Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bonetka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3659
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

Wszystko napisane przez Bonetka

 1. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Jeśli on się z dzieckiem spotyka to ona tego nie przyzna nie pokaże nigdy. Moim zdaniem on się z małą widuje .Ale jak czesto? O nim dobrze świadczy, że nawet w poście po dniu ojca kulturalnie się wyrażał i tak długi czas brudów publicznie nie pierze a mógłby bo wie doskonale ,że to by ją zabolało najbardziej. Ale może myśłi o dziecku nie chce by kiedyś przeczytała co tatuś o mamusi w internetach wypisywała/mówił. Chyba jest jednak bardziej dojrzały niż ona. Żeby nie było nigdy nie byłam fanką jego osoby. Chodzi mi wyłącznie o jego zachowanie względem matki jego dziecka. Ma więcej klasy niz Luśka na pewno.
 2. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Dokładnie tak samo uważam. Ale jednak jest coś co każe jej siedzieć cicho nt ich rozstania. to nie w jej stylu. Ona raczej chetnie by na niego wiadro pomyj wylala w całej serii filmików. reasumując albo to ona syf zrobiła i milczy bo jej tak wygodnie (u niej niewygodne tematy sa omijane a niewygodne znajomości przepadają w niebyt) albo dobrze ją nastraszył ,że coś nagra (wątpie bo jakby miał na nią jakieś argumenty to by mu łatwiej kontakt z dzieckiem było utrzymać).
 3. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  dziewczyny możecie polecić jakiś trwały podkład (musi te 10h dać radę w robocie) co nie robi maski - raczej nie matujący. używam clarins everlasting i jest ok ale chcę odmiany estee DW odpada bo moja skóra dosyć nerwowo na niego reaguje. ma byc trwały, poł mat ew lekki glow , bez podkreślania zmarszczek. krycie średnie ... Pomożecie?
 4. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Ja obstawiam ,ze w tym roku "nie bedą obchodzić dnia ojca" - czytaj nic nie wstawi albo wstawi życzenia dla janóza jako taty i dziadka bo to najbezpieczniejsza opcja. Nie sądzę by drugi raz się odważyła tak Dre pocisnąć jak rok temu, on odowiedział a ona wyraźnie unika pyskówek z nim bo wie ,że on jeszcze może jej zaszkodzić jeśli znowu mu na odcisk naciśnie
 5. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Tam zawsze kończy się we Władku lub Krynicy i to są intensywne 2-3 dni na sesje ala shakira i po "urlopie". Potem 2 mce spamu na insta bo materiału na pykają do kilku lub kilkunastu reklam
 6. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  To była wielka inauguracja kanału vlogowego. Jak zaczęli tak skończyli Btw czuję, że chyba glam chrzciny number 4 na horyzoncie. Bibka w restauracji co wesele ? Mam nadzieję, że siostra katerina dopisze
 7. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Podła hejterko to nie wina bu.by tylko wojaka. Co niegodny wątłe paluszki wybitnej całować opuścił ją , zamiast z pierścieniem mocy się przyczołgać. A tfu...
 8. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Nasze glam matki miłosierdzia powiedziałby takiej kobiecie, że nikt jej nie każe pracować i mieć dzieci... Także tak...
 9. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  To nie jest dziwne. Ona po prostu nie ma szacunku do mężczyzn. Tak jak traktuje męża tak i wychowała syna. Tak samo wychowała córki bo widać Bob też ma pozycję podobną w swojej rodzinie do tej janóża. L też próbowała Dre zepchnąć do takiej roli czyli taxówkarza, sponsora i popychadła. Wszystkie dzieci danki powielają jej wzorce tylko czasy teraz inne i to co znosił janóż dla dre było nie do przeskoczenia.
 10. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  U nich wyparcie działa najmocniej. Przykłady? Oto i one: 1. Nie ma czegoś takiego jak samotne matki 2. Nie są grube tylko mąką duże przyrodzenia 3.L se świetnie radzi i jest turbo samodzielna... 4. L kocha kotećki 5. Bob jest najlepszym ojcem dla fajki... 6. Są wzorcową rodziną RP I tak by można wymieniać. Sami siebie wszyscy oszukują bo są za leniwi by coś zmienić łatwiej pogadać i zagadać niewygodne fakty
 11. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Nie ma opcji mojacóreczka na studia w innym mieście. Raz , że matka szantaż emocjonalny przypuści i pelikanem dociśnie u nie puści by sama nie zostać. Dwa nikogo tam nie będzie stać na taki kaprys. Makaron w Lidlu to lucha jeszcze kupi ale utrzymać córkę w innym mieście?
