Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

8SiIence8

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2086
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

8SiIence8 wygrał w ostatnim dniu 21 Luty

8SiIence8 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

155 Excellent

Ostatnio na profilu byli

4692 wyświetleń profilu
 1. 8SiIence8

  Mam raka, mąż nie chce sexu

  Dla kobiety jest obraza dużego kalibru jak facet nie chce z nią sexu, bo wtedy ona czuje sie nieatrakcyjna. Niekoniecznie musi chodzić o stosunek, ale o kwestie czy on ma na nią ochotę.
 2. 8SiIence8

  Mam raka, mąż nie chce sexu

  Jak zawodzi wsparcie od bliskich, to szukaj wśród obcych bo poddawać się nie wolno. Przecież co masz do stracenia w tej sytuacji. A jak uwierzysz, że dasz radę, to może zadziałać jak placebo.
 3. 8SiIence8

  Spotykam sie Z dużo starszym

  Jak to co będzie. Mops będzie utrzymywał toto z twoich podatków.
 4. 8SiIence8

  Spotykam sie Z dużo starszym

  Nic nowego i co byś nie zdecydowała to i tak nic z tego nie będzie na dłuższą metę. Starszemu sie znudzisz, albo on tobie, a młody odkryje co było i pier.d.o.l.n.i.e to wszystko jak domek z kart.
 5. Jeszcze jedna istotna rzecz. Co człowieka męczy ? Dlaczego tęsknimy gdy ich stracimy ? (i w tym pytaniu jest odpowiedź) Co robi z ludźmi jednostajność? Co byłoby gdyby wszystkie pragnienia sie realizowały? Ile na sumieniu miałby każdy bez wyjątku gdyby marzenia sie realizowały ? Co sie dzieje z człowiekiem gdy zatraci siłe oporu ? Pytania retoryczne i zwłaszcza aby oni nie poznali odpowiedzi Twoja w tym głowa.
 6. Jak Ci będzie zle to zawołaj mnie. A że ciosy należy dla równowagi oddawać to przytulisz mnie w zamian. Najlepiej to jakbyś dała mi łzy,,,ale łzy radości. Najpiekniej wtedy błyszczą oczy kobiety. Nie tylko oczy w sensie to jest optymalny moment na scenę erotyczną. To co tymczasem.
 7. Cześć. ☺ Nie nie byłem pod wpływem żadnych wspomagaczy. Po prostu moje fazy są zależne od pory dnia. W nocy np.jestem inny niż za dnia. Może to pozostałość tego, że już od dziecka musiałem wypracować w sobie wiele twarzy, albo same sie wytworzyły aby przetrwać. No i ktoś odgórnie pielegnował we mnie tą ciemną stronę. Jak mówiła "kobiecie w zaciszu sypialni spodoba sie bo da jej odlot, a później prysznic i buszuj wśród społeczeństwa w celu zdobywania atrybutów ku niezgorszemu przetrwaniu" Socjalizacja -cel-przetrwanie w obiegu. Przy Tobie akurat mogłem sobie pozwolić na słabości i miło wracam do tych chwil jak leżę przy kominku ze zwierzętami. Serio spodobało Ci sie to o Mgle ? A wiesz mnie również. ☺ Chyba raczej nocą jestem sobą, ale wśród społeczeństwa nie pozwalam sobie na aż taki tryb pracy mózgu, bo i tak nie zrozumieliby co rodziłoby zbędne konflikty. Wiesz p..i.e.r.d.o.l.o.n.e normy odgórne które z.a.b.i.j.a.j.ą indywidualności i mamy na ogół wysyp niemal klonów. W pojedynkę ciężko się temu przeciwstawić, bo to jest kolos. Trenuje nadal ale rzeźbę będę robił z Panią Wiosną dopiero. Dla mnie estety to priorytet abym miał dobrej jakości mięśnie i wszystko idealne. Niedługo swoje auto pozyskam, wiadomo coś na dwóch turbinach i napęd na cztery. A póki co korzystam z pożyczonych i same oferowały jak motocyklem pomykałem o tej porze roku i znowu łapy odmroziłem. Ale już zaleczyłem i jest ok.☺ Wygląda na to, że tylko Ciebie nie wrzuciłem do czasu przeszłego, bo miałem dobrze i bez skrepowania mogłem być sobą i zwłaszcza w tej sferze o zabarwieniu erotycznym. ☺ Trochę zazdroszczę potencjalnemu facetowi który kochałby sie z Tobą, bo z jednej strony miałby subtelną kobiecość, a z drugiej realizację dopuszczalnej przez Ciebie fantazji. Wiesz ta sfera jest bardzo istotna, bo jeżeli udana to nie nastręcza poszukiwań spełnienia fantazji gdzieś na boku. On i Ona zaspokojeni erotycznie skupiają sie wtedy na codzień na budowaniu solidnego gniazda. Ani on ani ona nie szukają niczego na boku bo mają u siebie spełnienie w tej istotnej sferze. Ona po orgazmach nagradzana jest przez mamusie nature takim skladnikiem w mózgu, że nie skrzeczy tylko jest przemiła i odruchowo robi jedzenie dla niego aby miał dalej siłę nie tylko dla niej, ale też aby przytaszkać do jaskini przysłowiowego mamuta. Finalnie on sie skupia na niej, a ewentualne kłótnie mogą być jedynie powodem do tego aby się pogodzić w zaciszu sypialni i dalej realizować wspolne cele. ☺
 8. Ciapaty brudasie nie oceniaj ludzi według siebie ok ? Bo znowu dostaniesz w... i będziesz płakał.
×