Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kulka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kulka

 1. Co mam zrobić, dlaczego on sie tak zachowuje? Kilka miesięcy temu poznałam faceta. Nasza relacja rozwinęła się dość szybko i dobrze. Do tego stopnia że zachowywalismy się jak para, buziaki, czułe słówka, troska, sytuacje łóżkowe. Widać było że się o mnie stara i troszczy. Dzwonił codziennie po kilka razy lub chociaż pisał. Teraz nagle jakby się nieco wycofał nie dzwoni, pisze ale mniej i już nie tak samo jak wcześniej. Co najlepsze nie widzieliśmy się od kilku tygodni, obydwoje jesteśmy zapracowani i mieszkamy od siebie trochę daleko. Jednak jeśli facetowi zależy to znalazłby czas chociaż w weekend. Co mam zrobić? Jak myślicie czym może być spowodowane jego zachowanie ? Jeśli chodzi o mój charakter to raczej mu odpowiada, przynajmniej takie sygnały słyszałam do tej pory.
 2. Dużo i ostatnio właśnie jak przestał sie odzywać to też ja zadzwoniłam. Mówił że ma teraz ciężko w pracy. Chciałabym mu pomóc ale nie wiem jak. Powiedziałam mu to, a on do mnie ze jest duży i sam musi sobie z tym poradzić
 3. Kiedy ja nie chcę go stracić, nie chce odpuścić
 4. No tak tylko ja nie potrafię tak wprost. Często się przy nim stresuje i on to widzi bo sam czasami zwraca mi uwagę na to.
 5. Tak wyszłam z inicjatywą spotkania ale dość dawno temu. Głupio mi tak mam wrażenie że się mu narzucam
 6. Tak wyszłam z inicjatywą spotkania ale dość dawno. Głupio mi tak, mam wrażenie że się mu narzucam.
×