Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bimba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4905
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Bimba

 1. Do czasu aż dziecko osiągnie pełnoletność. Na żadne pieniadze nie licz, z resztą z jakiej racji?
 2. Bimba

  Prywatność w związku

  1. Tak 2. Nie 3. Tak 4. Nie A jesli chodzi o gwarancję niepopełnienia zdrady to czegoś takiego nie ma.
 3. Pies ogrodnika - sama sypia z facetem a siostrom nie pozwala. A te płacze bo ktoś z kimś spał? Coś ma z głową ta twoja dziewczyna?
 4. Bimba

  Łamanie zasad

  Jej??? Chyba jego byłej ze dobrego faceta na ojca wybrała!
 5. Idąc tym durnym tokiem myślenia w Niemczech najniższa 1200 euro a w Polsce lekarz zarobi nawet 20 tys wiec zarobki w Polsce juz przegoniły Niemcy.
 6. Tylko totalny ignorant przelicza ceny euro na polskie złotówki i przymierza do polskich zarobków. Policz ile paczek masła, kilogramów mięsa czy litrów benzyny może kupic u siebie Niemiec za najniższa krajową a ile Polak za swoją w Polsce. A propos, średnia cena paczki masła w Niemczech to1,25 euro. Minimalna stawka na godzinę 9,85 euro.
 7. Może twoj facet powinien być z twoja matka a nie z tobą. Z tego co piszesz maja takie same poglądy i pasują do siebie.
 8. Bimba

  Szczepionki

  Raczej brakiem edukacji.
 9. Nie musisz mi wierzyć, nie zależy mi na tym.
 10. Ja wyjechałam jako dorosły człowiek, praktycznie "na zmywak", znając kiepsko jezyk a do tego z małym dzieckiem. Po trzech latach prowadziłam dwie działalności, nauczyłam się języka i zarabiałam więcej niż moj mąż który wtedy pracował jako kierowca tira. Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.
 11. Nie doczytałam, masz dziecko?
 12. 800 nie odłoży, ale pracując przez agencje na produkcji 500 odlozy spokojnie. Gdyby pojechal ze swoją leserką razem spokojnie odkładaliby 1000. Ale po co jechać i się męczyć, lepiej narzekać ze się nie da i doić rodziców.
 13. A skąd masz na alkohol co tydzień? Od matki z tych 500 zabierasz?
 14. Ty nie masz chłopaka nie jesteś w żadnym zwiazku tylko mieszkasz z rozwydrzonym dzieciakiem.
 15. W sumie to mogą narobić dzieci i zyc z zasiłków. Właściwie to świetne rozwiązanie dla nich.
 16. Szok! Dorosly chłop na utrzymaniu rodziców (dajesz 500 zł rodzicom, a moim zdaniem miesięcznie to nawet nie pokryje tego co zjesz). Nie chcesz wyjechać i zarobić bo dziewczyna ważniejsza? A co ty tej dziewczynie zaoferujesz, skoro przy takich zarobkach nie stać cie ani na mieszkanie, ani na dziecko, ani nawet na to żeby się samemu utrzymać?
 17. Sęk w tym ze mi tu dobrze, mam blisko do pracy, jedna zmiana 7-15 , i stosunkowy spokój No cóż, skoro najważniejsza jest wygoda i żeby jak najmniej dać z siebie, miec spokój, zero odpowiedzialności to wypłatę masz jak najbardziej adekwatną.
 18. Może czas zmienić miejsce pracy?
 19. Bimba

  Już mam dość

  Ty to dopiero musiałaś mieć za uszami skoro dopadła cię karma przegrywa życiowego.
 20. Bimba

  Już mam dość

  Jaka karma do mnie wraca? I niby za co?
 21. Bimba

  Już mam dość

  Skoro jesteś przegrywem to zrób cos z tym. Dopierdalanie drugiemu nie polepsza twojej sytuacji.
 22. Bimba

  Już mam dość

  Nie masz swojego życia ze tak ciągle za mną łazisz? Tak czekasz bidulko aż coś napiszę, nawet twoj nick świadczy o tym ze jestes tu tylko po to żeby mnie zaczepić, napluć, nabluzgać, wyzwać. Współczuję ci biedny człowieczku.
 23. Dajcie juz autorce spokój. Najwięcej maja do powiedzenia bezdzietne, których taka sytuacja nie spotkała, te są pierwsze do osądu i wytykania błędów. Autorko, zaciśnij zęby i pozwol na te druga imprezę, pokaż klasę, nie rób na złość. Komunia na szczęście jest tylko raz. Będą jeszcze okazje zeby mu zagrać na nosie, ale nie rób tego kosztem dziecka.
×