Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sylwia222

Zarejestrowani
 • Zawartość

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez sylwia222

 1. sylwia222

  Czy grozi mi mandat?

  poprawka *zatrzymałam się około metra za linią zatrzymania, mniej więcej POD światłami...
 2. Witam, jechałam dziś przed sygnalizacją z myślą, że zdążę przejechać na zielonym, aż tu nagle światło żółte i czerwone, opróżniłam hamowanie, w związku z czym zatrzymałam się około metra przed linią zatrzymania, nim się obejrzałam mogłam już ruszać. Nad światłami były kamery, czy grozi mi mandat? to raczej spokojna droga, bez dużego ruchu.
 3. Witam, piszę z dość głupim pytaniem, mianowicie, czy jest możliwość dostania się na studia o kierunku Ratownictwo Medyczne zdając jedynie maturę z rozszerzonej biologii? bez fizyki i chemii. Ostatnio zajrzałam na stronę Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i natknęłam się na kalkulator przyjęcia, czy coś takiego, wpisałam „prognozowany wynik maturalny”, w tym przykładowe procenty uzyskane na maturze (biologia, polski, matematyka i angielski) i na liście wyskoczyły mi kierunki medyczne na które zostałam „przyjęta”, było to Ratownictwo Medyczne, Biotechnologia i Położnictwo. Reasumując, wierzyć w coś takiego, czy to trochę bujda?:)
 4. sylwia222

  Czy ktoś wie???

  Witam, piszę z dość głupim pytaniem, mianowicie, czy jest możliwość dostania się na studia o kierunku Ratownictwo Medyczne zdając jedynie maturę z rozszerzonej biologii? bez fizyki i chemii. Ostatnio zajrzałam na stronę Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i natknęłam się na kalkulator przyjęcia, czy coś takiego, wpisałam „prognozowany wynik maturalny”, w tym przykładowe procenty uzyskane na maturze (biologia, polski, matematyka i angielski) i na liście wyskoczyły mi kierunki medyczne na które zostałam „przyjęta”, było to Ratownictwo Medyczne, Biotechnologia i Położnictwo.
 5. sylwia222

  Czy ktoś wie???

  Reasumując, wierzyć w coś takiego? czy to trochę bujda?
 6. sylwia222

  Czy dostanę mandat????

  Witam, piszę z pytaniem, mianowicie, czy istnieje szansa na przyjście mandatu pocztą??? jechałam poza terenem zabudowanym około 110 km na godzinę, później gdy jechałam 40stką, zauważyłam, że jedzie za mną radiowóz... skręciłam w lewo, a oni w prawo, nie mam pojęcia czy wyjechali oni chwilę przed tym gdy zmniejszyłam prędkość, czy jak, nie jestem w stanie przewidzieć. Czy nie zatrzymaliby mnie od razu, bądź nie jechaliby za mną w celu zatrzymania? Bardzo proszę o pomoc, bo stresuję się ogromnie...
 7. sylwia222

  Jestem gejem czy trabsseksualistą?

  Rób to co chcesz i czego pragniesz. Udaj się do specjalisty który pomoże Ci odkryć siebie, samemu nic nie wskórasz.
 8. Witam, ostatnio zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie nastawienie mężczyzn do kobiecych dłoni jak i paznokci. Czy zwracacie na nie uwagę? jakie preferujecie i jakie najbardziej Wam się podobają? i czy facet widzący kobietę z bardzo długimi paznokciami myśli, że nie jest ona zdatna do wykonywania jakichkowiek obowiązków typu sprzątanie, bo jej one przeszkadzają? z taką opinią również się spotkałam. Zapraszam do dyskusji, hah, a raczej wypowiadania się w tym temacie Panowie ;)
 9. Mam na myśli choćby programy publicystyczne typu Debata Dnia. Co drugi polityk, rozmówca ma za plecami półki przewalone książkami. Skąd to?
 10. Witam, piszę z problemem z którym zmagam się już od kilku miesięcy. Mianowicie, jestem w 3 klasie technikum na kierunku informatycznym, informatykę lubię, jednak zdaję sobie sprawę, że jak na 3 klasę technikum poziom mojej wiedzy jest śmieszny, identycznie wypada poziom mojej szkoły i wynik egzaminów. Ale nie o to chodzi, od dłuższego czasu bardzo poważnie myślę na temat mojej przyszłości, został mi zaledwie rok edukacji, a ja nie wiem co dalej... mam rozszerzoną geografię, wybrałam ją jako rozszerzenie będąc w 1 klasie nie myśląc jeszcze poważnie o tym, że będzie to kwitek na dostanie się ma studia. Teraz już wiem, że to był mój największy błąd. Nie wiem co chce robić, nie wiem kim chcę być, bardzo interesuje mnie medycyna. Jako przedmioty maturalne wybrałam też niemiecki i angielski, jednak wiem, że wystarczy mi tylko jeden, bo tylko jeden jest brany pod uwagę podczas jakiekolwiek rekrutacji na studia. Nie mam komu się wyżalić, wygadać, z kim porozmawiać, nie ma mi kto po prostu doradzić. Bardzo proszę o pomoc, jakim kierunkiem zająć się na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym? Biologia, chemia? biorąc pod uwagę to, że będę uczyła się na własną rękę...
 11. sylwia222

