Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Rysiek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1396
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Gość Rysiek

 1. Kiedy wreszcie komisarz w W-wie? Czy rząd zamierza patrzeć jak ten nieudacznik sprzedaje w obce łapy i niszczy miasto? Ma się powtórzyć w warszawie to, co za A d a m o w i c z a w Gdańsku? PO to sami nieudacznicy i złodzieje. Gdyby Trzaskowski został prezydentem kraju to by sprzedał całą Polskę.
 2. I BARDZO DOBRZE !! PRAWDZIWY POLAK PRĘDZEJ BĘDZIE ŻARŁ GRUZ NIŻ POZWOLI NA TO BY DWÓCH HOMOSIÓW SFORMALIZOWAŁO ZWIĄZEK!
 3. Rotacja sił USA na Litwie jest bardzo istotnym środkiem odstraszającym. Rosjan trzeba trzeba trzymać na dystans !! Nie tylko w Smoleńsku, ale także na Ukrainie widzieliśmy do jakich bandyckich zagrań i napadów zdolni są Rosjanie.
 4. Teren bezpośrednio sąsiaduje z zabytkowym parkiem Skaryszewskim i został wpisany do rejestru zabytków decyzją z 1993 r. jako jego otulina.
 5. 20 września po raz 15. ulicami stolicy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Tegoroczny pochód organizowany jest pod hasłem "Wspólnie brońmy rodziny!”. – Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych ...yzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Dość tej poprawności politycznej, nazywajmy rzeczy po imieniu !!!
 6. To było do przewidzenia !! Szczepionka jako produkt leczniczy musi przejść określone fazy badań przedklinicznych i klinicznych, a następnie zostać zarejestrowana w procesie kontroli zwanym dopuszczeniem do obrotu. Proces opracowania nowej szczepionki zależy od wielu czynników, ale trwa średnio ok. 10 lat. A nie miesięcy !!
 7. W Szwecji zachorowało i zmarło 10 razy więcej obywateli, niż w sąsiednich krajach europejskich. W 10-milionowej Szwecji zachorowało 88 237 obywateli, a prawie 6 tys. zmarło ...
 8. Grupa p e d o f i l ó w w Niemczech stworzyła tam siatkę i za pomocą szyfrowanych komunikatorów na masową skalę kolportowała zdjęcia z wykorzystywanymi dziećmi. Skala odkrycia przytłoczyła nawet policję. Jednak część zwyrodnialców uniknęła odpowiedzialności, ponieważ nie udało się ustalić danych ukrywających się za zaszyfrowanymi komunikatorami. W porównaniu z rokiem 2010 w Unii Europejskiej liczba przypadków wykorzystywania dzieci zwiększyła się ponad trzydziestokrotnie, z 23 000 do 725 000 przypadków. Dlatego do akcji wkroczyła Komisja Europejska. Komisarz Ylva Johansson: W drugiej połowie 2021 roku pojawi się projekt ustawy, która zobliguje wszystkich operatorów komunikatorów do stworzenia w nich tzw. tylnej furtki dla organów ścigania.
 9. Naczelny lekarz Anglii Chris Whitty: Już teraz ok. 70 tys. osób w całym kraju zakażonych jest koronawirusem, a liczba ta zwiększa się o 6000 dziennie. Wzrost zachorowań przestał być ograniczony do niektórych regionów, bo obecnie rosną one praktycznie w całym kraju. Jeśli zrobimy za mało, to wirus wymknie się spod kontroli. Jeśli pójdziemy za daleko, to wpłynie i zaszkodzi gospodarce. Recesja i wzrost bezrobocia oznaczać będą pogorszenie się poziomu życia, co negatywnie przełoży się też na zdrowie ludzi.Najgorsze może być jeszcze przed nami, bo jesień i zima są sprzyjającymi warunkami do rozwoju koronawirusa.
 10. Biorąc pod uwagę, że kłamstwa były powielane przez onet, gazetę ale także zagranicą, to wartość naprawienia szkody wyniesie miliony złotych. Teraz lewicowy oszołom niech płaci za głupotę.
 11. Sąd: Władze holenderskie bez jakichkolwiek weryfikowalnych powodów zabrały rodzicom dziecko i nie pozwoliły im na jakikolwiek kontakt z dzieckiem przez ponad rok. Zostało im odebrane jedyne dziecko, a jednocześnie nie postawiono im żadnych zarzutów. Władze holenderskie działały z rażącym pogwałceniem wszelkich uznanych na szczeblu międzynarodowym standardów psychologicznych w tego rodzaju sprawach. Opieka społeczna w Holandii a także w Norwegii stosuje podobne metody jak Niemcy w 1939-1945 roku !! Okazuje się, że Polska pod przewodnictwem PiS to prawdziwa oaza wolności.
 12. Ryży w Brukseli będzie miał bezsenne noce ! Czekamy ! Sławomir Nowak, protegowany Bieńkowskiej i Tuska, który miał nieść na Ukrainę polską pomoc, polskie wsparcie, też i pokazywać europejskie standardy w obszarze moralności i etyki w życiu publicznym, pokazał coś zgoła niestety innego. Co teraz zrobi Słońce Peru? teraz trzeba pilnować tego świadka jak oczka w głowie. Nie może go dopaść seryjny samobójca! Bo wiadomo, że zakłady karne przejeła Platforma Obywatelska.
