Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Greatpetla

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1923
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Greatpetla

 1. Greatpetla

  Luźny seks pytanie do dziewczyn

  Najlepsze są dodatki do rosołu. W samo sedno. Większość moich koleżanek tak miała i ja tak też miałam.Dobry kucharz potrafi cuda w kuchni zwojować. Z rosołu też zrobi pyszną pomidorówkę.
 2. Greatpetla

  Luźny seks pytanie do dziewczyn

  Od jego zapachu skóry. Nasz nos tu rządzi i tyle.
 3. Dobrze piszesz. Z tymi oczekiwaniami to prawda. Lepiej w ogóle nie oczekiwać, tylko akceptować drugiego człowieka takim jakim jest. Jednak mówić mu również o swoich też pragnieniach.. p. s. Myślałam, że Ty to taki mój stary znajomy. Podobny warsztat pisarski.
 4. Nie zgadzam się. Lepiej by ktoś z dwojga miał większe. Wtedy wciąga w swój świat tę skromnieksza erotycznie osobę i wtedy to dopiero wybucha gorąca lawa z tej skromnej osoby . Z takiej niewinnej np. Lolitki robi się wyuzdana Caryca Katarzyna, a w odwrotnej wersji z nieśmiałego faceta robi się Giacomo Casanova. p.s.Fajny nick teraz masz..
 5. Greatpetla

  Szukam przyjaciela

  Lepiej
 6. Greatpetla

  Szukam przyjaciela

  są.. też górne i dolne Wszystko się da. Tylko do tego muszą być chęci z dwóch stron.
 7. Greatpetla

  Szukam przyjaciela

  Ja o fizyce kwantowej mogę gadać.. Kobiety są różnorakie. Grunt to trafić na taką, co nie przynudza i ma podobne pasje.
 8. Greatpetla

  Co kobiety najbardziej pociąga w facetach?

  Mnie najbardziej pociąga dobre serce,"szalone" pomysły w głowie, wysokie poczucie humoru, inteligencja i wysokie libido z urozmaiceniem .Bez różnorakich przytulasów byłoby nudno i tyle.
 9. Greatpetla

  Związek z kobieciarzem

  Obserwuj go i tyle. No i...zaufaj. Jeśli masz już wątpliwości, to kiepsko to rokuje. Związek powinien oparty być na zaufaniu i szacunku. Jeśli brakuje już zaufania z Twojej strony, to raczej będziesz się męczyć w przyszłości. Poznawaj go i zobaczysz, co z tego ziarna wykiełkuje. Może naprawdę się zmienił. Znam niektórych facetów babiarzy, którzy jak się naprawdę zakochali, to stali się wierni.Widocznie wcześniej nie kochali prawdziwie. Zatem obserwuj jego czyny i tyle.
 10. Ja lubię. Wszystko zależy od sytuacji, od ubrania i od miejsca itd. Kochać się można się wszędzie i we wszystkim i.. też w szpilkach najlepiej z pończoszkami. Któż to mi zabroni. W jakich? W różnorakich . Tak podnieca to mnie, a zwłaszcza partnera.
 11. Greatpetla

  Co robicie w walentynki?

  Leżę i kwiczę ze szczęścia. No.. , a tak na poważnie, to wieczorkiem zamierzam znowu pójść na basen. Wreszcie otworzyli, to pływam jak żaba i saunuję jak leniwiec.
 12. Greatpetla

  seks analny z Kafeterjanką

  i.. każdy pójdzie w swoją stronę albo od czasu do czasu umówią się na szybki seksik.
 13. Greatpetla

  Rzuciła mnie kobieta.

  Wtrąvilabym swoje trzy grosze do tego. On musi zrozumiec, że nie kochał siebie. By być z kimś szczęśliwym trzeba kochać siebie. Bez miłości do siebie nie zbuduje się fajowego związku.Popełnił podstawowy błąd,bo będąc z nią zatracił samego siebie. Wszystko robił pod nią.Myślał, że będąc dla niej bardzo dobry, ona odwzajemni jego uczucia. Nie tędy droga. Trzeba być nadal sobą!Jest nawet przykazanie." Kochaj bliźniego swego jak siebie samego." Wiele osób nie kocha siebie, stąd potem żyje oczekiwaniami itd. Szacunek i miłość do siebie to podstawa.
 14. Greatpetla

  Całowanie i pieszczenie

  Raz może to być 5 min, a raz i ponad godzinę. Różnie. Zależy od miejsca i okoliczności przyrody i od głowy i stanu naszych ciał. Czy zmęczone czy wypoczęte itd
 15. Greatpetla

  Całowanie i pieszczenie

  Nie umiem podać czasu, bo jak się całuję, to czas zatrzymuje się dla nas w miejscu .
 16. Greatpetla

  Dwie osoby dwie osobowości.