  Dziwnie się zachowuje.

  Witam, piszę z dosyć nietypową dla mnie sprawą, od pewnego czasu strasznie męczy mi to głowę i skłania do przemyśleń...przede mną studniówka która to miałaby odbyć się w styczniu. Nie mam chłopaka, tak też miałam iść na nią sama. Dzień po oddaniu listy osób kolega mojego brata ( jesteśmy razem w klasie) pisze do niego czy ja chcę iść z takim jednym chłopakiem z naszej szkoły (o rok młodszym) na studniówkę i, że on stawia. Zdziwiłam się, bo znam go z imienia, a on zna mnie, oczywiście z nazwiska i z widzenia. Tydzień przed tą informacją szliśmy na przeciwko siebie, on szedł z kumplem i oboje dziwnie uśmiechali się pod nosem patrząc na mnie, chociaż jeszcze wtedy nie zwróciłam aż tak na to uwagi. Dowiedziałam się też, że się jemu podobam, tylko, że jego zakochanie kompletnie się na to nie przekłada. Była taka sytuacja, że on stał z kolegami, a ja szłam korytarzem, najpierw on patrzył się na mnie jak na słup, po czym powiedział coś kolegom i to oni zaczęli się gapić, a on przestał. Nie wiem jak odbierać takie zachowanie, on jest o rok młodszy. Co o tym sądzicie? Cała sytuacja też jest dla mnie podejrzana z uwagi na to, że nie jestem super laską, nie mam figury bogini, tylko mam za dużo w biodrach, moje uda też nie są magicznie smukłe.
 12. sylwia222

  Dziwnie się zachowuje.

  Dziwny gość. Jakby wie, że ma być ze mną na tej studniówce, a ostatnio przeszedł obok mnie i mnie specjalnie olał. Więc jak by ze mną rozmawiał na studniówce?
 13. Aktualnie będę szła do 3 klasy technikum o kierunku informatycznym. Ostatnimi czasy bardzo namiętnie rozmyślam na temat mojej przyszłości i karierze zawodowej. Cóż, bardzo chciałabym dostać się na studia o kierunku informatycznym. Jeśli chodzi o samą informatykę, jest bardzo dobrze zarówno z wiedzą praktyczną, jak i teorią. Niestety nie od dziś matematyka stanowi moją piętę Achillesa... od zawsze miałam z nią kłopot. Jestem przekonana, że gdybym faktycznie bardzo chciała, zacisnęła pasa i skupiła się na rzeczach ważnych dla mnie, w moim przypadku podciągnięcie się z matematyki i napisanie matury na 70% i rozszerzonej na minimum 30% byłoby to realne. Od czerwca siedzę po 3 godziny dziennie i rozwiązuję arkusze maturalne z matematyki, chyba popadam w jakiś obłęd. Piszę o tym tutaj, ponieważ potrzebuję opinii kogoś z zewnątrz, kto trzeźwo spojrzy na moją sytuację, od około roku chodzę jak w transie, właśnie z powodu stresu tym co będzie. Jak myślicie? czy faktycznie jest to możliwe? przy ogromnym poświęceniu i wielu wyrzeczeniach? czy to może ja myślę w sposób niepoważny? każda opinia mile widziana. Pozdrawiam:)
 14. sylwia222

  Czy mam jeszcze szansę?

  No tak, ale żeby dostać się na jakąkolwiek uczelnię na informatykę niezbędna jest matma. Także muszę wziąć się za siebie teraz, bo czy to zrobię czy nie będzie miało znaczenie właśnie za dwa lata.
 15. sylwia222

  Czy mam jeszcze szansę?

