Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Rysiek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1243
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mariana Costea: Koronawirus to soczewka skupiająca cały system nieludzkich warunków pracy w Niemczech, który istnieje od lat. Ludzie traktowani są jak bydło.
 2. Do brunatnych i czerwonych faszystów, których ideologie są już dawno skompromitowane, dołączyli teraz tęczowi faszyści, którzy liczą na nowe otwarcie faszyzmu w formie dyktatury opartej na zboczeniach seksualnych, jednak chodzi im wyłącznie o przejęcie władzy i łupienie narodów. Ideologia LGBT, czyli nachalne propagowanie zboczeń seksualnych, także wśród małych dzieci, prowadzi do katastrofy cywilizacyjnej tak samo, jak sowiecki komunizm, czy niemiecki nazizm. Kiedyś mieliśmy czerwoną hołotę dzisiaj mamy tęczową.
 3. Feminizm i LGBTQ-mizm, są to współczesne formy bolszewizmu i faszyzmu. Mogą się różnie nazywać lecz źródło i cele ich są wspólne. Wykorzystują dewiacyjne, marginesowe poglądy nielicznej grupy osób i usiłują przemocą narzucić je ogółowi społeczeństwa.
 4. Według orzeczenia Międzynarodowego Trybunału Wojskowego w Norymberdze z 1946 zbrodnie niemieckie określone są następująco: planowanie, rozpoczęcie i prowadzenie wojny napastniczej, morderstwa dokonywane na jeńcach wojennych i ludności cywilnej, masowa eksterminacja w obozach, pokazowe egzekucje, tzw. łapanki uliczne, praca niewolnicza, wysiedlenia ludności, celowe burzenie miast, wsi oraz osiedli, grabież dóbr kulturalnych, majątku i niszczenie skarbów kultury narodowej, wynarodowienie i germanizacja, prześladowania na tle politycznym, rasowym i narodowościowym. Między 1939 a 1945 rokiem Niemcy razem z Rosjanami wymordowali 6 milionów obywateli polskich. 17,1 proc. mieszkańców II RP straciło życie.
 5. Powrót do rzeczywistości na zbolszewizowanym ratuszu m.st. Warszawy - czyli koniec z umizgami bolszewika Trzaskowskiego do polskich patriotów! Kiedy wiceprzewodniczący PO - zbolszewizowany i załgany narcyz Rafał Trzaskowski - przestanie ciągać po sądach ofiary mafii i wypłaci odszkodowania warszawiakom poszkodowanym przez zbrodniczą mafię mieszkaniową przez lata chronioną przez wiceprzewodniczącą PO bufetową, mafiozów z PO oraz sądy? Bolszewia z ratusza potrzebuje pieniędzy na szkolenia bandytów z Antify, agentów SB oraz lewaków i LGBT! Trzaskowski w warszawskim ratuszu wzmocnił w sobie bolszewicką butę, pychę, arogancję i bezczelność. Postbolszewiccy mafiozi i przestępcy nie mogli rabować Polski jak to było za rządów PO i Tuska, dlatego chcieli “żeby było, jak było” - z Trzaskowskim!
 6. Niemcy już raz egzekwowali "praworządność" w Europie. Historia lubi się powtarzać! Ogromnym błędem było podpisanie przez polskiego prezydenta Traktatu Lizbońskiego! On odebrał nam dużą część suwerenności..... Widać to z każdym rokiem naszego członkowstwa w UE coraz wyraźniej.
 7. Kobiety, które w większości stanowią mieszkanki krajów Europy Środkowo-Wschodniej, często pracują bez umowy. Biorąc pod uwagę, że opiekunki wykonują swoje obowiązki przez całą dobę, daje to stawkę 2,08 euro za godzinę. Dodając do tego często złe warunki zakwaterowania, brak ubezpieczenia i prawa do urlopu na jaw wychodzi skandaliczny obraz warunków, w jakich muszą pracować opiekunki seniorów z Niemiec. To jest niemiecka praworządność w 2020 roku!!! Gdzie jest Unia Europejska, którą tak walczy o europejskie wartości???
