Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Malwa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  349
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

93 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Malwa

  Czy warto o nią walczyć?

  Czyli nie może poczekać aż zaczniesz zarabiać i być teraz z Tobą, ale jak jej nie wyjdzie z nikim to może za 2 lata wrócić do Ciebie, bo już będziesz miał pieniądze. Rozumiem niecierpliwość, ale w tej sytuacji niech szuka dalej, ale niech nie wraca jak będziesz zbierał źniwa ciężkiej nauki. 21 latka z licencjatem? Coś mi tu nie pasuje.
 2. Podpowiem, że najlepiej pytać u źródła, sprawdzone, działa.
 3. Nie wiadomo kiedy ojciec się napił, w prasie podano, że był pod wpływem, kilka osób twierdzi, że wypił setkę już po zaginięciu syna. Piszą, że poszukiwany za coś, jego żona mówiła, że nie jest to prawda bo byli na kwarantannie i policja sprawdzała czy się stosują i nikt go nie poszukiwał. Nie wiem czy to rodzina patologiczna, być może tak, być może nie. Póki co, pewne jest, że ojciec był nieuważny i w sumie nic więcej.
 4. Matka była w domu z pozostałymi dziećmi. Ostro cię ponosi, gdyby to w domu zdarzył się wypadek któremuś z dzieci będących pod opieką matki to nikt by ojca nie obwiniał, skoro był na działce. Logika się kłania.
 5. Malwa

  On nie wstawia ze mną zdjęć

  Czy my czytamy ten sam tekst? Zrozumiałam, że nie chodzi tylko o instagram, ale chłopak na urodzinach robił sobie zdjęcia z kolegami, a z dziewczyną nie, nie robi z nią zdjęć nawet do galerii w telefonie,a wie, że ona tego chce, ani to kultura, ani ochrona intymności.
 6. Czekam na taki obraz wasz, to temat dla niego, a go nie ma. Chory czy co
 7. Te, kaleko nieudaczna od kilkunastu lat utrzymuje dom na spółkę z meżem, nie zarobisz nigdy nawet połowy tego co ja, więc nie podskakuj bo wyżej mojej du.py nie podskoczysz, za krótki jesteś a koło dup.py jest niebezpiecznie, więc lez gdzie leżysz w tym swoim rynsztoku.
 8. Dokładałam się rodzicom jak zaczęłam pracę, chłopu też bym w takiej sytuacji dawała na część rachunków. Dla mnie to norma. Opłata za media to żadna inwestycja w Twój dom, płaci za to co zużywa. Jak kupuje chleb to też nie płaci bo nie inwestuje w sklep?
 9. Dziecko nie błaźnij się, gdzie te prawa, tylko na aborcję po gwałcie wpadłaś? 16 latka z tematu nie ma żadnych praw, zgwałcona nie została, idź zmądrzeć i szanuj matkę - starą raszplę.
 10. Mogłaś mieć polipa, pękł daleko od zarodka i zarodek nie ucierpiał. Trzymam kciuki.
 11. Chętnie poczytam co może. Aborcja legalnie nie, nielegalnie i po cichu - nie, bo pewnie nie ma takiej sumy i w ogóle możliwości organizacyjnych, wyniesc się z domu bez zgody rodziców - nie, być opiekunem prawnym własnego dziecka - nie, wyjść za mąż bez zgody sądu - nie. Taki dzieciak nic nie może. Ps. Apropo decydowania jakie majtki założy. Jak matka jej da jedne to dziewczyna ma dwie możliwości, założy te które jej da matka albo wyjdzie bez gaci.
 12. Taki typ nadaje się tylko na trampolinę, odpij się dzięki niemu i leć gdzieś gdzie będzie Ci lepiej.
 13. Malwa

  Potrzebuję obiektywnego oka

  Dokładnie, też bym nie chciała jeździć z chłopakiem, z mężem jeździłam bo już wstydu przed nim nie czułam (ale mnie wkurzał i przestałam liczyć na jego pomoc). Tylko by się stresowała, że zrobi coś głupiego i będzie siara,a tak, strabią ją, ale nikt nie musi o tym wiedzieć
 14. Malwa

  Potrzebuję obiektywnego oka

  O ile autor jest oazą spokoju. Mój mąż tak mnie doszkalał, że nigdzie z nim nie jeździłam przez pół roku, wolałam sama. Jak raz świateł nie włączyłam ( w warsztacie mi wyłączyli i nie zauważyłam ) to stwierdził, że nam natychmiast prawo jazdy oddać
 15. Malwa

  Potrzebuję obiektywnego oka

  Trochę bezczelniej musisz się komunikować, jak rzuci, że trzeba się spotkać, to odpowiedz, że chętnie przyjedziesz jak Cię gdzieś zaprosi, niech poda konkrety. Taka próba sił, ale nie możesz wymiękać.
×