Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olimpia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  744
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Olimpia

 1. Olimpia

  Związek z kuzynką (?)

  Wypytałam. W tym przypadku babki były siostrami. Tym samym przez przypadek dowiedziałam się dzisiaj, że w mojej rodzinie są dwie pary małżeńskie, których prababki były też siostrami. A teraz mam prawdziwą "BOMBE" Obok mojej siostry mieszka małżeństwo, on ożenił się z córką swojej siostry. W to mi nikt nie uwierzy powiedziałam. "To niech uwierzą, bo to prawda" powiedziała moja siostra, mają dzieci, dostali zgodę na ślub. Żeń się bez obaw.
 2. Olimpia

  Związek z kuzynką (?)

  To konflikt serologiczny. Ja mam Rh-, mąż Rh+ Córka urodziła się z grupą Rh+ zdrowa oczywiście. W takim wypadku po porodzie pierwszego dziecka podają immunoglobulinę. Ja też dostałam.
 3. To do dzieła, bo w przeciwnym razie nigdy się nie dowiesz. Odwagi, najwyżej dostaniesz kosza, ale będziesz wiedział.
 4. Olimpia

  Związek z kuzynką (?)

  Znam podobny przypadek. Nawet chyba bliższe pokrewieństwo. Musiałabym wypytać dokładnie rodziców. Potrzebna była zgoda Episkopatu albo z Watykanu, bo młodzi zainteresowani byli ślubem kościelnym. Mają trójkę dzieci, wszystkie dorodne i zdrowiutkie
 5. Nie, moja sytuacja wyglądała inaczej i ten facet, sobie "coś"pomyślał. Żeby nie było, podoba mi się nawet bardzo, ale on żonaty i ja mężatka. Pomógł mi, a ja zastanawiam się teraz czy zrobiłby to, gdyby wiedział, że nic z tego oprócz, dziękuję nie będzie miał. Mam się czuć winna? Niczego mu nie obiecywałam. W twoim przypadku, to wygląda na jakiś rodzaj zainteresowania. Może czeka na twój "krok". To ciągle ta sama pani?
 6. Nie tylko patrzyłam. Rozmawiałam z nim patrząc mu w oczy, on robił tak samo. Czy można sobie coś obiecać na podstawie spojrzenia?
 7. Mogłaby patrzeć ze strachu ale tylko wtedy, gdyby szukała u Ciebie pomocy i wiedziałaby, że Ty możesz jej pomóc. Miałam kiedyś taką sytuację. Patrzyłam w pewnego mężczyznę jak w obrazek, bo wiedziałam, że może mi pomóc. Tym bardziej, że czułam z jego strony sympatię. On źle to zinterpretował, chyba myślał, że się w nim zauroczyłam. Chciał nawiązać bliższą relacje. Był zaskoczony kiedy odmówiłam, wręcz obraził się, bo myślał, że ja coś do niego czuję. Powstało z tego wielkie nieporozumienie.
 8. Olimpia

  Ból podczas stosunku.

  Właśnie tak, za.... a resztę sobie dopowiemy bez trudu, bo to bardzo obiegowe powiedzenie.
 9. Olimpia

  Ból podczas stosunku.

  Co w tym dziwnego? Zawiera słowo "z a b i j e"
 10. Olimpia

  Ból podczas stosunku.

  Powtarzasz się.
 11. Olimpia

  Ból podczas stosunku.

  Nie zrozumiałaś mojego posta a przynajmniej intencji w nim zawartej.
 12. Olimpia

  Ból podczas stosunku.

  Najpierw do ginekologa a ten ewentualnie skieruje do seksuologa. Ja osobiście radziła bym odwiedzić lekarza, który ma obie specjalizacje.
 13. Olimpia

  Ból podczas stosunku.

  Ja mam tyłozgięcie i nigdy nie odczuwałam bólu, wręcz przeciwnie sama przyjemność. Sugestia z wizytą u lekarza, dobry pomysł.Trzeba znaleźć przyczynę. Autorka liczyła na to, że znajdzie tu panie z podobnym problemem. Trzeba zrozumieć kobietę. Wizyta u ginekologa nie należy do najprzyjemniejszych a tym bardziej porada w tak delikatnej kwestii.
 14. Jeszcze gorzej jeśli ktoś nie ma ani jednego, ani drugiego.
 15. Olimpia

  Czuję skutki nadużywania alkoholu.

  Ja wypiłam dzisiaj drina, przed seksem z moim mężem a drugiego PO. Żartuje sobie zawsze z niego, "Widzisz, żeby się z Tobą kochać muszę się upić"
 16. Stary, ale wciąż aktualny.
 17. Nie musi ostrzyć! Ma silne wsparcie w swoim partnerze. Czuć się bezpiecznie przy swoim mężczyźnie, to podstawa. Takiego, trzeba kochać bardzo mocno.
 18. Dla mojego też na początku, bardzo dobre relacje z rodzeństwem, nawet moim kosztem, były sprawą nadrzędną. Z czasem, wiele zrozumiał i wyznaczył granice!
 19. Zachowałabym się dyplomatycznie. Proponuję wysłać zaproszenie, to w końcu siostra Twojego partnera. Być może czas, zrobił swoje. Nie wykluczone, że przemyślała swoje zachowanie i chciałaby wrócić do normalnych kontaktów z Wami. Jest okazja aby dać jej szansę na to. Pominięcie, doprowadzi do zaostrzenia sytuacji i niezręcznej atmosfery na uroczystości. Reakcja siostry partnera na zaproszenie będzie dla Was definitywną wskazówką na przyszłość. Gratuluję partnera, dla którego priorytetem jest Twoje dobro i komfort psychiczny.
 20. Olimpia

  Walczyć czy odpuścić

  Proponowaleś spotkanie i dała Ci kosza?
 21. Olimpia

  Mąż -nie wiem jak się z nim pogodzić

  Pracujesz zawodowo czy zajmujesz się domem?
 22. Olimpia

  Mam dylemat

  Kolacja zakończona śniadaniem to jego pomysł czy Twój? Jeżeli chcesz zrobić dobre wrażenie to na pierwszej randce do wyrka nie idź. Jak chcesz się tylko pomiziać, bo dawno nie byłaś z facetem to czemu nie?
 23. Olimpia

  Pomoże mi ktoś to zrozumiec?

  Może dziewczyna wykasowała nim go przeczytał.
 24. Wieloletnie związki doprowadzają wcześniej czy później do znudzenia się partnerem. Kochamy, każdy na swój sposób, jest przywiązanie, troska i szacunek. Nagle na naszej drodze staje ktoś, kto nie jest nam obojętny. Jedno spojrzenie, zapala się iskra i już wiesz, że nie zapomnisz. Myślisz, pożądasz, chodzi Ci po głowie przeżycie czegoś szalonego.... Oczywista świadomość przywołuje jednak do porządku. Walczysz..... To zwykła ludzka słabość czy zdrada emocjonalna?
 25. Olimpia

  Pomoże mi ktoś to zrozumiec?

  Coś tu nie gra! Może nie otrzymał twojej wiadomości a Ty myślisz, że nie odpisał. Nawet jeśli nie odpisał, to z jego zachowania jasno wynika, że darzy Cię sympatią. Jeżeli tak rzeczywiście jest, wypadałoby wykazać zrozumienie i klasę.
×