Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Gość Anna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1079
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

449 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Gość Gość Anna

  Czerwcowa lenka

  Ja ich oglądam od bardzo dawna i oni bardzo podkreślają, że nie chcą i nie będą mówić czym Artur się zajmuje. Natomiast kiedyś w jednym z filmików wspomnieli, że w Sopocie mieli albo mają swój parking płatny gdzieś blisko głównej ulicy, blisko plaży i to miało być na swojej działce. Więc można z tego wywnioskować, że Artur u kogoś na etacie nie robi, tylko prowadzi coś swojego w dobrym punkcie i stąd stać go na utrzymanie z jednej pensji dwóch osób, domu, kotów, samochodu itp. Samo posiadanie swojego placu w dobrym punkcie w Sopocie blisko tzw. Monciaka to już daje dochody bo można to komuś wynająć.
 2. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Jak to czym a Netflix a granie hmm......pół nocy to mało
 3. Gość Gość Anna

  Remonty i reborny

  Ciekawe co zrobi jak się ten tysiak skończy a dzieci będzie miała w szkole średniej, chciałabym to zobaczyć. Mnie najbardziej dziwi fakt, że ona nie ma matury i nie poszła zaocznie na żadne kursy żeby maturę zrobić a przecież siedzi w domu i miałaby na to czas. Przestawia się jako osoba ambitna i gdzie ta jej ambicja.
 4. Gość Gość Anna

  Byle do piątku, byle by nic nie robić.

  Obstawiam spacerek z zachwytami nad pięknym słońcem
 5. Gość Gość Anna

  Okcia i Kapi

  Przecież to mieszkanie zasponsorowali im rodzice, nie powiedziałabym, że prowadzili życie biednych studentów bo ja tam u nich biedy nie widziałam, robili normalne zakupy i spożycze i ubraniowe. POnd 95 procent moich znajomych rodzice kupili mieszkanie zaraz po studiach nie rozumiem co w tym dziwnego, każdy rodzic by kupił jeśli tylko by go było na to stać.
 6. Gość Gość Anna

  Byle do piątku, byle by nic nie robić.

  Co tam u naszej gwiazdy , piąteczek coraz bliżej, czekacie na te wywody w piątek o 13, że nareszcie weekend, kawunia, relaksik i można się w końcu wyspać po ciężkim tygodniu
 7. Gość Gość Anna

  Czerwcowa lenka

  Wejdzcie sobie w te jej filmiki gdzie tak szumnie zapowiada, że się odchudza, taki wywód strzela a potem i tak robi to samo.
 8. Gość Gość Anna

  Czerwcowa lenka

  Artur to jest uzależniony od słodkiego, który chłop lata prawie codziennie do Lidla i kupuje słodycze jak dzieciak.
 9. Gość Gość Anna

  Czerwcowa lenka

  Zapas słodyczny w Oszonie myślę, że wtedy 1000 zł to by było mało ciekawe na ile czasu im starczą te wafle z nutellą, obstawiam, że max 2 dni
 10. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Oni codziennie nie nagrywają bo nie mają czego nagrywać. Przecież u nich codziennie jest to samo, kawka, śniadanko, chodzenie po podwórku, jazda samochodem ciągle tymi samymi uliczkami, zakupy i siedzenie w pokoju. W Gdańsku przynajmniej non stop nie jeździli jedną i tą samą ulicą.
 11. Gość Gość Anna

  Czerwcowa lenka

  Ja się dziwię, że ona jeszcze nie sfiksowała od tego ciągłego sprzątania i tak naprawdę nie wychodzenia z domu, tylko z Arturem na zakupy i z Arturem non stop. Wcale się nie dziwie, że potem ciężko się z ludzmi dogadać.
 12. Gość Gość Anna

  Czerwcowa lenka

  Ja ich oglądam już dłuższy czas i dla mnie treścią tego kanału są zakupy, gotowanie, sprzątanie i tak na okrągło. Lena żyje w poczuciu, że gdyby poszła do pracy to dom by się zapuścił, zawalił i wszystko by zarosło a dla Artura taka chwila relaksu czy przyjemności to zjedzenie paczki chipsów czy mielonki z bułką. Najlepsze jest to, że oni robią mega duże zakupy w tym Oszonie a potem i tak masę tego jedzenia dokupują w innych sklepach i to gadanie, że muszę jechać na zakupy bo ona nie ma nic w lodówce to mnie śmieszy i bawi jednocześnie.
 13. Gość Gość Anna

  Byle do piątku, byle by nic nie robić.

  Ja to już nie jestem w stanie oglądać jej wszystkich story bo temat pogody jest tak przez nią gloryfikowany i te ciągłe zachwyty, n-ty raz słuchać o tym jaka pogoda, no ileż można to chyba taki temat zapchaj dziura u niej.
 14. Gość Gość Anna

  Rodzinka M vlog

  Hmm akurat Monika, która prowadzi ten kanał jest po studiach. Myślę, że jej sposób mówienia wynika z gwary, na Podlasiu mówią podobnie do niej ale jeszcze więcej nie zrozumiale. Szkołę to ona ma tylko z tego mówiła już ponad 10 lat nie pracuje tylko siedzi na wsi więc mnie wogóle nie dziwi jej sposób mówienia.
 15. Gość Gość Anna

  Byle do piątku, byle by nic nie robić.

  Przecież to jest śmieszne, ona nie pracuje po 8 h, mieszka praktycznie sama z królikiem i wiecznie zmęczona. A co ona ma do sprzątania po 1 osobie bo na pewno po króliku odkurzała nie raz w tygodniu. I ona planuje dziecko, chciałabym to zobaczyć serio.
×