Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MissMi

Zarejestrowani
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

111 wyświetleń profilu
 1. Daruj sobie. A jeśli nie jesteś w ciąży to zaraz może czekać Cie zwolnienie z pracy. Rzeczywiście bardzo rozsądna jesteś biorąc sie za robienie dzieci w takim trudnym i niepewnym czasie. Tylko pogratulować tej pseudo dojrzałości.
 2. I po pierwsze zluzuj małolato bo nie obrażam a wydaje swoją opinie do której mam prawo. Samo Twoje rozchwianie i zachowanie gówniary wskazuje, że to nie czas na dziecko!! Weź sie za nauke.
 3. Pewnie nigdzie nie pracuje, tak tylko napisała by nie naskakiwać na Nią. 19 latka utrzyma dziecko? No bez jaj. Prędzej jej rodzice.
 4. No tak rzeczywiście bardzo odpowiedzialne mieć 19 lat i starać się o dziecko. Oczywiście nie ma granic wiekowych na bycie matka choć powyżej 35 roku życia to ryzyko. Dziecko to nie zabawka i urocze różowiątko. Serio utrzymasz Ty i chłopak czy Wasi rodzice?
 5. Tak to jest jak małolaty biorą sie za seks.
 6. Masz ładny kształt waginy w tym stroju kąpielowym
 7. Zrób jeszcze jeden test. Tu wróżek nie ma.
 8. Podwójne becikowe przysługuje rodzinom, których dochód nie przekracza 539 zł na osobę miesięcznie (lub 623 zł w rodzinach z dzieckiem niepełnosprawnym). Jeśli jesteś w tak trudnej sytuacji, zostanie Wam wypłacone becikowe w wysokości 2000 zł netto czyli podwójne becikowe. Składasz wniosek w Mops. Drugie becikowe wypłaca gmina/ Urząd Miasta.
 9. To przez mops składa sie o druge becikowe ale bardziej samotnej matce to dadzą w trudnej sytuacji. Urząd miasta przekazuje te pieniadze. W google poszukaj tam jest opisane dokładnie, może na jakimś forum z zasiłkami popytaj.
 10. Jak zapach z dvvpy i psiochy może podniecać? Sero Was Facetów to jara?
 11. MissMi

  Mycha twoich marzeń

  Czyli mężczyźni preferują bardziej bułeczki niż motylki z wystającymi wargami.
×