
×