Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Johan Wallin

Zarejestrowani
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

81 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Johan Wallin

  Zimny sos młodej mamy

  Zupełnie nie rozumiem nakładania tych filtrów. Dla mnie to oznacza, że one nie akceptują siebie takimi jakimi są. Mistrzynią w tym jest koleżanka L nijaka Kuczi która już wygląda tak nienaturalnie i paskudnie, że strach patrzeć.
 2. Johan Wallin

  Zimny sos młodej mamy

  Siostry ‚sisters” znowu razem po krótkiej rozłące. Bez makijażu, piękne, naturalne i co najważniejsze wychudzone na maxa. Przynajmniej na twarzy. Aż się policzki zapadły.
 3. Johan Wallin

  Paula Boogie- grubella

  Ewidentnie w tej rodzinie kobiety rządzą. Mężczyźni są tam przede wszystkim od zawiezienie, przywiezienia, naprawienia i ogólnie na posyłki. Z jednej strony fajny taki tresowany facet co to nie ma swojego zdania i możemy go układać do woli. Która by tak nie chciała? Ale z drugiej strony życie z taką osobą może być strasznie nudne. Mówię tu oczywiście na przykładzie jej filmików bo tak faktycznie nie mam pojęcia jak ich życie naprawdę wygląda. Ale z tego co pokazuje to można wysnuć taki wniosek.
 4. Johan Wallin

  Paula Boogie- grubella

  A moim zdaniem akurat przed pisaniem komentarzy o urodzie dzieci można się powstrzymać. Można myśleć co się chce i krytykować durnych rodziców, że tak robią ale przecież to my decydujemy co chcemy napisać. Wystarczy tego nie zrobić i tyle.
 5. Johan Wallin

  DeKretka1

  No i zmiana klimatu. Uważam, że z korzyścią dla nich byłoby zamieszkanie w tych górach na stałe. Ciekawe czy myśleli o tym. Przecież dom na Florydzie też można wynajmować. I pewnie by się sporo chętnych znalazło. Ja chyba bym tak wolała. Wiem jak upały potrafią doskwierać. Tylko pewnie z pracą byłby problem.
 6. Johan Wallin

  Paula Boogie- grubella

  Pamiętajmy o tym, że dla każdego rodzica jego dzieci są całym światem i są najpiękniejsze i najmądrzejsze na świecie. Nikt nie chciałby usłyszeć, źe jego dziecko jest brzydkie. Nie sprawiajmy przykrości.
 7. Johan Wallin

  Paula Boogie- grubella

  Śmiać mi się z niej chce. Przecież to oczywiste, że poddała się operacji zmniejszenia żołądka. Tylko wówczas w tak krótkim czasie można zobaczyć efekty. A ona wciska ludziom, że nie chce o tym mówić bo gdy mówiła na ten temat to nic jej z odchudzaniem nie wychodziło a teraz nie mówi i nagle wszystko się udaje. Heh, głupszego wytłumaczenia nie słyszałam. Na dodatek chwilę wcześniej daje rady widzom, którzy chcieliby zająć się Youtubem aby byli zawsze sobą.
 8. Johan Wallin

  Zimny sos młodej mamy

  Faktycznie jest sporo prawdy w tym, że takie publiczne obnażanie swojego wizerunku jak i wizerunku bliskich jest domeną ludzi niedowartościowanych, łaknących akceptacji i pochwał. Często ma to swoje podłoże w dzieciństwie albo w wieku dorastania. To może, choć nie musi owocować później brakiem samoakceptacji, niską samooceną itp. Tacy ludzie charakteryzują się tym iż pomimo zapewnień, że wszystko jest jak najlepiej ciągle i ciągle potrzebują potwierdzenia. Można to podciągnąć pod nałóg gdzie potrzeba otaczania się pochlebstwami jest ciągle niewystarczająca.
 9. Johan Wallin

