Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zpaznokcilakier

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3832
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zpaznokcilakier

 1. Zpaznokcilakier

  sami sobie piszemy swój los

  Jesteś celenbrytkom kafeteryjnom?
 2. Zpaznokcilakier

  Czy utrzymywałybyście kontakt

  Zgłosiły stalkera!
 3. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  Przecież Leżak nas ciągle raczy opowieściami o swojej mitycznej forsie!
 4. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  a mogłaś
 5. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  Będziesz się popisywał swoją wiedzą?
 6. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  Żyć trzeba, a nie, że wiecznie czegoś unikać.
 7. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  Taki rekin biznesu nie wie co to PIT? Nie cuduj
 8. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  No Jes muła i o Jes Leżaczek!!
 9. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  Przeznaczeniem!
 10. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  Znaczy nie rozliczysz się z Pita?
 11. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  Proszę się nie naśmiewać z naszego internetowego kolegi!
 12. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  Bawoła?
 13. Zpaznokcilakier

  Facet sknera

  Oj t, będziesz utrzymywała siebie, dziecko i jego. Bo on ze swoich nie dołoży. Najgorszy typ. Chciwy i skąpy. Dramat.
 14. Zpaznokcilakier

  Czy ja się czegoś doszukuję czy to jest OK?

  Czuje zaburzenia, on się wstydzi po seksie. Może miał prany mózg, że sex to zło. Cos się dziwnie asekuruje. Na moje oko on mityguje się jak jakaś panna dziewica. Ze ojojoo, że nie, że nie wie czy będzie dostępny, to co miałabyś go prosić na kolanach o spotkanie? Robi Ci łaskę , że się z Tobą spotyka. Koleżanki mają rację.
 15. Zpaznokcilakier

  Co zrobić z dalszym życiem ?

  Nie to nie ja jestem nienawistnica, tylko Ty nie jestes w stanie zrozumieć o czym ja piszę. Ale być może za jakieś 1o lat to do Ciebie dotrze. Oby! Zbierzesz to co zasiałeś!
 16. Zpaznokcilakier

  Co zrobić z dalszym życiem ?

  Nie jesteś żadna wybitna jednostką! Zakoduj to sobie!
 17. Zpaznokcilakier

  Co zrobić z dalszym życiem ?

  Michał, czas żebyś przejrzał na oczy. Nie jesteś żadna wybitna jednostka. Jesteś zwykłym facetem, z przerostem ego. W dodatku takim, który na każdym kroku oszukuje. Oszukuje siebie, swoją żonę, żonę siostry i niedługo jak Twoje dziecko podrośnie to i to dziecko. Jesteś zwykłym napompowanym chłopaczkiem, bez moralnego kręgosłupa. Moralność u Ciebie nie istnieje. Ty nawet chyba nie czytałeś co to ta moralność. Widać, że zostałeś wyhodowany. Cos jak pies na łańcuchu przy budzie, któremu się wydaje, że ten łańcuch i ta buda to już cały świat. Dostaje miskę żarcia, czasem wodę i to jego smutny psi los. Ludzie piszą Ci, że kłamstwo i kaczuszki mają krótkie nóżki, a Ty ciągle idziesz w zaparte, że niby dobrze robisz, że nikomu nie wyrządzasz krzywdy i że Twoje życie jest świetne pod każdym względem. Nie jest i gdzieś podskórnie to czujesz. Ale żeby nie dopuścić do siebie myśli o tym, że jesteś podłym człowiekiem, stroisz się w pawie pióra i cudujesz. To tak jak gdybyś dawał nam jasny przekaz, że w domu rodzinnym byłeś pogardzany, niekochany, niewspierany i stłamszony. Kiedy stałeś się samodzielny, to właśnie stałeś się tym, kim się stałeś. Mam nadzieję, że Twoja żona dowie się z kim dzieli życie. I wywali Cie na wiadomo co. Tak po ludzku mi jej szkoda. Urządziłeś sobie prywatny folwark i nim zarządzasz, ale tak nieudolnie, że aż szczypie w oczy. Klamiesz, krecisz, oszukujesz i na każdym kroku starasz się nam udowodnić, że nic złego nie robisz i że Twoje życie jest sielsko anielskie. Otóż nie jest, nigdy nie było i być może nigdy nie będzie. Zapętliłeś się w klamstwach. To nie jest normalne. To nie jest zwykle. I nie wmawiaj nam, że takie patusiarskie zachowania to norma. Nie kompromituj się więcej i nie staraj się wybielać. Jesteś zwykła szują. Bez przyzwoitości. A z drugiej strony, to czy osiągasz jakieś tam sukcesy czy też nie, w tej swojej pracy, to to akurat nie jest tu przedmiotem sporu. Wygląda to tak jak gdybyś swoje brudne sprawki życia rodzinnego chciał przykryć rzekomymi sukcesami w pracy zawodowej. Czy Ty nie widzisz, że to co próbujesz zrobić jest żałosne?
 18. Zpaznokcilakier

  Co zrobić z dalszym życiem ?

  Hahahaha aaaa o teraz to "dolozyles do pieca". Dobra kwiecie narodu. Jak się już wyleczysz z tego podczaszkowego pie/rdol!/niecia to może i będziesz potęga społeczności, teraz to jestes zwykłym prze/gr/ywem, który stara się coś nam tu udowodnić. Serio masz ludzi za takich glu/po! li? Nikt w to co piszesz Ci nie wierzy. Tylko się z Ciebie nabijają po kafeteryjnych kątach!
 19. Zpaznokcilakier

  Co zrobić z dalszym życiem ?

  I do tego zwykłym prosciuchem z przerostem ego. Tym jestes. Kłamliwym oszustem, który nie potrafi szanować ludzi. Że też takie kreatury chodzą po tym świecie!
 20. Zpaznokcilakier

  Co zrobić z dalszym życiem ?

  Oczywiscie, że nie jesteś żadnym geniuszem, tak jak i ja nie jestem panią doktor. Skończ z tymi swoimi kłamstwami. Nie pogrążaj się. No i chyba nie widziałeś hejtu.
 21. Zpaznokcilakier

  Co zrobić z dalszym życiem ?

  Uhu. Oczywiście. Stąd, że chciałabym być taką sieczka jaka Ty jesteś. Tak. Tak. Idź do psychiatry wyleczyć swój narcyzm. Nie masz za grosz przyzwoitości. Byłeś hodowany i mamie i tacie brakło umiejętności żeby wykształcić w Tobie te cechy, które pozwalają być człowiekiem empatycznym i ludzkim. Ty nie jesteś sprytny, Ty jesteś chory. A obok geniusza nawet nie stałeś. Nie dodawaj sobie czegoś, czego nie masz!
 22. Zpaznokcilakier

  Co zrobić z dalszym życiem ?

  Czego nie rozumiesz? Przecież Ty ciągle klamiesz, klamiesz żonie, że ją kochasz, nam, że u Ciebie wszystko dobrze. Idź po rozum do głowy i do dobrego psychiatry, żeby Cie wyleczył z narcyzmu. Chyba nie nadajesz się do tego, żeby komukolwiek doradzać.
 23. Zpaznokcilakier

  Co zrobić z dalszym życiem ?

  Nie ściemniaj. Ty cały jesteś udawany! Od czubeczka małego palca u stopy, po czubek głowy, udawany! Żywy trup.
×