Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Rysiek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  541
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Można? można! Amerykanie na lotnisku w Chinach przejęli przeznaczony dla Francji transport kilku milionów maseczek. Zapłacili dwa razy więcej. Gotówką i od razu na lotnisku - Francuzi płaczą informuje dziennik Liberation.
 2. W krajach gdzie nie było szczepień przeciw gruźlicy, śmiertelność na koronowirusa jest 5, a może nawet 20 razy większa. Obowiązkowych szczepień nie mieli we Włoszech, USA, Holandii. W Hiszpanii szczepiono tylko przez 16 lat.
 3. Partia produktów medycznych została wyeksportowana do Iranu z płatnością bez wykorzystania USD przeprowadzoną za pośrednictwem systemu INSTEX.
 4. Nic dodać , nis ując! Brawo Orban ! Gonić dziadostwo! Przecież w tej chwil wychodzi syf i burdel który w UE stworzył Tusk. Przecież to z jego winy ( i Merkel ) są problemy imigrantami, przez niego Anglicy wyszli z UE, przecież dzięki jego zagrywkom TSUE stał się narzędziem politycznym do szczucia , Przecież to on wprowadził nienawiść i szczucie miedzy europosłami, i nie kto inny tylko Tusk sprzedał Polaków za intratne stanowisko. Już tak oszalał z nienawiści do Polski, że Polskę chce karać za nie wprowadzenie stanu wyjątkowego a Węgry chce karać że stan wyjątkowy wprowadziły. Sąd TSUE znowu się skompromitował, a Tusk już robi bokami, by zniszczyć Polskę demokratyczną, wolną i suwerenną...
 5. Wczoraj ukazał się list 400 dziennikarzy, którzy protestują przeciwko cenzurze w mediach. Jak twierdzą, rząd wykorzystuje stan wyjątkowy do nadawania sobie uprawnień nie mających nic wspólnego z epidemią. Dziennikarzom powiedziano, że nie mogą zadawać pytań on-line, ale muszą je przesyłać do sekretarza stanu ds. komunikacji, który będzie je wybierał. A on je filtruje i zmienia ich treści. Wczoraj Hiszpanie dowiedzieli się, że rząd przeznaczył 15 milionów euro na dofinansowanie prywatnych mediów przychylnych wobec rządów. Wszyscy wiedzą, że nie ma na podstawowe wyposażenie personelu medycznego, który niestety przyczynia się do zwiększenia zakażenia. Z jednej strony Hiszpanie z przerażeniem obserwują, że ta krzywa idzie w górę, a jednocześnie są wstrząśnięci stanem wyjątkowym, który zamknął ich w domach. Do tego oglądają konferencje, z których niczego nie mogą się dowiedzieć. Słyszą, że legendarne nazwiska dziennikarzy tracą pracę, bo ośmielili się skrytykować komunistyczny rząd.
 6. Nie lepiej jest w USA, gdzie z powodu Covid-19 zmarły w środę co najmniej 884 osoby. Trudna sytuacja panuje w Czechach, gdzie zmarło 40 osób. Drastyczny wzrost liczby zachorowań odnotowały władze w Rosj - ostatniej doby odnotowano tam 771 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, co oznacza rekordowy dobowy wzrost. Również Chiny nadal odnotowują kolejne zachorowania. W Niemczech w porównaniu do wielu innych europejskich państw, m.in. Francji, Hiszpanii i Włoch, utrzymuje się niski wskaźnik śmiertelności w konsekwencji zakażenia koronawirusem. Wynosi on 0,8 proc.
 7. Konstytucja RP / Legislacja ... Rozdział XI - Stany nadzwyczajne. Gdyby Duda oglosił stan wyjątkowy, Tusk powiedziałby, że trzeba ukarać Polskę za ograniczenie demokracji. Tak zrobił dziś Węgrami !!! I d i o t a za wprowadzenie stanu wyjątkowego na Węgrzech, chce wyrzucić Orbana z EPL. Obłudni hipokryci !
 8. MAMY TO W D… !!! Przypominam, że muzułmańskich nachodźców z naruszeniem traktatów Unii sprowadziła na własne zaproszenie niejaka pani Merkel. Łamiąc Konstytucję RFN i prawo stanowione w traktatach UE. Prawo UE złamały Niemcy, zapraszając bez zgody krajów członkowskich UE, uchodźców z całego świata, narażając systemy socjalne państw członkowskich UE na miliardowe koszty. Herzilich Willkommen . Żadne państwo członkowskie nie może obciążać swoim działaniem innych państw bez ich zgody tak jak uczyniły to Niemcy. Olać TSUE, przygotować się do wystąpienia z UE, tak jak zrobili to Anglicy.
