Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Malwa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  235
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

52 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Malwa

  Pytanie mam do kobiet

  Czasem małżonkowie poznają się przez kogoś, tym kimś może być jego dziewczyna i jej koleżanka, bywa. Byle przed ślubem i dziećmi bo później to już całe życie spierniczone, więc rozum musi zwyciężyć miłostkę.
 2. A ja zrobiłam wiochę i sobie palmy kupiłam do ogrodu 2,5 metrowe, teraz mam zakątek "rajska wyspa" i też zaraz idę leżeć w ciepłych krajach Palmy oczywiście póki co sztuczne, ale śliczne i planuje kupić te prawdziwe co zimę wytrzymują, ale widzę tylko nasiona, a ja chce już gotowe, duże.
 3. Prawie wszyscy psychole mają brzydkie mordy,o ile nie wszyscy.
 4. Twierdził, że nie pisze z innymi, a pisze i jest otwarty na wszystkie propozycje, nad czym tu myśleć? Chłop szuka przygód, a ładnie kłamać to i ja potrafię.
 5. Malwa

  Zajęty facet mnie podrywa

  Szanujcie się chłopy i nie podrywajcie innej jak macie kobietę, bo przez takich kobiety nie szanują facetów (czasami) i mają ich za nic - to tak dla równego rachunku.
 6. Długo nie musieliście walczyć, bo kobiety nie miały nic do gadania, to kobiety zaczęły walczyć, by mieć większe prawa i lepsze życie, jak człowiek, a nie niewolnica i tego się nie spodziewaliście, to jest ten moment konscernacji,ale i zmian w naturze bo pokolenie chłopaków nastoletnich to pokolenie lalusiow z długą grzywą i nogami jak patyki. Nie wiem jak to się skończy.
 7. Lepszy jeden raz z sympatią niż wcale, spoko kara.
 8. Seks bywa za pieniądze, bywa na zgodę, ale żeby za karę? Aż tak kiepsko roo.chasz?
 9. Kilka kobiet ci umarło, wszystkie jadły ci z ręki, wniosek: myj ręce! Nara trollu.
 10. Udane związki się nie kończą, to chyba oczywiste.
 11. A żona je ci z ręki, czy jednak nie masz szczęśliwego, długiego związku, tylko relacje z panienkami i zwyczajnie pier.do.lisz tu jak ślepy o kolorach?
 12. A żona je ci z ręki? Czy jednak pojęcia nie masz o długim i szczęśliwym małżeństwie, a piertolisz jak ślepy o kolorach?
 13. Nadzieja matką głupich. Super babka psychopatka! A edit, bo to autor. No pochwal się iluletnie szczęśliwe małżeństwo masz?
×