Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Greatpetla

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1556
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Greatpetla

 1. Greatpetla

  Problem z życia wzięty

  On już obsysyjnie myśli o innej kochance. To nie jest zwyczajne myślenie typu:"Oooo.. jakie ta kobieta ma ładne cycki. Przeleciałbym ją itd."On juz nie śpi po nocach i układa scenariusze swoich miłosnych doznań. Nie może normalnie funkcjonować. Nie ma nawet humoru itd. Od obsesyjnego myślenia o czymś z reguły przechodzi się do czynu.
 2. Greatpetla

  Problem z życia wzięty

  "Podnieca mnie bardzo, ale po seksie potrafię jeszcze fantazjować w głowie godzinami jak to by było.. Nigdy nie przeszła mi myśl o kobietach za pieniądze, brzydzę się i nie potrafiłbym bez prawdziwej namiętności niczym amerykańskie filmy romantyczne, Ale nasuwa się myśl o kochance.. Ale strach przed utratą cudownego życia też jest wielki.. Bo tak naprawdę jak poznać kochankę? Skąd mam wiedzieć czy nie zakocha się i nie będzie problemów.. Przecież to nie jest zwykle zagadanie do kobiety, powiem jej ze chciałbym żeby była tą na drugim planie?" Nie zapominajmy, że autor postu pragnie już usilnie innej kochanki niż żona. Nawet po stosunku z żoną myśli jak by to było z inną. Co innego jest ciekawość z naturalnego popędu człowieka a co innego już obsesyjne myślenie, bo sam się przyznał, że przez to notoryczne myślenie już ma niesprzespane noce i brak humoru..
 3. Greatpetla

  Problem z życia wzięty

  Nie chodzi mi tutaj o takie zwyczajne myślenie. Chodzi o takie, że facet ma kobietę, a myśli o innej czy innych , czyli jest to jakiś rodzaj zdrady emocjonalnej. Jak kogoś się kocha, to nie myśli się o innych dupach czy ku/tasach. Ja tak mam. Może jestem"dziwna"
 4. Greatpetla

  Problem z życia wzięty

  Nie jest to jednak idealny związek skoro myslisz o tym, by spróbować seksu z inną dziewką..Tak na logikę oczywiście.. Wiesz dlaczego pragniesz spróbować tego?..,bo to co niepoznane i tajemnicze kręci najbardziej. No.. i nie wyszalales się itd. Nie poznałeś jak to jest z inną kobietą. Niestety znając życie i ludzi wiem, że zdradzisz żonę prędzej czy później. Wygra ciekawość, która jest 1szym stopniem do piekła. Cóż mogę Tobie doradzić? To Ty dokonujesz wyboru.Ja niestety nic Tobie nie doradzę, bo wiem, że to zrobisz. Pamiętaj, że na szali stoi Twoje "idealne" małżeństwo.Jednak czy ono jest tak naprawdę idealne? Jeśli facet myśli o innych kobietach i pragnie uprawiać seks z innymi, to nie jest prawdziwa miłość. Coś Ci brakuje w tym małżeństwie..i tyle. Twoje życie i Twoje wybory..Czy dobre to będą wybory? Czas pokaże..
 5. Greatpetla

  Jaki jest obecnie wasz cel życia?

  Nie marnować czasu i chwytać każdy dzień najmocniej jak się da.Realizowac swoje marzenia. No.. i przytulać się często!
 6. Greatpetla

  Czy dziewczyny są zazdrosne o moją urodę

  Moja rada: Ignoruj to i tyle. Mądry człowiek ignoruje takie rzeczy i nie przejmuje się głupotami. To, że robią z Ciebie "chłopaciarę" też miej gdzieś. Ja się nie przejmuje tym, co mówią o mnie, bo znam siebie i znam swoją wartość i wiem, że to nieprawda. Uszy do góry! Nie zmienisz tego i nie zbawisz tego świata.
 7. Greatpetla

  Czy dziewczyny są zazdrosne o moją urodę

  Zgadza się. Niestety. Wiesz dlaczego?.. bo są zakompleksione. Zamiast rozwijać swoją osobowość, pasje, nabywać nowych umiejętności i zadbać o swoją figurę, to takie " puste kwoki" siedzą na grzędzie i kwoczą i knują jak Ci utrudnić żywot etc.
 8. Greatpetla

  Czy dziewczyny są zazdrosne o moją urodę

  Też tak mam. Dlatego przebywałam zawsze od czasów młodości w męskim głównie gronie. Kobiety zazdroszczą mi od zawsze nietuzinkowej urody, figury, inteligencji i są wobec mnie zawistne itd. Najgorzej było, gdy zostałam kiedys Miss Szkoły. Ja się tym nie przejmuję. Znam swoją wartość i tyle. Pamiętaj mądry człowiek nie przejmuje się głupotą innych." Serce głupca znajduje się w jego ustach, język mądrego znajduje się w jego sercu."
 9. Greatpetla

  Seks analny - proszę poważne odpowiedzi

  Też uważam, że zapach tam mojego partnera jest mega podniecający. Jeśli kogoś kochamy, to kochamy i jego zapach skóry.
 10. Greatpetla

  Seks analny - proszę poważne odpowiedzi

  No i to jest prawdziwe podejście. Zgadzam się. Nawet, gdy dochodzi do wpadek, to partnerzy którzy się kochają śmieją się z tego.
 11. Greatpetla

  Seks analny - proszę poważne odpowiedzi

  Taa.. z tą minetką też w samo sedno. . Spontaniczność + wzajemne uczucie i pożądanie=mega odlotowy seks! No i jakieś fajne miejsce do tego. Np.na pralce albo na ścianie...
 12. Greatpetla

