Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kulka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dużo i ostatnio właśnie jak przestał sie odzywać to też ja zadzwoniłam. Mówił że ma teraz ciężko w pracy. Chciałabym mu pomóc ale nie wiem jak. Powiedziałam mu to, a on do mnie ze jest duży i sam musi sobie z tym poradzić
 2. Kiedy ja nie chcę go stracić, nie chce odpuścić
 3. No tak tylko ja nie potrafię tak wprost. Często się przy nim stresuje i on to widzi bo sam czasami zwraca mi uwagę na to.
 4. Tak wyszłam z inicjatywą spotkania ale dość dawno temu. Głupio mi tak mam wrażenie że się mu narzucam
 5. Tak wyszłam z inicjatywą spotkania ale dość dawno. Głupio mi tak, mam wrażenie że się mu narzucam.
 6. Co mam zrobić, dlaczego on sie tak zachowuje? Kilka miesięcy temu poznałam faceta. Nasza relacja rozwinęła się dość szybko i dobrze. Do tego stopnia że zachowywalismy się jak para, buziaki, czułe słówka, troska, sytuacje łóżkowe. Widać było że się o mnie stara i troszczy. Dzwonił codziennie po kilka razy lub chociaż pisał. Teraz nagle jakby się nieco wycofał nie dzwoni, pisze ale mniej i już nie tak samo jak wcześniej. Co najlepsze nie widzieliśmy się od kilku tygodni, obydwoje jesteśmy zapracowani i mieszkamy od siebie trochę daleko. Jednak jeśli facetowi zależy to znalazłby czas chociaż w weekend. Co mam zrobić? Jak myślicie czym może być spowodowane jego zachowanie ? Jeśli chodzi o mój charakter to raczej mu odpowiada, przynajmniej takie sygnały słyszałam do tej pory.
×