Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Losica

Zarejestrowani
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Losica

 1. Losica

  youtube kryminalny 2

  Mnie tam się taniec podoba, spoko. Niech sobie tańczy. Wiadomo, że podcast true crime to nie dzieło autorskie,.tylko kompilacja. Ale czytanie książki słowo w słowo to plagiat i to nie jest w porządku. Lubiłam jej stronnicze komentarze, hipotezy o tym, co się mogło wydarzyć, to wszystko, co było charakterystyczne dla pierwszych kilkunastu odcinków (choć wiem, że to miało przeciwników). A tu po prostu... Przeczytana książka. Abstra...ąc już od dziwnej akcji z niesprawdzoną historią - to jest wpadka, plagiaty to już nawykowa sprawa.
 2. Losica

  Oj Budza, Budza.

  E, nie do końca. Mnóstwo jest i u Rowinskiej aspirujących gospodyń domowych, dla których odkryciem jest robienie budżetu domowego i niebranie kredytów konsumpcyjnych. Oraz naiwnych dziewczyn, którym się wydaje, że coś zarobią w MLM.
 3. Losica

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Wśród ludzi, którzy wynajmują mieszkania/pokoje często tak jest. Jak i tak z kimś dzielisz mieszkanie, to czemu nie z osobą,.z którą śpisz, o wiele mniej kombinowania w życiu.
 4. Losica

  Oj Budza, Budza.

  Co nie jest taką złą cechą. Wolę takich wrażliwców niż ludzi-buldożerów. Bardzo ciekawe, że kto się nie dogadał z Budzą, przenosi się do fanklubu Rowińskiej. Najpierw elkakorektelka, teraz Dagmara
 5. Losica

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Mało było takich, którzy z totalnego lenia zmienili się w ironmanów? Ludzie się zmieniają. Zresztą to mogłoby być cokolwiek. Po prostu fajnie by było zobaczyć u niej jakiś nowy kontent
 6. Losica

  Fashion ela

  Cóż, nie śledzę jej za bardzo. Teraz przejrzałam po dłuższym czasie jej instagram, strasznie duzo ma.nawiedzonego psychoterapeutycznego kontentu. Mam taką obserwacje, że z psychoterapią trzeba ostrożnie, bo czasami potrafi nieźle funkcjonujące osoby zamienić w rozchwiane ("wyrażające swoje emocje") i agresywne ("broniące swoich granic") kłębki nerwów. Albo wpłynąć na zmianę systemu wartosci, co można obserwować chyba u Elajzy (dobrze pamiętam, że byla turbokatoliczką?) albo u Joli Szymańskiej, która z katolickiej vlogerki zmieniła się w postać znaną z tego, że chodzi na psychoterapię. Pomaga im, lepiej się czują? Ekstra, to najważniejsze. Jednocześnie mnie takie zmiany niepokoją i widząc ich przykłady, nigdy bym się nie zdecydowała na taką ingerencję.
 7. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  A macie screeny, co tam napisała? Inspirowanka jest chyba niezbyt zamożną osobą i łatwo ją zastraszyć procesem.
 8. Losica

  Fashion ela

  Jeżeli jest tak, jak pisze, że miała chory stosunek do siebie i do ciała i ciągle katowała się dietami i ćwiczeniami, to raczej dobrze, że przestała. Bez przesady,.wygląda przeciętnie - nie jest to jakaś otyłość zagrażająca zdrowiu, mnóstwo lasek tak wygląda.
 9. Losica

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Czemu śmieszne? To stroje kupują zwykłe dziewczyny, nie modelki, bo taki jest rozkład populacji. Chcą wiedzieć, jak wygląda na figurze przeciętnej osoby. Jak patrzę na nie na Ali, to mam jakieś wyobrażenie, jak to może wyglądać na mnie
 10. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Plus jej widownia jest raczej dorosła, wykształcona i z hajsem na nowinki.
 11. Losica