 9. Obłuda i hipokryzja tego i d i o t y nie zna granic !!! Paranoja i Schizofrenia w pełnym wydaniu…
 10. Wiele wiadomo o żydowskich konfidentach Stalina, współpracujących aktywnie i gorliwie z NKWD czy sowieckim wywiadem wojskowym w czasie pierwszej (1939 - 1941) i drugiej okupacji sowieckiej (1944 - 1956). Natomiast mało znane są fakty o żydowskich konfidentach Gestapo. Skądinąd wiadomo, że niemieccy Żydzi często wstępowali do Wermachtu. Część by się ukryć przed prześladowaniami, inni by walczyć o wielkie Niemcy Hitlera! Liczbę żydowskich żołnierzy Hitlera szacuje się około 150 tys. Całkiem spora armia. Najdziwniejsze, że Żydzi, ukrywając swoje pochodzenie, wstępowali nawet do SS. Walczyli w Waffen – SS lub nawet brali udział w eksterminacji Żydów! Najsławniejszy, ale nie jedyny przykład takiego Żyda to – Fritz Scherwitz (alias Elke Sirewiza). Służył w SS jako Obersturmführer. Był komendantem obozu koncentracyjnego w Lenta pod Rygą na Łotwie. Osobiście nadzorował mordy Żydów, mordował Żydów i gwałcił Żydówki.1 Inny przykład. „Alex Kurzem - młodociany Żyd z Białorusi trafił do Łotewskiego Waffen-SS, gdzie został maskotką pułku. Jego zadaniem było m.in. wabienie czekoladą i cukierkami żydowskie dzieci broniące się przed wejściem do wagonów mających zawieźć je na śmierć. Alex żyje do dziś i mieszka od 1949 r. w Australii.
 11. Pokazuje to, że osoby ze środowisk migracyjnych stanowią coraz większą część przestępców w tym kraju, zgodnie ze statystykami opublikowanymi przez niemiecką policję kryminalną (Bundeskriminalamt, BKA). Raport Federalnego Urzędu Kryminalnego (BKA) z pierwszego kwartału za 2019 r. pokazał również, że uchodźcy, osoby ubiegające się o azyl i osoby niemające miejsca zamieszkania w Niemczech, których nie można deportować (w języku niemieckim znani jako Geduldete), są najbardziej reprezentowaną grupą przestępczą w całych Niemczech. Ponieważ większość tej grupy przybyła w 2015 r. lub później, reprezentowali oni tylko 2 % populacji niemieckiej, ale odpowiadali za 15 % śmiertelnej przemocy a 12 % podejrzanych było o gwałt lub napaść seksualną.
 12. Już tylko 13 dol. za baryłkę ropy z Rosji klienci chcą płacić. Rosja stracila 30 mld dol. w jeden tydzień przez niskie ceny ropy. Specjalny fundusz, w którym zgromadzono 170 mld dol. na wypadek niskich cen na rynkach światowych znikną jak łzy na deszczu. A zrównoważony budżet Rosji zagwarantowany jest przy cenie 42 dolarów za baryłkę. Na początku roku ropa kosztowała jeszcze prawie 70 dolarów. Obecnie cena jest na poziomie, którego rosyjscy ekonomiści nie przewidzieli nawet w najczarniejszych scenariuszach. O ile jedno euro kosztowało na początku roku jeszcze 68 rubli, dziś trzeba za nie zapłacić już 90.To jest koniec marzeń Putina o wielkiej Rosji !!!
 13. Tym samym liczba zgonów z powodu Covid-19 wzrosła do 9053. W Hiszpanii oficjalnie zakażonych zostało ponad 100 tysięcy osób.
 14. Prezydent Niemiec oraz przywódcy Jordanii, Ekwadoru, Singapuru i Etiopii domagają się powołania "globalnego sojuszu" na rzecz walki z koronawirusem. P.S. Na sojuszach z Niemcami, tylko Niemcy wychodzą dobrze !!!
 15. Kidawa Błońska dokonała przestępstwa wobec Konstytucji i obowiązującego prawa w Polsce! Powinna zostać pozbawiona praw obywatelskich na zawsze!
×