Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Gość Anna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1238
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Gość Gość Anna

 1. Gość Gość Anna

  Byle do piątku, byle by nic nie robić.

  Jak wyjedzie na to wygwizdowo w górach to nawet tych dwóch już nie będzie miała. Zresztą jedna z nich urodziła to wiadomo, że już się jakby ukróciła znajomość.
 2. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  No nie wiem, ja kiedyś statystowałam w Sędzia Anna Maria Wesołowska to dostałam dokładne wytyczne co do tego jak mam się ubrać od A do Z.
 3. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Pewnie byli statystami i dostali wskazówki jak się mają wystylizować i wielce podjarani bo się lumpex w końcu na coś przydał.
 4. Gość Gość Anna

  Byle do piątku, byle by nic nie robić.

  A może jej to konto ktoś zhakował już nie raz byly takie akcje, kiedyś ktoś skopiował jej zdjęcia z insta i wstawił jako swoje.
 5. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Ich nawet na porządnego dentyste nie stać to o czym tu dyskutować.
 6. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  W jednym z vlogów Elf wyraźnie nam przekazał, że on dzieci to mieć nie chce teraz napewno a kiedyś może a Ruda to sama jest jak dziecko . Najpierw trzeba mieć te 10 procent a oni to co zarobią to mają na kredyty czyli np. samochód i na żarcie, szmateksy itp. Gdzie oni pójdą teraz od babci jak oni tam siedzą za same rachunki i to jeszcze pewnie na pół z babcią. Kupić mieszkanie to trzeba płacić czynsz, rachunki, ratę kredytu i jeszcze mieć za co żyć.
 7. Gość Gość Anna

  Marta w biegu

  Ja mam studia ale moim zdaniem studia to nie jest żaden wyznacznik jeśli chodzi o poprawną wymowę no chyba, że ktoś jest po polonistyce naprzykład. Bardziej bym powiedziała, że na poprawną wymowę ma wpływ ilość czytanych książek bo jak się czyta to wiadomo słowa wchodzą do głowy automatycznie.
 8. Gość Gość Anna

  Byle do piątku, byle by nic nie robić.

  Ja widzę jej profil Sylwia Guzowska bez zdjęcia a jak próbuje wejść w jej profil to wtedy wyskakuje, że strona niedostępna.
 9. Gość Gość Anna

  Byle do piątku, byle by nic nie robić.

  Ja mam, że strona niedostępna, może jakaś awaria ?
 10. Gość Gość Anna

  Byle do piątku, byle by nic nie robić.

  Dziś wrzuciła story o tym, że Dani się zaszczepił i strasznie źle się czuje pewnie ludzie ją zalali pytaniami czemu się ona nie zaszczepiła
 11. Gość Gość Anna

  Nielubiane youtuberki

  Najbardziej to kur domowych udających gwiazdy : Pan Olimp, Misza, Myśliwiecka oraz gwiazd które przeszły metamorfozę czyli mi. szczecińska szmulka .
 12. Gość Gość Anna

  No to 💋💋 🤰bez 💍

  Pewnie tam gdzie pokazywała czyli w rodzinne strony, nad morze pociągiem ze Szczecina i ewentualnie jak ktoś by ją zaprosił tak jak Malinowa. Wciskała by kit widzom, że w Szcz jest super, bo jest park ze stawem a nad stawem jest super. Myślę, że znajomi konusa jak obejrzeli jej pierwsze filmiki z tej kawalerki to mogli dostać niezłego szoku.
 13. Gość Gość Anna

  No to 💋💋 🤰bez 💍

  Ja tam myślę, że jak liczyła grosz do grosza to kasa z you tuba była ważna nawet mała a teraz jak każdej złotówki nie musi oglądać to już sobie odpuściła, znajomym ze swojej wsi pokazała, że biedy już nie klepie. Kto miał zobaczyć to zobaczył. Ale myślę, że jeszcze powróci kiedyś i będzie się chwaliła swoim nowym życiem.
 14. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Mają jeden pokój w domu babci. W korytarzyku tzw. sieni mają pralkę a naprzeciwko zrobili sobie pseudokuchnię. Z babcią mają wspólną łazienkę. Nawet segment babcia im dała.
 15. Gość Gość Anna

  No to 💋💋 🤰bez 💍

  Być może ale pamiętam jak mówiła, że żeby jechać na Maltę to odkładała już od BożegoNarodzenia a potem jak poznała konisa to mówiła, że nigdzie nie jedzie bo ją nie stać a potem te Wyspy Zielonego Przylądka nagle.
 16. Gość Gość Anna

  No to 💋💋 🤰bez 💍

  A mi z układem sponsorowanym się kojarzy, przed Kondziem wiecznie kasy brakowało a jak weszła z nim w znajomość to nagle i w RPA była i nie narzekała, że musiała zbierać kasę cały rok jak wcześniej na Maltę, generalnie gadka o braku kasy się skończyła. Każdy kto ją oglądał od początku to widzi.
 17. Gość Gość Anna

  Marta w biegu

  Najpierw poszła sprzątać mieszkanie a potem taka spocona po tym sprzątaniu pojechała do Lidla. Taka zorganizowana a nie mogła poczekać z tym wszystkim aż córka maturę zda a syn rok szkolny zakończy, sorry ale gdyby moja matka zrobiła taki rozpiździel i kazałam mi pokój pakować kilka dni przed maturami to by mnie szlag chyba trafił. Ale nie ona musi pokazać na filmikach, że wszystko zrobi sama. Gdyby była mądrzejsza to by to mieszkanie razem z córką w mig wysprzątała.
 18. Gość Gość Anna

  No to 💋💋 🤰bez 💍

  Drugiej takiej co by tak tańczyła jak on jej zagra to wątpie, tylko Anitka co Lord powiedział to święte i tak ma być. Już widzę jak ona będzie siedziała w dzieciakiem a on z kumplami na nurkowanie do Afryki poleci. Kobieta jak jest niezależna finansowo to i swój charakter ma a nie jak Klekota za kasę to by na księżyc poleciała.
 19. Gość Gość Anna

  20 minut z Dzasta

  Nikt kto pracuje w Wawie blisko centrum nie przeniesie się do Legionowa nawet gdyby miał tam chatę za pół darmo, tamta trasa to jedna z najgorzej zakorkowanych, dojazd to w godzinach trzeba liczyć.
 20. Gość Gość Anna

  20 minut z Dzasta

  Bez przesady centrum nie jest całe zatłoczone a napewno nie te boczne uliczki.
 21. Gość Gość Anna

  No to 💋💋 🤰bez 💍

  Gdyby nie bombelek to by pierścionka się nigdy nie doczekała, wielka Pani haha
 22. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  Teraz to by nie wyrobili na samych jajkach, serkach wiejskich i pieczonych ziemniaczkach
 23. Gość Gość Anna

  Marta w biegu

  Przecież równie dobrze mogłaby zostawić pieniądze, żeby same sobie kupiły tą kukurydzę itp. przecież ta dziewczyna ma 18 lat i wogóle żeby zrobiły zakupy, nigdy czegoś takiego nie widziałam jak u niej w domu. Za moich czasów to w wieku 14 lat się samemu obiady gotowało, zakupy itp.
 24. Gość Gość Anna

  Marta w biegu

  Bo Marta musi mieć czas ze swoim we dwoje żeby mieć kiedy korzystać z antykoncepcji o której tak dumnie piała w którymś filmiku, dzieci to mają nacodzień.
 25. Gość Gość Anna

  Mniejsze od trzech

  W tych rozciągniętych dresach, tym kucu i brodzie masakra tylko Aduni chyba się podoba.
×