  DeKretka1

  A mnie się wydaje, że ona zatrzymała się na takim etapie, że sen o Ameryce to było coś ponad przeciętność. Jeśli komuś udało się wyjechać to właśnie przesyłał rodzinie zdjęcia najczęściej na tle samochodów, żeby podkreślić to „bogactwo”. Często ten sen przeradzał się w horror ale to już inna sprawa. Kretce się wydaje, że samo to, że wyemigrowała to już ją stawia w innym świetle, że jest w lepszym świecie bo to Ameryka. Niestety realia się dzisiaj zmieniły. To już nie to co kiedyś. To nie jest ten raj , zakazany owoc, którego nie można sięgnąć. Posiadanie samochodu czy domu nie jest już wyznacznikiem statusu materialnego. Ameryka już nie imponuje tak jak kiedyś, to nie jest nic nie do osiągnięcia. Kretka wydaje się tego nie rozumieć. Wielu osobom nie zaimponuje, bo zwyczajnie nie ma czym.
 10. Johan Wallin

  Samotna amiszka bez japonek

  Bo te Jucuberki tak mają już. Najpierw słyszysz..” najbardziej ze wszystkich aktywności sportowych nie lubię biegania...” a za jakiś czas „ ...kocham biegać...”, kiedy indziej „...strasznie nie lubię leżeć plackiem na słońcu...” a po jakimś czasie „ ach jak lubię tak się na słoneczku powygrzewać...” albo „ nienawidzę ćwiczyć na siłowni „ a innym razem „ nie ma to jak poranny trening na siłce”. I tak to wygląda. Połowa to ściema. One same gubią się w tym co gadają. Dlatego nie ma co brać tego wszystkiego dosłownie bo to kłamczuszki. I o ile nie robi to nikomu krzywdy to niech sobie gadają a oglądający nie tacy znowu głupi, coraz częściej wyłapują te kłamstwa.
 11. Johan Wallin

  DeKretka1

  No przecież każdy z nas jest inny i każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii na dany temat. Jeden płacze na Titanicu, drugi uważa, że to żenada. Dlaczego nie miałoby się to tyczyć vlogerek czy blogerek. Trzeba je szanować bo to ich praca? Aktor to też zawód i to taki z prawdziwego zdarzenia, który wymaga trochę więcej umiejętności a i szkół odpowiednich. A jednak wielokrotnie komentujemy, krytykujemy i to jest ok. Vlogerka decydując się na filmowanie siebie, swoich bliskich powinna zdawać sobie sprawę na co siebie i ich naraża. Czasem konsekwencje tego są przykre i potem żal do całego świata. Trzeba wszystko robić mądrze i z głową. Trzeba mieć o czym do ludzi mówić. Trzeba umieć mówić przede wszystkim. Trzeba wreszcie mieć co pokazać. Oglądający liczą już na coś więcej niż pokazywanie w kółko tego samego: spacer, zakupy, porządki itp. Trzeba naprawdę trochę wysiłku aby zainteresować widza. A to wszystko takie na „odwal się” byleby się kasa zgadzała.
 12. Johan Wallin

  DeKretka1

  Kretka żali się na insta, że nie ma czasu dla widzów bo niestety zaczął się rok szkolny i musi córce pomagać. Naprawdę? Przecież tak lubi spędzać czas ze swoimi dziećmi. Pewnie tylko gdy kamera w ręku.
 13. Johan Wallin

  A z IrL

  To co? Ta Werki mama rodzi dzieci a potem oddaje siostrze na wychowanie?
 14. Johan Wallin

  Samotna amiszka bez japonek

  Podejść to pewnie nie, bo w sumie co miałabym jej powiedzieć? Gdybym była fanką to może. Chętnie za to poobserwowałabym i posłuchała jej w normalnym środowisku. Ciekawe jakby wypadła? Może wcale nie tak źle jak przed kamerą a może przeciwnie.
 15. Johan Wallin

  DeKretka1

  Również odnoszę wrażenie, że większą dbałością o higienę mogą się poszczycić przeciętne salony kosmetyczne podczas najprostszych zabiegów. Niestety nie zachęca to do korzystania usług pana doktora. Zresztą już dawno było o nim głośno i to niekoniecznie w pozytywnym wymiarze. Miał tyle samo zwolenników co przeciwników. Jakaś afera była z jego udziałem już dużo wcześniej, dlatego sprzedał gabinet i wyjechał. Trzeba poszperać w internetach.
×