  Nie pamiętam, ile wtedy zrobili.. Dawno to było.
 17. Greatpetla

  Dwie osoby dwie osobowości.

  Nie sprawdzisz osobowości człowieka po kawie na wynos. Nawet psychopatyczna osobowość raz będzie sknera, a raz będzie hojny, ale tego nie wywnioskujesz po kawie na wynos.
 18. Greatpetla

  Dwie osoby dwie osobowości.

  A cukier też kupi czy nie? Ma to istotne znaczenie . No.. i ważne jest jaki to cukier, bo ważna jest zawartość cukru w cukrze. ".. bo na przykład w jednym sklepie na półkach po rocznym leżeniu cukier ma 80% cukru w cukrze, a w drugim sklepie ma 90% cukru w cukrze, a sacharyna to ma w ogóle 500% cukru w cukrze."
 19. Greatpetla

  Całowanie i pieszczenie

  Hmm... a o jakie pocałunki chodzi? Te na dole, czyli francuskie czy te na górze? To zależy jak kto leży i czy stoi. Im dłużej sie całujemy tym większe wg mnie są później doznania. Bardziej głębokie..i odlotowe
 20. Greatpetla

  Mężczyźni boją się inteligentnych kobiet.

  Hmm.. a na co Ci ta dziurka? Będziesz coś przez nią badał? No.. i dlaczego czerwone rajtuzy, a nie czarne czy inne. Tak z ciekawości typowo kobiecej pytam. Nie chcę Wam przeszkadzać. Tak przez przypadek przechodziłam koło tego nasypu kolejowego. Idę do mleko do mleczarni. Zabrakło mi do kawy. No.. i zauważyłam te czerwone rajtuzy.Fajne,bo koronkowe.
 21. Greatpetla

  Mężczyźni boją się inteligentnych kobiet.

  Mężczyźni najlepiej chcieliby kobietę, która jest piękna, inteligentna i bogata. Jednak ich Ego woli wybrać tę mniej inteligentną kobietę, bo taka można sobie bardziej przyporządkować i dlatego faceci najchętniej wiążą się z kobietą, która wzbudza zachwyt u innych mężczyzn nie mega inteligencją, ale swoimi długimi nogami, wąska talia, pięknymi piersiami, du/pą i śliczna aparycją. Zauważyłam, że zwracają też dużą uwagę na status materialny kobiety. Im kobieta bardziej niezależna tym lepiej. No i oczywiście na to, czy gotuje i czy poda mu śniadanko do łóżka i obiad po pracy. "- Dlaczego mężczyźni nie przepadają za inteligentnymi i atrakcyjnymi kobietami? - Ponieważ zjawiska paranormalne wywołują niepokój..." "Czym jest kompromis? Małżeństwo z kobietą z dużym biustem, która nie umie gotować."
 22. Greatpetla

  Milość czy Przyjaźn?

  Dokładnie tak. Przyjaźń powinna zawierać się w miłości.Bez przyjaźni prędzej czy później sama miłość jaka by nie była rozpłynie się jak mgła. Nawet ta miłość seksualna się znudzi z tą samą osobą. Niektórzy tkwią w związkach, gdzie jest sama przyjaźń. Nie ma tam miłości . Czy są szczęśliwi? Jeśli im to pasuje, to git i tyle.
 23. Greatpetla

  Milość czy Przyjaźn?

  To i to musi być,chociaz jak jest miłość, to jest i przyjaźń i tyle.Odwrotnie nie. Puenta:w życiu liczy się tylko miłość. Reszta to jej dodatki. W naszym świecie niestety liczy się głównie du/pa i szmal.
 24. Greatpetla

  Budzicie się w roku 3020 co robicie?

  Szukam jakiegoś fajnego samca i kocham się z nim nieskończenie wiele razy Życie bez miłości w rozwiniętym technologicznie świecie jest puste , a ja nie cierpię pustki wokól.
×