Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Gość Anna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  988
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Gość Gość Anna

 1. Gość Gość Anna

  Pan olimpia

  Ja tak szczerze to jej się dziwie, że ona nie pracuje. Przez tyle lat zrobiłaby studia zaoczne i gdzieś się zaczepiła, a ona tylko siedzi w tym domu i wymyśla sztuczne problemy typu jaką grzywkę sobie zrobić.
 2. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Sylwia już po ślubie, wiecie coś ?
 3. Gość Gość Anna

  Olimpia88

  Pewnie wzięli na raty ale ona się nie przyzna przecież.
 4. Gość Gość Anna

  Olimpia88

  Jej partner zapewne pieniądze ma z pracy, z drzewa ich nie zbiera. Dla mnie ekspress do kawy to nie jest dobro luksusowe tylko normalna rzecz, pewnie wzięli na raty i wielkie mi halo, że aż trzeba filmik o tym nagrać żeby sąsiadom się pochwalić. Jak ona nie pracuje to nad czym ma się zastanawiać, chyba nad tym czy chłop podoła raty spłacić. Mi jest żal tej dziewczyny, uzależniona od pieniądzy faceta bo z alimentów i 500 plus to by nie pokozaczyła.
 5. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  A religijni ludzie mieszkają ze sobą przed ślubem ?
 6. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Hmm myślę, że skoro nie żaliła się jak kiedyś w tej kwestii to problemów nie miała.
 7. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Steffi1986 zastanów się czy Ty nie plujesz jadem nagorzej. Ja napisałam, że Sylwia ma się przeprowadzić w Bieszczady i wtedy zwalnia się z pracy o czym ona sama nam powiedziała wprost na jednym z lajwów, czy to jest hejt ? Nie to jest coś co Sylwia sama powiedziała. Mówiła, również o tym, że planują dziecko, czemu o tym powiedziała a nie zachowała tego dla siebie nie wiem, może do niej napisz na prv i się zapytaj bo ja tego nie wymyśliłam tylko to są słowa samej Sylwii. Czy to, że napisałam, że jestem ciekawa jak ona będzie tam żyła w tych Bieszczadach jest hejtem też uważam, że nie jest. Sylwia sama opowiada o swoim życiu i podaje jakie mają plany ze szczegółami. Nie rozumiesz słowa hejt, wyzywanie mnie od śmiecia i wrzodów na dupie to jest dopiero hejt internetowy.
 8. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Ona się ma przeprowadzić w Bieszczady i sama mówiła na livie, że wtedy zwalnia się z pracy. Jestem ciekawa jak ona będzie tam żyła, mówiła, że planują dziecko. Pobserwjemy to zobaczymy.
 9. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Ona na którymś livie mówiła, że uważa, że to mężczyzna zarabia na chleb a kobieta na coś do chleba i u niej tak jest. Dla mnie zero honoru to ona będzie miała jak znowu poprosi o 1 procent. Uważam, że są bardziej potrzebujący od niej.
 10. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Ten wyjazd to napewno narzeczony wymyślił
 11. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Tak są ekspertami od siedzenia na dywanie, jedzenia chipsów i gapienia się w telewizor
 12. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  W tym kapeluszu i marynarce Rafał wygląda śmiesznie, on myśli, że jak ubierze czarną marynarkę to będzie szczuplejszy. Jeżdżą do tego lumpa jakby w czym chodzić nie mieli. Teraz główne ich zajęcie to strzelanie i do tego im służy ta ruina.
 13. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Hmm no właśnie najlepsze jest to, że siebie mogę ocenić tylko ja, a nie setki czy tysiące obcych ludzi na instagramie.
 14. Gość Gość Anna

  No to 💋💋

  No tak knajpy i spontaniczne wypady się skończyły/
 15. Gość Gość Anna

  No to 💋💋

  Dawno nie oglądałam jej vlogów, ona w Szczecinie znowu ledwo ciągnie na jajkach i jogurtach, gdzie jest jej kierowca i sponsor w jednym. Chodzi po tej chacie i smęci, że non stop coś potrzebowała by kupić, co ta dziewczyna ma z tym kupowaniem. Dziwne, że nie zamieszkała z księciuniem, czyżby znudziła go już.
 16. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Odpowiedź na komentarz a narzeczony się odezwie. Jak jesteś taka oburzona obrończyni i uwarzasz, że na Sylwię wylewany jest tu taki hejt to zgłoś wątek do usunięcia. Sylwia pokazując swoje życie prywatne wie, że może być to odebrane pozytywnie lub negatywnie, ona sama poddaje swoje życie pod ocenę jej obserwatorów. To co my piszemy to są nasze negatywne opinie do których mamy prawo, nikt tu nie wyzywa nikogo i nie używa wulgaryzmów jeśli już piszemy o ostrym hejcie. Nie każdy kto ma profil na insta jest obrażany bo nie każdy pokazuje całe swoje życie prywatne na instastory. Sylwia pokazuje dużo i dużo opowiada naprzykład na lajwach i może być to różnie odebrane, jest osobą lubiącą się chwalić, mieszkaniem, domem, narzeczonym itp. itd. i pewnie wiele jeszcze zobaczymy.
 17. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Skoro analizujesz moje wszystkie komentarze to jak domniemywam jesteś tym słynnym narzeczonym, więc przekaż Sylwii żeby nie pokazywała publicznie na instagramie swojego życia prywatnego, mieszkania, królika, gotowania itp. wtedy nie będzie wątku na kafeterii oraz nikt nie będzie komentował bo nie będzie miał czego. Skoro ona wywala swoje życie na insta to będą komentarze i negatywne i pozytywne. Skoro jej tak zaciekle bronisz to napewno ją znasz. Ja dla odmiany pozdrawiam.
 18. Gość Gość Anna

  Pan olimpia

  Jeszcze żaden komentarz na tym forum mnie tak nie rozbawił. Zrobiłeś mi dzień dzięki.
 19. Gość Gość Anna

  Sylwia na wózku

  Hahaha miałam królika i świnki morskie nigdy nie miały one podrażnionych oczu, dożyły w zdrowiu do starości. Polecam wypróbować w praktyce a nie w teorii.
 20. Gość Gość Anna

  Panna Joanna

  To ona nadal Panna?
 21. Gość Gość Anna

  Pan olimpia

  Myślę, że kto ją ogląda od dłuższego czasu nie uważa ją za bogatą. Zresztą jaka ona jest bogata jak bez faceta to by miała 500 plus i alimenty.
 22. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Pokazywali we vlogu, że mają tyle jabłek na jabłonce, to Ruda zamiast narobić dżemów to będzie całą zimę konfitury z Biedronki kupowała, lenistwo lever hard.
 23. Gość Gość Anna

  Pan olimpia

  Dla mnie ona nie ma żadnych ambicji, ciągnie z gacha i żyje z 500 plus.
 24. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Elf wypowiada się w tych vlogach jakby był gwiazdą wysokiej rangi tylko kija mu w tyłku brakuje, taka z niego ważna osobistość bo go 7 tyś osób subskrybuje. Ruda ma tak zniszczone od chloru siano na głowie, że aż dziw bierze, że tego nie zetnie skoro nie stać jej na farbowanie. Dwie upadłe gwiazdy. Jedyne co by ich mogło uratować to seria schudnij z Elfem albo naucz się prostych potraw z Rudą. Widzowie by chętnie zobaczyli coś innego niż kaszotto-paciaje z torebki.
 25. Gość Gość Anna

  Pan olimpia

  Nie oglądam jej na bieżąco ale co odpale jej filmik to mówi o zakupach.
×