  Seks analny - proszę poważne odpowiedzi

  Kup sobie wibrator i lubrykant i spróbuj wcześniej troche powkładać wibrator tam. Zobaczysz jak mięśnie odbytu Ci pracują i wtedy przy penetracji członka będzie trochę mniej bolało na początku kochania się. Grunt to delikatność partnera. Ten seks wymaga naprawdę dużej więzi emocjonalnej pomiędzy partnerami itd.
 13. Greatpetla

  Seks analny - proszę poważne odpowiedzi

  Ja też nie. "Hej gołąbku proszę zrób sobie lewatywę dziś, bo mam ochotę na seks analny."Po takich słowach to chyba mi by się odechciało wszystkiego.
 14. Greatpetla

  Co to Przyjaźń

  Zgadzam się z Tobą. W zdrowych relacjach ludzie nie zadają sobie ran. Moi rodzice też nie mieli takich wzorców. Dlatego zawsze powtarzam, że powinni uczyć w szkole" jak żyć lepiej ".Takiej psychologii życia. Wiedza daje możliwości. Ludzie za mało wiedzą na temat komunikacji, asertywności, zwiększania poczucia własnej wartości itd.
 15. Greatpetla

  Co to Przyjaźń

  Krzywdzenie kogoś nie kojarzy mi się z miłością. Miłość nie powinna ranić nikogo. Zatem tutaj się nie zgodzę z Toba.Ja akceptuje mojego przyjaciela z jego wadami. Pełna akceptacja takim jakim jest. Jednak go nie skrzywdzę i tyle.To byłoby podłe i głupie.
 16. Greatpetla

  Co to Przyjaźń

  Przyjaźń to taki rodzaj miłości, że drugiej osobie możemy rzec wszystko i możemy przy niej być sobą. Ona może opierdzielic nas, gdy coś źle zrobimy itd. Zawsze powie nam szczerą prawdę. Do tego wierzy w nas i nas wspiera w trudnych chwilach. Taka przyjaźń to prawdziwa przyjaźń,ktora w dzisiejszych czasach jest bardzo rzadka. Niczym biały kruk. Jestem szczesciara, bo mam taką przyjaźń.
 17. Greatpetla

  Co to Przyjaźń

  Jeśli to biznes, to nie jest przyjaźń.
 18. Też tego nie ogarniam. Dla mnie pocałunek jest wyznacznikiem miłości.To uczucie,gdy całujesz i smakujesz ukochane ciało swojego partnera jest nie do opisania. Nie ma pocałunku, to znaczy , że to jest jakaś namiastka miłości..
 19. Załóżmy, że jakas kobieta go sprawdzi i zacznie z nią pisać. No i co wtedy? A. Przyznasz się mu,że wsztstko wiesz i on straci wtedy do Ciebie szacunek i zaufanie. B. Rzucisz go, a wcześniej bedziesz rozpaczliwie krzyczeć na niego:"Ty żebraku komplementów zachciało Ci się innej dziurki.Jak mogłeś mi to zrobić! " Moja rada jest taka. Popracuj nad swoim poczuciem wartości i do tego, jeśli on tak lubi te komplementy, to mów je mu. Nie sprawdzaj go. Poznawaj go dalej. Rozmawiaj z nim dużo o wszystkim. O życiu, o jego uczuciach, co lubi,a co go wkurza itd. Dopiero jak poznasz go bliżej i bedziesz mu ufać weź z nim slub. W innym przypadku skończy się ten związek jednym wielkim fiaskiem i tyle. Zresztą jak większosc na tej Ziemi..
 20. Greatpetla

  dlaczego ono sobie przypomina

  Cześć. 3maj się ciepło i pomyślnie. p.s.Zrób coś ekscytującego. Coś, co rozpali Twe wnętrze.Zdaj się na swoją wyobraźnię. To pa!
 21. Greatpetla

  dlaczego ono sobie przypomina

  Zaspiewam, bo kołysankę umiem wyjątkowo śpiewać. Naoglądałam się swego czasu trochę filmów z Eugeniuszem Bodo czy Dyzmą,a tam wiadomo jak śpiewano. Tylko nie zaśnij zbyt prędko,bo pragnę popatrzeć jeszcze triche w Twoje oczy. One są zwierciadłem duszy.Pragnę zajrzeć w Twoją bardzo glęboko..
 22. Greatpetla

  dlaczego ono sobie przypomina

  Ha ha. Dobre. No coś ty? Ja? Ja dobrą kobieta jestem. Swoją drogą uwielbiałam ten elementarz.Gdzieś mam go jeszcze. Pamiętam jakie miałam problemu, by wymówić literę "r" i zamiast kurka czytałam kulka.
 23. Greatpetla

  dlaczego ono sobie przypomina

  Rozbawiles mnie. Z Tobą zaczęty tak radośnie wieczór zawsze będzie piękny. Dobrego wieczoru. p.s.Kaczkę widziałam pod Twoim wyrkiem.Lewy róg, 20 cm od nóżki. Smoczek pożyczyłam na trochę, bo lubię ssać. Sorki, że tak bez pytania.
 24. Greatpetla

  dlaczego ono sobie przypomina

  Ciebie się nie da przekartkować,bo kobiety się Ciebie boją. No.. wiesz..ewentualnie one dochodzą do strony 69, a potem to różnie bywa. Te odważniejsze "czytają" Ciebie dalej. Te tchórzliwe zaczynają Ciebie czytać znowu od początku. Dobrze, że wiesz na której stronie ja właśnie jestem.
 25. Greatpetla

  dlaczego ono sobie przypomina

  Może jeszcze dojdę jakoś(postaraj się bardziej proszę ) , a "prawie" robi wielką różnicę.
×