Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rapita

Zarejestrowani
 • Zawartość

  127
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Rapita

 1. Rapita

  In vitro 2020

  Dziękuję za odpowiedź. W sumie to nie byłam nigdy w ciąży raz kiedyś spóźniła mi się okres i wtedy beta wyszła mi 6.52 ale po 2 dniach spadla więc nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Wczoraj na wizycie byłam u innego lekarza i ona mi powiedziała że była to ciąża biochemiczna prawdopodobnie A jak wcześniej pytałam kogoś innego w klinice to powodzili mi że mam sobie tym głowy nie zawracać i nie wiadomo co to było... Polipy miałam usunięte dwa miesiące temu więc jest czysto.
 2. Rapita

  In vitro 2020

  Jaki koszt mniej więcej taki badań?
 3. Rapita

  In vitro 2020

  Podwyższone komórki nk
 4. Rapita

  In vitro 2020

  Mój to był drugi transfer nie udany każdy zarodek miałam przebadany pod kątem genetycznym i beta w pierwszym 0,5 w drugim po podaniu acofilu i intralipidu 0.1 i kazała mi iść do immunologa. Ale dziś właśnie mi wspominała o tym badaniu ERA że warto to zrobić jeśli u immunologa nic nie wyjdzie źle w wynikach. Tylko że te badanie kosztuje 5 tysięcy zloty akurat w mojej klinice.
 5. Rapita

  In vitro 2020

  Wojciech Sydor immunolog przyjmuje w Katowicach w mojej klinice gdzie chodzę. A nie chce iść do niego na 1 wizytę z pustymi rękami bo wiem że pewnie będzie mi kazał zrobić jakieś badania. Wolę już być jakoś przygotowana chociaż trochę
 6. Rapita

  In vitro 2020

  Byłam dziś na wizycie po nie udanym transferze tak jak myślałam skierowali mnie do immunologa wizytę mam na 17 września. Powiedzcie mi dziewczyny jakie badania zrobic przed wizytą żeby już coś miec jak do niego pójdę żeby nie tracić czasu.
 7. Rapita

  In vitro 2020

  Przykro mi ściskam Cię mocno
 8. Rapita

  In vitro 2020

  Piękna rośnie gratulacje
 9. Rapita

  In vitro 2020

  Bardzo mi przykro kochana ściskam Cię mocno mam nadzieję że kolejna nasza próba będzie owocna i doczekamy się widoku bijacego serduszka na usg.
 10. Rapita

  In vitro 2020

  Moje wyniki już są tak jak mówiłam nic się nie zmieniło. Za tydzień mam wizytę zobaczymy co mi powiedzą
 11. Rapita

  In vitro 2020

  Współczuję bardzo wiem co czujesz
 12. Rapita

  In vitro 2020

  Luna_ Tak pojadę zrobić betę po południu bo teraz jestem z córką męża i nie mam jej gdzie zostawić, ale wczoraj znowu miałam brązowe plamienie jak przed okresem więc może 3 próba będzie u mnie ta szczęśliwa Magdaa bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze gratulacje 🥰
 13. Rapita

  In vitro 2020

  Pójdę w poniedziałek sprawdzić bete chociaż myślę że to niestety tylko formalność... Ale o Tobie pamiętam i trzymam za Was
 14. Rapita

  In vitro 2020

  Możliwe że pochopnie ale czasu już nie cofne byłam pewna że dostałam miesiączke powtórzę bete w poniedziałek ale myślę że to tylko formalność.
 15. Rapita

  In vitro 2020

  Wczoraj już leków nie brałam
 16. Rapita

  In vitro 2020

  Nie wiem czy ma to sens ja powtarzać wczoraj miałam jakieś plamienie chyba już okres się zbliża
 17. Rapita

  In vitro 2020

  Ja wierzę że wyjdzie Ci piękna beta czekam w poniedziałek na wiadomość
 18. Zgadzam się na NFZ nie ma co liczyć... My tez robiliśmy wszsytkie badania prywatnie w klinice i też na te pierwsze wydaliśmy ponad tysiąc złotych.
 19. To że ma dziecko nic nie znaczy... mój mąż też ma córkę z poprzedniego związku a teraz ma takie słabe nasienie ze naturalnie nie ma żadnych szans na ciaze lekarz po badaniach odrazu powiedział nam że tylko pozostaje in vitro z tym nasieniem.
 20. Rapita

  In vitro 2020

  Dziękuję dziewczyny za miłe słowa... muszę się pozbierać i walczyć dalej chociaż brakuje mi już sił... możecie polecić jakiegoś immunologa ? Okolice Katowic?
 21. Rapita

  In vitro 2020

  Strasznie jest niesprawiedliwy jeszcze jest u nas córka mojego męża z wczesniejszczego związku na wakacjach i dopiero mi to nie pomaga Będę za Ciebie mocno trzymać kciuki żeby Wam się udało
 22. Rapita

  In vitro 2020

  Chciałabym w to wierzyć ale nie ma sensu się oszukiwać nie wiem co mogę jeszcze zrobić dlaczego to znowu nie wyszło zarodki zdrowe leki na komórki nk podane A tu dalej nic chyba nie jest mi dane zostać mama jestem załamana
 23. Rapita

  In vitro 2020

  Właśnie odebrałam wynik jeszcze mniej niż ostatnio 0.1
 24. Rapita

  In vitro 2020

  My robiliśmy badanie genetyczne zarodkow i w klinice co jesteśmy wtedy mroza je w 3 dobie mieliśmy tak czy 1 i 2 stymulacji
 25. Rapita

  In vitro 2020

  Sama nie wiem jak bym zobaczyła 5 a już nie mówię o 10 to bym była już szczęśliwa bo byłaby nadzieja dla nas ja nie miałam świeżego transferu więc nie powinnam mieć zaklamanego wyniku. Ostatnio w tym samym dniu 3 dniowego zarodka miałam wynik 0.5 to już wiedziałam że po wszystkim.
×