Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olimpia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2269
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Olimpia

 1. Post do MG, nie ma żadnego związku z postem do którego się odnosiłam. Nie widzę tutaj próby dokopania komukolwiek. Zareagowałam na konkretną wypowiedź. Ot i wszystko, jak to na forum zazwyczaj bywa.
 2. Zacytuję jeszcze raz tamten post. A teraz Twój. Skąd wiesz co miała na myśli? Z jej postu jasno wynika, że wypowiada się ogólnie o Polakach. Nie ma tam mowy o większości. Więc, co Ci jeszcze mam napisać?
 3. Jasno, wyraziłam swoje zdanie na ten temat. Do Twojego postu już nic nie dorzucę.
 4. W świecie krążą różne krzywdzące opinie ma temat Polaków. Jak wiadomo są to stereotypy, które dotyczą wszystkich narodów. Ale najbardziej bolesne i żałosne są opinie "Polaków" którzy plują we własne gniazdo. I Ty właśnie to zrobiłaś! W ten sposób, rzucasz cień również na siebie i swoją rodzinę.
 5. Ten wiek niesie za sobą ryzyko, urodzenia chorego dziecka. Te które znam są zdrowe. Różnie to bywa.
 6. Nie było w tym żadnej złośliwości. Powtarzam co mówią lekarze. Opowiadała mi kiedyś znajoma, że lekarze tak mówią o ówczesnych kobietach, które późno zachodzą w ciążę. Spokojnie, nie miałam złych intencji
 7. Raczej do 40 ki decydują się na dziecko. Zgadza się o takich kobietach lekarze mówią, stara pierworódka
 8. Z wiekiem ryzyko zajścia w ciążę się zmniejsza ale nie jest to niemożliwe przecież. Sądzę, że po 40 stce trudniej i w tym wieku rzadko która kobieta, decyduje się na dziecko.
 9. Olimpia

  Toksyczny związek?

  Zmień partnerkę na taką, która Cię doceni
 10. Olimpia

  Zazdrość

  Istnieje coś takiego jak zespół Otella, chorobliwa zazdrość. Z reguły doprowadza do całkowitej destrukcji związku.
 11. Osoba niezainteresowana, nie będzie chciała się spotkać. No chyba, że jest sprawa do wyjaśnienia bo sumienie gryzie.
 12. Olimpia

  Uszczypliwość faceta po spotkaniu

  To co powiedział, nie ma większego znaczenia. Istotny jest fakt, że się nie odezwał. Nie jesteś w jego typie.
 13. Olimpia

  Czego się baliście jako dzieci?

  Ciemności się bałam i tak mi zostało do dziś. Zasypiam przy zapalonej lampie.
 14. Olimpia

  Co myślicie o młodych dziewczynach

  To najlepszy wiek aby bawić się modą. Są dorosłe, piękne i mogą sobie pozwolić na wyeksponowanie ciała, które w tym wieku zazwyczaj jest bez zarzutu. Kiedy jak nie teraz?
 15. Kobiety zachowują się w naturalny sposób. Nie analizują i nie planują swojego postępowania. Reagują na bodźce wysyłane przez mężczyzn zgodnie z własnymi odczuciami. Cała reszta to nieuargumentowana sugestia.
 16. Olimpia

  Kocham ją i nienawidzę

  Należałoby sprawdzić czy żona nie cierpi na depresję. Jeśli jest zdrowa, to zadam Ci pytanie. Jak można kochać coś takiego? Może wizja rozwodu, zmotywuje Twoją żonę, do wprowadzenia zmian. Innej rady dla Ciebie nie mam. Kobieta nie pracująca zawodowo, jest w stanie ogarnąć wszystko, w tym czasie, kiedy mąż zarabia na utrzymanie rodziny. Nawiąże jeszcze do jej wyglądu. W jej przypadku, będzie coraz gorzej, bo to leń.
×