Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Rysiek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1598
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

56 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Rozumiem, że w związku z tym, sędzia który nie pozwolił na areszt tego bandyty, będzie zawieszony i poddany postępowaniu dyscyplinarnemu? Teraz sędzia niech oddaje kasę pokrzywdzonym. Kolejna kompromitacja skorumpowanych sędziów.
 2. Prosty cygański chwyt - jak mnie złapali na gorącym uczynku, udawaj nieprzytomnego. Takich adwokatów, będących na usługach różnych POstkomunistycznych aferałów i „kręcących lody”, jest całkiem sporo, choć nie wszyscy ci adwokaci są tak bystrzy, jak Giertych. Zaraz się okaże , że zatrzymano SPOKOJNEGO SCHOROWANEGO DZIAŁKOWCA, który zemdlał ze strachu pierwszy raz widząc CBA. SKORUMPOWANA SĘDZIOWSKA KASTA to przyklepie a słodki Romek resztę życia spędzi we Włoszech.
 3. Sam się czegoś nażarł, to jego role życia !! Liczy na to, że Niemcy przyjmą go na „leczenie” w Charite w Berlinie. A później po dokładnie zalanowanej ucieczce otrzyma azyl we Włoszech. Nie może być tak, że złodziej, który ukradł miliony złotych symuluje chorobę aby POzostać bezkarnym a chory umysłowo chłopak za kradzież batonika trafia do więzienia.
 4. Zamiast pomagać i wspierać Polskę ci szubrawczy folksdojcze i V kolumna przeszkadzają i cieszą się gdy jest gorzej. Odezwała się kaszubska gnida, ten co razem z Niemcami zwijał szpitale i gospodarkę.
 5. Cwane szkapy te Giertychy, tylko zapomnieli "wspólną wersję" ustalić. Jest już kolejny wniosek CBA do prokuratury o publiczne pomówienie funkcjonariuszy publicznych. Czyli co, czyli żona i córka też powinny trafić do aresztu wobec podejrzeń współudziału i dowodów mataczenia !! Tonący nawet brzytwy się chwyta , a Pani zachowanie uświadamia nam że mąż musi być dobrze umoczony , agresja w tym momencie jest zbędna i szkodzi , zalecał bym schować się i nie udzielać wywiadów aż do zakończenia sprawy. Bo... trzecim wątkiem śledztwa są wielomilionowe darowizny dla żony Giertycha. Prawnicza rzeczywistość w której śpiący Roman nie może usłyszeć zarzutów a jego czuwająca małżonka słyszy i widzi za siebie swojego męża i ich córkę, a cierpi zapewne za całą Polskę. Patologiczna rodzina !!
 6. W Niemczech w okresie transformacji 80% sędziów i prokuratorów wyleciało na pysk, w Polsce sami mieli się oczyścić i to szambo funkcjonuje do dzisiaj. SKORUMPOWANA SĘDZIOWSKA KASTA !!
 7. Islamscy najeźdźcy już prawie „ubogacili” kulturowo naród Niemiecki, Francuski i inne kraje „starej Unii”, a z czasem opanują poszczególne instytucje państwa i ważne służby, aż kiedyś wygrają każde wybory… "Ludzie, którzy przynoszą nam własną biedę, nie są naszym bogactwem. Ludzie, którzy przynoszą nam własnych bogów, nie przyniosą nam pokoju. Ludzie, którzy przynoszą umysłową nędzę, przyniosą też agresję, występek, gwałty i zbrodnie."
 8. Od poniedziałku maseczki zasłaniające usta i noc w całym kraju są obowiązkowe we wszystkich miejscach publicznych, także takich jak dworce, przystanki autobusowe, sklepy, szkoły czy kościoły. W ciągu minionego tygodnia liczba nowych przypadków koronawirusa wzrosła z 1,3 tys. dziennie do 3,1 tys. w sobotę. Dotychczas w całym kraju odnotowano 74 422 infekcje; 1823 skutkowały śmiercią pacjentów.
 9. Hołota, III RP w całej okazałości. Teraz złodzieje i pomioty komunistów mówią o honorze !! Jak widać byli właściciele III RP i ich POtomstwo są nietykalni dla prawa.