 8. Decyzja jest spowodowana dynamicznym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem w ostatnich dniach. Brytyjski MSZ odradza swoim obywatelom podróże do Hiszpanii. Rzecznik brytyjskiego rządu: "ochrona zdrowia publicznego jest absolutnym priorytetem" i decyzję tę podjęto "aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa w Wielkiej Brytanii".
 9. Nie pozwólcie aby lewactwo z Brukseli ustalało nam normy prawne!!! Wypowiadać i nie wchodzić w żadną dyskusję z lewakami. Nasze prawo wystarczająco chroni kobiety przed przemocą. Należy ją wypowiedzieć do 15 sierpnia. Będzie to piękny gest na rocznicę zwycięstwa na bolszewią. Dla Polaków chrześcijaństwo i rodzina jest rzeczą ważną. Nam wystarczą dwie płci.
 10. Ubogacona Francja demograficznie przez muzułmańskich kozojebców już wkrótce przestanie funkcjonować jako państwo praworządności czy centrum kulturowe Europy. Pozbawieni Francuzi tożsamości narodowej i wartości historycznych jak również upadek przemysłu,gospodarka francuska zdecydowanie upadnie,ponieważ wyznawcy Allaha wyjałowią obecne zdobycze kulturowo-gospodarcze nie dając nic w zamian ,pustosząc francuski skarbiec na wieloletnią zapaść. Francja to doskonały przykład do czego prowadzą rządy chazar-masonerii i neo-bolszewików.Oni ryzykują nawet samo-destrukcje by tylko zaszkodzić tradycyjnej .chrześcijańskiej Europie i Europejczykom.Których zresztą zgodnie z genetycznym zaprogramowaniem odwiecznie nienawidzą.
 11. Sławomir Nowak zacznie śpiewać i zaraz zrobi się tłoczno w aresztach śledczych w całej Polsce. A jak nie zacznie śpiewać, to powinien być wydany Ukraińcom, oni już z niego wszystko wyciągną !!! Nasz kraj był dla poprzednio rządzącej POokrągłostołowej koalicji PO-PSL tylko żerowiskiem, na którym się wypaśli i wzbogacili, a po ew. odzyskaniu władzy chcieliby dalej buchtować. Mieliśmy pozostać „na marginesie” UE kosztem interesu Polski i losu Polaków. Uruchomiono rozgrabianie majątku narodowego na rzecz uwłaszczenia się na nim „postkomunistów” (głównie prominentów różnego szczebla władz PRL oraz kadr UB/SB i WSI) i spowodowano gigantyczne szkody gospodarcze oraz bezrobocie. To, że od kilku lat nasz rząd odnosi sukcesy gospodarcze i stać go na programy socjalne, a Prezydent RP i Premier jest szanowany i podejmowany za granicą, to już się w ich głowach nie mieści i wywołuje ataki. Nasze władze są obrażane przez oPOzycyjnych „polityków” i ich wynajętych bojówkarzy, oraz obrzucane błotem przez obce, choć polskojęzyczne media. Dzisiejsza opozycja niby jest podzielona na poszczególne partie i ugrupowania, ale to ta sama „ośmiornica” wysuwająca tylko kolejne macki (jak np. „Nowa solidarność” czy „Ruch 8. gwiazdek”) i w rzeczywistości działa razem, a łączy ich strach przed rozliczeniem z przestępstw i wspomaganie pieniędzmi „szemranych” biznesmenów oraz wsparcie „umoczonej” części „kasty”. To m.in. dlatego do dzisiaj nikt odpowiedzialny za nieodwracalne szkody z rozgrabienia majątku narodowego, a także liczne wielkie afery jak np. FOZZ-u, „Amber Gold”, VAT-owska, paliwowa, złodziejska reprywatyzacja itd. nie został ukarany. Niestety, nadal istnieje uzasadniona obawa, że zgodnie z wiadomą doktryną o bezkarności „swoich”, uPOlityczniona grupa sędziów będzie nadal wysługiwać się mafijnemu „układowi” i blokować najbardziej nawet słuszne oskarżenia…
 12. Trzaskowskiego szczęście spotkało, że miał tak krótką kampanie, bo nie miał żadnego programu. A właściwie jego programem było tylko krytykowanie PiS-u, bez podania argumentów. Brak programu, brak propozycji. Hasło wyborcze: oni źle to i to, oni są tacy czy inni - a konkretów brak! Dno!!!
×