Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sandrynka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  432
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez sandrynka

 1. sandrynka

  Czy kobiety też tak mają?

  No jasne, że zawieszam oko na pięknej kobiecie. Nie widzę w tym nic złego, piękno po prostu przyciaga wzrok.
 2. sandrynka

  Problem

  Rada jest jedna: musisz znaleźć kobietę aseksualną. Teraz to chyba nawet modne, więc powinno się udać.
 3. sandrynka

  Problem

  Nawet Ci wyszło . Tylko kto czeka teraz do ślubu? Przed trzeba się pobawić
 4. sandrynka

  Problem

  Jeśli pytasz kobiet aktywnych seksualnie, to nie... Nie wiem w jakim wieku zanika ta aktywność, ale nie sądzę, że chciałbyś związać się z 80-ciolatką.
 5. sandrynka

  A jak wytłumaczyć to

  Dwa tygodnie tematu pisałam o moim doświadczeniu z facetem, który twierdzi, że marzy o mnie, błaga wręcz o spotkanie, po czym nagle pisze, że jednak kocha swoją kobietę... Po dwóch tygodniach milczenia dzwoni do mnie, przeprasza i prosi o spotkanie. I znów mówi, że nie może przestać o mnie myśleć, że wie iz byłoby nam wspaniale, że przeprasza itp. Ogólnie powinnam sprawę uciąć i po temacie... Tyle, że ja też wiem co mogłoby się zdarzyć... I jak o tym pomyślę, to mam mokro.. Chyba pierwszy raz ktoś aż tak mnie pociąga fizycznie. Myślicie, że gdybym dała drugą szansę, to też wytnie numer ze swoją niby miłością do tamtej? Co ogólnie myśleć o takim zachowaniu?
 6. sandrynka

  A jak wytłumaczyć to

  Ej, ja snuję domysły po prostu... Nie zrzucam winy na niego. Zresztą czy olał? Wycofał się na dwa tygodnie i znów prosi o spotkanie. On, nie ja...
 7. sandrynka

  A jak wytłumaczyć to

  Gdyby to była internetowa znajomość, to na pewno bym sobie odpuściła, ale ja faceta znam, spotykam, bo pracujemy niedaleko siebie, rozmawiamy na żywo. I mam już trochę lat i po prostu wiem, że jest na mnie napalony... Choć może masz rację, że tylko sobie gada, a gdy ma dojść do konkretów, ucieka. Może ma jakieś kompleksy?
 8. sandrynka

  A jak wytłumaczyć to

  Ja chcę świetnej zabawy z facetem, który mnie mega pociąga. Tylko skoro już raz się wycofał, to nie mam gwarancji, że znów tego nie zrobi.
 9. sandrynka

  A jak wytłumaczyć to

  Mój poprzedni temat usunęli, choć nie przypominam sobie, żeby padło w nim coś niecenzuralnego. Swobodnej wymiany opinii nie ma juz od ponad roku.
 10. sandrynka

  A jak wytłumaczyć to

  Oglądałam film dawno temu i mało pamiętam. Muszę go sobie przypomnieć i się podszkolić
 11. sandrynka

  A jak wytłumaczyć to

  Nie chcę, żeby tracił dla mnie głowę, serio. Wiem, że nie chcę się z nim wiązać, bawić w jakieś związki i zobowiązania , chodzi tylko o czysto fizyczne przyciąganie. Podoba mi się facet, chcę się z nim dobrze bawić i tyle. Tylko nie wyobrażam sobie, że mówię ok, spróbujmy, a on znów się wycofa. Chyba mają rację ci, którzy podsumowali, że to erotoman gawędziarz i pewnie znów powie, że on jednak nie może...
 12. sandrynka

  A jak wytłumaczyć to

  Ok, tekst może i nudny, ale historia prawdziwa... Dzięki za odpowiedzi dotyczące tematu, na resztę spuszczam zasłonę milczenia .
 13. sandrynka

  Mąż i wiadomości

  To prawda, niskie... Badania przydałoby się zrobić, choć pewnie, jak na prawdziwego macho przystało, powie żonie, że z nim jest wszystko w porządku, a z niej niewyżyta baba...
 14. sandrynka

  Mąż i wiadomości

  Zgadzam się co do świeżości w związku. Jednak po czasie ten rzeczony pan zachowywałby się tak samo. Po prostu pewnie nie ma wybujałego libido i w tej kwestii nie dopasowali się z żoną. Bywa...
 15. sandrynka

  Mąż i wiadomości

  Przed kolegami udaje ogiera... Wiadomo, że tamtej też by nie "ruchnął", bo byłby zmęczony po pracy, zestresowany itd. Po prostu taki typ.
 16. sandrynka

  Zdrada, romans, podwójne życie

  Romanse w sekrecie tez powodują stres. Czyli dla zdrowia najlepsze otwarte relacje. Mi nigdy jednak nie zdarzył się partner, który nie miałby nic przeciwko dzieleniem się z innym. Jak takiego znaleźć?
 17. sandrynka

  Kobiety karmiącej

  W jakim celu? Porozmawiasz z nią np. o bólu podczas zastoju pokarmu?
 18. Tak, po tylu latach razem , kiedy jesteś w stanie przewidzieć każde zachowanie tej drugiej osoby, robi się nudnawo i w łóżku. Takie jest życie.
 19. sandrynka

  DOJRZAŁA PANI

  Po 60-te?? Nie wiem czy taka pani poleci na 20-stoparolatka. Raczej nie myśli o Tobie jak o potencjalnym "partnerze". Z małego co nieco, może Ci ciasto upiecze
 20. sandrynka

  Jak szukać milfa/starsze kobiety ?;)

  Szukaj, a na pewno znajdziesz. Znam kilka takich znudzonych 40-latek, które chciałby jeszcze poczuć ogień.
 21. sandrynka

  Seks ze starszymi kobietami

  OmG! 70+... To w takim wieku ma się jeszcze ochotę na seks??
 22. sandrynka

  Dziewczyna lewicowe poglądy

  Konfederacja na bank
 23. sandrynka

  Nuda ktoś popisze żona w pracy

  Możesz także znaleźć pracę, nie będziesz się nudził
 24. sandrynka

  Wspólny profil a zwiększone pożądanie ?

  Skoro oboje tego chcecie, to nie rozumiem zasadności założenia tematu. Załóżcie ten profil i sami oceńcie czy pobudza to Wasze zmysły.
 25. sandrynka

  Co myślicie o relacji typu FWB?

  Nie wiem czy to dobry pomysł, skoro już żywisz do niego jakieś uczucie (zauroczenie to też uczucie). Taka relacja jest ok tylko wtedy, gdy oboje mają podobne oczekiwania.
×