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Mnie trochę szkoda. To jest taka miła i swojska dziewczyna, przyjemnie byłoby zobaczyć, jak się rozwija.
 12. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Po pierwsze, wtedy mogła nie wiedzieć o biznesie tego, co wie dzisiaj. Po drugie, PSC jednak fizycznie coś sprzedaje. Nie warte swojej ceny i większości ludzi niepotrzebne, ale jak lubisz zeszyty, to ma ładne zeszyty. Pośrednictwo w zatrudnianiu niań i korepetytorek (bo nie guwernantek u licha... Ten zawód wyginął w międzywojniu) nie daje żadnej realnej wartości. Żadna agencja nie zapewni rodzicom takiego spokoju powierzenia dziecka obcej osobie, jak "odziedziczenie" niani po dziecku znajomych. A takie polecenia są i zawsze były darmowe (dlatego są wartościowe!). Więc to był po prostu zły pomysł.
 13. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Wcale się nie dziwię, że ją wylali z polonistyki - przecież ona fatalnie pisze. Pamiętam, że trafiłam na nią są czasów guwernantek, było o niej w jakiejś gazecie. Weszłam na jej stronę i trochę się zdziwiłam. Nie pamiętam treści, ale pamiętam, że uderzyło mnie, ile tam było błędów. Zaczęłam się zastanawiać, jak, do cholery, ona ma uczyć nauczycielki, skoro nie opanowała składni i interpunkcji na elementarnym poziomie. Dobrze, że ma do tego ludzi teraz.
 14. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Ale też zwróćcie uwagę na to, że cos, co uważacie za komplement, może nie być nim dla osoby komplementowanej. "Ładnie wyglądasz" jest neutralne, ale "Jak ty schudlaś" (jeśli nie wiemy, że ta osoba się odchudza) już niekoniecznie.
 15. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Wiecie, mnie tak życiowo jest pewnie bliżej do Budzy niż do Rowinskiej - nie lubię dbać o paznokcie i makijaż, raczej rower po górach i biegówki niż siłowania i prywatny trener, raczej bałagan niż glamour, cięte kwiaty i szklany stół. I jednocześnie, chociaż na poziomie faktów Rowińska powinna być mi obca, sto razy bardziej mnie przekonuje niż Budza. W tym swoim wyfiokowaniu i butach, w których ja bym się zabiła zanim bym doszła do auta, jest spójna i autentyczna. Poza tym jest pogodzona z tym, że inni ludzie mogą mieć inaczej i jak ktoś się z nią nie zgadza, to nie wchodzi w polemikę i bulgot JAK LUDZIE ŚMIĄ MI TO PISAC JA SIE ZNAM A ONI SIE NIE ZNAJĄ. Agresywne komentarze blokuje ale nie robi dramy, że one się pojawiają. Zawsze będą przecież. Przy czym uczciwie trzeba powiedzieć, że jej to przyszło z czasem - znam jej materiały od dawna i kiedy zaczynała, to była trochę inną osobą, dużo bardziej perswazyjny i nieprzyjemny był ten jej styl bycia. Np. w jednym z wywiadów z absolwentami jej kursów laska się wypowiadała, że Rowińska podeszła do niej i skomentowała jej bluzkę na zasadzie "damskich nie było?". Nie jest to asertywne zachowanie na pewno. Ale to wyeliminowała, robi progres i ja to doceniam. Budzyńska z czasem robi się jeszcze bardziej rozhisteryzowaną babą, nie wyciąga żadnych wniosków.
 16. Losica

  Aleksandra Radomska Rozwód

  "Caly świat" też bez problemu wyrzuca pająki, jeździ windą, umie przestać jeść , kiedy zaspokoi potrzebę głodu. Tylko, że nie. Ludzie mają swoje mentalne problemy, lęki, ona ma taki. Ja też się długo bałam i nadal się boję, chociaż mniej. Rozumiem ją. Fajnie, że ktoś mówi, że nie wszystko jest w życiu super i czasem trzeba z czymś powalczyć.
 17. Losica

