Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zpaznokcilakier

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4582
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zpaznokcilakier

 1. Zpaznokcilakier

  Jakość czasu spędzanego z facetem

  Tak, do kochania, oczywiście. Ale no sama zobacz co to za kochanie się tu odkafeteria. Potrzebne są trzy płaczki nad te związki z "miłości".
 2. Zpaznokcilakier

  koniec po kilku spotkaniach

  Będziecie się spotykali dopóki ona nie znajdzie sobie bz/yka/cza, takiego wiesz, że jest chemia, są emocje, dzikie pląsy. Z Tobą jest, bo pewno jej się nudzi i chce się trochę rozerwać. Sam se odpowiedz na pytanie czy w to brnąć, jesteś używany, no ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to się pospotykajcie.
 3. Zpaznokcilakier

  Jakość czasu spędzanego z facetem

  Do czego jest potrzebny facet? Chyba tylko do tego żeby można się było skarżyć, albo pochwalić, że się go ma, znaczy, że się jest w jakimś tam związku, bo z tych licznych postów wyłania się obraz nędzy i rozpaczy. Niby razem, a każdy osobno.
 4. Zpaznokcilakier

  Jakość czasu spędzanego z facetem

  Sik prosty że tak brzydko napisze. Od tego się zaczyna, że koledzy są najważniejsi. Ty jesteś bo jesteś, ale koledzy są nmb one. Zobacz, tamten miał chęć zabrać żonę, a Twój? Chyba tylko po to Cie zabrał, żeby nikt mu nie suszył głowy. Początek końca. Jeśli mąż chce prowadzić samodzielne, kawalerskie życie, to należałoby mu to życie zwrócić, nie denerwować się, nie jęczeć, tylko się rozstać i nie udawać, że nie ma problemu.
 5. Zpaznokcilakier

  Prawdziwe kobiety noszą su-kienki

  Po to się ma atuty, żeby je prezentować, kształty w miękkich ...enkach, stópki w ładnych bucikach, naszyjniki, kolczyki, bransoletki. Fajnie jest być kobietą.
 6. Zpaznokcilakier

  Pytanie do pań

  Ale że co? No umiem w sumie nie mogę się nie zgodzić.
 7. Zpaznokcilakier

  Pytanie do pań

  Wszystkiego po trochu.
 8. Zpaznokcilakier

  Pytanie do pań

  Nie bądź taki urka burka, król kafeteryjnego podwórka.
 9. Zpaznokcilakier

  Pytanie do pań

  Weź pod uwagę, chociaż może to krzywdzące, że taki trener na siłce, to on jakoś nieszczególnie lubi filozoficzne rozkminy. Ludzie muszą jakoś tam do siebie pasować, żeby było porozumienie nie tylko ciał, ale i dusz.
 10. Zpaznokcilakier

  Pytanie do pań

  Oczywiscie. Super sprawa. Każde ma inne spojrzenie na rzeczywistość, inne, znaczy różne doświadczenia, jak się to wszystko połączy to wychodzi taki całkiem fajny mix.
 11. Zpaznokcilakier

  Pytanie do pań

  Młodszych tak o powiedzmy 12 lat np.
 12. Zpaznokcilakier

  Jakość czasu spędzanego z facetem

  Ty jestes domowym komborobotem, a jak wiadomo sprzętu domowego nie wynosi się po za dom. W domu poogarniane, bo Ty jesteś i to robisz, to on może fruwać, dowolnie, jak mu się podoba, z kim mu się podoba. Jeśli myślisz tak, jak napisałaś, to właśnie tak jest. Jeśli się z tym źle czujesz to właśnie tak się czujesz, Ty byś chciała spędzać czas po "związkowemu", z nim i być dla niego priorytetem, problem w tym, że Ty się tak nie czujesz. I jeśli on nie zmieni swojego zachowania, to się tak nie poczujesz.
 13. A prawda jest taka, że zamiast kurczaka, wieczorem wpierdalasz pizze, wali ci z papy czosnkowym sosem, z przyczai wrzucasz orbitke i chyba zagramy dziś do jednej bramki, kochanie podkrecam piłkę. TINDER. Ksiaze Kapota#
 14. Zpaznokcilakier

