Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Greatpetla

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1156
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

102 Excellent

Ostatnio na profilu byli

8511 wyświetleń profilu
 1. Intuicja kobieca. Lecę spać. Dobrej nocy!
 2. Wróciła już.. To wina tego, że w młodości czytałam Ewangelię z ambony w kościele. Wtedy byłam grzeczna jeszcze..
 3. No i katarynka od początku... Ech.. On Ciebie nie chce. Zrozum to.
 4. Pa. Spij upojnie i spokojnie. Ty bella również.
 5. Zmień myślenie na lepsze. Zacznij od tego. Uwierz w siebie. Znajdź w sobie, to co lubisz najbardziej i rozwijaj to najmocniej jak potrafisz.Reszta nadejdzie kiedyś. Zobaczysz. Uwierz, a będzie Ci dane.
 6. Taa.. znajomi nazywają mnie żartobliwie Ważniak. Już idę. Kończę z tym na dziś. To co? Rozbieramy się i śpimy nago oczywiście. Tak dla zdrowia. Turlanie jest fajne, ale we dwoje. Tak przez kraj to niezbyt przyjemne doznanie. Współczuję. No.. chyba, że z piękna kobieta przy boku. Czemu mnie nie zabrałeś ze sobą?
 7. On wiecznie śpi. Spoko. Ja zaradna jestem kobieta.
 8. Facet to świnia śpiewał jeden taki znany polski wokalista.. Tak jest z reguły jak za szybko mu się oddajemy albo bierzemy się za zajętych. Szanuj siebie, szanuj swoje skarby i pokochaj siebie. Ta największa miłość i jedyna spadnie na Ciebie niczym gwiazdka z nieba. Nie wyczekuj jej. Tylko sprawiaj sobie jak najwięcej frajdy i tyle.
 9. Pierwsza usługa jest za free. Następna będzie opiewała na wielka kwotę . Przyjemnie było, więc czasu nie żałuję
 10. Ciocia Dobra Rada: Kazdy romans z zajętym facetem, to jedno wielkie bagno. Jeśli facet nie odejdzie po 3 miesiącach, to nigdy nie odejdzie od swojej partnerki. Szkoda życia na pseudorelacje. To gówn/o emocjonalne i tyle. Kobieta powinna być dla męzczyzny nr "1" . Zawsze. Inne numerki to dobre są tylko w burde/lu.
 11. Polecam piosenki zespołu SDM.. Miłości u nich dużo jak u nas. Spoko. Polecam się na przyszłość
 12. Wiem, że n Masz łaskotki. Uwielbiam jak śmiejesz się w łóżku, a potem mnie całujesz po szyi, po udach... po....
 13. Oooo... Arktyka zawitała w naszym łożu? Zatem poczekaj. Muszę skombinować jakiś kożuch. Nie lubię marznąć.Ja lubię tylko gorące klimaty..
 14. Uwielbiam Twoje poczucie humoru. . Kładę się powoli i zmysłowo Ciebie dotykam.. Czujesz to mój oblubieńcu? Masz ciarki na plecach i... na... ?
×