Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Greatpetla

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1917
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

203 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

14134 wyświetleń profilu
 1. Greatpetla

  Szukam przyjaciela

  Lepiej
 2. Greatpetla

  Szukam przyjaciela

  są.. też górne i dolne Wszystko się da. Tylko do tego muszą być chęci z dwóch stron.
 3. Greatpetla

  Szukam przyjaciela

  Ja o fizyce kwantowej mogę gadać.. Kobiety są różnorakie. Grunt to trafić na taką, co nie przynudza i ma podobne pasje.
 4. Greatpetla

  Co kobiety najbardziej pociąga w facetach?

  Mnie najbardziej pociąga dobre serce,"szalone" pomysły w głowie, wysokie poczucie humoru, inteligencja i wysokie libido z urozmaiceniem .Bez różnorakich przytulasów byłoby nudno i tyle.
 5. Greatpetla

  Związek z kobieciarzem

  Obserwuj go i tyle. No i...zaufaj. Jeśli masz już wątpliwości, to kiepsko to rokuje. Związek powinien oparty być na zaufaniu i szacunku. Jeśli brakuje już zaufania z Twojej strony, to raczej będziesz się męczyć w przyszłości. Poznawaj go i zobaczysz, co z tego ziarna wykiełkuje. Może naprawdę się zmienił. Znam niektórych facetów babiarzy, którzy jak się naprawdę zakochali, to stali się wierni.Widocznie wcześniej nie kochali prawdziwie. Zatem obserwuj jego czyny i tyle.
 6. Ja lubię. Wszystko zależy od sytuacji, od ubrania i od miejsca itd. Kochać się można się wszędzie i we wszystkim i.. też w szpilkach najlepiej z pończoszkami. Któż to mi zabroni. W jakich? W różnorakich . Tak podnieca to mnie, a zwłaszcza partnera.
 7. Greatpetla

  Co robicie w walentynki?

  Leżę i kwiczę ze szczęścia. No.. , a tak na poważnie, to wieczorkiem zamierzam znowu pójść na basen. Wreszcie otworzyli, to pływam jak żaba i saunuję jak leniwiec.
 8. Greatpetla

  seks analny z Kafeterjanką

  i.. każdy pójdzie w swoją stronę albo od czasu do czasu umówią się na szybki seksik.
 9. Greatpetla

  Rzuciła mnie kobieta.

  Wtrąvilabym swoje trzy grosze do tego. On musi zrozumiec, że nie kochał siebie. By być z kimś szczęśliwym trzeba kochać siebie. Bez miłości do siebie nie zbuduje się fajowego związku.Popełnił podstawowy błąd,bo będąc z nią zatracił samego siebie. Wszystko robił pod nią.Myślał, że będąc dla niej bardzo dobry, ona odwzajemni jego uczucia. Nie tędy droga. Trzeba być nadal sobą!Jest nawet przykazanie." Kochaj bliźniego swego jak siebie samego." Wiele osób nie kocha siebie, stąd potem żyje oczekiwaniami itd. Szacunek i miłość do siebie to podstawa.
 10. Greatpetla

  Całowanie i pieszczenie

  Raz może to być 5 min, a raz i ponad godzinę. Różnie. Zależy od miejsca i okoliczności przyrody i od głowy i stanu naszych ciał. Czy zmęczone czy wypoczęte itd
 11. Greatpetla

  Całowanie i pieszczenie

  Nie umiem podać czasu, bo jak się całuję, to czas zatrzymuje się dla nas w miejscu .
 12. Greatpetla

  Dwie osoby dwie osobowości.

  Nie pamiętam, ile wtedy zrobili.. Dawno to było.
 13. Greatpetla

  Dwie osoby dwie osobowości.

  Nie sprawdzisz osobowości człowieka po kawie na wynos. Nawet psychopatyczna osobowość raz będzie sknera, a raz będzie hojny, ale tego nie wywnioskujesz po kawie na wynos.
 14. Greatpetla

  Dwie osoby dwie osobowości.

  A cukier też kupi czy nie? Ma to istotne znaczenie . No.. i ważne jest jaki to cukier, bo ważna jest zawartość cukru w cukrze. ".. bo na przykład w jednym sklepie na półkach po rocznym leżeniu cukier ma 80% cukru w cukrze, a w drugim sklepie ma 90% cukru w cukrze, a sacharyna to ma w ogóle 500% cukru w cukrze."
×