  Dzisiaj nad jeziorem, tak się spędza weekendy w czasie upału

  A lód na gardło!
 15. Zpaznokcilakier

  Mój chłopak, a Instagram

  Aha, jak już będzie w środku tej dziewczyny z Instagrama, to wtedy okej. Kumam.
 16. Zpaznokcilakier

  Mój chłopak, a Instagram

  A Ty myślisz, że ten związek ma sens? Bo ja np myślę, że nie ma.
 17. Zpaznokcilakier

  Głupie pytanie

  Kangurzyca była samodzielna matka Malenstwa. I już nie drazmy. To teraz modne, więc niech tak zostanie.
 18. Zpaznokcilakier

  Mój chłopak, a Instagram

  Tak, a on przycichnie na tydzień, ukryje się ze swoim hobby, sprawa przycichnie, po czym on zacznie od nowa. A daj spokój.
 19. Zpaznokcilakier

  Mój chłopak, a Instagram

  Przecież autorka posta potrzebuje pomocy. To co mam jej doradzić, żeby zrobiła awanturę? Zlekceważyła sprawę?
 20. Zpaznokcilakier

  Mój chłopak, a Instagram

  No, wcale nie można,ale może go to obudzi np, albo będzie miał w du/pi/e
 21. Zpaznokcilakier

  Mój chłopak, a Instagram

  Co mniejsza o to? Z czym się nie zgadzasz, a z czym się zgadzasz? I co zacytowałeś?
 22. Zpaznokcilakier

  Mój chłopak, a Instagram

  Wygląda to tak, jak gdybyś była jego kołem zapasowym, on lajkuje, szczerzy się, komplementuje, albo gani i czeka na reakcje, kto wie, czy za jakiś czas nie okaże się, że w tym "związku" jesteś piątym kołem u wozu, bo on znalazł sobie chętna na "niewinne" figle. Cokolwiek by tu nie napisać, to odstreczajace i poniżające, tkwisz w niby dobrej relacji, a tak naprawdę w bagienku. Gdyby mu na Tobie zależało, to by miał na Ciebie oko, komplementował, a na inne takie hot, może by i spojrzał, ale na tym by się skończyło. Nie przemawia do mnie wątek, że on tylko patrzy i tylko lajkuje, on patrzy, przygląda się i być może w myślach dopasowuje się do tych dziewczyn. Patrzeć to nie zbrodnia, ale facet temu, co go nie interesuje, nie poświęci ani minuty swojego życia. Musi mieć wymierne korzyści, bo inaczej leży z piwkiem i ma w d/up/ie. A kiedy się porzadnie zdenerwujesz, to weź sobie telefon, włącz instagram, czy inny portal sp i lajkuj przystojniaków, tak żeby widział, komentuj wygląd chłopaków na mieście, zagraj w te jego grę, on może, więc Ty też, nawet jeśli miałoby Cie to kosztować trochę nerwów.
 23. Zpaznokcilakier

  Zrobiłam z siebie głupka

  Jeśli wie o jego wypadach, to kończy ten tragikomiczny związek i wtedy każde z nich robi wypady z kim chce, bez zbędnych zawiłości.
 24. Zpaznokcilakier

  Zrobiłam z siebie głupka

  Aha, czyli prewencyjnie i na wszelki wypadek ona postanowiła go ubiec. Taka gra i zabawa w kto kogo. Ok
 25. Zpaznokcilakier

  Zrobiłam z siebie głupka

  A co robisz swojemu chłopakowi? Nie bardzo rozumiem, że się nim nie bawisz?
×