 10. Sami niewinni i sami dobroczyńcy - poziom kwalifikacji sędziów jest dramatycznie niski - w sprawach gospodarczych sądy przeważnie orzekają przeciwko zwykłym podatnikom a tu jest inaczej - Krauze nigdy nie wsławiał się jak biznesman a jak szef jakiejś organizacji - tak samo mówi o Polnordzie - można mieć przychody ale nie oznacza to , że firma jest dochodowa - sędzia tego nie rozumie albo nie chce rozumieć - to poważne nadużycie. Ta sędzia Renata Żurowska - żyje w innym świecie przyzwyczajona do postrzegania rzeczywistości w sposób inny niż zdecydowanie większość ludzi, ale co się dziwić, jak sędzia kradnie czyjeś pieniądze to mówią, że przez roztargnienie. Dlatego Platforma Obywatelska tak zaciekle broni układu w sądach włączając w to UE. SKORUMPOWANA KASTA SĘDZIOWSKA jest ze starego układu i bronią go skutecznie. Sędziowie z PRLu s weszli po 1989 roku w nową Polskę bez żadnej reformy i teraz mamy tego skutki. Swoi mogą kraść i uprawiać bandyterkę i będą jeszcze chronieni przez urzędników wiernym Brukseli.
 11. Od początku pandemii w całym kraju wykryto 220 052 infekcje koronawirusem, z czego 2950 doprowadziło do śmierci pacjentów. Od środy w kraju obowiązują nowe restrykcje. Zamknięte zostały m.in. lokale gastronomiczne.
 12. na tej podstawie wyliczyliśmy dalszy kalendarz wyborczy, czyli wprowadzenie zmian legislacyjnych, później tzw. cisza konstytucyjna 90-dniowa i później proces wyborczy. Jak widać słowa Budki się nie sprawdziły, ale czy on kiedykolwiek powiedział prawdę ??
 13. "Kasta wypięła się na cały naród pokazując mu, gdzie ma prawo i wypuściła przestępców na wolność. Wcześniej ten fenomen wyjaśnił nam Neumann w swojej doktrynie. To efekt przymierza : PO-Kasta." Gdyby zwykły obywatel ukradł batonika w sklepie to na pewno trafiliby do więzienia. Ale za kradzież milionów kasta puszcza wolno. Oczywiście tylko obrońców kasty i demokracji.
 14. Ryszard Krauze wszedł w porozumienie z adwokatem Romanem Giertychem, które doprowadziło do założenia dwóch fasadowych spółek. "Odegrały one rolę pośredników w operacji przekazania środków z Polnordu do Prokomu w zamian za nic nie wartą wierzytelność. Spółki te pozwoliły sztucznie zawyżyć cenę, którą musiał zapłacić Polnord, a przy okazji umożliwiły Romanowi Giertychowi uzyskanie - na podstawie zawartych dla pozoru umów o świadczenie usług adwokackich - "gigantycznego zarobku w kwocie 2,4 miliona złotych na nieracjonalnej z ekonomicznego punktu widzenia transakcji". Rolę szefów fasadowych podmiotów wzięli na siebie bliscy współpracownicy Romana Giertycha - Sebastian J. i Piotr Ś. "Spółki te dysponowały jedynie kapitałem zakładowym po 5 tysięcy złotych każda, nie zatrudniały żadnych pracowników i faktycznie nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej. Nie powinny być uznane przez Prokom za wiarygodnego kontrahenta. Pomimo tego Prokom sprzedał tym spółkom rzekome wierzytelności za kwotę niemal 73 milionów złotych. Finalnie uzyskane przez Prokom środki zostały rozdysponowane w niejasny sposób, między innymi wytransferowano je do podmiotów gospodarczych zarejestrowanych na Cyprze. Kolejnym wątkiem postępowania jest sprawa wyprowadzenia z Polnordu kwoty około 20 milionów złotych poprzez zakup przez tę spółkę po drastycznie zawyżonej kwocie działki w miejscowości Dopiewiec. Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte 28 lutego 2017 roku, po złożeniu zawiadomienia przez obecne władze spółki Polnord SA. Czy można w tym wypadku już mówić o działaniu zorganizowanych grup przestępczych o charakterze ekonomicznym ?? Czy Giertych po przykrywką PO, udają opozycjonistę wyprowadzał lub pomagał wyprowadzać pieniądze z Polski ??
×