Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lododendron

Zarejestrowani
 • Zawartość

  451
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Lododendron wygrał w ostatnim dniu 9 Czerwiec

Lododendron ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

665 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lododendron

  Polskie Karingtony

  U Alfa jak zwykle alko. Bum.
 2. Lododendron

  Polskie Karingtony

  I żeby była podobna kropka w kropę do babci od strony matki. Żeby była małą, drobną bruneteczką z lekko skośnymi oczami, ciemną oprawą oczu i pięknym uśmiechem. Szczupłą genowo też po tej babci.
 3. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Czy ten pusty tłuk po takiej kompromitacji z jej udziałem nic nie zrozumiał i nadal handluje wizerunkiem dziecka? To jest takie podłe, że rzygam, dajcie 2 wiadra. Ojciec nie widzi dziecka, ale cały świat może oglądać na fotkach cudaka, jak śpi, jak się bawi, ometkowane jak stare auto w komisie. I tylko dlatego, że matce nierobowi nie chce się iść do pracy normalnej. Wielki mi autorytet dla innych młodych matek - leń i alienatorka. Czy dobre liski popierają alienację rodzicielską? Hmmmm.....
 4. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Tetto, nie mam już serduszek, ale Twoje opisy są zacne, prawdziwe, w sedno. Nie ma potrzeby ich oglądać, bo wszystko się przypomina. Tak było!
 5. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Lężę.
 6. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Jezu, tak. Po strokroć. Nie mogę na to patrzeć. Super, jak jest czułość, ale nie kurfa non stop ślimtanie co 3 sekundy, w dodatku często w usta. CHORE. Jakieś braki sobie tym rekompensuje, czy ki grzyb? Ani to urocze, ani słodkie.
 7. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Selfmastery? Jestem na bieżąco.
 8. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Najlepsze ujęcie, jak Alf szedł z przodu 1.5 m, a za nim truchtały dwie grube siostry i próbowały mu dotrzymać kroku.
 9. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Dasz im gunwo i też zareklamują, jak to ZAWSZE na wakacjach się nim smarują i NIE WYOBRAŻAJĄ sobie bez tego gry wstępnej. Na to wejdzie Alf z ukulele i zaśpiewa serenadę do gunwa. Widzę to.
 10. Lododendron

  Polskie Karingtony

  I powiedział to zapasiony nierób, który woził swoje dupsko nawet na odległość 450 m. A sobie co wróżysz, Luśka? Nie mogę z tych celebrytów. Teraz kurfa jedni nie mogą obejść się bez majonezu pudliszki, drudzy bez ketchupu heinz. I te zdjęcia z lokowaniem produktu. Te nawiedzone wstępy do tego, żeby jakoś wkomponować nazwę marki. Boże, jakie to jest złe... W każdym aspekcie. Zwłaszcza, że znafcy kulinarni, którzy się wiecznie detoksują i wymądrzają w kwestii jedzenia, nagle reklamują sztuczne dodatki, a z drugiej strony Qra, kolejny mistrz kulinarny, tylko trochę inny, wielbicielka sosu z parówek i przetwarzania przetworzonych dań - która NIGDY nie używała majonezu pudliszki, raptem nie wyobraża sobie bez tego śniadania. JPRD, zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu...
 11. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Dokładnie. Ani adonis, ani guru intelektu, ani bystrzak, ani interesujący, ze sztucznymi zębami, kiepską pracą, bez studiów, z dzieckiem w tle, alimentami, bez mieszkania. Na pewno sznur się ustawia i same laski. Dodam, że facet zbliża się do czterdziestki, więc co najwyżej może takie po trzydziestce łapać, a sorry, kobiety w tym wieku - jeśli nie są zdesperowane, mają świetne kariery, mieszkania i wymagania.
 12. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Wina leży o obu stronach, ale rzadko po równo. Więęęęęęęc tak.
 13. Lododendron

  Polskie Karingtony

  A czyja to wina, że dziecko nie zna ojca? Rok temu Dre pisał, że przyjeżdża regularnie, ale nie jest wpuszczany do mieszkania. Gdyby dziecko regularnie go widywało, to dzisiaj bez lęku i płaczu by normalnie mogło u ojca spędzić weekend. Nie ma żadnych wytłumaczeń dla Luśki. Jeśli ojciec idzie do sądu, to znaczy, że: 1. chce i chciał widzieć dziecko 2. z madką nie da się dogadać polubownie A czas mija, szkody w psychice dziecka nieodwracalne. Ale Luśka za to pół miesiąca tapety wybierała, kolejne szm.aciska zamawiała i łaziła po kawiarniach.
 14. Lododendron

  Polskie Karingtony

  Nikt się nie śmieje z otyłości Luśki tak znienacka. Zapewniam, że wśród nas są tak samo grubsze dziewczyny, albo i nawet większe. Nie o to chodzi! Po prostu najbardziej wkurzały te teksty, które padały w filmach, a które mają się nijak do rzeczywistości. Widzimy na zdjęciu grubą dziewczynę w często za ciasnych ciuchach opinających jej ciało (no i co z tego, jej życie, jej otyłość, spoko!), ale jednocześnie słyszymy: - musiałam odesłać emki, bo się w nich topiłam - to jest rozmiar 38 - to jest rozmiar 40, ale jest duuuużo za duży - mam malusie dłonie, a na moje palce nie ma pierścionków w tak malutkich rozmiarach - mam małą stópkę - mam strasznie wąskie kostki, nie można na nie kupić żadnych butów! - jestem wąska w talii - kupuję staniki 70 pod biustem No to sorry. I tylko z tego się śmiejemy, a nie z tego, że jest taka czy owaka, choć może to tak brzmieć. Gdyby mówiła o sobie JAK DAWNIEJ, pulpasek, nazywałaby siebie dziewczyną w rozmiarze XL, plus size itd -NIKT by słowa nie rzekł. Ja na pewno nie.
×