 13. W lipcu do bazy dłużników trafiło 2655 alimenciarzy, to o ponad tysiąc osób więcej niż w lipcu 2019 r. i najwyższy przyrost w ciągu roku, w którym przybyło 25 708 dłużników. Średni dług alimentacyjny na osobę to 40 686 zł; najbardziej zalegają z płatnościami osoby z województwa śląskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego. BIG InfoMonitor: ściągalność alimentów, która już przed pandemią nie przedstawiała się najlepiej, jeszcze bardziej się pogorszyła.
 14. Europa traktująca suwerenne państwa narodowe jako zbędne obciążenie. Adolf Hitler tez o czymś takim marzył a kto sie z nim nie zgadzał ten lądował w piecu i był wypuszczany przez komin. Taka wizja Niemiec nie interesuje Polaków. Jeśli będą brnąć dalej wg . doktryny Spinelli'ego to wziąć co swoje i w tył zwrot. Żaden polski interes budować nowy kołchoz.
 15. Nowaka zatrzymano w lipcu w związku z podejrzeniem korupcji, kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i prania pieniędzy. 15 września CBA poinformowało o kontynuacji śledztwa i zabezpieczeniu środków pieniężnych pochodzących z przestępstw korupcyjnych, popełnionych przez Sławomira Nowaka. Pieniądze były ukryte w dwóch specjalnie przygotowanych skrytkach. Funkcjonariusze zabezpieczyli gotówkę w kwocie ponad 4 mln zł (4,163 mln) w tym 536 400 euro, 470 000 dolarów i 30 000 zł.
 16. Fundusze norweskie są opłata za dostęp do rynku UE. Jak nie będą płacić Polsce, to należy nałożyć na norweskie produkty wysokie cło. Norwegia płaci za dostęp do naszego rynku, nie chcą płacić to wypad !! Nie samymi funduszami norweskimi...,Gminy żyją !!!
 17. Rezolucję przeciwko Polsce poparli europosłowie PO: Magdalena A d a m o w i c z, Bartosz Arłukowicz, Jerzy Buzek, Jarosław Duda, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Hübner, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Janina Ochojska, Jan Olbrycht i Radosław Sikorski. Poparli ją również europosłowie Lewicy: Marek Belka, Marek Balt, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut, Bogusław Liberadzki, Leszek Miller.
 18. Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w związku z przedstawionymi wynikami badań apeluje o unikanie kontaktu z wodą z Zatoki Gdańskiej. Jakość wody na kąpielisku w Mikoszewie wykazała przekroczenie normy dla obecności bakterii Escherichia 1976 NPL/100 ml. wody coli (dopuszczalna wartość wynosi ? 1000 NPL/100 ml wody) oraz Enterokoki – 490 jtk/100 ml. wody (dopuszczalna wartość ? 400 jtk/100 ml wody). Te pływające odchody i chemia, to dar p r e z y d e n t a Warszawki Trzaskowskiego dla mieszkańców Gdańska. Tęczowy warszawski błazen pozdrawia ciepłymi klockami zaprzyjaźniony Gdańsk, za co serdecznie dziękuje pr e z y d e n t Gdańska i prosi o więcej.
 19. Gazeta Wrocławska: jednym z największych obecnie ognisk koronawirusa w Polsce okazała się fabryka wędlin znanego producenta. W zakładzie produkcyjnym firmy Tarczyński pod Trzebnicą wykryto aż 85 zakażonych pracowników wirusem SASR-CoV-2 .
 20. Główny doradca naukowy rządu Patrick Vallance ostrzegl w środę wieczorem premiera Borisa Johnsona, że jeśli nie podjęte zostaną żadne działania, przed końcem października, to może nastąpić znaczący wzrost liczby zgonów. Wielka Brytania znajduje się około sześciu tygodni za Francją i Hiszpanią, które już doświadczają drugiej fali epidemii.
 21. Resort zdrowia podał również w piątek, że łączna liczba zgonów z powodu Covid-19 wzrosła o 123, do 31 249. To oznacza, że liczba zgonów w ciągu ostatniej doby była najwyższa od trzech miesięcy.
 22. Pełna lista osób ma być ujawniona w ciągu kilku najbliższych dni. Większość z nich ma być tego świadoma, a reszta liczy na stałą formę utrzymania w postaci comiesięcznych przelewów z organizacji i firm działających na zlecenie rosyjskich władz. Mają one na celu zadbanie o dobry wizerunek Rosji na świecie i skłócenie Polaków np. z przyjeżdżającymi do nas Ukraińcami, a także ujawnianiem afer, które związane są z polską polityką wewnętrzną i zagraniczną.
 23. Europie Zachodniej, która nie ma takich problemów, trudno jest to zaakceptować, że reforma sądownictwa to wewnętrzna sprawa Polski oraz że wiele krajów, nie tylko Polska, przyprowadziło reformy w tych obszarach, które odziedziczyła po reżimie sowieckim. Podobne reformy musiały przeprowadzić wszystkie kraje Europy Wschodniej należące do Związku Radzieckiego, także Litwa.
×