Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Greatpetla

Zarejestrowani
 • Zawartość

  334
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

35 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Greatpetla

  Świat jest wyobrażeniem Schopenhauera

  Nie tylko..orgazmu.Zapomniales o szeleszczacej kapuście. Dla niej nie jeden człek rozum postradal. Większosc i tak dookoła ma słabo naoliwione zwoje..
 2. Jak zapomnieć o takowym mężczyźnie ? Wszystko jest w głowie. Jeśli myslisz o nim, to się nakręcasz i wtedy niestety kiszka. Najlepiej zmienić myślenie na takie, że gdzieś we wszechświecie jest jeszcze fajniejszy facet i niedługo go poznasz.Zająć się przy tym jakimś fajnym hobby czy sportem albo nauczyć się czegoś nowego.Szkoda czasu na myślenie o kimś, kto jest dla nas tylko ułudą w glowie..Trenuj swoje myśli kierując je na coś od razu innego. Uważność i świadomość swoich myśli jest najważniejsza. Od nich wszystko się zaczyna..Wygraj z galimatiasem w swojej głowie myśląc uważnie!
 3. Greatpetla

  Jakie jest Wasze najlepsze życiowe wspomnienie?

  Hmm... seks pod altanką, a w tle odgłos padającego deszczu. Miałam zamknięte oczy i ten plusk spadających kropel deszczu i te..elektryzujące doznania.Do tego wszystkiego to był naprawdę prawdziwie męski osobnik.Jego umiejętności pobudzenia kobiecego ciała były.. można by.. rzec:górnolotnie odlotowe.Oczywiście odwzajemniłam jego starania równie gorąco. No... a takie z dzieciństwa, to łażenie dziko po drzewach, a potem wcinanie bułki wypchanej w środku smażonymi pieczarkami i cebulą
 4. Myślę, że generalizujesz.. To chyba zależy od środowiska w którym się obracamy i jakie rządzą nami priorytety. Ktoś jak nie ma pasji i celu w życiu, to siedzi i plotkuje..
 5. Przeczytałam, że panowie godzinami omawiają, ile który zarabia, dzięki komu awansował,kto ma jaki kredyt i auto , non-stop o kasie i gadżetach i oczywiście o cyckach. Panie zaś opowiadają anegdotki o swoich dzieciach, mężach, psach, kotach. Do tego o ciuchach czy kosmetykach. Myślicie, że to prawda? Czy to nie jest jakiś stereotyp, że faceci plotkują głównie o kasie i o cyckach, a kobiety o dzieciach i ciuchach?
 6. No nieźle to rozwinąłeś.Dośc długie rozwinięcie. To jakiś metafizyczny labirynt. Przydałaby się teraz nić Ariadny, by go rozwiązać, a raczej wydostać się z niego. Cieszę się, że myślimy podobnie. Tylko w Twoich długich wypowiedziach jakoś się gubię. Wolę krótkie ostatnio rzeczy ze względu na brak czasu.Kiedys lubiłam czytać dość obszerne opisy rożnorakich zagadnień. Teraz cenię sobie czas, bo żyję w galimatiasie zajęć i obowiązków. Szkoda, że nie w galimatiasie przyjemnych i zmysłowych doznań..
 7. ..., bo kobiety kochają czule słówka(od nadmiaru bajek w dzieciństwie o książetach na białych koniach) z reguły od takiego faceta macho. No.. a pozniej oczy im się pocą jak on mógł je zostawić etc. Wierz mi, że te dojrzałe kobiety dostrzegają tych porządnych facetów. Tylko niedojrzałe się nabierają albo takie, co kieruje nimi wyłącznie chuć.
 8. ... a co do głównego pytania, to odpowiem tak: Każda kobieta jest inna.Kazda kieruję się czymś innym. To zależy od jej osobowości, priorytetów i wychowania. No.. i temperamentu. Było przeprowadzonych mnóstwo badań na ten temat. Główna konkluzja jest taka.Gdy chcą krótkich lotów, to kieruje nimi chuć i częściowy pragmatyzm. Gdy chcą długich lotów, to kieruje nimi uczucie i pragmatyzm. Kobiety do związków przelotnych wybierają panów o „buchającym testosteronie”, czyli bardziej męskich z wyglądu, głosu, zachowania, o wysokim statusie społecznym, gotowych na bieżąco zaspokajać ich potrzeby. Gdy kobiety poszukują partnerów do związków trwałych najczęściej wybierają mężczyzn ambitnych, co da im wysoką gwarancję, że w przyszłości będą w stanie zapewnić dobry status rodzinie.
 9. .. a mężczyzni to nie są ściemniacze? Słowami kokietujecie laski wmawiając im jak je kochacie tylko po to, by wygrzmocic je porządnie na podłodze z wazeliny.. Jak tylko jakąś niewiastę zaliczycie i wpiszecie numerek w swój kajecik doświadczeń, to od razu rozglądacie się za następną niezłą sztuką. Kieruje Wami z reguły chuć. Rzadko jakieś wielkie uczucie po grobowa deskę. Ces't la vie..mawiają Francuzi.Gorzkie z nutą lukru na wierzchu.
 10. Greatpetla

  Co mam o tym myśleć?

  Nie porównuj tej sytuacji do okrutnych przestępstw.Nie wiesz dlaczego odszedł od tamtej kobiety. Może była zołzą i miał jej dość. Nie wiemy tego. Przeszłość ma znaczenie, ale to nie znaczy, że nie możemy budować na swoich błędach nowej przyszłości.Lepszej. Ludzie się zmieniają. Miłość ich może zmienić.. etc.
 11. Greatpetla

  Co mam o tym myśleć?

  W tym przypadku licho to widzę..
 12. Greatpetla

  Co mam o tym myśleć?

  Powiedz mu, żeby zadzwonił do swojej rodziny i rzekł, że ma fajowa kobietę przy boku.Jesli tego nie zrobi zostaw go. Postaw mu ultimatum. Koniec z ukrywaniem Ciebie albo koniec z Wami i tyle. Nie patyczkuj się z nim. Jeśli Ciebie kocha, to TO zrobi. Jeśli nie, to masz odpowiedź.
 13. Greatpetla

  Co mam o tym myśleć?

  Niezły kombinator z niego. Na co masz czekac? Niedługo Tobie zrobi dziecko i odejdzie do następnej i będzie ukrywał związek z nią przed Tobą etc. Ucziwość w związku to podstawa.Może to tchórz , a nie prawdziwy facet? Sprawdź lepiej czy to facet, który ma prawdziwe męskie jaja czy to jednak nie zwierz z jajami..
 14. Greatpetla

  Co mam o tym myśleć?

  No, a któż powiedział, że to nie dziw/ka?Może to ona właśnie tam pije i gra
 15. Greatpetla

  Co mam o tym myśleć?

  .. przecież trwa to juz rok.Juz po pierwszym n. w święta jego durnowarym tłumaczeniu kopnelabym go mocno w jaja i wyrzuciła z domu.
×