Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gośćs

Zarejestrowani
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good

Ostatnio na profilu byli

275 wyświetleń profilu
 1. Mnie literatura piękna w ogóle nie interesuje. Od ponad dekady czytam jedynie książki popularno-naukowe, naukowe, o psychologii/psychiatrii lub buddyjskie.
 2. Gośćs

  f23 usunięte

  DNO
 3. Gośćs

  f23 usunięte

  O kutwa, nie wierzę. Od 12 lat sobie zawsze poczytywałam, aby się pośmiać, dlaczego? Niby forum przegrywów, ALE przynajmniej zabawnych przegrywów. Tamtejsi użytkownicy mieli wyjątkowy polot, poczucie humory i zayebiste (które niejednokrotnie stały się kultowe) teksty. Pytanie - kiedy teraz Kafe poleci? Przecież pewnie i Kafe w końcu skasują, skoro wp, skasowała już chyba wszystkie swoje fora
 4. Dużo pieniędzy. A cudowni faceci i tak nie istnieją w realnym życiu.
 5. Normalna. Typowa, polska rodzina, cóż. Mało rodzin jest naprawdę kulturalnych, "ą ę" i w ogóle. I prawie każdy (do pokolenia 2000) dostawał lanie w dzieciństwie. Dopiero teraz zaczyna zmieniać się ludziom mentalność.
 6. Gośćs

  nienawiść ze strony matki

  Ciesz się, ze toksycznego starego nie masz - to dopiero dno. Mój stary był 100 x gorszy od twojej matki, ale ja jakoś już na początku gimnazjum zupełnie przestałam się przejmować jego pier/doleniem. Musisz być bardzo infantylna lub słaba psychicznie skoro się przejmujesz pieprzeniem matki, mając 19 lat. Już nie jesteś małym dzieckiem, więc powinnaś wyrobić w sobie odporność na trucie starych.
 7. Skoro Cię nie pociąga - ani seksualnie, ani nawet romantycznie, to nie wiem dlaczego w ogóle się zastanawiasz nad kwestią orientacji. Nadal jesteś homo. A ten facet dał Ci może troskę/zrozumienie/uwagę, znalazłaś w nim "opiekuna", może "bratnią duszę" czy coś i dlatego ciągnie Cię do niego emocjonalnie. Albo może jakoś Cię fascynuje. Fascynacja też może kompletnie nie mieć związku z erotycznymi/romantycznymi uczuciami.
 8. Widocznie akurat tę ex prawdziwie/najbardziej kochałeś? Skoro Cię aż tak ruszyło to tak mi się wydaje. Nasze niezrozumiałe reakcje emocjonalne mówią o nas najwięcej. Z czasem przejdzie.
 9. No właśnie nikt tego nie rozumie, nawet chyba sam otępiały dziadyga nie potrafi tego wytłumaczyć Beka z dziada od lat na tym forume. Daj się sfrajerzyć i teraz szuka racjonalizacji tego :D Ale choćby skaly srały, to nie przyzna sie do błędu ten dziad. Dziś wiekszość ma intercyzy, podziały majątku lub lewe konta.
×