Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zuzia.M

Zarejestrowani
 • Zawartość

  125
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutral

Ostatnio na profilu byli

1212 wyświetleń profilu
 1. Zuzia.M

  Mycha twoich marzeń

  Widzę, że i bajkopisarze zawitali do mojego tematu XD
 2. Zuzia.M

  Szukuje się wojna z Chinami

  Jakoś nie było entuzjazmu ze strony Nato w momencie kiedy USA zaatakowało Iran, wręcz przeciwnie, Nato nabrało wody w usta. USA z kolei najchętniej miesza się w konflikty przy pomocy swoich "sojuszników" tak aby samemu ponieść jak najmniejsze straty. Dawne republiki radzieckie w gruncie rzeczy nie mają większego znaczenia dla Putina, ponieważ są uzależnione gospodarczo i personalnie od Rosji. Ja tak to widzę, ale wybacz mam 17 lat i bardziej interesuje mnie ekonomia i gospodarka niż polityka :)
 3. Zuzia.M

  Szukuje się wojna z Chinami

  Kraje arabskie są sojusznikami jedynie pieniędzy. Tak na prawdę jedynie Arabia Saudyjska otwarcie sprzyja USA, ale już z kolei Jemen sprzyja Iranowi. Putin uderzy na Niemcy, ponieważ nie będzie chciał poddać swojej armii i gdzieś będzie musiał ją ulokować. Polska miała by być granicą między podbitymi Niemcami i Rosją zajęta przez Chiny NATO nie podejmie żadnych działań poza gorącą dysputą.
 4. Zuzia.M

  Szukuje się wojna z Chinami

  Chiny co najmniej od 40 lat walczą ze stałym obniżaniem się poziomu wód i de facto perspektywą braku wody pitnej. Jedyny dostatecznie duży kraj, z ziemią zapewniającą wyżywienie tylu milionów ludzi, to Rosja lub USA. Rosja jest bliżej.
 5. Zuzia.M

  Szukuje się wojna z Chinami

  Chiny posiadają największą i najlepiej wyposażona armię na świecie. Ponadto Chiny uzależniły gospodarki największych państw od swojego eksportu. Dla przykładu 70-90% leków sprzedawanych w USA jest wyprodukowanych w Chinach. Wszyscy obawiają się scenariusza, wprowadzenia przez kraje OPEC blokady na ropę naftową, ale równie tragicznym dla gospodarek światowych byłaby całkowita blokada chińskiego eksportu. Jeszcze kilka lat temu Chińczycy chcieli budować w Gdańsku największy port przeładunkowy dla Europy. Unia Europejska skutecznie zablokowała tę inwestycję w obawie, aby Polska nie stała się poważnym graczem na handlowym szlaku. W tym momencie chyba powinniśmy się cieszyć, że tego portu nie wybudowano i polski przemysł jako tako jeszcze funkcjonuje. Teraz wyobraźmy sobie, że Chiny uderzają zbrojnie na Rosję z jednoczesną blokadą eksportu. Zanim armia rosyjska zmobilizuje się do jakichś poważniejszych działań, mijają dwa dni, a w tym czacie Chińczycy stoją już pod Moskwą. Brakuje leków, opatrunków, podstawowych produktów codziennego użytku. Putin zdaje sobie sprawę, że nie utrzyma linii obrony. Jedyna opcja żeby nie poddać armii to ucieczka przez Polskę i uderzenie na Niemcy, zdobycie Berlina. Przez Polskę przejdzie w 3-4 dni praktycznie nie zatrzymywany przez nikogo. USA wykorzysta zamieszanie do uderzenia na Iran, w konflikt włącza się również Turcja. Kraje arabskie w błyskawicznym kontrataku uderzają na ... Unię Europejską, bombardując głównie Niemcy i w mniejszym stopniu Belgię, Holandię, Austrię, może też Czechy. Putin w ostatnim akcie desperacji odpala głowice atomowe i realizuje plan Sacharowa. Ogromna bomba zrzucona u wybrzeży Nowego Yorku powoduje gigantyczne tsunami, przestaje istnieć całe wybrzeże wschodnie a także Holandia, Belgia, i znaczna część europy zachodniej. Dalej już nie ma komu walczyć...
 6. Za chwilę jakiś id.jo.ta wymyśli tatuaże wewnątrz tyłka, a inny id.jo.ta powie że to najnowsza moda, kolejny id.jo.ta celebryta pochwali się takim tatuażem na instagramie i już nic nie będzie takie samo jak przedtem. Dokąd ten świat zmierza, skoro ludzie nie akceptują już nawet samych siebie i muszą sobie takie paskudztwa robić na ciele żeby im się wydawało, że są lepsi od innych.
 7. Ja tam się nie znam na takich maszynach, ale jakby pomyśleć, to na siłowni nikt nie ma obaw, że od większego ciężaru rozciągną mu się mięśnie. Wręcz przeciwnie, im więcej się ćwiczy, tym mięśnie są mocniejsze i lepiej trzymają całe ciało.
 8. Zuzia.M

  PYTANIE DO DZIEWCZYN KOBIET

  nie widzę problemu żeby mi codziennie mył nogi, zakładał buty, a jakby jeszcze pedicure umiał zrobić :)
 9. Zuzia.M

  Pokazanie piersi za kasę

  A te wszystkie niby amatorki, wytatuowane jak dzi...ki spod latarni :D Dorośnij i przestań wierzyć w bajki Ja bym takiemu podziękowała z liścia, albo kolanem wyregulowała to i owo
 10. Zuzia.M

  Mycha twoich marzeń

  Mały motylek, mogę się tylko domyślać o co chodzi XD
 11. Zuzia.M

  Mycha twoich marzeń

  No sorki ale to akurat zależy od faceta
 12. Zuzia.M

  Mycha twoich marzeń

  Buraków pastewnych takie teksty nie ruszają
 13. Zuzia.M

  Mycha twoich marzeń

  miało być bez chamskich tekstów
 14. Zuzia.M

  Mycha twoich marzeń

  Do panów :) Jaka jest mycha twoich marzeń ? Jaki kształt, wygląd, fryzurka, inne ozdoby ? Tylko bez fotek proszę !!!!!!! i bez wieśniackich określeń
 15. Zuzia.M

  Tata nie akceptuje mojego partnera

  Obawiam się, że żaden chłopak nie będzie akceptowany przez twojego tatę Boi się, że ktoś mu zabierze jego córeczkę.
×