  Praca

  Z samą znajomością angielskiego to jakieś call center, może service desk.
 18. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Właśnie pamiętam materiały wczesnej Budzy, w których tak było. Potem jak zaczęła się powtarzać to przestałam śledzić, więc nie zarejestrowałam momentu przemiany. Ogólnie nie drwię z bujo, jeżeli ktoś lubi, ma z tego korzyści wewnętrzne, to spoko. Bardzo ładne są niektóre z tych zeszytów tylko uważam, że to ma więcej wspólnego z kolorowanka dla dorosłych niż z planowaniem i produktywnością.
 19. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Ja zwykłam kupować kalendarz na przecenie w markecie w drugiej połowie stycznia (na początku roku niewiele się u mnie dzieje, taka specyfika branży, często jestem zresztą na urlopie wtedy). Polecam, dobry kalendarz za 15 Zeta, może nie jest to papier czerpany czerpakiem o wschodzie księżyca, ale pisze cienkopisem bic i nic nie przebija. i nie jest mi przykro, jak się powyciera albo czymś pobrudzi
 20. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  To jest czasem przydatne w zespołach, żeby trochę siebie nawzajem zrozumieć - np. wiem, że on jest bardziej analityczny niż ja, muszę dać mu jakieś dane, żeby go przekonać do mojej wizji. U mnie to zadziałało na zasadzie usprawiedliwienia - Losica ma takie talenty, więc nie ciągajmy jej po zebraniach, tylko dajmy jej coś tam do opracowania, w ten sposób njest produktywniejsza! Bardzo mi to pasuje, dużo mniej mi w pracy zawracają gitarę po tym teście. Plus jakieś tam porady wyciągnęłam z materiałów. Natomiast nie jest to narzędzie, które pozwoli komukolwiek znaleźć rude miedzi w toi toiu. Teraz jest na Gallupa szał, za jakiś czas oklapnie, porobią badania i firmy zaczną się raczkiem wycofywać.
 21. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  To bez sensu - typ ma tyle darmowych treści, że jedyne, co może sprzedawać, to swoją uwagę poświęcaną osobiście. Przy czym w kontekście zarządzania sobą w czasie i produktywności też ma podcasty, więc nawet nie może powiedzieć jeszcze raz tego samego, ale z odchyleniem tematycznym w stronę Budzy, bo on już to mówił wszystko. Jak ktoś się interesuje produktywnością, to polecam rozmowę Dominika z Piotrem Nabielcem - on rzeczywiście ma w swoich materiałach "samo mięcho" (w przeciwieństwie do Budzy). Nabielec jest trochę flegmatyczny, ale mnie to pasuje. Jak Budzyńska zaczyna tańczyć, śpiewać, wydzierać się i o.p.i.e.r.d.a.l.a.ć wyimaginowanych hejterów, to czuję się zmęczona, chociaż nic nie robię. Chociaż czywiście nikt z tych ludzi od.produktywnosci tak naprawdę nie mówi nic nowego - rób jedna rzecz jednocześnie, planuj, zostawiaj bufory na niespodziewane rzeczy, nie bierz na siebie za dużo, naucz się odmawiać, zlecaj zadania, zadania, które zajmują mniej niż dwie minuty rób od razu i nigdzie nie zapisuj, bo szkoda życia, olej rzeczy, w których jesteś słaby, bo w nich nigdy nie osiągniesz maksimum produktywności. O czymś zapomniałam?
 22. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Test gallupa to droga impreza, jakby miał być w cenie klubu, to żadna frajera by się nie złapała. Zresztą pewnie nie wszystkie zainteresowane. Koleś może dużo podpowiedzieć w trakcie indywidualnej konsultacji - tylko nie wiem, czy w tym klubie one mają prawo się z nim zadzwonić na godzinkę, czy on po prostu odpowiada na forum? Bo jak na forum, to to nie ma.sensu żadnego, bo taka samą wiedzę można wynieść z jego całkowicie darmowych podkastów.
 23. Losica

  Wlosing

  Ja to przyznam, że mam w pupie czy włosy są naturalnie zdrowe czy nie. Mają w miarę wyglądać i nie zajmować mi czasu. Jak czytam, że te laski tam robią wlosing tyłu najpierw trzymanie henny x godzin pod przykryciem, potem coś tam, potem na głowę xy godzin, potem taka maska, potem jakiś plopping, potem coś tam i w.koncu po dwóch tygodniach paćkania prezentują dumne i blade czasem piękne włosy, czasem oklapłe buraczane strąki... Czy one wszystkie są na całozyciowej kwarantannie że mają czas na to? Mój maks z odżywka to jest czas golenia pach i nóg pod prysznicem. Plus ewentualnie peeling. Jak kogoś relaksują takie zabiegi - fajnie, go girl! Ale w przeciwnym razie szkoda energii, można ją włożyć w coś bardziej konstruktywnego
 24. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Dominik jest akurat spoko gościem, słuchałam jego podcastów i miałam z nim zawodowo styczność. Daje dużo wartości. Może Budza prywatnie jest dużo milszą osobą? Zawsze się zastanawiam, dlaczego ludzie robiący dobre wrażenie się z nią zadają.
 25. Losica

  Pani Swojego Biznesu

  Tutaj się Oli nie dziwię, że się zachowała z rezerwą, to nie jest normalne zachowanie.
×