  Ten temat strasznie męczy mi głowę, z jednej strony niby wszystko zależy od nas i wszystko jest możliwe, zaś z drugiej strony, patrząc na to realnie, musiałabym zacząć od podstawy podstaw, żeby wejść ja jakikolwiek wyższy poziom, a czy dwa lata wystarczą mi na takie zaległości... sama nie wiem. Tak naprawdę to nie mam nawet rozszerzonej matematyki w klasie, tak więc do matury rozszerzenia musiałabym się uczyć na własną rękę.
 16. sylwia222

  Zachowanie „szefa”

  Witam, od kilku dni pracuję w nowym miejscu pracy, działalność prowadzi dwóch szwagrów, są młodzi, boje żonaci, z dziećmi. Ostatnio rozmawiali przy mnie i przy jednej dziewczynie między sobą, że potrzebują zatrudnić więcej ludzi, bo na sezon i tak jest mało, a ten jeden rzucił tekstem „tak, ale przyjmujemy tylko ładne dziewczyny”, ten na niego popatrzył jak na ...ę, później spojrzał na mnie i zawołał go na chwilkę na zaplecze. Ten który rzucił tym tekstem jest blisko przed 40stką, żartuje sobie dwuznacznie z pracownic i ma się co to nie on. Co sądzicie o takim zachowaniu? czy to może ja powinnam nabrać do tego dystansu? jednak według mnie liczy się doświadczenie, a nie to jak ktoś wyglada...
 17. Od dwóch tygodni pracuję jako kelnerka w restauracji, miałam jednorazową sytuację, że klient wpatrywał się we mnie, po czym zostawił mi 50 zł napiwku. Czy wygląd kelnerki wpływa na wysokość napiwku? zauważyłam, że uśmiech nie wystarcza.
 18. Witam, jakiś czas temu zgubiłam kartę Sim, wyrzuciło mnie z facebooka, a nie znam hasła i nie mogę go zresetować, bo kod przychodzi na numer... czy wywołując duplikat karty Sim, wszystko będzie tak jak wcześniej i kod przyjdzie normalnie na telefon?
 19. Jestem w związku prawie rok. Aktualnie w ogóle się nie widujemy, dziś napisał do mnie, że kocha mnie mimo wszystko, ale boi się, że przez to wszystko przestanie. Czyli przez ten czas kwarantanny? tak to zrozumiałam, ostatnio też bardzo często się kłócimy, tłumimy w sobie zazdrość. Co powinnam zrobić i czy gdyby faktycznie mnie kochał, przeszłoby to jemu przez myśl?
 20. sylwia222

  Chłopak napisał do mnie...

  sprecyzujesz to? i w jaki sposób to się ma do tego co napisałam?
 21. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  W swoim życiu zawiodłam się już wiele razy, na szkole, na przyjaźni i na 'miłości'. Zauważłam, że moje dotychczasowe życie sprawia mi niemiły zawód. Zaczynam coraz częściej o tym myśleć, z czasem dostrzegam też w sobie wiele negatywnych cech, stałam się zimna, cyniczna, nie chce mi się nawet z nikim rozmawiać. Dostałam kosza od dwóch chłopaków, to był cios w serce, za każdym razem, mimo, że to oni jako pierwsi inicjowali kontakt ze mną i wyraźnie pokazywali mi zainteresowanie. Kręciłam z pewnym chłopakiem, zainteresowanie również wyszło z jego strony, nagle stwierdził, że nie chce związku, zaczął nabijać się ze mnie razem ze swoimi kumplami, a sam jest teraz z o wiele atrakcyjniejszą dziewczyną. Miał ktoś podobnie? jak uciszyć w sobie tę nienawiść i cynizm wobez świata, ludzi a nawet siebie?
 22. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  I jakie to ma znaczenie? Jak Ci się nudzi to zajmij się czymś.
 23. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  to nie było rok temu... poza tym, dlaczego miałabym chcieć być na ich miejscu? oni też mają je za ...ki, tyle, że im to imponuje bo mają póki co bzykanie w głowie.
 24. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  Z tego co wiem, to do matury nawet nie podchodzą. Mają powodzenie, bo co to nie oni, kręci się koło nich wiele dziewczyn, ale ja nazywam je słodkimi ...kami, cieszą się z nimi, pierwsze się do nich tulą, same podchodzą, rzygać się chce jak to widzę. Zastanawiałam się czy może, że to ze mną jest coś nie tak, skoro oni są tacy 'zajebiści', a ja nie potrafię tego dostrzec.
 25. sylwia222

  Miał ktoś podobnie?

  Ten, którego tutaj opisałam to inny gość, no ale też z jego towarzystwa
×