Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rapita

Zarejestrowani
 • Zawartość

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

49 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Rapita

  In vitro 2021

  Bardzo słabe parametry nasienia. Ale przy 3 procedurze nie będę już badać zarodkow bo już nie mamy na to wszystko pieniędzy. Zawsze mieliśmy zbadane zarodki więc zdrowe dobrej klasy a nigdy nie doszło do zagniezdzenia zarodka.
 2. Rapita

  In vitro 2021

  Ja miałam przy pierwszym podejściu uzyskaliśmy 4 zarodki po badaniach został 1 zarodek, a przy drugim podejściu uzyskaliśmy 6 zarodkow i po badaniach zostały 2 zarodki. Na wyniki czekaliśmy 4 tygodnie.
 3. Rapita

  In vitro 2021

  Hey dziewczyny Po długiej nieobecności po nieudanym transferze w lipcu wracam do walki o mały cud W czwartek jadę z mężem zrobić badanie które zlecił nam immunolog mam nadzieję że coś się okaże dlaczego zarodek nie zostaje z nami. Mamy jeszcze jedno maleństwo na zimowisku ❄ z drugiej procedury. Wierzę ze ten rok bedzie dla nas szczęśliwy
 4. Rapita

  In vitro 2020

  Dziękuję za odpowiedź. W sumie to nie byłam nigdy w ciąży raz kiedyś spóźniła mi się okres i wtedy beta wyszła mi 6.52 ale po 2 dniach spadla więc nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Wczoraj na wizycie byłam u innego lekarza i ona mi powiedziała że była to ciąża biochemiczna prawdopodobnie A jak wcześniej pytałam kogoś innego w klinice to powodzili mi że mam sobie tym głowy nie zawracać i nie wiadomo co to było... Polipy miałam usunięte dwa miesiące temu więc jest czysto.
 5. Rapita

  In vitro 2020

  Jaki koszt mniej więcej taki badań?
 6. Rapita

  In vitro 2020

  Podwyższone komórki nk
 7. Rapita

  In vitro 2020

  Mój to był drugi transfer nie udany każdy zarodek miałam przebadany pod kątem genetycznym i beta w pierwszym 0,5 w drugim po podaniu acofilu i intralipidu 0.1 i kazała mi iść do immunologa. Ale dziś właśnie mi wspominała o tym badaniu ERA że warto to zrobić jeśli u immunologa nic nie wyjdzie źle w wynikach. Tylko że te badanie kosztuje 5 tysięcy zloty akurat w mojej klinice.
 8. Rapita

  In vitro 2020

  Wojciech Sydor immunolog przyjmuje w Katowicach w mojej klinice gdzie chodzę. A nie chce iść do niego na 1 wizytę z pustymi rękami bo wiem że pewnie będzie mi kazał zrobić jakieś badania. Wolę już być jakoś przygotowana chociaż trochę
 9. Rapita

  In vitro 2020

  Byłam dziś na wizycie po nie udanym transferze tak jak myślałam skierowali mnie do immunologa wizytę mam na 17 września. Powiedzcie mi dziewczyny jakie badania zrobic przed wizytą żeby już coś miec jak do niego pójdę żeby nie tracić czasu.
 10. Rapita

  In vitro 2020

  Przykro mi ściskam Cię mocno
 11. Rapita

  In vitro 2020

  Piękna rośnie gratulacje
 12. Rapita

  In vitro 2020

  Bardzo mi przykro kochana ściskam Cię mocno mam nadzieję że kolejna nasza próba będzie owocna i doczekamy się widoku bijacego serduszka na usg.
 13. Rapita

  In vitro 2020

  Moje wyniki już są tak jak mówiłam nic się nie zmieniło. Za tydzień mam wizytę zobaczymy co mi powiedzą
 14. Rapita

  In vitro 2020

  Współczuję bardzo wiem co czujesz
 15. Rapita

  In vitro 2020

  Luna_ Tak pojadę zrobić betę po południu bo teraz jestem z córką męża i nie mam jej gdzie zostawić, ale wczoraj znowu miałam brązowe plamienie jak przed okresem więc może 3 próba będzie u mnie ta szczęśliwa Magdaa bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze gratulacje 🥰
×