Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Gość Anna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  896
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

360 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Ja to się dziwię po co im tyle tych szmat, lepiej mieć kilka lepszej jakości a nie non stop tylko szmateks. Rudej włosy na tym filmie wyglądają okropnie są tak zniszczone, że tylko je obciąć nawet farba już im chyba nie pomoże
 2. Gość Gość Anna

  No to wypad

  Jak ona po tylu miesiącach związku z facetem co ma 40 na karku nic nie wie o swojej przyszłości to współczuję.
 3. Gość Gość Anna

  No to wypad

  Ale przecież ona o tym nie decyduje tylko książę. On wykupuje wycieczki i ona ma się dostosować. Przecież on jest fascynatem nurkowania i z tego nie zrezygnuje na rzecz tego co Klekota by chciała tak samo jak z deski i nart. Już pewnie miejscówka na nurkowanie zaklepana.
 4. Gość Gość Anna

  No to wypad

  Pewnie Kondzio planuje a ona się dostosuję, sama jeszcze nie wie gdzie.
 5. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Tak już nawet wstyd się było przyznać do kolejnego kredytu bo wcześniej jak się przyznali, do trzech kredytów to fala hejtu ich zalała.
 6. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Tych ich wypocin to się nawet nie chce już oglądać. Mam wrażenie, że oni już całkiem tracą kontakt z realnym życiem, zamknęli się w swoim świecie. Motocykl, śmieciowe żarcie, i tylko jazdy tu i tam, nic poza tym.
 7. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Nie wiem ale ona już nie mieszka w akademiku tylko z narzeczonym. A czy jest na studiach to nie wiem.
 8. Gość Gość Anna

  No to wypad

  Widać jej książę pomimo swojego wieku do zobowiązań się nie śpieszy, po tylu miesiącach i o niczym mowy nie ma. Już nie mówię o zaręczynach ale nawet o wspólnym mieszkaniu na stałe. Śmiechu warte. A jak nawet przesiedzi wakacje we Wrocku to co z tego jak potem wraca do Szcz. na wielką miłość mi to nie wygląda, ciekawe ile czasu będzie żyć w takim układzie
 9. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Ona nie szuka, albo wróci na basen albo nad zalew znowu. Ruda myśli się jakoś przekulgać, na tortillach i kanapkach u rodziców coś wleci i jakoś się kręci. Ona będzie szukała jak w Gd aby nie znaleźć.
 10. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Bo to jak się mieszka to najlepiej robić po jednym pomieszczeniu i spokój a oni robią wszystko naraz.
 11. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Nie wiem po co Ruda pokazuje remont u rodziców, przecież oni już tam nie mieszkają. Niech pokaże ruiny bo jakoś temat budowy ucichł.
 12. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Hmm praca, aby się przekulgać do 15, aby do piątku, tylko życie od weekendu do weekendu.
 13. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Ja też ich podziwiam, właśnie za to, że nie przeszkadza im życie w tym bałaganie. Ja bym chyba oszalała. Robiłam łazienkę to robił glazurnik plus pomocnicy, stwierdziłam, że moje zdrowie psychiczne jest najważniejsze i chce mieć zrobione jak najszybciej. Oni oszczędzają na robociźnie i dlatego tak długo to trwa, jakby kogoś wzięli to musieliby zapłacić przecież.
 14. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Weźcie, największa radość dnia to taka, że zjedli po dwa obiady, Rafałowi rodzice przywieźli do pracy, serio. Kosiarkę pożyczają jakby nie mogli swojej kupić, żenada. Wiszenie na rodzinie na każdym kroku. Ciekawe czy kiedykolwiek Ada zrobi kotlety, ziemniaki i surówkę i zaprosi rodziców na obiad.
 15. Gość Gość Anna

  Moimzdaniem be

  Jej kanał to jest jak diament wśród popiołu. Dziewczyna umie się wypowiedzieć rzeczowo i konkretnie na wiele tematów. Ona nie jest przemądrzała tylko mądra, kto widział jej filmiki o tematyce ślubnej czy mieszkaniowej wie, że dziewczyna wody nie leje.
×