Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Goscini

Zarejestrowani
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

43 Excellent

Ostatnio na profilu byli

373 wyświetleń profilu
 1. Goscini

  Z tej strony....

  Major Suchodolski jak brat bliźniak
 2. Goscini

  You Tube kryminalny

  Dla mnie Jaśmin może dodawać jeden podcast na pół roku bo one są solidnie opracowane, to wymaga czasu i uwagi, szczególnie gdy człowiek ma do tego normalne życie. Mam tylko żal ze zrobiła tylko 1 część o Waco.
 3. Goscini

  Z tej strony....

  Gdzieś mi mignęło w komentarzach pod tym ostatnim filmem ze nie chce w ogóle psa bo pies to odpowiedzialność
 4. Goscini

  Z tej strony....

  Nic się chłopu nie stanie jak ugotuje nam obiad bo ja wracam później z pracy, padam na pysk a on akurat miał wolniejszy dzien - i tak samo mi się nic nie stanie jak ja ugotuję obiad bo np wracam wcześniej z pracy. To samo z kawami do łóżka i ogólnie z mnóstwem rzeczy. A nie ze król chce mieć wszystko pod nosem albo księżna pani ma dwie lewe rączki i tylko wymaga.
 5. Goscini

  Z tej strony....

  Mnie jej nie szkoda. Gdy usłyszałam o podwędzaniu talerzy czy tam kubków od współlokatorów i zdziwieniu ze właściciele ich potrzebują to skojarzyło mi się z paskudnymi typami w akademiku czyli takimi ludźmi co żerują na innych - zawsze się czymś poczęstują a sami nie zaproszą, „zapomną” ze pożyczyli od Ciebie pare zł, że przy okazji kupiłeś im bułki i mleko (przecież to drobiazg ), i jeszcze mają żal że im w życiu ciężko.
 6. Goscini

  Z tej strony....

  Najgorsze ze starzy pewnie dożyją 90 lat jak powiedziała w którejś herbatce
 7. Goscini

  You Tube kryminalny

  Niedawno jej więcej posłuchałam i na pewno trudno te jej podkasty nazwać fachowymi, bo ona właśnie nie robi własnego researchu, nie sprawdza szczegółów tylko kompiluje dostępne w sieci źródła czy ufa książkom - nauczyciel „nominowany„, dla mnie też przy sprawie Kajetana Poznańskiego bardzo słabo były przedstawione szczegóły jego podróży i zatrzymania na Malcie. Dla mnie przy „fachowości” diabeł tkwi w szczegółach - uwadze przy detalach.
 8. Goscini

  Kawa po turecku

  Może dość krótko jeszcze mieszka w kraju gdzie się ubija rytualnie zwierzęta i jest wciąż „ciekawa” (złe słowo ale na początku to może wydawać się egzotycznym zwyczajem który ma uzasadnienie, a zrozumienie tego jest jakby dowodem na naszą „otwartość” itd. ). Mąż jako muzułmanin pewnie właśnie widzi uzasadnienie religijne plus to mięso jest rozdzielane w dużej części wśród potrzebujących. Mam nadzieje że chociaż nie zrobili sobie selfi z głową tej kozy jak to wielu ludzi ma w zwyczaju
 9. Czerwcowa Lenka czyli poznajemy świat i życie przez zakupy w Oszan
 10. Goscini

  Kanały Polek w Turcji

  Raczej trudno na dłuższą metę udawać publicznie ze jest super (choć może się da?) , pewnie czas pokaże. W takich mieszanych związkach trafiają się tez udane, choć dużo tych co znam to jakieś smutne historie. Arab to Arab, Turek to Turek, a taki Irańczyk to w ogóle inna bajka mimo powiedzmy jednej religii.
 11. Goscini

  Digitalgirl13

  dostałam 5 egzemplarzy autorskich
 12. Tyle ze w biednych krajach jest i bez tego tyle syfu ze przezywają tylko najodporniejsi. I tez jest inna struktura wiekowa. Wiec jest szansa ze więcej ludzi z tego wyjdzie bez pomocy medycznej (na która nie można liczyć w zasadzie). Dużo bardzo młodych ludzi. Mieszkam ponad 10 lat w takim kraju i to mi powiedziała na pociechę znajoma lekarka z Zachodu która tu leczyła. Tu jest mało staruszków, dużo dzieci nie dożywa 5 lat a my ze swoją odpornością byśmy w większości zginęli po paru tygodniach ich stylu życia Ekonomicznie to juz jest tragedia bo miliony ludzi żyją z dniówek i zwyczajnie dziś nie maja co do garnka włożyć jeśli ktoś im nie pomoże. No a co do warunków życia to w 1 pokoju może mieszkać i 20 osób
×