 12. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  To jest creepy ale za 15-20 lat nic się tam nie zmieni. No może maciardo szybko się ożeni i wyprowadzi do Krakowa żeby się wyrwać z objęć ciotki i kuzynki. Nikt tam nie planuje dalej niż do najbliższego vlogmasa...
 13. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Jeśli ona by miała 19 lat i była w położeniu jakim jest to można stwierdzić by było , że se radzi jako młoda matka. Ale 16 lat później?
 14. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Lucha jest od rodziców zależna pod każdym względem od finansowego po towarzyski poprzez praktycznie każdy inny aspekt życia więc jedyne co może zrobić to strzelić kilkudniowego focha i wrócić z podkulonym ogonem. To jest zupełnie niesamodzielna baba która wszystkimi innymi zarządza. Jak długo to się nie zmieni tak długo będzie coraz gorzej.
 15. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Nie mogą jej zmusić ale też nie muszą jej życia ułatwiać. Co robią żeby jej pomóc a tylko szkodzą. Na początek wystarczyłoby pomóc Dre utrzymywać stały kontakt z dzieckiem. To mogli zrobić . Dla małej. Nie pomagać finansowo i nie niańczyć. Żeby sama musiała roboty szukać. Już by inaczej jej i dziecka życie wyglądało.
 16. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Od zawsze twierdzę, że to Danka jest źródłem większości problemów w rej rodzinie. Chore relacje, nieodcięte pępowiny prawie 40 letnich dzieci, toksyczne relacje... Podejrzewam, że aby uniknąć skandalu obyczajowego jakim jest dla nich rozwód janóż pracuje w trybie jakim pracuje . Jakby oboje byli na etacie na miejscu to by nie uniósł żonki na codzień.
 17. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Wszystko prawda a pogrubione jest nie do zrealizowania z kilku powodów. Pierwsze oni wszyscy mają iq rozwielitki i myślenie długofalowe czy przyczynowo skutkowe jest dla nich obce. A terapia i jej efekty to zdecydowanie zadanie długofalowe. Dwa tam się problemy pod dywan zamiata a przed sobą a tym bardziej resztą świata odgrywa rodzinę idealną. Danka ich w tym wybitnie przeszkoliła. Trzy nikt nie jest w stanie przekonać wybitnej do czegokolwiek bo jest najmądrzejsza w całym chlewiku. Przecież zawsze " wszyscy jej mówili a ona i tak zrobiła po swojemu". Jedyne co mogą to jej pilnować, zapewnić towarzystwo i usługiwać. Tak to się będzie kręcić aż się ukręci i pier.do.lnie...
 18. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Panikary obie... A co nawet jakby ją urządliła? To nie gardło więc nic by jej poza ew bólem nie było. Jakoś one się nie pochylają nad losem ludzi pod respiratorem czy innymi chorymi. One są na poziomie emocjonalno- intelektualnym maciarda i fajki
 19. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Dla dam glam ich epicentrum kosmosu to one i ich kaszaki reszta to tylko trutnie zajmujące czasoprzestrzeń. W pandemii łaziły bez masek i się spotykali mając w d , że mogą kogoś postronnego zarazić ale mucha w JEJ uchu to już cały świat musi wiedzieć i ratować.
 20. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Kaszak jest tak zadufana w sobie i mało bystra jednocześnie , że jej to raczej schlebia niż przeszkadza. Raczej uważa Luchę za nieszkodliwą wariatkę.
 21. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Raczej po prostu zawiózł jej odwłok do galerii by sama sobie kupiła
 22. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Jak siostry wczoraj pisały. Kaszak nie zajmuje się od lat firmą. Pewnie nie ogarnia komu zlecają kampanię a jeśli nawet to ma to w d.u..pie. Lucha dostała najtańsze do tego przecenione modele do promowania ... Może liczyła, że w ten sposób odnowi przyjaźń ex bbf. Zawsze lubiła jej wchodzić tam gdzie słońce nie dochodzi.
 23. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Ale, że im samym to nie przeszkadza? Ja bym się zadrapana z takim włosami. A te paznokcie? Mieszkanie też jej Danka raz do roku na święta ogarnia? Bo ona sama ja sprzątnie dwie szuflady w kuchni to jest z tego vlog od razu.
 24. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Ona pokazuje i opowiada o rzeczach wg niej wyjątkowych. Jak raz na jakiś czas myje włosy to to pokaże, to samo kąpiel czy wyjście z domu. Całymi dniami banuje fanki siedząc przed netflixem to tego nie pokazuje bo to dzień jak codzień...
 25. Bonetka

  Olejek dżodżoba

  Ona ma te włosy tak długo nie myte czy tak się upociła w tej kiecce na sesji? No jedno z dwojga ale żadne do zakupu tych kreacji dla dam nie zachęca.
×